176

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

А как впечатления от мультимедии кстати? В плане удобств меню в обычном использовании...телефона, музыки с флешки/телефона и подобного.
По чувству габаритов, зеркалам есть претензии или привык и все ок, ничего не напрягает?

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0



177

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

KorteS, мультимедія зручна. Тачскрін тикається чітко навіть в рукавицях. Керувати музикою можна тачскріном, або кнопками на магнітолі, або кнопками на кермі. Інформація по музиці може відображатись як на магнітолі, так і на приборці. Інтерфейс не лагає, управління просте. З флешки пісні відображає по інформації в МР3 тегах. По папках і файлах відображення і пошуку нема. Тому якщо теги не заповнені, буде повний бардак.
З телефонами я його спарював різними, з парою айфонів і андроїдів. Музика, дзвінки, все працює. Контакти синхронізуються, причому тут можна окремий список контактів створити в самій магнітолі. Повідомлення (смс) синхронізуються тільки з Андроідом, з айфоном ні.

KorteS написав:

По чувству габаритов, зеркалам есть претензии или привык и все ок, ничего не напрягает?

Ну за два роки ясне діло що до всього звикнеш. smile Але і з самого початку все було добре в цьому плані. Зеркала досить велики, оглядовість хороша, тільки правий задній кут трошки має сліпу зону адже бокові вікна багажника малі і задрані вгору. Та це вже дрібниця. В плані габаритів сильно допомогла камера заднього виду. З нею задом можна в упор притиратись. Ну і парктроніки. Передні габарити якось навіть і не довелось звикати. По відчуттям дуже схожі на Логан (саме як вони сприймаються з позиції водія).

Вцілому по ергономіці особисто мені тут все без зауважень. Періода звикання майже не було. Ну крім бікалки, після Логановської на важілі поворотників довелося назад переучуватись до нормального її розміщення.  lol

Та і вцілому по машині, у всіх відношеннях за цей весь час мене ніщо не напрягало. Всі недоліки або настільки дрібні що не напряжно, або стосуються того що мені просто не потрібно і мене не цікавить, тому теж не може напрягати. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: KorteS1

178

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen,  сколько у Вас зараз на спидометре ? пробег какой на зараз ?

  0

179

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

сяся, 18 тис.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

180

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen, спасибо ,хоть з другого разу ответили . возникает вопрос - у эвропи налог на авто по годам - чем старше тем дороже , а если вот такой смешной пробег , то же три шкуры дерут и ЗА ШО

  0

181

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

сяся написав:

,хоть з другого разу

Ти ж питав скільки за останній рік і я там відповів що меньше 10к. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

182

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Ти ж питав

ну если чем зацепил - звыняйте не хотел и не думал , мо фигура речи некоррктная  like

Larsen,

сяся написав:

возникает вопрос - у эвропи налог на авто по годам - чем старше тем дороже , а если вот такой смешной пробег , то же три шкуры дерут и ЗА ШО

  0

183

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen, ясно, спасибо  coffee
Я так понимаю, вывести телефон на экран в Раве никак...ни android auto, ни mirror link не работают...не интересовался?

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0

184 Відредаговано Larsen (2018-10-19 12:40:17)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

сяся написав:

возникает вопрос - у эвропи налог на авто

Поняття не маю що там у Європі, та і не зовсім ця тема про Європу. wink

KorteS написав:

Я так понимаю, вывести телефон на экран в Раве никак...ни android auto, ни mirror link не работают...не интересовался?

Ні, такої можливості, принаймі в моєму поколінні РАВ4 не було ні в яких комплектаціях навіть опціонально. Тойота в цьому плані мега-консервативна, за що її багато критикують. Не знаю чи зараз щось змінилося, адже прогрес, навіть у Тойоти, не стоїть на місці.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

185

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Не знаю чи зараз щось змінилося, адже прогрес, навіть у Тойоти, не стоїть на місці.

Та вроде щас все тоже самое по мультимедии.
Разве что в следующем году в новом поколении что то изменят в этом плане.

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0

186

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Чей  то тишина тут?ТО,саморезы в колесах,мошкара в радиаторе?)))Ап,так сказать!Ну и + и - спустя время по двигателю,кузову,ходовой,плюшкам и т.д

  0

187

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Господар теми в чужих БЖ гадить, йому зараз не до свого.  lol1

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

188

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Ребята,выключайте вентилятор! Какахи по всему форуму уже! Я ж не для этого апнул тему!

  0

189 Відредаговано Grey (2020-03-12 00:55:28)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Ги!  lol1
Ладно.

