76

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

kristal написав:
Andriy1352 написав:

kristal, а мені приємно, що хоч кілька разів на рік, а є потреба в трєтьому ряду.

компания рено должна дарить эти сиденья а не барыги по 200 баксов продавать... Позор компании рено что сделали дефицинт и нищество из этого как полку в багажник.

повторно

  0



77

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

burjuy написав:
maruvi написав:

Мастырю 3й ряд.

2 скамейка или два сидения: выбрал два,и оч правильно сделал! установлен газ и запаска ездит в багажнике,раздражала своим валянием,целился прикупить докатку,когда сделал крепления сидений вопрос с докаткой у меня отпал. Сейчас в багажнике постоянно ездит только одна сидуха с правой пассажирской стороны(всегда сложена) слева стоя езит запаска которую я пристегнул стяжным ремнем за один из кронштейнов левой сидушки (в полу) и креплением ремня безопасности для заднего левого пассажира,т.е. запаска прижата ко второму ряду сидений. Багажник у меня остался огромным,плюс в свободное пространство в ложбину для ног под сидением,между сидением и запаской,в запаску понапихано инструмента,насос подкачки,масла,жидкости и тд.
у меня постоянно есть возможность усадить шестого человека в авто+места в багажнике прилично остается,либо если седьмой пассажир нужен ставлю еще одну сидуху,запаску перекатываю назад за спинку правого сидения.
Свои сидухи купил летом за 1000грн,и мне повезло-они с салазками. Когда отодвинуты максимально назад запаска между дверью и спинкой не влазит,нужно сдвинуть одно из сидений чуть вперед отнимая комфорт у пассажира.
Продаван сам не помнил откуда сидения,плел про мицубиси паджерик старый,я полистал фоты паджериков и таких сидушек там не видел,так что с какой они машины подлинно не известно. вошли оч впритык,между арками мало места,обращаем на это особое внимание при покупке!
Я бы похвастался фотами,но на этом форуме вставлять в сообщение не умею.
Если обьясните как для чайника"зайди туда,нажми сюда и тд" покажу,кронштейны/петли крепления я неплохо сделал,пол остался ровным,грузи холодильники разложив второй ряд-не поцарапаеш.
Кароч у меня лучше чем с завода,практичней! reta


maruvi, Добрый день ! Сто лет не был на форуме да вот задумался над покупкой МЦВ. Хочу на 3 ряд поставить сидухи на салазках (может даже передние от Логана), как я понял это тебе удалось, можешь выслать фотки креплений и как они смотрятся в салоне? Заранее спасибо

Здравствуйте. Давно не заходил,не видел сообщения,долго никто не реагировал и мне подумалось что зря я тут распинался. Фоты у меня есть,но их искать надо,чуть пзже доберусь,засуну в диск и ссылку вам выложу.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-05-22 15:20:15[/merge_posts_bbcode]

Andriy1352 написав:

burjuy, нащо шось колхозити, якщо машина ще не куплена і можна одразу з третім рядом взяти пАзаводу. Там і підлокітники і підпляшники і і вікна відкриваються і  паски і кріплення всі.
Третій ряд легко знімається. Якимиб тонкими покупні інорідні не були, вони всеодно заважатимуть.

я когда машину выбирал два последних месяца каждый божий день утром в обед и вечером мониторил все сайты с автопродажами в поисках приличной семиместки,ездил на просмотры,и в другие города тоже,в итоге такую рухлядь продавали,при последнем просмотре появилось желание бить людям морды за то что по телефону одно а в жизни корчи и тазы продают. Так вот паралельно было много вариантов пятиместных машин в полном фуле,максимальной комплектации,с честным маленьким пробегом и супер состоянием (я за три месяца в общем поисков насобачился определять удаленно где лажа,где конфета),но я так хотел семиместную что просто остальные предложения даже не рассматривал. Обладая той инормацией что известна мне на данный момент о дооборудовании сидухами я бы вообще не парился семиместная машина с завода или нет. Просто выбрал бы лучшую и все! Вы сначала попробуйте найти чтото приличное семиместное с ценой не как за новую машину!

MCVуже7мест2009г 1.6 8клап,ГУР,КОНДЕР,КАТАЛИЗАТОР,2лямбды,салон ЛЮКС, кппJR5 151,ГБОмозгSTAG редукторTomasetto форсыBarracuda БЕЗ АБС
  0
Спасибо сказали: slavadana16051

78

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

maruvi, мою треба було брати wink

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

79

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

Так и ненаучился сюда фоты выкладывать,мне проще ссылку на папку в гугл диске выложить.
https://drive.google.com/folderview?id= … tUNTzJDN7P

кому сильно интересно будет могу в гараже сидухи отдельно обфотать.

MCVуже7мест2009г 1.6 8клап,ГУР,КОНДЕР,КАТАЛИЗАТОР,2лямбды,салон ЛЮКС, кппJR5 151,ГБОмозгSTAG редукторTomasetto форсыBarracuda БЕЗ АБС
  0
Спасибо сказали: b1ss, alexei74, slavadana16053

80 Відредаговано slavadana1605 (2022-06-16 14:11:01)

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

Всім доброго дня.
відсьогодні власник МСВ першого виду, пригнав з Литви, забрав з автовоза. Одна халепа - нема третього ряду сидінь, хоча по документам мав би бути, однак, так розумію, що ще в Німеччині його продали.
Тепер шукаю третій ряд. Пасажирів в мене : 3 дітей + дружина + двоє батьків.
Пошуком знайшов форум і цю тему. Однак жодного фото переробок побачити не можу.
Буду вдячний всім, хто поділиться інформацією про свою шляхи чи де знайти оригінали.
Всім нам Миру!

