251

Re: ЄвроБЛЯХА

andy_k написав:

как объехать этот участок, если действительно будут перекрывать:

не доезжая до Борисполя 14 км свернуть направо в Бзове потом на Морозовку и выехать на дорогу Т1018 налево и по ней попадаете в центр Борисполя

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0



252

Re: ЄвроБЛЯХА

OLEG1970 написав:

свернуть направо в Бзове

offtopic Вспомнилось... Ехал мужик с Полтавы на Киев и по трассе где-то остановился, а тут жена  на мобильник звонит и спрашивает ты где? А он стоит возле знаки и говорит: "Б 31 В!" lol  БЗІВdumbom

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

253

Re: ЄвроБЛЯХА

Мне нравится 3 рубля на московской ... Зруб

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

254

Re: ЄвроБЛЯХА

От нафига было придумывать акцизы под акцизы, коеффициетны? Ввели бы виньетки за пользованием дорог в стране по 1,5-2 евро в сутки-и дело с концом... Много бы их осталось? А кто остался бы, хоть дорожный бюджет пополнил.

  0

255

Re: ЄвроБЛЯХА

У них на сайте написано

протест ВСІХ власників авто на європейських номерах проти

Это что, поляки-литовцы-болгары дороги перекрывают? smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Автоматчик1

256 Відредаговано andy_k (2018-11-20 12:36:17)

Re: ЄвроБЛЯХА

Evgenий написав:

У них на сайте написано

протест ВСІХ власників авто на європейських номерах проти

Это что, поляки-литовцы-болгары дороги перекрывают? smile

За Полтавой в Супруновке говорят перекрывают.

Logan 2013, 1.5dci Authentique + БК
  0

257

Re: ЄвроБЛЯХА

Они теперь бляховоды
https://korrespondent.net/city/kiev/403 … -na-dorohe

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

258

Re: ЄвроБЛЯХА

https://ic.pics.livejournal.com/ibigdan/8161099/10640913/10640913_original.jpg

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

259

Re: ЄвроБЛЯХА

Ну наконец-то! ))  upp

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

260

Re: ЄвроБЛЯХА

Надеюсь "поляки с литовцами" не сдадутся.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

261

Re: ЄвроБЛЯХА

Считаешь , что этот беспредел на дороге - нормой?

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

262

Re: ЄвроБЛЯХА

karakuda78 написав:

Надеюсь "поляки с литовцами" не сдадутся.

Уже сдались! ))

https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/21/7198889/

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

263 Відредаговано karakuda78 (2018-11-21 17:28:40)

Re: ЄвроБЛЯХА

Aprox, Другого источника нет?
не открывается

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

264 Відредаговано Kap1toshka (2018-11-21 17:31:22)

Re: ЄвроБЛЯХА

karakuda78 написав:

Aprox, Другого источника нет?
не открывается

Та весь інтернет вже пише що бляховоди включили задню, після того як аваков дав команду розганяти силою бляховодів

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

265

Re: ЄвроБЛЯХА

Kap1toshka написав:

Та весь інтернет вже пише що бляховоди включили задню, після того як аваков дав команду розганяти силою бляховодів

Ну так, это ж тупое ссыкло... Оно "майданить" может только пока нормальные люди терпят... Как только терпение стало заканчиваться - сразу обоссались всей бляхосилой... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

266

Re: ЄвроБЛЯХА

может выйдем на майдан против майдана евробляхарей? нам жеж тоже делать нехер, мы ж по жизни распиСдяи-бездельники...

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: сяся1

267 Відредаговано karakuda78 (2018-11-21 18:34:35)

Re: ЄвроБЛЯХА

Как там в поговорке: "аппетит приходит во время еды". Сегодня бляхерам яйца зажал, прокатило, потом любителям Логанов, съели, а потом больше троих не собираться. И мне кажется если президент подпишет эти законы, то новые авто должны бы подорожать.
Вспоминается анекдот про украинцев в аду.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

268 Відредаговано Larsen (2018-11-21 18:46:00)

