3,176

Re: Это интересно (разное) - 2

Японська міжпланетна станція «Хаябуса-2» успішно приземлилася на астероїд Рюгу, розташований на відстані 280 мільйонів кілометрів від Землі. Про це повідомляє «Медуза» із посиланням на Японське агентство аерокосмічних досліджень (JAXA).
«Після посадки космічний зонд випустив снаряд по поверхні астероїда, щоб зібрати зразки ґрунту», - йдеться в повідомленні.
На постріл і збір матеріалу, як повідомляє The New York Times, пішло близько однієї секунди.
У березні або квітні 2019 року «Хаябуса-2» влаштує на астероїді вибух, щоб створити штучний кратер для збору ґрунту. Після цього апарат повернеться на Землю із зібраними матеріалами.
https://glavcom.ua/img/article/5718/61_main.jpg

  0



3,177 Відредаговано Георгич (2019-02-22 23:20:54)

Re: Это интересно (разное) - 2

Не слабо так, бюджет проекта 135 ярдов, х у й л о  нервно курит
https://www.heise.de/tp/features/US-Str … 14180.html

  0

3,178

Re: Это интересно (разное) - 2

Первая в истории наступательная кибератака Пентагона состоялась — и ее объектом оказалась Россия, точнее «фабрика троллей» в виде петербургского «Агентства интернет-исследований» (АИИ) «близкого к Путину олигарха» Евгения Пригожина. По сведениям The Washington Post, США смогли «отрубить» АИИ доступ в интернет в ключевой момент — в день промежуточных выборов в Конгресс США 6 ноября 2018 года.

Удар по АИИ был частью наступательной киберкампании против России, проведенной с целью не допустить вмешательства в выборы. Это первая боевая операция Киберкомандования ВС США, проведенная совместно с самой закрытой американской разведкой АНБ.

Операцию вела спецгруппа противодействия российской угрозе, созданная в прошлом году по поручению администрации Дональда Трампа из состава служащих Киберкомандования и нацразведки. Ее курировал лично директор АНБ и Киберкомандования генерал-лейтенант Пол Накасоне.

Удар лишил АИИ интернета — «они их просто выключили». Блокировка АИИ была настолько успешной, что «тролли» начали жаловаться своим системным администраторам.

Операция была не стратегической, а тактической, а ее целью — «продемонстрировать возможности США» и послать прозрачный намек, что правила игры изменились.

Logan 1.5dci , Ravon R2
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

3,179 Відредаговано Георгич (2019-02-27 20:08:50)

Re: Это интересно (разное) - 2

VH, амеры сейчах хороших чертей дают Xуйлу.
Намедни послали нах его ядерную угрозу.
https://www.obozrevatel.com/russia/kiri … putina.htm
И о самих ракетах
https://www.obozrevatel.com/russia/euge … he-net.htm

А вот и кацапы
РОССИЙСКИЙ ХОР В СОБОРЕ СПЕЛ ПЕСНЮ О ТОМ, КАК БУДУТ БОМБИТЬ США
http://www.bagnet.org/news/world/390348 … ssha-video

  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

3,180

Re: Это интересно (разное) - 2

разговоры, уговоры заканчиваются! начинается самое интересное )))

Logan 1.5dci , Ravon R2
  0

3,181

Re: Это интересно (разное) - 2

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: VH, Palich2

3,182

Re: Это интересно (разное) - 2

продолжение

Logan 1.5dci , Ravon R2
  0

3,183

Re: Это интересно (разное) - 2

VH написав:

разговоры, уговоры заканчиваются! начинается самое интересное )))

Да не дай бог это интересное начнется.
Живые позавидуют мертвым...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-27 09:58:15[/merge_posts_bbcode]

Don Kortes написав:

Боже, какая хрень.....
Вредная хрень.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: Engineer, жвакогалс2

3,184

Re: Это интересно (разное) - 2

to Don Kortes: оригинальный блогер - зачет

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

3,185 Відредаговано Don Kortes (2019-02-27 14:01:08)

Re: Это интересно (разное) - 2

Rothmanz, бывает и хрень интересная =))) Я родился в СССР и в школе говорили о небывалых темпах индустриализации прошлых лет. Но глядя вокруг я не понимал почему эта индустриальная мощь не может из нашей мегатонной макулатуры наделать туалетной бумаги или майонеза из рекордных яйценосных потоков. Поэтому эта хрень была интересной

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

3,186

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes написав:

Rothmanz, бывает и хрень интересная =))) Я родился в СССР и в школе говорили о небывалых темпах индустриализации прошлых лет. Но глядя вокруг я не понимал почему эта индустриальная мощь не может из нашей мегатонной макулатуры наделать туалетной бумаги или майонеза из рекордных яйценосных потоков. Поэтому эта хрень была интересной

Ну кагбэ я тоже родился в СССР, и тоже задавал вопросы.
Но то, что несет этот недоумок из своего рта, нужно делить если не напополам, то на 10 точно.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: Larsen, alexei742

3,187 Відредаговано Palich (2019-02-27 16:44:22)

Re: Это интересно (разное) - 2

Как-то попалась мне на глаза интересная статья по поводу отсутствия гравитации как явления впринципе. Ознакомиться можно здесь:
https://podrobnosti.ua/2258073-zachem-v … tvuet.html
За достоверность источника информации не ручаюсь. smile

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

3,188

Re: Это интересно (разное) - 2

Софизм.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

3,189

Re: Это интересно (разное) - 2

софизм - не софизм, х.з. Создается впечатление, что вся наука - софизм.
Смотрим видосик:


и еще видосик:

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

3,190 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-27 18:48:22)

Re: Это интересно (разное) - 2

Раз на слово чи на букву в книжці на передмет, вже не вірите. Заведіть собі правило все, що не перевірив, руками не пощупав - неправда...Бо можна і  на плоску землю спуститись...
Нічого не зміниться, від того чи Ви знаете чи не знаєте який зовнішній світ, на внутрішньом світі зосередьтесь сімя, родина, мрія, і отримуйте задоволення, від плананування втілення рузультату.
Нічого страшного нема буть тупим і не знать яка форма землі, який зовнішній світ. + гордості меньше буде..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

3,191 Відредаговано Larsen (2019-02-27 19:11:48)

Re: Это интересно (разное) - 2

Rothmanz написав:

Но то, что несет этот недоумок из своего рта

Та там взагалі якась феєрична маячня! Я реально в шоці... Відео цікаве тим щоб побачити наскільки долбодятлануті екземпляри попадаються... "План гітлер" твою кочерижку....  facepalm  facepalm  facepalm
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-02-27 18:06:38[/merge_posts_bbcode]

Palich написав:

Создается впечатление, что вся наука - софизм.

Значить пора перехреститися.  lol1  А краще почитати що таке "наука", і чому вона не може бути софізмом за означенням. wink
Всі міфи про науку беруться від того що люди погано уявляють що таке наука, що таке науковий метод, що таке об'єктивна реальність, і чому все це не має ніякого відношення до суб'єктивного сприйняття чи віри.

[merge_posts_bbcode]Added: 2019-02-27 18:10:04[/merge_posts_bbcode]

Palich написав:

Смотрим видосик:
и еще видосик:

Якщо дійсно цікаво взнати щось про цей світ, а не казки про нього, краще напевно дивитись якісь науково популярні канали, якщо на наукові на вистачає терпіння. Наприклад тут люблять розкривати всілякі псевдонаукові вигадки конспірологів: https://www.youtube.com/user/TheChieffff/videos

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,192 Відредаговано sdj387jsd (2019-04-14 18:17:20)

Re: Это интересно (разное) - 2

Dell - делкаю, форум читабельний даже занадто..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

3,193 Відредаговано Larsen (2019-02-27 20:09:38)

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

А воно правда??...Газета "Правда" теж була її читали.

Ще раз кажу - почитай що таке об'єктивна реальність, науковий метод і наука вцілому. Тоді перестанеш безглузді аналогії приводити.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Migen1

3,194 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-27 20:32:23)

Re: Это интересно (разное) - 2

kapitulation  fly  dntknw download

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

3,195

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd, оде запитання - Земля плоска?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Migen1

3,196 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-27 20:52:56)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Земля плоска?

По суті незнаю....Що до її плоскості є великі сумніви...
Тому я навіт так скажу, я не знаю яка форма землі....Але що до плоскої землі великі великі великі сумніви....

sdj387jsd написав:

Тому я навіт так скажу, я не знаю яка форма землі....Але що до плоскої землі великі великі великі сумніви....

сумніваюсь що Вас така відповіль влаштувала...Але і про всім відому форму те саме можу сказать...Хоча похідну від -+шара, або більш наближену до шара, вся система в цілому і може мать.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

3,197 Відредаговано Larsen (2019-02-27 20:52:07)

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

По суті незнаю....

А вона не плоска, не залежно від того що ти знаєш чи не знаєш. Але раз ти не знаєш, то краще не доказуй нічого. Твої переконання побудовані на вірі, тому не можуть виступати аргументом у будь-якій конструктивній дискусії.

Знаєш різницю між об'єктивною реальністю і суб'єктивним сприйняттям? Об'єктивна реальність існує не залежно від того знаєш ти про неї чи ні. І вона однакова для всіх. Суб'єктивне сприйнятті на відміну від об'єктивної реальності існує тільки в твоїй голові, і може не співпадати з суб'єктивним сприйняттям інших. Тому будь-які дискусії можна вести виключно про об'єктивну реальність, адже тільки вона однакова для всіх. Про суб'єктивне сприйняття (смаки, віра, переконання, пріоритети, система цінностей) не сперечаються.
Наука займається вивченням об'єктвної реальності. Науковий метод спрямований на виключення суб'єктивного сприйняття з цього процесу. Саме тому наукова інформація не вимагає віри. Її завжди можна перевірити, і це забезпечує об'єктивність.

sdj387jsd написав:

сумніваюсь що Вас така відповіль влаштувала...

Влаштувала повністю, адже метою було визначити чим ти оперуєш - знаннями чи вірою.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,198

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen, не можна бути таким суворим- треба хоч трохи розважатись. Я читаю всі опуси про плоску Землю. Не всеж про Йулю читати

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: Larsen1

3,199

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes, і то правда.  storstark  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,200 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-27 21:17:26)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Знаєш різницю між об'єктивною реальністю і суб'єктивним сприйняттям?

Йолки палки, таки да незнав smile smile tbsenile  - цікаво дивитись, спостерігати з позиції спостерігача як формується об'єктивна реальність...як виникають конфлікти з суб'єктою реальністью, суб'єктивними оцінками...І гадати думати чи на насправді я сам спостерігач, можливо за мною ще хтось дивиться, на цю пєсу і я не глядач пєси, а її актор ..Після вистави гадати я об'єктивно чи суб'єктивно, оцінив...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0