  0

81 Відредаговано jasonua (2022-06-16 14:00:49)

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

slavadana1605, вікна де має бути 3ряд відкриваються?
В сертифікаті пише 7 місць? Будьте уважні, якщо не пише, то при оформленні напишуть 5місць..
П.с. сидіння 3ряду бачив на розборках по 150$

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: slavadana16051

82 Відредаговано slavadana1605 (2022-06-16 14:15:23)

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

Дякую за відповідь.

jasonua написав:

slavadana1605, вікна де має бути 3ряд відкриваються?
В сертифікаті пише 7 місць? Будьте уважні, якщо не пише, то при оформленні напишуть 5місць..

вікна відкриваються, в брифах було 7, в сертифікаті - 7. Паски, ручки в наявності. Евро 4

jasonua написав:

П.с. сидіння 3ряду бачив на розборках по 150$

Дякую за інфу. А де? Можна контакт? Обдзвонив близько десятка в різних областях. Нема, дефіцит...

ПС
У мене ще й газ мав бути, зняли теж. думаю, що надто "економні" (жадібні) бюргери попалися sad

  0

83

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

slavadana1605, в неділю вам напишу результат по сидіннях. Попитаю знайомих.
Написав вам особисте повідомлення.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: slavadana16051

84

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

Рекомендую мониторить олх,мне пару раз на глаза попадались сиденья третьего ряда.

Рено Логан MCV 1.6 8V + ГБО+ ЧИП  https://www.drive2.ru/r/renault/921651/
  0
Спасибо сказали: slavadana16051

85

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

jasonua написав:

slavadana1605, в неділю вам напишу результат по сидіннях. Попитаю знайомих.
Написав вам особисте повідомлення.

Дякую за інфу.

  0

86 Відредаговано slavadana1605 (2022-06-30 08:58:00)

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

kiyn73 написав:

Рекомендую мониторить олх,мне пару раз на глаза попадались сиденья третьего ряда.

Дякую. Нажаль, станом на сьогодні, я все ще без третього ряду. Для реєстрації скористався позиченими сидіннями: взяв на день в оренду у людини, у якого вони поки зняті та лежали в гаражі smile
Знайшов в одному місці - запросили 250Є. Без вартості доставки. Поки відмовився.

Шукаю і задні сидіння від Твінго, як порекомендували.

Іздив на розборки по Спрінтерам/Крафтерам. Під перешивку сидіння відповідного розміру - від 30Є. Щось краще - від 50.

Подзвонив на "загальний" шрот, пояснив ситуацію, сказав, що мені треба третій ряд із заданими параметрами. Те що треба буде переробити кріплення, мене не лякає.
Запропонували варіанти віз Опеля Зафіри, Митсубісі Паджеро, Шевроле Каптіва і ще чогось там. Ціни - від 1800 грн до 6000.
Запитав, чи можна буде поміряти відразу в машини, щоб визначитися на місці. Сказали без проблем. Коли ж я приїхав за вказаною адресою, виявилося, що видіння всі впаковані, в целофані, готові для відправки...
Кажу, що питав, щоб поміряти. Ні, вони не будуть морочитися, проте, якщо тільки я згоден оплатити по 250 грн за кожне розпаковане сидіння, то вони можуть погодитися.
Пошук триває.
Всім миру та гарного дня.

  0

87 Відредаговано slavadana1605 (2022-06-30 15:17:41)

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

Все, на цьому етапі епопею з пошуком третього ряду, можна вважати завершеною.
На іншому шроті хлопці мені допомогли поміряти 5 варіантів, при тому, безкоштовно. Судячи з їх реакції, ім самим було цікаво, що ж врешті вийде.
Сидіння від Сприінтера/Крафтера, за спільною думкою, не дуже сподобалися.
Переможцем стало парне сидіння на 84 см від МБ Віто. Воно з шкірзаму, сірого кольору знаходиться на невеликому подіумі. Як кріпити - вже дивлюся. Наче нічого складного: руки та інструменти в наявності )) Спинки досить високі, але не критично, а підголовники, можливо, зніму зовсім. Результат опишу пізніше.
Вартість покупки - 1500 грн.
Всім нам Миру!

  0

88

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

slavadana1605, і фото скиньте! wink
Доречі вони складаються?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

89 Відредаговано slavadana1605 (2022-06-30 17:03:34)

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

jasonua написав:

slavadana1605, і фото скиньте! wink
Доречі вони складаються?

Так, звісно, постараюся зробити фотолітопис. А от чи складаються - ще не знаю. На перший погляд, наче ні. Пізніше з"ясую. Я, впринципі, розумію, що ті, що складаються - краще, але готовий і до того, що треба просто демонтувати.

  0

90

Re: Сиденье третьего ряда МСВ

slavadana1605, ясно, шкода, тому і ціна така...
Трансформери дорожчі.. ((

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0