Re: ЄвроБЛЯХА

karakuda78, не забувай що бляховодів не весь народ підтримує. Якась частина, можливо навіть і більшість, до них ставиться негативно. І не тому що "анекдот", а тому що всі добре знають про постраждалих від бляховодів, коли знайти винуватця впринципі неможливо. І знають про безбашенних бляховодів, які вже давно в народі стали мемом крутішим за "блондинок". А тут вони ще й дороги перекривають, причому не до будинків можновладців, що було б логічно, а дороги по яким їздять люди, які нічого поганого цим індивідам не зробили.
Тому по факту - бляховоди самі з себе роблять "ворога народу", ну і отрмують відповідну підтримку.
А народ в нас не такий як в "анекдоті", і це було вже не раз продемонстровано. Народ в нас готовий підтримувати і йти на жертви, але тільки тим, кого цей народ вважає друзями, кому співчуває. Бляховоди не такі.
Ну а так то твою логіку можна розширити на підтримку, наприклад, кримінальних злочинців, злодіїв, вбивць, гвалтувальників, та чого там - сепарів в тому числі! А то ж сьогодні влада проти них, а завтра... по тексту...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Автоматчик, anry77, сяся3

269 Відредаговано karakuda78 (2018-11-21 19:23:15)

Re: ЄвроБЛЯХА

Larsen написав:

не забувай що бляховодів не весь народ підтримує

Повышение цен на газ тоже не весь народ поддерживает.

Larsen написав:

Якась частина, можливо навіть і більшість, до них ставиться негативно

всё просто "жаба давит". Все вечно будут ездить на своих авто, новых покупать не будут.

Larsen написав:

що всі добре знають про постраждалих від бляховодів

я вот пострадал от газелиста на UA-номерах, буду ненавидеть украинские номера smile


А по-поводу

karakuda78 написав:

если президент подпишет эти законы, то новые авто должны бы подорожать.

коментов не будет?

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0
Спасибо сказали: сяся1

270

Re: ЄвроБЛЯХА

Добро пожаловать, идейный бляхофил!  lol

http://i.piccy.info/i9/38276085e2615cbd2ee03f125fadd978/1542818523/77616/1184233/5.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

271

Re: ЄвроБЛЯХА

karakuda78 написав:

Повышение цен на газ тоже не весь народ поддерживает.

А газ просить народ підтримати підвищення цін на нього?

karakuda78 написав:

всё просто "жаба давит".

Це ти по собі судиш? wink Ні, я ж наче б то перерахував інші причини. Звісно, знайдуться і ті кого жаба душить, але таких меньшість, адже кожен в кого є голова, і кого душить жаба за бляховодів, просто сам стає бляховодом, а не починає до них погано ставитись.

karakuda78 написав:

я вот пострадал от газелиста на UA-номерах, буду ненавидеть украинские номера

Газелист на українських номерах не уникне відповідальності. Крім того, водій на українських номерах не може змінити своє ставлення до українських номерів адже сам такий. Ну а про понижений рівень відповідальності бляховодів можна сперичатись дуже довго, однак факт - це вже мем, народ переважно вважає більшість бляховодів небезпечними і безвідповідальними водіями. І на це є суттєві підстави.
Однак тут є інше питання. От бляховоди такі гіперактивні і мега організовані. І зараз вони сподіваються підтримки суспільства. Питання - а що вони, бляховоди, зробили для того щоб створити позитивний образ бляховода в народі? Якщо вони бачать що народу не подобаються, але хочуть підтримки, треба працювати над позитивним піаром. А вони що роблять? Тільки постійно ниють зі всіх дир що вони бідні нещасні, що всі їм мають допомагати, при тому що у народу якось і своїх проблем хватає, крім підтримки якогось чувака, у якого держава погрожує забрати його Рейнджровер, та ще й на додачу перекривають цьому народу дороги... Так що самі собі буратіно. Вони нічого не зробили заради підтримки народу. І навіть не боролись з ростом негативного іміджу.

karakuda78 написав:

коментов не будет?

Чому нові авто повинні подорожчати?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Автоматчик1

272

Re: ЄвроБЛЯХА

можно понять людей, когда они возпользовались лазейкой в законе и безволием власти завезли безпошлинно машины(в отличае от меня лоха заплатившего налоги).
но когда они перекрывают дороги и я вынужден   опаздывать на работу, а  потом сидеть на ней до ночи .  Понять мне сложно.  Чем я то им насолил?
Даже во время майдана я всегда безпроблемно заезжал в Киев.  Ни у кого не было мысли перекрывать дорогу простым людям.

