51

Re: Учеба за границей

Larsen,  я мав на увазі якраз не науку, а освіту.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0



52

Re: Учеба за границей

floyd47 написав:

я навчався не в КГРІ і не розділяю Вашу точку зору з цього приводу

Це ваше право не розділяти мої погляди - всі люди різні. Я Вам скажу, що абсолютно переважна більшість людей в Україні не поділяє мої погляди. Навіть мій найкращий друг не згоден зі мною. Але ніхто з більшості не може пояснити мені таку просту річ: чому така чудова система освіти не народила жодного нобелівського лауреата або якусь супер технологію, якій немає аналогів у світі, і чому українські 176 університетів і 61 академія програють по цьому показнику, наприклад, 43 британським університетам?

P.S. Я теж не в КГРІ навчався і не розумію чому Ви так виділили його із загальної сірої маси закладів вищої освіти України. Був би вдячний за пояснення.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-02 13:12:06[/merge_posts_bbcode]

Инноватор написав:

- звезды российской эстрады. Подавляющее большинство выходцы с Украины, выехали в эрэфию и живут с человеческим лицом в полный рост, дышат во всю грудь 3-5 размера, имея не лишний денежный бонус

Довго думав як би відповісти про так званих "звьозд естради". Відповім цитатою з твору М. Горького: "Рождённый ползать - летать не может!"

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

53

Re: Учеба за границей

Tank написав:

не розумію чому Ви так виділили його із загальної сірої маси закладів вищої освіти України

та просто тому, що більшість хлопців нашого міста йдуть туди вчитись. ну, той, хто хоче отримати вищу освіту. роботи по профілю в місті вистачить.
з приводу Нобелівських лауреатів. гадаю, ідеологія винувата. поки всі нормальні люди штовхали науковий прогрес, наші студенти вчили "науковий комунізм"...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

54

Re: Учеба за границей

Hidden message by (Zevs) 2018-09-03 09:54:04

  0

55

Re: Учеба за границей

floyd47 написав:

гадаю, ідеологія винувата

Вірно!
І та  сама: "організація навчання" (а за великим - система освіти) - є дуже важливою часткою цієї ідеології (в даному випадку тюремно-лагерної ідеології, яку називають комуністичною). Що пахан (вождь, начальник, командир, викладач) сказав, те і вірно. Мовчи і записуй, запам'ятовуй: "Разговорчики в строю!" Тотальне придушення критичного мислення: "Ось що мав на увазі Онєгін, а не те що ти тут накалякав!" Викладач - начальник, учень - підлеглий. За це я ненавиджу нашу совком народжену систему освіти. Студенти, які навчаються за кордоном попадають в інший світ відносин між викладачем і учнем, у світ вільних людей (звісно ж без лагерних правил життя). І це прекрасно,  imho2

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

56

Re: Учеба за границей

Tank написав:

Викладач - начальник, учень - підлеглий.

на щастя, я навчався не в такому вузі.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

57

Re: Учеба за границей

floyd47 написав:

я навчався не в такому вузі.

А як щодо школи? Нажаль дійсно наша освіта в корені догматична. Звісно, якщо повезе з викладачем, то може бути все не так вже й погано. Але знову ж таки - прогресивні викладачі це скоріше виняток який лише підтверджує правило.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Tank1

58

Re: Учеба за границей

Larsen написав:

А як щодо школи?

ой, не питай, кума, чому заплакані очі!...

Larsen написав:

прогресивні викладачі це скоріше виняток

так, у мій час траплялися вчителі (~5-6%), які вкладували свою душу в учня, який прагнув знань, та вважалися прогресивними у своїх методах викладання матеріалу. але зара... "обнять і заплакать"...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

59 Відредаговано sdj387jsd (2020-05-19 22:05:01)

Re: Учеба за границей

soniastrytunska написав:

Він допоміг мені вибрати польський навчальний заклад й поступити до Польщі на безкоштобне навчання. Я ні краплі не шкодую.

А Вам скільки років? До Польці зовсім поруч, буду дуже радий, у вечірню пору, почути Ваш досвід із перших вуст!  crazy  crazy  crazy Вибачте не втримався, ой я такий негодяй, вибачте coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

60

Re: Учеба за границей

Тут правильно писали - все зависит от ребенка. Захочет учиться - он и в Украине выучится (хотя уровень высшего образования сейчас  крайне низкий, но самообразования никто не отменял), а не захочет то и заграница бесполезна. После института устроиться в нормальную компанию крайне тяжело (если только ты в ней 1-2 года не работал студентом, но если поставишь себе цель то за несколько лет достигнешь ее).
Но положа руку на сердце, много ли вы знаете таких целеустремленных детей - думаю не очень много.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

61 Відредаговано sdj387jsd (2020-05-21 17:44:14)

Re: Учеба за границей

scorp написав:

хотя уровень высшего образования сейчас  крайне низкий, но самообразования никто не отменял

Без бумажки ти букашка а з бумажкою людина! - гарний вираз, діє повсюди, твої знання нікому не потрібні! Головне, бумажка, резюме та погладистіть і бажання працювати за чим найменшу зп! І все до пари мінімалок можна мати!

scorp написав:

если только ты в ней 1-2 года не работал студентом

Працювати, за малу зп та вчитись то подвиг!!! майже неможливий! І роботодавцю, всерівно хоч працюй хоч не працюй іншого уже з бумашкою найду!

scorp написав:

Но положа руку на сердце, много ли вы знаете таких целеустремленных детей - думаю не очень много.

Угу, тут якщо і є, то їм важко дипломи оплатити! а знання так і так у нас не ціняться!!!....

А ось, головний плюс освіти за кордоном це на більш кращих умовах мати можливість там зостатись, (тут теж їхні дипломи мало кому потрібні, одиниці...) там теж свої подібні нюанси але не так сильно виражені як в нас.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0