776

Re: WOG или ОККО???

oleh.kurochka написав:

Понимаю, что оффтоп, но на Нефтек кто-то заправлялся?

За 2 года заправлялся 2 раза ДТ вентусом зимним на НЕФТЕКЕ поздней осенью, когда на ОККО еще не было пульса зимнего. Различий с пульсом особо не заметил, может показалось, что двигатель стал работать более жестче.

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0
Спасибо сказали: oleh.kurochka1



777 Відредаговано alex.cver (2019-04-24 08:40:44)

Re: WOG или ОККО???

Я как то раз заправился на Нефтеке когда жил в Днепре как то не понравилось. Но чисто обьективные ощущения. Тож показалось что моторчик хуже работал даж чем на ВОГе в то время

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

778 Відредаговано oleh.kurochka (2019-04-24 20:10:55)

Re: WOG или ОККО???

Ток заправил, конечно цена не может не радовать. Сказать что хуже лучше пока не могу. Машина целый день на солнце стояла до заправки от чего подозрительно резвая, не успеваю передачи переключать (обычно 3-й хватало), а тут уже нет( и 5-ю по городу тычу..

После заправки проехал мало, но на заправке прям очередь - один за другим (халявой запахло). Посмотрим как на выходных, с учетом кондера расход должен вырасти..
Мож потом и по 27  залью, хотя пока разница, если с оккопей, то отсутствует..

  0

779

Re: WOG или ОККО???

https://wog.ua/upload/redactor/akcia_travnevi_640x350_1.jpg
Снова акция от Вог (фишка отстает):
Специально к майским праздникам подготовили для тебя бонусы за заправки с ПРАЙД:
Акция действует с 15:00 26.04 по 01.05 включительно.
4 грн/л на бензин или ДТ

1,25 грн/л на газ

Для этого посети сеть АЗК WOG, заправляйся от 15 литров до 80литров в одном чеке любым видом топлива с ПРАЙД(карта должна быть активирована) .
Это еще не все! Акция действует с «Открывай Украину вместе с WOG» - получай вместе с чеком уникальный маршрут для майской поездки и шанс выиграть 1000 литров топлива и других крутых подарков.(о которой я прошлый раз писал)

Для задротов: на одной заправке в день можно заправить 3 чека по 80 литров, таких мест заправки в день может быть не больше 3-х, т.е. 9 чеков суммарно, по 3 с каждого места заправки. На след день обнуляется.
Ну и сохраняем чеки до зачисления бонусов.
Всем хороших праздников grose

  0
Спасибо сказали: Kap1toshka1

780

Re: WOG или ОККО???

Ожидаемо от ОККО:
До Великодня ми підготували для вас святкові знижки на пальне на ОККО.
Тож заправляйтесь вигідно!

Надаєте перевагу пальному PULLS?
Отримуйте знижку 5 грн/л балами при заправці PULLS 95 та PULLS Diesel.

Бажаєте швидко і зручно оплатити пальне на колонці через сервіс OKKO PAY?
Тоді для вас знижка балами 5 грн/л за бензин та ДП і 1,5 грн/л за ГАЗ.

Пропозиції діють з 26.04 по 1.05.2019 р., не сумуються між собою та з іншими діючими акціями.

  0

781

Re: WOG или ОККО???

Ще й шелл розродився мені прислали смску разова заправка V-power -3грн.
Звичайне паливо - 2 грн.
до 10.05
Заправитися можливо лише раз до 100л.
Сама щедра контора))))
Ще й майже всі заправки по Києву зачухані у шелла, де не де нормальний вигляд

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

782

Re: WOG или ОККО???

Сегодня ездил в Межигорье, впервые года за 2 изменил ОККО, заправил 35 ДТ Мустанга на ВОГ. Перейду пока на ВОГ, чтобы жлобство и ОККО кидалово поуменьшить. 4 гр скидка была. По ощущения едет как и на ДТ Пульс от ОККО. С одной бочки похоже.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

783

Re: WOG или ОККО???