Dacia Logan 1.4 Ambiance + Кондиционер + ГУР  2005
Fluence 1.5 Disel   2013
  0
Спасибо сказали: Автоматчик1

273

Re: ЄвроБЛЯХА

Larsen написав:

А газ просить народ підтримати підвищення цін на нього?

бляхи (машины) тоже не просят чтобы их растамаживали. Будем тролить?

Larsen написав:

Це ти по собі судиш

Да нет, как раз за них. Я не против чтобы они растомаживались, оформляли украинскую страховку, только "за", но соотношение цена авто была адекватна налогу. Хочется чтобы таких работников как "оценщик" вообще не было. Схема переоформления на себя была максимально прозрачна. Прежде чем пригнать, я должен понимать во сколько мне обойдется её оформить.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-11-21 20:25:14[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Добро пожаловать, идейный бляхофил! 

какой умный малчик  empathy

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0
Спасибо сказали: сяся1

274

Re: ЄвроБЛЯХА

насчет безответственности евроблях.  палка двух концов.

я ж правильно понимаю, что авто на еврономерах не принадлежит чуваку, который на ней ездит.

и если такое авто спалить, то и возмещение этот товарищ не сможет требовать за авто, т.к. он не владелец.

а т.к. он офиц не владелец, то при оформлении субсидии это корыто можно и не светить.

  0

275 Відредаговано Larsen (2018-11-21 22:28:52)

Re: ЄвроБЛЯХА

karakuda78 написав:

бляхи (машины) тоже не просят чтобы их растамаживали. Будем тролить?

Чому ти таке пишеш? Мова про що йшла? Що бляховоди народу не подобаються, їх народ не підтримує, а ти кажеш що ціни на газ народ теж не підтримує. До чого це? Ціни на газ що, аналог бляховодів, чи як? Якщо хтось тут тролить, то тільки ти з цінами на газ...

karakuda78 написав:

Да нет, как раз за них.

Ну так заздрити можна не тільки їм. Якщо ти комусь заздриш, то з цього ніяк не слідує що прям всі інші заздрять бляховодам. Причому цей закид про те що всі незгідні тупо заздрять бляховодам, поширена самими ж бляховодами фігня. І ця фігня теж ще більше налаштовує народ проти них. Звинуватили всіх незгідних в заздрощах а тепер чекають підтримки? Ну ок...

karakuda78 написав:

Я не против чтобы они растомаживались, оформляли украинскую страховку, только "за", но соотношение цена авто была адекватна налогу.

Так і я не проти. От тільки нехай спочатку буде встановлений такий закон, а потім вони почнуть його виконувати, а не так як зараз - все поза законом. Більше того - по страховці, вони і зараз, на бляхах, зобов'язані і мають всі можливості оформляти цивілку. І адекватні бляховоди так і роблять, як не дивно. Але більшість не оформляють. От і подумай - як вірити що вони насправді просто хочуть кращих умов розмитнення, якщо навіть страховку оформляти не хочуть, хоча можуть вже зараз? Вони просто не хочуть попадати в правове поле, їм і так добре. Іншими словами - більшість бляховодів не розмитнення дешевого хоче, а хоче уникнути реєстрації авто в україні, а за одно і розмитнення, і відповідальності за порушення ПДД і за ДТП і т.д. От введуть автофіксацію порушень і що буде? На бляховодів вона не буде діяти зовсім. Просто чудово для безпеки дорожнього руху...

karakuda78 написав:

Хочется чтобы таких работников как "оценщик" вообще не было.

От з цим я згідний, але це вже зовсім інше питання. Коротко - порушувати законодавство у разі незгоди з ним можна тільки у випадку підтримки більшості суспільства. Тому Майдан - правильно, а бляхи - неправильно.

ох-хо-хо написав:

и если такое авто спалить, то и возмещение этот товарищ не сможет требовать за авто, т.к. он не владелец.

І якщо викрали не зможе заяву в поліцію написати. smile

ох-хо-хо написав:

а т.к. он офиц не владелец, то при оформлении субсидии это корыто можно и не светить.

Ще одна причина по якій, принаймі деякі євробляхери не зацікавлені в дешевому розмитненні а саме в тому щоб продовжувати їздити без реєстрації авто.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0