6,001 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-14 16:00:41)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Коробка. Надо привыкать и учится, заточена под экономию топлива. Большей частью движение в натяг. Но так как я имею 5 летний опыт езды на роботе от тойоты, разница не заметна

ахаха, звичайний водій зможе економніше, там перевитрата палива, велика...Мотор під нагрузкою і його заливає пальним. Дай щей, 3 циліндровий 0.9 мотор в натяг...Ну казка, ще тільки дописать на низких оборотах можна дешевий 95-тий лить, щоб мотор не дай боже більше 100тис км не прослужив. А той 92 щоб точно до 40 тис гарантовано мотор вгробить.

Да вообще то все бред, і казки маркетологів...віри ним нема...Вони і на гівно будуть говорить вкустний періжок...Їх задача продать!, втулить. і тд.

Aprox написав:

проехав уже 700 км

ну да по рівній дорозі, трасі обїздній, без ям маневрів...згідний.

Aprox написав:

покупайте робот, экономичный, удобный и после привыкания адекватный и приносящий удовольствие от езды

- заебе Вас так....ой..

Aprox написав:

. Период привыкания к роботу я прошел раньше, с плевками и руганью. И даже с криками как на такой машине можно ездить,

Так на ній і не можна їздить:) вона небезпечна в автоматичном режимі, для їзди по місту.

Aprox написав:

Хотя вибрации и тут есть, просто человек не парится... ))

А чого йому паритись, гроші за рекламу заробив, машину здав. при грошах остався, за гроші можна трішки і потерпіть. А те що ще трохи і коробка здохне то таке...Не йомуж за свої гроші з нею мадохатись.
І з тряскою, там проблема на супер новий рівень вишла, доречі..там почав учитись по малу що старші говорять і тд.

А взагалі про 0.9тсе - якщо Ви любите їздить на більших оборотах від 1800 до 2600,2800 він на мою думку Вам підійте, він такий більш прийомистий мотор. Дуже гарно різво крутиться.  Для його низькі обороти смерть. І пальне мінімум 98, до пального привередливий, чуть гірше пальне і уже трусить машину як холодець. - Хто каже туди гбо, шліть подальше, воно Вам там тільки дороще стане.
В порівнянні з дизелем, дорощий в харчуванні...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



6,002

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Так на ній і не можна їздить:)

Не судите всех по себе и по своей одной машине...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

6,003 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-14 16:02:18)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Не судите всех по себе и по своей одной машине...

Вибачте але дві таких машини явно не збирався-юсь купувать...:) І тряска, сама конструкція коробки, явно однакові. Я до сих пір не можу успокоїтись як я таке міг купить.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,004

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

І тряска, сама конструкція коробки, явно однакові.

Да, только эти вибрации проявляются далеко не у всех...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

6,005

Re: Следующий автомобиль

Aprox,
С тряской все понятно, происходит на непрогретом двигателе.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

6,006

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

С тряской все понятно, происходит на непрогретом двигателе.

Не двигателе, а сцеплении... И далеко не всегда, а при определённом сочетании влажности и температуры... И далеко не у всех...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

6,007 Відредаговано Александр007 (2019-03-14 18:39:38)

Re: Следующий автомобиль

Aprox,
Все пишут после стоянки когда все не прогретое.
Понятно что не в двигателе.
Но когда он прогрет то и коробас нагревает,
Физика  imho2
На холодную увеличивается зазор и сцепление  при слабом схватывании когда обороты холостые начинает  не плавное движение.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

6,008

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:
Александр007 написав:

С тряской все понятно, происходит на непрогретом двигателе.

Не двигателе, а сцеплении... И далеко не всегда, а при определённом сочетании влажности и температуры... И далеко не у всех...

У меня случалось в жаркие дни при большой загрузке. Решил просто изменением стиля  вождения smile Разгоняюсь на первой не отпуская сцепление полностью. Буквально просто страгивая с места, далее вторая и пошёл.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-03-14 17:43:04[/merge_posts_bbcode]

Чисто гипотетически... если бы сейчас брать Стёпу, но не робот и не дизель...
Как-то и вариантов особо много: 0.9 Tce + 5МКП

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

6,009 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-14 20:39:55)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Не двигателе, а сцеплении... И далеко не всегда, а при определённом сочетании влажности и температуры... И далеко не у всех...

