1

Тема: Попала мама в Дтп

Доброго всім дня логановоди
Сталась біда, попала мама в ДТП.
Їхала в маршрутному тр.з. на роботу. Водій був не правий , виїхав на зустрічну полосу чим спричинив зіткнення із зустрічним тр.з. багато постраждалих. У мами зламано 6 ребер і струс мозку
Які мої дії ,що  зтягнуть із страхової грошей на лікарню.
Завчасно всім вдячний

  0



2

Re: Попала мама в Дтп

Grm написав:

Які мої дії

Как минимум нужны документы, подтверждающие "попадание" в ДТП. Справка о "снятии побоев" из больницы.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-19 14:04:41)

Re: Попала мама в Дтп

Evgenий написав:
Grm написав:

Які мої дії

Как минимум нужны документы, подтверждающие "попадание" в ДТП. Справка о "снятии побоев" из больницы.

Також у перевізника всі пасажири мають бути застрахованні, до перевізника теж звернутись. І ГОЛОВНЕ В ЛІКАРНІ ВСІ ЧЕКИ СОБИРАТЬ НЕ ВИКІДАТЬ!!!
Співчуваю...
Сьогодні як будто день дурака...то серед перехрестя стануть і думають щож то робить, то котяться назад. То тянутся.....з переду фіг хто кого справа пропустить, то ще і перекриють виїзд, всіх пропускаешь. Інші лень їм в пробках тягатись по зустрічній літають, Влітая перед тими хто гівно за собою тяне....Багато дрібних аварій по друрості...Сонечко вишло вся нечість на літній резині виїхала....

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4

Re: Попала мама в Дтп

Grm написав:

Доброго всім дня логановоди
Сталась біда, попала мама в ДТП.
Їхала в маршрутному тр.з. на роботу. Водій був не правий , виїхав на зустрічну полосу чим спричинив зіткнення із зустрічним тр.з. багато постраждалих. У мами зламано 6 ребер і струс мозку
Які мої дії ,що  зтягнуть із страхової грошей на лікарню.
Завчасно всім вдячний

Співчуваю,добре що жива.Бо маршрутка...ременів безпеки нема...всі розбивають голови.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

5

Re: Попала мама в Дтп

Evgenий написав:
Grm написав:

Які мої дії

Как минимум нужны документы, подтверждающие "попадание" в ДТП. Справка о "снятии побоев" из больницы.

Ці документи я так поняв треба брать в поліції
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-02-19 15:10:36[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:
Evgenий написав:
Grm написав:

Які мої дії

Как минимум нужны документы, подтверждающие "попадание" в ДТП. Справка о "снятии побоев" из больницы.

Також у перевізника всі пасажири мають бути застрахованні, до перевізника теж звернутись. І ГОЛОВНЕ В ЛІКАРНІ ВСІ ЧЕКИ СОБИРАТЬ НЕ ВИКІДАТЬ!!!
Співчуваю...
Сьогодні як будто день дурака...то серед перехрестя стануть і думають щож то робить, то котяться назад. То тянутся.....з переду фіг хто кого справа пропустить, то ще і перекриють виїзд, всіх пропускаешь. Інші лень їм в пробках тягатись по зустрічній літають, Влітая перед тими хто гівно за собою тяне....Багато дрібних аварій по друрості...Сонечко вишло вся нечість на літній резині виїхала....

Так і робимо

[merge_posts_bbcode]Added: 2019-02-19 15:13:16[/merge_posts_bbcode]

Clone-77 написав:
Grm написав:

Доброго всім дня логановоди
Сталась біда, попала мама в ДТП.
Їхала в маршрутному тр.з. на роботу. Водій був не правий , виїхав на зустрічну полосу чим спричинив зіткнення із зустрічним тр.з. багато постраждалих. У мами зламано 6 ребер і струс мозку
Які мої дії ,що  зтягнуть із страхової грошей на лікарню.
Завчасно всім вдячний

Співчуваю,добре що жива.Бо маршрутка...ременів безпеки нема...всі розбивають голови.

Маршрутки "спринтер" я так думаю грузова перероблена в пасажира

  0

6 Відредаговано gatuno (2019-02-19 15:21:36)

Re: Попала мама в Дтп

sdj387jsd написав:

Також у перевізника всі пасажири мають бути застрахованні,

Це якщо пасажиру видали КВИТОК, тоді він може претендувати на компенсацію, а так "Вас тут не стояло".
А де сталася ця халепа?

