1

Тема: Моя "Чешка"

Ну власне відриваю інтригу

https://my.eurocar.com.ua/images/vehicles/models/5E3.png

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0



2

Re: Моя "Чешка"

Doc, вітаю! 
Гарнюня )

  0

3

Re: Моя "Чешка"

Ха, ха! Вітаю!  storstark
А казав нема таких в Україні. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4

Re: Моя "Чешка"

Отже:
Шкода Октавія А7 Ambition Techno+. 1,4 MT
Хотів дизель, але не склалось. Хотів кредит, але прийшлось у людей позичати. Тому бюджет урізав до 22 тис.
Двигуна 1,4 не боюсь. Багато читав і дивився відеооглядів.

Коротше кажучи - приймайте!!!

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

5

Re: Моя "Чешка"

И после "жипа" такое не боисся? ))

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

6 Відредаговано Хохол (2018-10-11 23:51:29)

Re: Моя "Чешка"

Вітаю!!!
Дивлюсь після рено багато хто переходить саме на ВАГгруппу.
П.с правда кажучи і сам до них придивляюсь...

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

7

Re: Моя "Чешка"

И ты,  Брут  (c)  Ну,  с обновой

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

8

Re: Моя "Чешка"

Костя, вітаю  coffee   upp

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

9 Відредаговано Kap1toshka (2018-10-12 08:24:40)

Re: Моя "Чешка"

Хохол написав:

Дивлюсь після рено багато хто переходить саме на ВАГгруппу.
П.с правда кажучи і сам до них придивляюсь...

Мабудь через те, що доступ до багатьох вузлів набагато простіший smile. Сам думаю як би шкоду собі після клюхи взяти smile

P.S. Вітаю з вибором  rock
Як кажуть ні гвоздика ні жезлика

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

10

Re: Моя "Чешка"

Неожиданно...

Поздравляю! Пусть выбор радует!  storstark

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

11

Re: Моя "Чешка"

Вітаю

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

12

Re: Моя "Чешка"

Отже перші враження:
Плюси
+ динаміка зрівняно з Колеосом "ураган".
+ більш інформативне табло.
+ більш інформативна і якісна мультимедія.
+ Аркаміс Колеоса в порівнянні з Октавією безголоса залізяка.
+ витрата пального... Я після 13-14 л/100 км зараз з 6,5-7 на обкатці просто в екстазі!!!!
+ зручніші крісла, шоч і без регульованого поперекового підпору.
+ багажник ВЕЛИЧЕЗНИЙ
+ місця для задніх пасажирів багато.. В Колеосі було значно тісніше.

Є і мінуси
- Регулювання кута нахилу коліщатком мені не подобається. Я полюбляв в Колеосі відкидати сидіння і відпочивати при нагоді. Тут це можна. але важкувато.
- немає автосвітла. Шкода, бо звик. Але це не суттєво.
- немає підлокотника на задніх сидіннях. Малі виказують ноту протесту!
- досить високий центральний тонель. У Колеоса не було, тут він прямо таки величезний. Не досить зручно, особливо якщо задні пасажири виходять на одні двері.
- немає парктроніку. А до габаритів ще не звик.
- нажаль ніяк не запрацює MirrorLink і Android auto.  У мене були великі сподівання на ці системи. Це те, що мене найбільш засмутило.

*/- - не знаю, чи корисна система "Старт-Стоп"... Вона присутня, але чи дійсно вона економить паливо - не певен.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

13 Відредаговано Aprox (2018-10-12 09:15:10)

Re: Моя "Чешка"

А ДСГ не брали из-за опасения по поводу надёжности или принципиально за ручную коробку? После вариатора не напрягает руками переключаться?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

14

Re: Моя "Чешка"

Aprox написав:

ДСГ не брали

Бо не вклався в бюджет

Aprox написав:

После вариатора не напрягает руками переключаться?

Досить швидко пригадав. Я ж до Колеоса 4 роки на Логані гоцав. Хоча пару разів завтикав. Забув на щеплення натиснути при зупинці і заглох.  dntknw

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

15

Re: Моя "Чешка"

upp

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

16

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

не знаю, чи корисна система "Старт-Стоп"... Вона присутня, але чи дійсно вона економить паливо - не певен.

