1

Тема: Продаю дверные карты 4 шт.

Продаю дверные карты 4 шт. в хорошем состоянии от Лауреата светлые но без карманов 300 грн., за 4.

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0



2

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Макс, а причина продажі яка? Міняєш на фазу 2????

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Maxim написав:

Продаю дверные карты 4 шт. в хорошем состоянии от Лауреата светлые но без карманов 300 грн., за 4.

без карманов? dntknw

"Дашка" она же Dacia Logan 1.6 Ambience она же Renault Logan он же Tondar 90 он же Nissan Aprio в процессе совершенствования...
*.com *.bat *.bat *.ua *.na*.bat *.ua *.na*.com *.bat
  0

4

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Та карманы наверное поснимали. Хотя для базоводов, это самая интересная часть.

  0

5

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Sash_ko написав:

Та карманы наверное поснимали. Хотя для базоводов, это самая интересная часть.

Да карманы я себе оставил. big_smile

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

6

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Maxim написав:

от Лауреата светлые но без карманов

а куда карманы дели?  crazy 
в лауреатах все карты с карманами должны идти ...

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0

7

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Antuan написав:
Maxim написав:

от Лауреата светлые но без карманов

а куда карманы дели?  crazy 
в лауреатах все карты с карманами должны идти ...

а я сибе другие карты купил но без карманов. big_smile

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

8

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Maxim написав:

а я сибе другие карты купил но без карманов.

А от чего именно карты купил?

  0

9

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Ну ладно признаюсь давно хотел от базы (темные). Вот поэтому и карманы оставил. big_smile

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

10

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Maxim написав:

Ну ладно признаюсь давно хотел от базы (темные). Вот поэтому и карманы оставил

вот так вот, вывели человека на чистую воду  big_smile

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0

11

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Antuan написав:
Maxim написав:

Ну ладно признаюсь давно хотел от базы (темные). Вот поэтому и карманы оставил

вот так вот, вывели человека на чистую воду  big_smile

vissla

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

12

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

Maxim написав:
Antuan написав:
Maxim написав:

Ну ладно признаюсь давно хотел от базы (темные). Вот поэтому и карманы оставил

вот так вот, вывели человека на чистую воду  big_smile

vissla

250 грн.

"Это невозможно!" - сказала Причина. "Это безрассудство!" - заметил Опыт. "Это бесполезно!" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта.
  0

13

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

А хтось має досвід ставити на Ф1 карти від Ф2, які з ручками? Рік тому постала проблема: зняв нафіг вбиті китайські електросклопійомники, які ще давно дістались від попереднього власника, а кнопка була врізана в карту. Відповідно тепер навколо штатних ручок ще й неакуратно вирізані дірки. Друга проблема: замість базових дзерках, які навіть не регулювались з салона, поставив від Ф2 дзеркала з джойстиками. Довелось вирізати дірку і мудрити, щоб хоч якось естетично виглядало.
Словом, можна і так, але хочеться кращого і якщо вже купувати карти, то хотілося б з ручками. Іііі... А немає! Де я не пробував пошукати так і не знаходив потрібні мені карти з ручками. Може не вмію шукати... Хтось може що порадити?

  0

14

Re: Продаю дверные карты 4 шт.

mel написав:

А хтось має досвід ставити на Ф1 карти від Ф2, які з ручками? Рік тому постала проблема: зняв нафіг вбиті китайські електросклопійомники, які ще давно дістались від попереднього власника, а кнопка була врізана в карту. Відповідно тепер навколо штатних ручок ще й неакуратно вирізані дірки. Друга проблема: замість базових дзерках, які навіть не регулювались з салона, поставив від Ф2 дзеркала з джойстиками. Довелось вирізати дірку і мудрити, щоб хоч якось естетично виглядало.
Словом, можна і так, але хочеться кращого і якщо вже купувати карти, то хотілося б з ручками. Іііі... А немає! Де я не пробував пошукати так і не знаходив потрібні мені карти з ручками. Може не вмію шукати... Хтось може що порадити?

Насчет карт не подскажу, а вариант с ручками есть.
https://www.logan.in.ua/forum/topic1764 … sv-p2.html

Рено Логан MCV 1.6 8V + ГБО+ ЧИП  https://www.drive2.ru/r/renault/921651/
  0