676 Відредаговано sdj387jsd (2019-06-02 14:32:17)

Re: Сигнализация для Логана

У себе просто таблетку сховав, отправивши на номер, смс відправить назад з координатами де є, або начне слать в указаний проміжкок. Хоч знатиму де розібрали. Але якщо треба нічого сладного нема піднять і свій сервантик, куча відкритого опен сорса, тільки бажання допилювать.
Мені не потрібна точна статистика де Я їздив і так знаю.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



677

Re: Сигнализация для Логана

sdj387jsd написав:

У себе просто таблетку сховав, отправивши на номер, смс відправить назад з координатами де я є, або начне слать в указаний проміжкок. Хоч знатиму де розібрали.

Не знатимеш. Даремна трата грошей.

  0

678 Відредаговано sdj387jsd (2019-06-02 14:36:49)

Re: Сигнализация для Логана

Георгич написав:

Не знатимеш. Даремна трата грошей.

100% +- пару км знатиму, якби то написать, не все гівно можна пересрати!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

679

Re: Сигнализация для Логана

lukis, у мене ніякої. тому я тут. і не для того, щоб слухати Ваші "стьоби", а для того, щоб послухати ділові пропозиції щодо придбання не якоїсь "стандартної" системи, а, можливо, якогось комплексу (скажімо, до 10-12К грн.), якоїсь розумної комбінації механіки з сучасною електронікою.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-06-02 14:44:48[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Не знатимеш. Даремна трата грошей.

а я ше додам: обов*язково тре, щоби вона ше голосила, коли якісь наріки після канабісу чи рожевих пігулок висадять скло або будуть курочити лічинку викруткою...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

680

Re: Сигнализация для Логана

sdj387jsd написав:

100% +- пару км знатиму

Не знатимеш. В металевому боксі розбирають з глушилкою ЖСМ по всім каналам.
Якщо щось солідне, під замовлення, то перекупу з глушилкою і віддають, а далі до ментів і ті вже питання з віном вирішують.
Тільки Дачії все це не стосується. Для неї будь-які охоронні бздики нах не потрібні.
Хіба що дворова опція датчик удару, та супермаркетна "знайди мене":

lukis написав:

Сигналка для удобства. Найти машину на стоянке, например.

Саме так.

  0

681 Відредаговано sdj387jsd (2019-06-02 14:56:09)

Re: Сигнализация для Логана

Научіть дітей, чп засирать!...научить!
Щоб те пересрать на квт...надо...Ради логна,дачі хто буде паритись!!! Тут Ви знову праві. ЙОбчастот нагляд ці згустки гівна бачить за 100 км, до них рано підійти все можна найти, алеж рука руку миє..

На ключ, собі таку таблету, поцеплю, уже раз на базарі губив ключ від авто! Тут спору нема користна, штука має бути, Хотя просто бірка номер телефона і фраза 200 грн дієвіша! Для гарантованого результату і те і те співмістити, тоді ключь і ноги буде мати.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

682

Re: Сигнализация для Логана

sdj387jsd написав:

На ключ, собі таку таблету, поцеплю,

Слушна думка!

  0

683

Re: Сигнализация для Логана

Это не стёб. В Логан нет смысла ставить такую сигнализацию.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

684

Re: Сигнализация для Логана

lukis написав:

Это не стёб. В Логан нет смысла ставить такую сигнализацию.

+1

  0

685

Re: Сигнализация для Логана

lukis написав:

В Логан нет смысла ставить такую сигнализацию.