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

7

Re: Попала мама в Дтп

gatuno написав:
sdj387jsd написав:

Також у перевізника всі пасажири мають бути застрахованні,

Це якщо пасажиру видали КВИТОК, тоді він може претендувати на компенсацію, а так "Вас тут не стояло".
А де сталася ця халепа?

Між катюжанкою і димером
На жаль квитка не має

  0

8

Re: Попала мама в Дтп

У тих маршруточників спринтер головного мозку  neutral  :
https://newsone.ua/news/accidents/pod-k … -foto.html

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

9

Re: Попала мама в Дтп

Да, нажаль це те ДТП

  0

10

Re: Попала мама в Дтп

http://podrobnosti.ua/2237455-avarii-ma … hiram.html


http://odessa-life.od.ua/article/5266-e … pala-v-dtp
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-19 15:53:30[/merge_posts_bbcode]

описывают что делать при дтп, может что полезное почерпнете

  0

11

Re: Попала мама в Дтп

Дякую , подивлюся

  0

12 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-19 18:20:44)

Re: Попала мама в Дтп

gatuno написав:

Це якщо пасажиру видали КВИТОК, тоді він може претендувати на компенсацію, а так "Вас тут не стояло".

Е ні тут не так все просто...Пасажири 100% страховані. Отримайте ліцензію на перевезення без страхування, навіть в таксі...Якщо маршутка нелегальна...Ну то .... це напевно навіть краще, там з прямої кишки всі патрохи через горло виймуть,  щоб продать да якось все покрить.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

13

Re: Попала мама в Дтп

sdj387jsd написав:

Е ні тут не так все просто...Пасажири 100% страховані.

Прийде якийсь лєвий дядя з вулиці і скаже: "Я теж їхав в цій маршрутці і вдарився головою (а головою він вдарився десь в п'яній бійці з однодумцями) - дайош компенсацію на лікування". Ось тут і має бути підтвердження КВИТКОМ, що саме він їхав в цій маршрутці. А оскільки у нас давно ніяких квитків не видають, то хз як розрулювати постраждалим в такій ситуації.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

14

Re: Попала мама в Дтп

у нас пару лет назад в районе Мерефы ДТП с маршруткой было ( хазяи кстати баптисты "божьи люди" , шоб их .. ) так кто нанял юристов те хоть шо то возместили , остальные - пошли лесом , ибо суд принимает решение по каждому .... как то так ( мои знакомые ехали в ней , зараз кудась на заработки уехали , связаться не могу ( сёдня пробовал) шоб узнать как в етом случае поступать ) .
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 19-02-2019 19:07:11[/merge_posts_bbcode]

Но билетов ни у кого ессено не было , это точно помню из-за чего в першу чергу за юристов и разговор пошёл

  0

15 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-19 19:27:25)

Re: Попала мама в Дтп

сяся написав:

чего в першу чергу за юристов и разговор пошёл

Ну зараз вони обов'язкові. І це вірно зробили...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

16

Re: Попала мама в Дтп

sdj387jsd написав:

Ну зараз вони обов'язкові. І це вірно зробили..

билеты или юристы ?

  0

17

Re: Попала мама в Дтп

сяся написав:

билеты или юристы ?

Юристи...поняв Вас.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-19 19:43:53[/merge_posts_bbcode]

сяся написав:

у нас пару лет назад в районе Мерефы ДТП

Тому як ні як, а зміни йдуть, хотілосяб щоб поскоріше, но уже слава богу не "пару лет назад"

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

18

Re: Попала мама в Дтп

Сьогодні приходила його мама в лікарню , казала чи може чимось помогти . Кажу покійного самі справляємося.
Обмінялися телефонами

  0

19

Re: Попала мама в Дтп

sdj387jsd написав:

Тому як ні як, а зміни йдуть, хотілосяб щоб поскоріше, но уже слава богу не "пару лет назад"

ну именения - ДТП с маршрутками становятся всё чаще  sad  .А так всё по старому : юристы баснословно дорогие , билетов как не давали так и не дают .

  0

20

Re: Попала мама в Дтп

сяся написав:

ДТП с маршрутками становятся всё чаще

Тсс не піднімайте....так говорить неможна..
+- также само по аваріях, щас поговорим, примуйть якісь правила прийняття перевірок...Все як завжди за рахунок користувача. І буде проїзд ще +5 грн....
А то зробим на форумі причину повод чому +5 грн.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0