Щас мені, по одному місцю, звичайна коробка, просто їде як я хочу, а розгадувать ребуси йобота, у мене терпіння не хватило..і я дуже довольний що вчастно вирішив цю проблему з роботом. Щас доробить деякі штрихи і буде нормальна машина, а не якась там кастрована коробка...с кастрованим мотором...
Сьогодні, поставили решітки, на радіатор...уже щебенка не так страшна...От їдеш, на машині і вона тебе радує, нажав газку вона поїхала, придавив на третій, вона уже летить...кинув на нетралку вона котиться...І нафіг, надо якись там йобот....
Ладно сьогодні під гарний настрій, і обмию нарешті свій трактор...Це машина...

Bob3000 написав:

если бы сейчас брать Стёпу, но не робот и не дизель...

ЙОбот це понятно на моєму прикладі всім стало..
А бензин - а у нас тільки кастровані мотори...
Тому дизель, або щось шукаєте з 1.2 1.4 1.6 smile - це моя субєктивна думка.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,010 Відредаговано Bob3000 (2019-03-14 20:49:11)

Re: Следующий автомобиль

Глянул прайс по стёпам.
0.9 бенз + робот
0.9 бенз + механика
1.5 дизель + механика

И усьо...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

6,011 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-14 20:57:38)

Re: Следующий автомобиль

Bob3000 написав:

1.5 + механика

- І всьо..
І то сендерики, мають великий лобовий сопротив, боковий парус, будете його ловить більш чим треба...Спереду вітер, десь 30-40 градусів збоку від прямо, на право. зриває айро прижимання.. було раз таке...
Тому седан...І пофіг на задніх пасажирів що їм там меньш зручно, за то Вам за рулем буде більш зручно, і машина на порядок, устойчичивіша.
Або по іншому машина для себе рідного то - седан.
машина для жінки щоб їх з дітьми сзаді було приємніше сидіти, покрасоваться на бардюрах - степік. + в степіка, багажник більше користний. + на вагу зверніть увагу.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,012 Відредаговано Kap1toshka (2019-03-14 22:33:27)

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Або по іншому машина для себе рідного то - седан.

Тут дуже не згоден! Для себе рідного якраз треба універсал! Або по реношному grand tour (т.е. зі збільшеним багажником). Були б гроші я б взагалі за те щоб наступну бусика взяти, тільки не рено (вже був в сім'ї трафік, нереально продати).

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

6,013

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

я б взагалі за те щоб наступну бусика взяти, тільки не рено (вже був в сім'ї трафік, нереально продати).

Оба на! Мені як раз цікавий бусик-пасажир. Оригінальнй пасажир (без Бердичева). В першу чергу цікавить комфорт на 7-8 місць і на автоматі.
Ніяк не можу визначитись з вибором. Мультиван то ясно - лідер в класі. Віваро-Трафік-Примастар - бус як бус, але на скільки він комфортний на трасі я не знаю.
Може щось порадиш?

  0

6,014 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-14 23:32:56)

Re: Следующий автомобиль

Трафік - хороша штука, а посадка водія відминна, палка не пряма:) + на старіших більше 200:)...
Едине знову механіка....Але для сімї буде відмінно...Едине без бердичова не обійтись, тільки самому туди....І столик свій з двох сторін складний...+ зміний ряд сидінь...
Це теж можна сказать одна з моїх мрій...Але дітлахів  не так багато, 3 раз я манав))) все те саме по третьому кругу вчить..

Kap1toshka написав:

тільки не рено (вже був в сім'ї трафік, нереально продати).

Да реально, тільки його потрібно підтянуть, + на йому заробить геть реально...Був гурозовий став, пасажирський....

Георгич написав:

Ніяк не можу визначитись з вибором.

Читать їх оголошення, закинуть роботу, всіх, самому поїхать пригнать, грузового, і результат буде гарний...
Едине, питання скільки коштує Ваш час....

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

6,015

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd, дякую, але

sdj387jsd написав:

Едине знову механіка....

не підходить

sdj387jsd написав:

Едине без бердичова не обійтись

не підходить. Будку вони обіб'ють, але ходова лишиться грузова, штатної вентилації ьа інших плюшок салону не буде

sdj387jsd написав:

Читать їх оголошення, ..... пригнать, грузового

не підходить грузовий. Ніхто не зміг переробити нормально грузового в пас, навіть все по оригіналу перебирали, але їхало воно як грузовий.
Цікавить тільки оригінальний пасажир, на автоматі.

  0

6,016

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Цікавить тільки оригінальний пасажир, на автоматі.

Відповіді не знаю:))) Т говно, да і остальне не краще..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,017

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Відповіді не знаю:)))

Та отож dash1

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

6,018

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Цікавить тільки оригінальний пасажир, на автоматі.

