1 Відредаговано Сіренький (2019-04-28 11:57:48)

Тема: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

В розділі дуже багато однотипних тем.
Прохання модераторів закріпити цю тему верху щоб не створювати клонів.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

426

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Lavrik написав:

Житомир-Старкон скрізь однополоска на четвірочку 90 можна сміливо.

Їхав перший раз на Старкон-Красилів через Київ.
Норма там. В мене і швидше виходило.

Lavrik написав:

На Старкон їхати на кругу на Красносілку.

Помиляєшся, можна прямо. Все зашито. На Хмельницький норма.
Кожного разу проїжджаючи Старий Остопіль згадую тебе  storstark

OKurylyshyn написав:

Київ - Житомир

Важка дорога.
Яке потрібно авто для таких шляхів.?
110 їхати важко і сумно.
Більше вже все гудить.
Напевно потрібна якась Ауді. )))
Як раніше там їхав 90 і не спав - не знаю.
Напевно штатна гума + відсутність шумки давали свої + і -.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  1
Спасибо сказали: жвакогалс1



427 Відредаговано Lavrik (2018-08-07 08:40:09)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Сіренький написав:

Помиляєшся, можна прямо. Все зашито.

Я вже тудою років..... надцять не катаюсь. А якщо поремонтували, то дуже добре.

Сіренький написав:

проїжджаючи Старий Остопіль згадую тебе

coffee

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0
Спасибо сказали: жвакогалс1

428

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

OKurylyshyn написав:

Київ - Житомир -Рівне - Львів ідеальна.

Об'їзна круг Житомира,особливо 2ЖД моста,ямері в коліно.Арматуру видно.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0
Спасибо сказали: жвакогалс1

429

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Всем спасибо!
Еще такой момент - как обстановка на трассах, можно всю ночь катить  или где-то переночевать а ехать днем...

Логан 2013 седан база 1,6 8 кл. 150000. ГБО 100000. Все в прошлом, а ныне
ВАЗ 2107 2006. Жоповоз.
  0

430

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Yeka написав:

Об'їзна круг Житомира,особливо 2ЖД моста,ямері в коліно.Арматуру видно.

цього року я їхав через Житомир, но обїздні дорозі була велика пробка через ДТП, тому не скажу, но минулого року нічого страшного крім стиків плит не бачв.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: жвакогалс1

431

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

жвакогалс написав:

Всем спасибо!
Еще такой момент - как обстановка на трассах, можно всю ночь катить  или где-то переночевать а ехать днем...

ОСОБИСТИЙ маршрут
Рівне- Полтава (ч-з Київ) їжджу так :
1. Гарний відпочинок перед виїздом
2. Виїзд з Рівного 19 - 21-ша (ввечері ), тоді В Києві 23 - 01 ночі ( місто і міст без денної волокіти) за Борисполем відпочинок, і 5 - 8 в Полтаві.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0
Спасибо сказали: жвакогалс1

432

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Добрый вечер форумчане. Планирую осенью немного прокатится по Украине. Выкладываю маршрут путешествия. Кто подскажет как дороги. Всем заранее спасибо.
https://maps.app.goo.gl/?link=https://g … fbda823332

В поиске авто
  0

433

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Александрия - Кропивницкий - хорошо.

Умань - Немиров - пополам старая (с колеями, но ям нет) и свежая дорога. Очень сильно загружена. Возле Паланки объезд - нормального качества. Как минимум на двух отрезках пускают по встречной, иногда приходится минут 20 подождать. На многих свежих участках нет разметки, ночью будет тяжело. Гайсин и Немиров в пределах населенных пунктов - паршиво.

Развилка возле Хотина - Черновцы - хорошо, большая часть полностью новая.

  0
Спасибо сказали: NEDVED1

434

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Vader написав:

Александрия - Кропивницкий - хорошо.

Умань - Немиров - пополам старая (с колеями, но ям нет) и свежая дорога. Очень сильно загружена. Возле Паланки объезд - нормального качества. Как минимум на двух отрезках пускают по встречной, иногда приходится минут 20 подождать. На многих свежих участках нет разметки, ночью будет тяжело. Гайсин и Немиров в пределах населенных пунктов - паршиво.

Развилка возле Хотина - Черновцы - хорошо, большая часть полностью новая.

Спасибо, учту.

В поиске авто
  0

435

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Коллеги, а про остальные участки дорого, кто нибудь знает?

В поиске авто
  0

436

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

c Житомира на Тернополь лучше ехать через Ровно- Дубно-Кременець. По километражу дальше, но по качеству дороги лучше, да и по времени быстрее

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0

437

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

OLEG1970 написав:

c Житомира на Тернополь лучше ехать через Ровно- Дубно-Кременець. По километражу дальше, но по качеству дороги лучше, да и по времени быстрее

Спасибо.