Вона дійсно економить паливо. Десь бачив тестування, то на практиці двигун глушити і запускати економніше ніж стояти на холоситх, якщо час зупинки перевищує десь в районі 10 секунд чи щось в цьому роді. Ну, ясна річ, +/- залежить від конкретного двигуна і автомобіля, але вцілому масштаби десь приблизно такі.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

17

Re: Моя "Чешка"

Larsen написав:

Вона дійсно економить паливо. Десь бачив тестування, то на практиці двигун глушити і запускати економніше ніж стояти на холоситх, якщо час зупинки перевищує десь в районі 10 секунд чи щось в цьому роді. Ну, ясна річ, +/- залежить від конкретного двигуна і автомобіля, але вцілому масштаби десь приблизно такі.

Економії на 100-200 грам зате підвищене навантаження на акуумулятор (нагадати ціну скільки нормальний коштує?) та стартер. При цьому з системою старт стоп інші вимоги до акуммулятора (банально він дорожчий). Ніякої економії не бачу, замилювання очей та зайвий маркетинг.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  1

18

Re: Моя "Чешка"

На мою думку система старт-стоп більше розрахована на екологію,ніж на економію палива.
Найбільша забрудненість повітря у пробках і на перехрестях.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

19

Re: Моя "Чешка"

Kap1toshka написав:

зате підвищене навантаження на акуумулятор (нагадати ціну скільки нормальний коштує?) та стартер.

Ну, це питання до виробника. Нормальні виробники авто з системою стоп/старт оснащають стартерами і акумуляторами розрахованими на такий режим експлуатації. Порахувати який їх ресурс в такому режимі занадто складно, тому ніяких висновків робити не можна.
Хоча, є гарантія...  vissla  big_smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

20

Re: Моя "Чешка"

Larsen написав:

Нормальні виробники авто з системою стоп/старт оснащають стартерами і акумуляторами розрахованими на такий режим експлуатації.

Розраховуються відпрацювати гарантійний термін, що буде після? Їм вігідно щоб зламалось!

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  1

21

Re: Моя "Чешка"

Kap1toshka написав:

Розраховуються відпрацювати гарантійний термін, що буде після? Їм вігідно щоб зламалось!

В авто без с/с стоїть слабший стартер, тому не факт що він прослужить довше...
Як би там не було, це все лише припущення. В значній мірі конспірологічне, а значить таке яке не має права на об'єктивну оцінку (питання віри). А розхід реальний, підтверджений факт.
Ну і питання було все ж таки про розхід, а не про антикористувацький заколот автовиробників. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

22

Re: Моя "Чешка"

Larsen написав:

Вона дійсно економить паливо.

Учитывая, что расход на ХХ= 0,6-0,8 литра в час??? Топливо действительно как то экономить будет, но ощутимая экономия  вряд ли получится. Склоняюсь в сторону экологии smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

23

Re: Моя "Чешка"

Evgenий написав:

но ощутимая экономия  вряд ли получится

Питання не стояло суттєво чи не суттєво, питання стояло чи економить чи ні:

Doc написав:

Вона присутня, але чи дійсно вона економить паливо - не певен.

А на скільки суттєво, це вже треба на практиці перевіряти. Адже це дуууууже сильно залежить від режиму експлуатації. Якщо простій в заторах складає 70% від часу поїздки, то економія може виявитись більш ніж суттєвою. Якщо 5% - то її і не помітиш. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

24

Re: Моя "Чешка"

Обычно, в контексте таких систем, звучат цифры около 0,5-0,7 литра на сотню...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

25

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

*/- - не знаю, чи корисна система "Старт-Стоп"... Вона присутня, але чи дійсно вона економить паливо - не певен.

Она не экономит топливо. Она убивает мотор, стартер, аккумулятор. Чтоб владелец больше и пораньше дал денег сервису.
Топливо экономит стиль езды.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0