Также такой присматриваю. Но согласен на механику. и 9 мест. Варианты: Вито, Трафик, Виваро, Т5.

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

6,019

Re: Следующий автомобиль

Сусанин, по бедности я и на 7 мест согласился бы, но и багажник очень хочется.
Да и посвежее хочется, не 30 лет уже...

  0

6,020 Відредаговано Aprox (2019-03-15 08:53:25)

Re: Следующий автомобиль

Bob3000 написав:

Как-то и вариантов особо много: 0.9 Tce + 5МКП

Обычный сандеро с атмолитром, а потом вкинуть стойки от степвея... )) Хотя... Атмолитр тоже трёхгоршковый и цепной...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

6,021 Відредаговано alex.cver (2019-03-15 10:43:43)

Re: Следующий автомобиль

Bob3000 написав:

Глянул прайс по стёпам.
0.9 бенз + р(й)обот
0.9 бенз + механика
1.5 дизель + механика

И усьо...

А реально можно брать только "1.5 дизель + механика" если кататься динамично + долго + без проблем. Но если короткие поездки то охота бензин. Но очень охота Степку снова. Ибо очень понравилась подвеска обзорность клиренс и динамика. Если бы они вкинули в Степана 1.2 турбо - даже не думал следующий авто был бы СНОВА Степвей с 1.2 турбо наверняка ибо пока у меня короткие поездки + пробки. Зимой опа ибо дизель толком не успеват и прогреваться на коротких перебежках. Остальное время - нормально даже для дизеля. Опять же в текущем Степвее уже и сажевый фильтр стоит. В моем поколении его еще не было, а значит и проблем в разы меньше. Короче если Степвей, то выхода там нет - только с дизелем брать. А если 1.2 сильно охота то помножать бюджет на 1.5 и смотреть в сторону не сильно мне нравящегося Каптура ( подвеска жестче + передок и губа почти на асфальте лежит + клиренс меньше ). Жена глянула на Каптюра, у нас во дворе уже с разбитой нижней губой о бордюр и сказала не, Каптюр для нас ни разу не вариант, мы привыкли уже к клиренсу.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

6,022

Re: Следующий автомобиль

Кстати интересный вопрос, что нужно добавить в Сандерку, чтобы она стала Стёпой?
Стойки, диски...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-03-15 09:34:44[/merge_posts_bbcode]

Kap1toshka написав:
sdj387jsd написав:

Або по іншому машина для себе рідного то - седан.

Тут дуже не згоден! Для себе рідного якраз треба універсал! Або по реношному grand tour (т.е. зі збільшеним багажником). Були б гроші я б взагалі за те щоб наступну бусика взяти, тільки не рено (вже був в сім'ї трафік, нереально продати).

Ну вот 7-ми местный МСВ / Лоджия как раз и машина для одного (на МСВ вполне комфортно), и как мини бусик и как грузовик.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

6,023 Відредаговано alex.cver (2019-03-15 13:54:11)

Re: Следующий автомобиль

Bob3000 написав:

Стойки, диски...

Думаю 16 колеса + Стойки + пластиковый обвес. Только зачем. У Сандерика и так норм с клиренсом. Я бы ничего не менял в Сандерике и на 15 колесах мягче ездить.
Офигеть а что за новый движек 1л на 73 кобілки (есть и 0.9)появился у Сандеро?!  shok
https://storage.m.renault.ua/source/use … ro_UKR.pdf

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Bob30001

6,024 Відредаговано Larsen (2019-03-15 10:58:34)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Офигеть а что за новый дивжек 1л на 73 кобілки (есть и 0.9)появился у Сандеро?!

Ну не такий вже й новий. На форумі вже про нього багато говорили. Це 3-циліндровий атмосферник. На відміну від 0.9, в якого є турбіна. Так що цей 1.0 найтупіший в плані динаміки варіант...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

6,025

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Офигеть а что за новый дивжек 1л на 73 кобілки (есть и 0.9)появился у Сандеро?!

Вместо 1,2... Лошадей столько же, момента еще меньше... У Инфокара есть тест логана с этим мотором, если интересно...

Bob3000 написав:

Стойки, диски...

Ну и пластиковая шелуха по низу, рейлинги на крыше, специальный синий цвет и нет доплаты за металлики... Если внешка не важна, то только стойки, на 16-е колёса я бы не переходил, потому как много степвеев переходят на логановский размер ради комфорта...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Bob3000, alex.cver2