В поиске авто
  0

438 Відредаговано Tank (2018-10-04 02:05:36)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Кияни! Будь ласка, як краще о 18-00 у п'ятницю з центру (з Борщагівської) потрапити на лівий берег (вулиця Червоноткацька ближче до перехрестя з проспектом Ю. Гагаріна) так щоб не потрапити в затор і не спізнитись? Який міст обрати?

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

439

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Tank написав:

Який міст обрати?

Дарницкий самый пустой обычно. Проблемно из центра на него попасть smile
На метро не вариант?

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Tank1

440

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Дякую! Мабуть доведеться їхати через північний міст. Мені там практично по прямій до Троєщинського ринку і направо на Братиславську. Думаю так буде найшвидше. Поправте, якщо не правий.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

441 Відредаговано Evgenий (2018-10-04 13:34:56)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

откуда и куда нужно попасть? Время выезда? Время приезда в конечную точку?

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

442 Відредаговано eglantier (2018-10-04 14:52:28)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Tank написав:

Дякую! Мабуть доведеться їхати через північний міст. Мені там практично по прямій до Троєщинського ринку і направо на Братиславську. Думаю так буде найшвидше. Поправте, якщо не правий.

Несколько раз в неделю езжу по Северному мосту с правого на левый после 18:00 сам мост всегда движется. Иногда медленно, но стоймя не стоит. Сейчас там одна полоса в направлении левого берега в ремонте, но терпимо.

По вашему маршруту я только опасаюсь за пробку на Почайне, там в это время бывает очень много машин. Вот там можно загрузнуть от души, если не повезет. Я как-то раз там час полз от Ашана до моста. Но это если сильно не повезет. Ну и улица Телиги сейчас ремонтируется. Я только не знаю, в каком направлении.

Но альтернативы у вас будут через площаль Толстого или м Олимпийская, а оно будет 100% стоять.

В общем, удовольствие гарантированное, но через северный есть шанс. А через самый центр - вряд ли.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: Tank1

443

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Tank написав:

Дякую! Мабуть доведеться їхати через північний міст.

Я бы поехал по Окружной, Одесская площадь, Заболотного, Столичное шоссе. А там по обстановке через Дарницкий либо какой другой мост(если аварий не будет, то минут 50-1 час).

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

444

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

eglantier, спасибо! Я больше переживал за мост и не знаю что там на левом берегу - давно не был там. Мне нужно из ТЦ "Аркадия" (на Борщаговской) попасть в "АШАН" на пр. Гагарина (ТРК "Проспект"). Думаю северный мост в моём случае - это лучший выбор. Надеюсь мне удастся проехать там пораньше до 16-00.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

445 Відредаговано Tank (2018-10-06 16:41:28)

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Доповідаю.
Трохи більше години витратив на маршрут через північний мост. Приблизно о 15:17 виїхав з Аркади і о 16:40 був на місці. Невеличка тягнучка була на Теліги (під шляхопроводом ліси будівельні) і, звісно ж, тягнучка на Почайні аж до самого мосту. На лівому березі заторів не було. Назад повернувся швидше (невеличка тягнучка біля Ашану та традиційна з вулиці Теліги до шулявського мосту. Протилежний напрямок від Аркади до північного мосту вже практично стояв на той час (на 17:45).
Я проскочив і всюди вчасно потрапив.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

446

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

когда возвращался в Харьков из Одессы (через Киев) т.к. туда ехал через кропивницкий - там дороги нет, только направление.
по Киеву пользовался навигацией гугл карты, прокладывает оптимальный маршрут с учетом минимальных пробок и по возможности чтоб не было левых поворотов.
на мой взгляд очень приличная программа по навигации, и с точностью до минуты показывает время прибытия в пункт назначения.

Dacia Logan 1.6 2006г. ГУР + КОНД
  0

447

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Таки да траса Е584 на проміжку з траси Київ-Одеса до Кропивницького вбита наглухо! Найгірша дорога в Україні що я їздив на даний час, особливо в Миколаївській області, в Одеській і Кропивницькій ще можна більш менш їхати але все одно сюрпризи були

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

448

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

З Одеси до Дніпра та далі до Харкова вже досить проїздна дорога Одеса- Миколаїв-Беріслав-Нікополь та й далі. Від Беріслава до Маріїнського дорога частково відремонтована, на 3+, від Маріїнського до Запоріжжя десь кілометрів 80 на 3 бали. Від Запоріжжя до Дніпра автобан, від Одеси до Беріслава також гарна дорога

  0

449

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Lavrik, привіт.
З Києва на Любар їдеш через Житомир?
Цікаво по Житомиру кудою?
Так як мене веде Гугл зовсім не ахті.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

450

Re: Вибір марштуру та якість дорожого покриття

Сіренький, Я завжди через центр по Київській їду.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0
Спасибо сказали: Сіренький1