якщо у Вас вкрадуть автівку за $15500, то Ви, гадаю, не пожалкуєте, що заощадили на захистах безпеки, так?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

686

Re: Сигнализация для Логана

Ну хорошо. Если вам кажется, что должны угнать именно вашу машину, то нужно ставить сигнализацию, замок на руль, замок на капот. Ставить в одном месте, у людей, которые сигналку установят не по стандарту. Которые потом не сольют установку угонщикам. Которые, в свою очередь, увидев эту систему в вашем авто, угонят другую такую же. Только это относится к машинам ценой от 30-40 $.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

687 Відредаговано sdj387jsd (2019-06-02 17:28:40)

Re: Сигнализация для Логана

Скоби! Та замООок на кіло. Після одного такого вигляду, уже в голову не прийде комусь уганять!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-02 17:28:20[/merge_posts_bbcode]

Я так розумію, слідуча фішка рено, зовсім ніякого захисту не ставить - І все що було раніше, буде як додаткові функції, комплектації

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

688

Re: Сигнализация для Логана

lukis написав:

Если вам кажется,

мені нічого не здається; автівка вже була пограбована, грабіжник гарно "почистив" салон і я задав просте серйозне питання серйозним людям. а у відповідь отримав якісь стьоби... читайте назву теми; тут люди зовсім не жарти обговорюють. для жартів існують інші теми.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

689

Re: Сигнализация для Логана

lukis написав:

Только это относится к машинам ценой от 30-40 $.

Посмею уточнить - 90% из которых японские машины.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-02 17:35:42[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

слідуча фішка рено, зовсім ніякого захисту не ставить

чому слідуюча? А зараз якийсь захистє, окрім ЦЗ та іммо?

  0

690

Re: Сигнализация для Логана

Георгич написав:

ому слідуюча? А зараз якийсь захистє, окрім ЦЗ та іммо?

Ну як руль блокується, ключ модний, та центральний замок навіть є  like  like  like

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

691

Re: Сигнализация для Логана

sdj387jsd написав:

та центральний замок навіть є

а головне - нема піптиків-фіксаторів в дверях, які злодії витягують, та відкривають двері.

Рейтинг угонів на 19 рік
https://www.ugona.net/article/reiting-u … i-372.html

  0

692

Re: Сигнализация для Логана

Георгич, не зрозуміло, до чого тут московія?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

693

Re: Сигнализация для Логана

floyd47, тому що Курчанов досконало досліджує ситуацію, а у нас тенденції ті ж самі.

  0

694 Відредаговано lukis (2019-06-02 18:31:39)

Re: Сигнализация для Логана

floyd47 написав:
lukis написав:

Если вам кажется,

мені нічого не здається; автівка вже була пограбована, грабіжник гарно "почистив" салон і я задав просте серйозне питання серйозним людям. а у відповідь отримав якісь стьоби... читайте назву теми; тут люди зовсім не жарти обговорюють. для жартів існують інші теми.

Написанное мной принимать за мое мнение, никому ничего не навязываю и не доказываю. Каждый решает сам, как поступить, исходя из ответов на его вопросы.

  0

695

Re: Сигнализация для Логана

lukis написав:

Написанное мной принимать за мое мнение,

та то зрозуміло... тільки незрозуміло одне; якщо Ви вважаєте, що Логани не потребують ніякої сигналізації (у темі "Сигнализация для Логана"!), то до чого тут взагалі Ваші коменти?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

696

Re: Сигнализация для Логана

floyd47 написав:

Логани не потребують ніякої сигналізації

Я такого не писал, читайте внимательнее. У меня двусторонний Циклон, которая в 2011 году стоила 1000 грн.

  0

697

Re: Сигнализация для Логана

lukis написав:

В Логан нет смысла ставить такую сигнализацию.

дякую за пораду.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

698

Re: Сигнализация для Логана

а хто юзає Пандору, випуску після 17-го року? кажуть, у неї частенько брелоки глючать.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

699

Re: Сигнализация для Логана

floyd47,
Якби я зараз щось міняв то на цю.
http://mobileelectronics.com.ua/wordpre … rm-system/

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

700

Re: Сигнализация для Логана

До речі про встановлення сигналізації у офіціалів. Дивлюся я на їхні ціни, та й думку гадаю: офіціали подуріли? Наприклад StarLine A63 (CAN, без автозапуску) зараз коштує по інтернет-шопам 3545грн. В Арма-Моторс за неї разом з монтажем просять 10540грн shok. Це ж звідки вони мають таку ціну за монтаж в 6995грн?

Підкажіть, будь ласка, з вашого досвіду всі офіціали категорично налаштовані на встановлення сигналізації купленої саме в них?

  0