101

Re: Датчик температуры двигателя!

Всім привіт, не можу зрозуміти, чому останнім часом, рідко з'являються чотири поділки температури двигуна, вже ради цікавості крутив на холостому, дві тисячі обертів, обидва патрубки радіатора гарячі, а поділки дві, що це може бути?

  0



102

Re: Датчик температуры двигателя!

maple написав:

не можу зрозуміти, чому останнім часом, рідко з'являються чотири поділки температури двигуна,

пора менять термостат

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0
Спасибо сказали: maple1

103 Відредаговано maple (2018-11-10 20:01:00)

Re: Датчик температуры двигателя!

OLEG1970 написав:
maple написав:

не можу зрозуміти, чому останнім часом, рідко з'являються чотири поділки температури двигуна,

пора менять термостат

Поміняв цим літом, теж в жару показувало дві поділки, тоді певний період все було нормально, зараз знову, може це не термрстат?

  0

104

Re: Датчик температуры двигателя!

Есть ELM-ка? попробуй посмотреть, что показывает на мозгах машины. А потом, от этого и отталкивайся.
Моя история началась с того, что у меня и летом показывало 2 деления, в основном...  утеплил капот- стало 4, при этом термостат и вся остальная система была в норме.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0
Спасибо сказали: maple1

105

Re: Датчик температуры двигателя!

maple, це датчик температури. Була така ж ситуація. Поміняв спочатку термостат - не допомогло. Тоді поміняв датчик на дешевий maxgeer, допомогло не надовго. Поїздив пару днів - знову 2 палки. Відправив його назад, як брак і замінив з доплатою на vernet. З ним проїздив 3 роки і він згорів. Перевіряв, торкаючись нижнього патрубка. Він гарячий, значить не термостат. Купив у липні минулого року на розборці б/у датчик Магнеті Марелі і по цей день їзджу.

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: maple1

106

Re: Датчик температуры двигателя!

b1ss написав:

maple, це датчик температури. Була така ж ситуація. Поміняв спочатку термостат - не допомогло. Тоді поміняв датчик на дешевий maxgeer, допомогло не надовго. Поїздив пару днів - знову 2 палки. Відправив його назад, як брак і замінив з доплатою на vernet. З ним проїздив 3 роки і він згорів. Перевіряв, торкаючись нижнього патрубка. Він гарячий, значить не термостат. Купив у липні минулого року на розборці б/у датчик Магнеті Марелі і по цей день їзджу.

Цей датчик самому  проблемно міняти? Антифриза не багато витікає при заміні?

  0

107

Re: Датчик температуры двигателя!

maple, ні поміняти 1-2хв. міняти краще на холодному двигуні. зняв фішку і відкручуй. просто другий датчик має бути під рукою. коли викрутив, затулив пальцем і швидко вкрутив новий. витікає приблизно 30-50 грамів антифризу.

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: maple1

108

Re: Датчик температуры двигателя!

Если я правильно понимаю, то оригинальный номер этого датчика RENAULT 226306024R и стоит он от 200 до 300 грн в разных магазинах.

Just in Time
  0
Спасибо сказали: сяся1

109

Re: Датчик температуры двигателя!

Serega®, правильно, візьміть оригінал, але вернет я б не рекомендував.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-11-11 12:09:41[/merge_posts_bbcode]

http://autocod.com.ua/search.html?artic … A&g=13

Logan 1.4 база, ГБО
  0

110

Re: Датчик температуры двигателя!

Serega® написав:

Если я правильно понимаю, то оригинальный номер этого датчика RENAULT 226306024R и стоит он от 200 до 300 грн в разных магазинах.

То це номер оригінального термодатчика на 1.4?

  0

111

Re: Датчик температуры двигателя!

maple, цей датчик підходить на логан 1,4, 1,6 8-клапанний, 16-клапанний, меган, кліо, кенго бензиновий.

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: maple1

112 Відредаговано maple (2018-11-23 23:30:14)

Re: Датчик температуры двигателя!

b1ss написав:

maple, цей датчик підходить на логан 1,4, 1,6 8-клапанний, 16-клапанний, меган, кліо, кенго бензиновий.

Замовив я цей датчик 226306024R , вкрутив, а в нього зовсім не такий роз'єм. В результаті віддав 200 грн ні за що. Який же датчик насправді потрібен на Логан 1.4?
Доречі з заводу в мене Valeo, піни в ньому в ряд, а в цьому що купив трикутником.

  0

113

Re: Датчик температуры двигателя!

Розібрався, на Логанах до '12 року стояли датчики з іншими роз'ємами,  на мій такі  не підходять. Спробую обміняти.

  0

114

Re: Датчик температуры двигателя!

maple, у мене такий роз"єм на датчику. https://totax.com.ua/goodimage/size/302x222/fae/33724.jpg
Логан 1.4 2011 рік.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

115

Re: Датчик температуры двигателя!

шановна спільнота у мене місяць логану МСВ звик до показів температури на дошці приладів хто купував такий як росіяни показують з контактами під шину КАН ну шоб градус бачить прошу адресу де купить

  0