26

Re: Вопрос по ПДД

Grabb написав:

Є у нас в Луцьку також перехрестя у самому центрі

Це де?

ох-хо-хо написав:

Как вы докажете, что он ехал с Соборности???

Шукати свідків. А взагалі, там якшо він почне екстренне гальмування, то по слідам можуть визначити траекторію його руху. Не виключено, що вона підтвердить що він не міг рухатись по Миру.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



27

Re: Вопрос по ПДД

Дякую всім за підтвердження моїх думок стосовно черговості проїзду цього перехрестя!
smile

Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины»
Logan 2013 1.5dCi Expression  Бортовой журнал
Мой дизелЪ
  0

28

Re: Вопрос по ПДД

Larsen написав:
Grabb написав:

Є у нас в Луцьку також перехрестя у самому центрі

Це де?

ох-хо-хо написав:

Как вы докажете, что он ехал с Соборности???

Шукати свідків. А взагалі, там якшо він почне екстренне гальмування, то по слідам можуть визначити траекторію його руху. Не виключено, що вона підтвердить що він не міг рухатись по Миру.

т.е. шансов мало.

Тем более, что напротив проезжей части с Мира траектория тех кто едет с Соборности уже совпадает с траеторией тех кто едем по главной с мира.


В общем для себя я буду тут включать правило 3-х Д - ДайДорогуДураку, если уж кто то влезет с соборности, то лучше притормозить и убедиться, что вас таки пропускают. Это лучше и быстрее, чем потом разбираться.

  0

29

Re: Вопрос по ПДД

ох-хо-хо написав:

Но самый главный вопрос.  Ситуация.
Вы поворачиваете с Мира (второстепенной).
В бочину прилетает товарищ с Соборности сверху.

И товарищ заявляет, что он ехал по Мира главной.

Как вы докажете, что он ехал с Соборности???  Особенно если у вас нет регистратора.

Обсолютно згоден, тому і в цьому випадку, і в описаному мною більш безпечно користуватись згаданим правилом Три"Д"

Larsen,  Це Волі (від цума в напрямку київської, стоїть знак http://online.vodiy.kiev.ua/media/uploads/1.21.png) - Паркова (виїзд на Волі)

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

30

Re: Вопрос по ПДД

ох-хо-хо написав:

я буду тут включать правило 3-х Д

Згоден! coffee

Grabb написав:

Це Волі (від цума в напрямку київської, стоїть знак http://online.vodiy.kiev.ua/media/uploads/1.21.png) - Паркова (виїзд на Волі)

Але ж там світлофор. Чи проблема виникає коли він відключений? Я не пам'ятаю які там ще знаки. Сьогодні буду там - гляну. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

31

Re: Вопрос по ПДД

Larsen, ну, і коли не працює, також. Але в основному проблема у тому, що при повороті з Паркової праворуч потрібно пропускати пешиків, які ще закінчують переходити вулицю, плюс маршрутки, які туляться на зупинку - все це створює "тягучку". А тому останнім одній-двум машинам, які ЩЕ "встигли" до червоного з Паркової, приходиться пропускати тих, хто ВЖЕ рушив зі світлофора по Волі (від стоп-лінії на перехресті, біля праковки таксі). Хоча насправді пропускати мають вони, оскільки перехрестя рівноцінних доріг  dumbom , проте ЖОДНОГО разу мене там ніхто не пропустив, більше того - сигналять, якщо пробуєш вклинитись "внаглую".
Тому тут дійсно краще "ДатиДурнюДорогу", чим мати потім гімор з ремонтом машини, страховками і т.д., але знаючи, що ти їхав по правилах  tongue

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

32

Re: Вопрос по ПДД

Воно то так, проте я в моєму випадку їду по правилам (тобто очікую, що мене пропустять) і в 90% випадках чую сигнали від машин, які мають мене пропустити. Почали закрадатися сумніви, може я щось невірно трактую.
Ясно, що я не збираюся внагляк випихатися, бо мене мають пропустити. Дурня дійсно краще пропустити

Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины»
Logan 2013 1.5dCi Expression  Бортовой журнал
Мой дизелЪ
  0

33

Re: Вопрос по ПДД

Wookiee написав:

чую сигнали від машин, які мають мене пропустити

Во многих городах есть такие "Бермудские треугольники".
Все одесситы знают, что такое знак "круговое движение" и как по нему ездить. За исключением одесситов, которые по ул. Академика Королёва пересекают площадь Таирова. Уже несколько лет на въездах на эту площадь висят знаки "круговое движение", но всё равно, по привычке, те кто на Королёва - главные.

Logan 1.4 2006 - был, Logan 2013 1.5 dci - есть
  0

34

Re: Вопрос по ПДД

Grabb, коли світлофор працює то немає значення яка дорога головна. Цитую ПДР:

16.1. Перехрестя, де черговість проїзду визначається сигналами світлофора чи регулювальника, вважається регульованим. На такому перехресті знаки пріоритету не діють.