А я все не нарадуюсь "Нефтеку" по городу вместо 3-й на 4-й езжу. И даже на 5ю переключаю. Мож это смесь зимнего ОККО и летнего нефтека творит такие чудеса, прям бобсь сглазить. Хотел пока акция окко полный залить теперь и не знаю..

  0

784 Відредаговано sdj387jsd (2019-04-28 21:00:56)

Re: WOG или ОККО???

По закону подлості, після

oleh.kurochka написав:

А я все не нарадуюсь

Завжди вилазить якась фігня.
Закон подлості, така зараза, яка є, і все що погане має статись неодмінно станеться в самий не подходящий момент!.
Катаюсь на вогу + його сам перебадяжую, з bg, отстоюю, їде дай їде, мотор мягко робить, даже мягесенько, як будто мегановский.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

785 Відредаговано UAShumaher (2019-04-29 00:00:40)

Re: WOG или ОККО???

Для себя понимаю следующее
Что вог что окко "продаваны"
Есть поставщики топлива которые поставляют на Заправку продавцам)
И пофигу бренд заправки топливо будет примерно с одной бочки

Могу конечно ошибаться но не думаю что очень сильно

Renault Logan 1.2  2017 Снеговик
https://www.drive2.ru/r/renault/logan/5 … 734926020/
  0

786 Відредаговано sdj387jsd (2019-04-29 00:04:29)

Re: WOG или ОККО???

UAShumaher написав:

примерно с одной бочки

Але по різному розбадяжане!
+ окко вони в соляру навіть звичану щось доливають.
- вони дорогі, талони знишки треш.

А так треба вірить, що вони "ВСІ", все перевірять і шкідливе на ринок не пустять. dash1

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

787

Re: WOG или ОККО???

alex.cver написав:

Перейду пока на ВОГ, чтобы жлобство и ОККО кидалово поуменьшить. 4 гр скидка была. По ощущения едет как и на ДТ Пульс от ОККО. С одной бочки похоже.

Об этом я тебе уже 5 лет говорю.

  0

788

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

Але по різному розбадяжане!

Знайомий свого часу возив паливо,то теж хімічив (правда примітивно). Після заливу палива в цистерну засікав рівень, перед тим як доїхати до заправки ставав на сонечко на пару годин щоб цистерна нагрілась і мав змогу після нагріву 2-3 десятки літрів тихенько злити з цистерни, правда тоді ніяких пломб не було, як зараз хз.
Зараз деякі умудряються обратку від форсунок в окремий бак пускати

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

789

Re: WOG или ОККО???

Kap1toshka написав:

Знайомий свого часу возив паливо,то теж хімічив (правда примітивно). Після заливу палива в цистерну засікав рівень, перед тим як доїхати до заправки ставав на сонечко на пару годин щоб цистерна нагрілась і мав змогу після нагріву 2-3 десятки літрів тихенько злити з цистерни

По правилам топливо принимают не в литрах, а в килограммах(тоннах) с замерами плотности и температуры. Только лохи не используют Нефтеденсиметрsmile

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

790 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-02 10:59:08)

Re: WOG или ОККО???

бадяжить і красти різні речі!

Kap1toshka написав:

Зараз деякі умудряються обратку від форсунок в окремий бак пускати

Є нормативи, або автоматизовані системи обліку. І зновуж таки автопарки,  якщо автоматизована система показує меньший росхід, по ній ведуть обілк, якщо норматив показує меньше по йому. Тому багато парків умудряються, по різному, для різних авто вести облік пального!
Як на мене в ітозі самі собі більші витрати роблять такими вчинками.

А щеж є різні автоматизивані системи, геть не штатні.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

791

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

А щеж є різні автоматизивані системи, геть не штатні.

З введенняи ЖПС-моніторингу "економічність" комерційного транспорту виросла до 30%.

  0

792 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-02 11:09:56)

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

З введенняи ЖПС-моніторингу "економічність" комерційного транспорту виросла до 30%

А сума чистого доходу атп, зменьшилась на 20-40%

Дешевше встановити нормальний норматив. А при калькуляції собівартості, змінити метод нарахування автортизації, у нас тільки один прямолінійно рівнимірний.