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

190

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Nagol2, ок, звітую. smile
ТО пройдено вже третє, восени. Як завжди, проходжу раз в рік, бо кілометраж не намотую. Пробіг десь 25 тисяч всього. Гарантія відповідно тоді ж і закінчилась (3 роки або 100тис.км.).
Саморізів в шинах останніми роками не ловив. Тьху-тьху-тьху. smile В перші роки був один в зимовій і один в літній, якщо не помиляюсь.
Сітку від мошкари не ставив, тому вона на радіаторі кондея є, але дуже мало.
По кузову періодично з'являються сколи. Підкрашую тойотовським "олівцем". Є пару подряпин від всіляких ситуацій на парковках. А ще є подряпина на передньому бампері від цеглини яка була позаминулої зими в кучугурі снігу яку я пробивав. lol1
По техніці ніяких питань не виникало взагалі. Нічого нового не довстановлював. Наразі мене все влаштовує.
Наступне що буде, це напевно заміна гальмівних колодок. Ще не знаю коли, можливо перед літом якщо буду кудись далеко їхати (зараз ХЗ з тою епідемією). Ну а якщо ні то ще може й до наступного ТО від'їздять.
Зимова гума вже третю зиму відкатала, але вона 15-го року виробництва так що на наступну зиму напевно буду брати нову. Протектора в цій ще дофіга, але 5 років це вже вік, та й цієї зими якось склалося враження що вона гірше тримає на мокрому асфальті. Не знаю чого так, може втрачає вже властивості від віку, а може я просто прискіпаюсь...
Ну що ще сказати? Буває періодично подумую на рахунок можливого наступного авто. Але і причин заміни фактично нема. Причому тут є одна штука, якої зараз нема більше ні в кого. Сітка-гамак в багажнику. Здається дрібниця, а реально постійно користуюсь і вже так звик що не хочеться без неї. В новому РАВ4 її нема, як і у всіх інших авто цього класу. От і виходить що заміна буде на гірше.  grater  lol1

Що ще розказати? Запитуй конкретніше якщо щось цікавить, розкажу детальніше, не проблема. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Хохол, alex.cver, Nagol23

191

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

але вона 15-го року виробництва так що на наступну зиму напевно буду брати нову. Протектора в цій ще дофіга, але 5 років це вже вік

Будешь летом дотирать?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

192

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Aprox написав:

Будешь летом дотирать?

Та там ще дотирати тисяч 20 напевно. lol Чесно кажучи була така думка, з тобою за компанію. wink Але літом по трасі на швидкостях якось стрьомновато. Та й я ще не остаточно вирішив що буду брати нову. Можливо передумаю і ще одну зиму покатаю. Короче поки що в роздумах. Але на літню напевно перезуюсь.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

193

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Можливо передумаю і ще одну зиму покатаю. Короче поки що в роздумах. Але на літню напевно перезуюсь.

Знакомая ситуация... )))) У меня было два или три "последних" сезона для летней резины!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

194 Відредаговано alex.cver (2020-03-13 18:08:24)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Та там ще дотирати тисяч 20 напевно.  Чесно кажучи була така думка, з тобою за компанію.  Але літом по трасі на швидкостях якось стрьомновато. Та й я ще не остаточно вирішив що буду брати нову. Можливо передумаю і ще одну зиму покатаю. Короче поки що в роздумах. Але на літню напевно перезуюсь.

У меня зимней на Спортяге уже 7 год идет. Она не стерта даже на половину. Я пока НЕ собираюсь ее менять по времени. По ощущениям такая же как и была года 4 назад. Или просто эта зима была НЕ зима хз. Мне кажется то у тебя предубеждения. Хотя в теории зимнюю менять нужно после 5 лет и пофиг какой там износ.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-13 17:09:17[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Сітка-гамак в багажнику. Здається дрібниця, а реально постійно користуюсь і вже так звик що не хочеться без неї.

У меня тоже такая штука есть - да удобно.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

195 Відредаговано Larsen (2020-03-13 18:23:57)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

alex.cver написав:

Мне кажется то у тебя предубеждения.

Мені теж так здається. smile Ну я хз, може ще й просто так хочеться якоїсь обновки. lol1
Побачимо, буду ще думати.

alex.cver написав:

У меня тоже такая штука есть - да удобно.

Точно така? Тіпа як оце?:
https://static.baza.drom.ru/drom/1537099468725_bulletin

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

196 Відредаговано Nagol2 (2020-03-13 21:39:01)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Так а в чем фетиш этого гамака?Для продуктов ?Есть фото загрузки так сказать?Просто у меня крайности,или я пустой,или я использую все 510 литров( crazy  на границах открываю багажник МЭДлЭнно!,шоб ничего не вывалилось,но погранцы сжимают скулы!!)) lol

  0

197

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Nagol2 написав:

Так а в чем фетиш этого гамака?

Коли є невеликі речі, особливо хрупкі, кладу в гамак. В ньому вони не літають, не стукаються, не товчуться ну і дуже зручно їх туди класти і звідти брати, не треба десь звідкись виймати, шукати, все на виду. Також зручно коли багажник повністю забитий, то гамак тіпа як другий поверх, додає корисної площі, куди ще щось можна покласти, щоб не товклося в перемішку з габаритнішим багажем.
На практиці мега-зручно, постійно знаходиться що в нього покласти. upp
В нього там ще є інші положення, може бути як вертикальна перегородка, що захищає багаж від вивалювання з багажнику при відкритій ляді. Але ці варіанти я якось на практиці не використовував ніколи, не доводилось.