Grabb написав:

Хоча насправді пропускати мають вони, оскільки перехрестя рівноцінних доріг

Так, вони повинні пропускати, але не тому що рівноцінні дороги і перешкода праворуч, а тому що, цитую:

16.5. У разі подання сигналу регулювальником або ввімкнення сигналу світлофора, що дозволяє рух, водій зобов'язаний дати дорогу транспортним засобам, що завершують рух через перехрестя, а також пішоходам, які закінчують перехід.

Такшо навіть якщо ви повертаєте з Паркової на ліво, і встигли проїхати стоп-лінію на зелений, то ті хто праворуч рушили по Волі, теж зобов'язані вас пропустити, навіть якщо в них вже зелене, і вони для вас перешкода праворуч.
Хоча тут є ще один момент - якщо на перехресті затор, то на нього заборонено в'їзджати навіть на зелене світло. ПДР каже:

16.4. Забороняється виїжджати на будь-яке перехрестя, у тому числі при сигналі світлофора, що дозволяє рух, якщо утворився затор, який змусить водія зупинитися на перехресті, що створить перешкоду для руху інших транспортних засобів і пішоходів.

І ще, на право там майже ніколи неможливо виїхати по правилам, бо по правилам треба повертати в праву смугу, і тільки з неї перестроюватись в ліву, але права смуга там рідко коли вільна і доводиться повертати відразу в ліву. dash1

А взагалі в таких товкотнечах тільки правило Три"Д". Бо не всі учасники дорожнього руху знають і дотримуються правил. І краще уникнути ДТП ніж потім шукати винних. coffee

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Vitafresh1

35

Re: Вопрос по ПДД

Вопрос о парковке возле пешеходного перехода с зеброй.
Десятиметровая зона расстояния от перехода ведь обязательна в любом случае, не зависимо стоишь ли ты на стороне по ходу движения или припарковался на противоположной, встречной полосе?

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

36

Re: Вопрос по ПДД

Graas, везде 10 м, ведь нет уточнения.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

37

Re: Вопрос по ПДД

grinder написав:

Graas, везде 10 м, ведь нет уточнения.

Я тоже так считаю, просто почему задал вопрос - вчера на моих глазах возле школы и перехода пешеходного из за какого-то мудака папы припарковавшегося на зебре чудом не сбили женщину, он все видел но продолжал стоять, только после моего замечания проехал вперед.  После этого подъехал таксист и стал на зебре, после всего увиденного и на эмоциях сделал ему замечание и только после ругани оно отъехало, но при этом оно аргументировало, и было сто процентов уверенно в своей правоте, тем что он стоит на встречной полосе  dash1 и против движения по ней. Ума не приложу откуда это чмо таксист на шестерке с промасленным салоном вбило себе в голову такую чушь, может я что то не знаю или не понимаю, поэтому и спросил еще у Вас.
PS - по пути на работу сегодня еще одно чмо такси на копейке удирало на бешеной скорости от полиции, потом развернулось навстречу полиции и типа на таран, и в другую сторону, хотя кооперация у полицейских видимо налажена потому что в течении 30 секунд, что я наблюдал это все,подтянулись еще несколько экипажей с соседних улиц. Думаю поймали все таки, может бухой был.

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

38

Re: Вопрос по ПДД

Graas написав:

не зависимо стоишь ли ты на стороне по ходу движения или припарковался на противоположной, встречной полосе?

  на встречке не везде и становиться можно , ...  вроде ...

  0

39 Відредаговано Rothmanz (2019-06-05 09:31:53)

Re: Вопрос по ПДД

Народ, есть вопрос.
Знак 5.16 направление движения по полосам. Это информационно-указательные знаки.
Вопрос.
Есть знак 5.16 на три полосы, крайняя левая разрешает поворот-разворот налево, а центральная и правая разрешает(указывает) направление движения только прямо.
Является-ли , попытка перестроения водителя из центрального ряда в левый, в зоне действия этого знака, нарушением ПДР ?
Задаю вопрос, потому-что где-то мелькало разъяснение полиции, что это информационно-указательный знак и носит рекомендательный характер, и якобы не обязателен к исполнению.

https://www.google.com.ua/maps/@49.8499 … 6656?hl=ru

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

40

Re: Вопрос по ПДД

Rothmanz написав:

Народ, есть вопрос.
Знак 5.16 направление движения по полосам. Это информационно-указательные знаки.
Вопрос.
Есть знак 5.16 на три полосы, крайняя левая разрешает поворот-разворот налево, а центральная и правая разрешает(указывает) направление движения только прямо.
Является-ли , попытка перестроения водителя из центрального ряда в левый, в зоне действия этого знака, нарушением ПДР ?
Задаю вопрос, потому-что где-то мелькало разъяснение полиции, что это информационно-указательный знак и носит рекомендательный характер, и якобы не обязателен к исполнению.

https://monolith.in.ua/znaki-pdd/znak-5-16/
На перекрестке действует, а до него, как информация для водителя, если не началась сплошная линия, то от чего же не перестроиться.