Водій потрібно щоб крутив баранку возив вантажі, та не думав в дорозі, якже йому намутить. В його колег в іншому атп виходить значно більше а тут якась лажа. Коли водій в дорозі з такими думками - нічого доброго не жди.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

793

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd, це ж не я придумав обдирати водіїв.
Коли на підприємствах почали застосовувати ЖПС-моніторинг, то водії звідти звільнились та пішли на сусіднє "демократичне" підприємство. Але згодом замоніторили і там. І замоніторять всюди. Навіть трактори в полі моніторять. Азгодом  ірактористів звільнять - будуть пахати угіддя за допомогою техзору по гуглмапам.
Життя складне.

  0

794 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-02 11:47:33)

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

Життя складне.

Воно досить, просте - головне знать чого хочеш!

Тому я дуже давно, не працю, в автопервізках, я задовбався гризтись з пузатими властниками!
А ще пізніше зрозумів. Що будь яке В.О., те саме гризло. Всім пузатим пох на людей!, головне чим побільше в текущий відрізок часу. А що завтра не хвилює, їм всеравно завтра зобовязані принести дохід!
А ще пізніше зрозумів, що просто сам на себе можна набагато більше заробить, чим навіть керуваться якимось заводиком і тд. Навіть підшивая обувь, та ремонтуючи зонтики, на бардюрі, можна заробити декільканадцять ставок звичайного сисадмна. Паралько працюючи СА

Як загадю те пекло, прийшов з роботи, поїв. Виділив 1-2 години часу сімьї, далі в блокнот, в телефон, і планувать розписувать, завтрашній дань, інших людей, всього мурашника. З ранку на 7 1/4 на прохідну, листочок, хто що маж робить, далі планерка, і опять дня нема. Не життя а пекло. 6 днів в тиждень.

Шкода що щас багато людей думаю, що це благо і тд, самі себе в той ад заганяють. Та не мають ніякого планування. Ітого в багатьох керівних посадах робіткини відразу відчувають все.

П.С писав через "Я"

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

795

Re: WOG или ОККО???

MACK написав:

По правилам топливо принимают не в литрах, а в килограммах(тоннах) с замерами плотности и температуры. Только лохи не используют

Так то давно було smile Але все одно хто працює в цій системі знають як накрутити в карман

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

796

Re: WOG или ОККО???

Kap1toshka написав:

Так то давно було  Але все одно хто працює в цій системі знають як накрутити в карман

Давно... Мій дід все життя працював водієм, скільки вони бензину просто в землю вилили  kez_15 Хто працює в цій сфері той багато знає, так що і нам не завадить ця інформація.   wink

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

797 Відредаговано oleh.kurochka (2019-05-06 21:29:40)

Re: WOG или ОККО???

Заправив Окко пульс повний і каністру, порівняю з нефтек (може бортовий сказився, але середній 4.2 на 100 показує за 250 км, з яких десь 60- місто та й в дорозі пробок не було).

На пульсі щось мені не сильно подобається, машина дирчить, немає тої дінаміки, що ледве встигаєш переключати. Повернулась витрата 5.5 в змішаному з кондиціонером, хоча їздив на поминальні, то сильно не притопиш, одні тягнучки та ями..

  0

798

Re: WOG или ОККО???

(c) Георгич, був правий, накаркав smile. З талонами wog лавочка прикривається. Хто не наївся тот не налижеться. Фуристів переводять на БРСМ:( acklad  acklad  acklad  dash1

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

799

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

(c) Георгич, був правий, накаркав smile. З талонами wog лавочка прикривається. Хто не наївся тот не налижеться. Фуристів переводять на БРСМ:( acklad  acklad  acklad  dash1

Каркав як раз ти, а я поінформував  smile .
Паливні карти будуть рулити, але процедура зливу там буде геморніша.

  0

800

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

Паливні карти будуть рулити

sdj387jsd написав:

Фуристів переводять на БРСМ:(

На талони!

Георгич написав:

але процедура зливу там буде геморніша.

З присмаком солярки like  like  like

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0