Nagol2 написав:

Есть фото загрузки так сказать?

Якось ніколи не фоткав (фотка вище з гугла). Але раз цікаво, при нагоді постараюся зфоткати з загрузкою.

Nagol2 написав:

у меня крайности,или я пустой,или я использую все 510 литров

В мене теж буває що повний, буває що і салон трансформую. В таких випадках сітка ця знімається і ховається під підлогу багажника, разом з поличкою, для них там передбачені місця. Так що коли потрібен весь об'єм багажника, без проблем.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

198 Відредаговано Nagol2 (2020-03-13 23:38:38)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen, Вот ты говоришь,что без гамака швах,а вот один форумчанин с Украины,работает в Канаде или США,додж купил,от там трансформация сидух...вотэто дийсно класс!Но ,в принципе,я понял тебя,для коротких городских поездок,гамак ,это экономия времени и сил=комфорт.
Кстати,а было ли что-то такое,что не смог перевезти?У меня машин,как у тебя БЫЛ,только цвет другой.Кум захотел стремянку купить,в общем поместилась 3х секционная 2800 мм!!И багажник закрылся!

  0

199 Відредаговано Larsen (2020-03-13 23:47:32)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Nagol2 написав:

Вот ты говоришь,что без гамака швах

Ні ну не прям швах. smile Просто сильно звик і не хотілось би він неї відмовлятись.

Nagol2 написав:

для коротких городских поездок

Так, для щоденного туди-сюди. А це в мене переважна більшість їзди. В далеких поїздках як правило в багажнику стільки всього, що сітку я ховаю.
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-03-13 22:45:59[/merge_posts_bbcode]

Nagol2 написав:

Кстати,а было ли что-то такое,что не смог перевезти?

Ну, з того що планував в ній возити все влазило. Раніше вроді вже розказував що перевозив в ній розібрану (нову) стінку у вітальню. Там купа коробок, найдовші з них десь 2.15 чи щось в цьому роді. Ще тоді сумнівався чи везти самому чи брати доставку. Але все влізло з закритим багажником.
Один раз тільки їхав з не до кінця зкритим багажником. Віз шведську стінку. Довжина там щось типу 2.50. Виступала на пару сантиметрів за бампер.
Все решта в середині. Регулярно вожу велосипеди (один складний другий підлітковий) плюс 4 людини.
Ну і там всілякі ялинки, дерева і тому подібне.
Це з габаритних речей.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Nagol21

200

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Оновлю тему трішки. smile

Забрав нову зимову гуму. Goodyear UltraGrip Ice SUV, виробництво Німеччина, виготовлена влітку 2020 року. Свіжак! В порівнянні з нею мій Альтімакс зубастий як трактор, але на дотик він вже твердий як літня гума. Гудір м'який як стирачка, до пальців прям приліпає. smile
На літню так і не перевзувся, відкатав все літо на Альтимаксі. Так що буду перевзуватись з зими на зиму. crazy
Спочатку побоювався на Альтимаксі літом їздити, особливо по трасі. Але виявилося що не так все погано. Як для зимової гуми, він на диво гарно себе показав за цей період. Правда швидше 130 не розганявся, все ж таки зимова гума та ще й з обмеженням в 160, але в цих межах ніяких проблем не помітив. Стабільність, керованість, гальмування, все дуже впевнено. Чесно кажучи, я дуже сильно здивований. Напевно він вже настільки задубів що реально на літню перетворився. lol1

Їздив в Карпати, тому гальмівні колодки все ж таки поміняв перед поїздкою. В старих ще десь 3мм залишалось, але гори, безпека, всі діла. Міняв у офів, на точно такі ж як і йшли з заводу. Ціна питання 4000грн. Пропонували дешевші від іншого виробника, так що при бажанні можна було зекономити. Нові колодки супер, відразу гальмування стало плавнішим по відчуттям, і збільшився рівень гальмівної рідини вище максимального. shok Це так тому, що на попередньому ТО вона була майже на мінімумі, і мені її долили. Ну а тепер колодки товстіші, і вона зашкалила. Ну нічо, на наступному ТО по регламенту заміна гальмівної, якщо не помиляюсь.

Ну от і готуюсь до четвертого ТО, те що 60тис.км, або 4 роки. Звичайно в моєму випадку це 4 роки, бо пробіг лише 26. Гарантія вже рік тому закінчилась, тому нема сенсу точно дотримуватись дати (11 жовтня). Думаю можливо дотягну до пониження температур, щоб на ТО за одне й гуму перевзути. Напевно десь на середину листопаду чи щось в цьому роді. Але ще не вирішив. Подивимось як там воно буде.

Ну от більше нічого нового нема щоб розказати. Через карантин цього року пробіг взагалі смішний. По суті за 4 роки тільки заливаю бензин, омивачку, проходжу планові ТО, замінив гальмівні колодки і наразі все...

Катаємось далі!  tbsenile  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: PGP, Aprox, Don Kortes, anry774