  0

41

Re: Вопрос по ПДД

Rothmanz,

5.16. Напрямки руху по смугах
Показує кількість смуг на перехресті і дозволені напрямки руху по кожній з них.

Зверни увагу - "дозволені" а не "рекомендовані".
Щодо інформаційно-вказівних знаків читаємо:

33.5.Інформаційно-вказівні знаки
Інформаційно-вказівні знаки запроваджують або скасовують певний режим руху, а також інформують учасників дорожнього руху про розташування населених пунктів, різних об’єктів, територій, де діють спеціальні правила.

Знак 5.16 запроваджує певний режим руку. Це не рекомендація. Рекомендації в цій категорії знаків є, наприклад знак 5.30 "Рекомендована швидкість". Але в описі цього знаку прямо так і вказано. Щодо 5.16, ніякої згадок про рекомендацію в ПДР нема.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

42

Re: Вопрос по ПДД

Larsen,
Ок. Я так и думал. Т.е. этот знак обязывает водителя двигаться в предписаном направлении, и изменение этого направления ( в т.ч. попытка перестроения в другой ряд) является нарушением ПДР ?
Зона действия знака начинается с места его установки, и распространяется на весь перекресток?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

43

Re: Вопрос по ПДД

Если имеете ввиду перестроение на перекрёстке - запрещено. Перед перекрёстком - ещё можно

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

44

Re: Вопрос по ПДД

Rothmanz, тут прикол в тому, що цей знак не забороняє перестроюватись, він лише вказує рух на самому перехресті по смугам. Іншими словами, до початку перехрестя, можна перестроюватись, якщо це дозволяють інші знаки і дорожня розмітка. Як правильно сказав svserj, поки не почалась суцільна лінія, і не виїхав на перехрестя, перестроюватись можна.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

45

Re: Вопрос по ПДД

Лево написав:

Если имеете ввиду перестроение на перекрёстке - запрещено. Перед перекрёстком - ещё можно

Я имею ввиду зону действия знака.
Т.е. от места его установки.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

46

Re: Вопрос по ПДД

Rothmanz написав:

Т.е. от места его установки.

Ці знаки часто ставлять на певній відстані від перехрестя, і потім повторюючі перед самим перехрестям. Це саме для того і робиться щоб водії мали можливість перестроїтись в відповідну смугу. Адже якщо знак є тільки безпосередньо на перехресті, то коли його побачиш, перестроюватись вже може бути пізно. В будь-якому разі - цей знак не забороняє перестроюватись до перехрестя. Він лише вказує на рух по смугах на самому перехресті.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: svserj1

47

Re: Вопрос по ПДД

Итак, после почти полу-годичных манёвров на новых кругах ( перекрёстках) с главной по кругу, хочу поинтересоваться у общества: кто пропускает " помеху справа" при одновременном  въезде на круговую полосу?  Уже не смешно, особенно в Киеве, когда ты уже на круговой полосе, а слева на скорости прут, не вникая в знак " уступи дорогу", как-будто его там не висит... на днях наблюдал картину: перед кругом в левой полосе машина с включенным левым поворотником , за ним полицейская машина с включенным левым поворотником и двумя машущими руками полицейскими, которые пытались докричаться до водителя первой машины, чтобы ехал, а не пропускал тех, кто приближался к кругу слева... И вдогонку: кто собирается сэезжать с круга, включайте правый поворотник. А то кажется, что вы по кругу едете!
Буду ждать! fly  smoke

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

48

Re: Вопрос по ПДД

їзда на колі - це атракціон... Оленів повно які не знають правил! А ще цікаво, що розмітки на наших колах ідіотські! За кордом трошки усе інформативніше розмічено, та й водії вихованіші. Уся проблема в ментальності та вихованні... Поки не навчитеся поважати один одного та дотримуватись правил - нічого путнього не буде!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

49

Re: Вопрос по ПДД

sergiosem написав:

А ще цікаво, що розмітки на наших колах ідіотські! За кордом трошки усе інформативніше розмічено, та й водії вихованіші. Уся проблема в ментальності та вихованні...

Це дивлячись який закордон  nose_eat
Вірменія, Грузія, Египет,Турція... це те що я бачив... там піздец  smile

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

50 Відредаговано sergiosem (2019-11-29 17:57:17)

Re: Вопрос по ПДД

Grafik87, я мав на увазі західний світ, а саме: ЄС. Ті, хто часто бувають там - ведуть себе адекватно... До більшості інших ще не дійшло.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0