1

Тема: Stepway K9K 612

шановне панство!
хочу почати тему для власників (та не тільки, звичайно) автівок сандеро степвей на дизельному двигуні еконорми Євро 5, які почали виходити з румунського конвеєру у 2016 році.
мета дуже проста: зібрати максимум інформації про недоліки моделі, брак вузлів та механизмів, удосконалення в порівнянні з попередніми аналогічними моделями тощо. дуже розраховую на думку та коментарі водіїв, які вже мають багаторічний досвід з подібними моделями. будь-які зауваження та пропозиції, особисто мені як "дизельному чайнику", будуть вельми корисні.
сподіваюсь, тема буде цікава не тільки мені, оскільки автівка вже доволі популярна в Україні. дякую усім, хто відгукнеться!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: n0rm01



2

Re: Stepway K9K 612

floyd47, х
Пусть ездит долго  moto

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: floyd471

3

Re: Stepway K9K 612

отже, мої зауваження:
1. у холодну пору року (2 чи 3 рази) зненацька вмикався "карлсон" (у теплу пору року такого не було ні разу!), та щось смерділо під капотом. індикації перегріву охол. рідини на табло та звукового попередження не помічав. є підозра, що термостат підклинює, та помпа ганяє рідину по малому контуру. звідкіля сморід так і не зрозумів (не зчеплення).
2. починаючи з 2300-2350 об/хв з*являється якась незрозуміла неприємна дрібна вібрація. вважаю це явище ненормальним. можливо помиляюся.
3. постійно глюкає електроніка (перед стартом двигуна щоразу після набору необхідного тиску палива (ключ у замку запалювання) вмикається музика з флешки. річ у тім, що я постійно слухаю музику з флешки і ніколи рекламу з радіо. а коли флешки нема, тоді мимоволі вмикається радіо. тобто, вмикається якесь медіа, коли ключ у третьому положенні.
4. майже рік дверцята багажного відсіку відчинялися з якимось скреготом (певні проблеми з замком). зара -- нормально.
5. потекла ліва передня стійка-амортизатор (не підтверджено). за три тижні на ТО-1 покажу офіціалам.
6. знов електроніка: хтів оновити в медіанаві карти України (безкоштовно на протязі 90 діб). скачав на чисту флешку все необхідне, приніс до автівки, вставив, куди потрібно. ніякої реакції... а на ютьюбі казали, що система сама усе зробить. здається, не зробила...
в цілому: враження від автівки приємні. одометр: 6400.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: n0rm01

4 Відредаговано dli (2018-08-27 07:24:50)

Re: Stepway K9K 612

Аналогичный авто, первый дизель, пробег 11700 км, вышеуказанных да и других проблем нет. Карты пока не обновлял, радио и флешка не включаются, был сначала стук сзади справа, на сервисе определили - шарик в баке. Проблема только организационная, на ТО 1 не сбросили сервисный пробег и на 11 600 км при повороте ключа в положение "зажигания" высвечивается ключик, придется ехать на сервис - 140 км в одну сторону или попытаться сбросить альтернативным вариантом https://www.autocompas.ru/zapchasti/dac … n/m121744/

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0

5 Відредаговано alex.cver (2018-08-27 08:20:39)

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

3. постійно глюкає електроніка (перед стартом двигуна щоразу після набору необхідного тиску палива (ключ у замку запалювання) вмикається музика з флешки. річ у тім, що я постійно слухаю музику з флешки і ніколи рекламу з радіо. а коли флешки нема, тоді мимоволі вмикається радіо. тобто, вмикається якесь медіа, коли ключ у третьому положенні.

Если вы не выключили радио перед выключением авто, оно "помнит" это. Попробуйте выключать магнитолу явно перед тем как глушите двигатель. У меня старый Степвей, 2014. Раз прикол был с датчиком топлива, заправка наверное была на включеном движке( турбо таймер). С флешкой тоже раз был прикол зимой, не помню какой, помню вставил в гнездо наушники и все заработало как раньше. А так все норм. По ходовой еще ничего не меняли, кроме резинового башмака под задней пружиной. Смена прокладки крышки двигателя по гарантии. Проблема с ВОГ овским топливом зимой. На ВОГ не заправляюсь. Пробег 51 тыс. Мне еще интересно кто каким топливом заправляется у себя в регионах?

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

6 Відредаговано dli (2018-08-27 09:13:22)

Re: Stepway K9K 612

alex.cver написав:

Мне еще интересно кто каким топливом заправляется у себя в регионах?

За 11700 км с мая 2017 года заправлялся прошлой осенью два раза НЕФТЕ ВЕНТУС (у них по сертификатам уже был зимний ДТ, на ОККО еще не было),   в остальном ОККО ПУЛЬС дизель.

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

7

Re: Stepway K9K 612

alex.cver, те, що електроніка тут має пам*ять, я вже переконався і з медіа, і з клімат-контролем. все так; мені це відомо. тому я завчасно вимикаю музику, але це не зпрацьовує. характерно, що цей глюк почався не одразу, а десь 4-5 місяців тому. паливо використовую виключно "Євро+" (Литва).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

8 Відредаговано eglantier (2018-08-27 10:39:58)

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

знов електроніка: хтів оновити в медіанаві карти України (безкоштовно на протязі 90 діб). скачав на чисту флешку все необхідне, приніс до автівки, вставив, куди потрібно. ніякої реакції... а на ютьюбі казали, що система сама усе зробить. здається, не зробила..

Так не работает. В мануале есть подробная инструкция. Насколько я помню что-то вроде так:

1. Берем чистую флешку т 8МБ и выше. Важно: формат должен быть FAT32, а не NTFS. Этот формат у флешек по дефолту, так что, если в винде спецом под NTFS не форматировали, все будет ОК.

2. Вставляем ее в медианав, идем в настройки и скачиваем образ системы на флешку. Т.е. создаем виртуальную копию вашего Медиа-нава, чтобы программа на компе распознала флешку, как магнитолу. В мануале подробно, какие кнопки нажимать. Требуется минут 10.

3. В реношной программе на компе выбираем обновления карт (ну и вообще, все обновления, что есть бесплатно). Программа скачивает их и сама прописывает на флешку, которую считает вашей магнитолой.

4. Несем флешку в машину, вставляем флешку. Не помню, вроде бы снова через настройки, обновляем систему с флешки.

Профит.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: YT1

9 Відредаговано floyd47 (2018-08-27 11:49:01)

Re: Stepway K9K 612

eglantier,  Ви таким чином успішно оновили собі карти, чи ні? такого протоколу оновлення картографії, яку Ви описали тут, у моєму мануалі нема.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

10 Відредаговано eglantier (2018-08-27 12:56:48)

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

eglantier,  Ви таким чином успішно оновили собі карти, чи ні? такого протоколу оновлення картографії, яку Ви описали тут, у моєму мануалі нема.

Да, именно так я их и обновлял.
С машиной у меня было 2 мануала: один-по машине и один по медиа нав.
Вот, нашел: http://world.e-guides.renault.com/sites … 96_RUS.pdf Раздел "Обновление системы" странцы 76-79, там все подробно.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

11 Відредаговано dli (2018-08-27 13:35:32)

Re: Stepway K9K 612

eglantier написав:

странцы 76-79

Уже прошло 90 дней, будем платно обновлять.

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0

12

Re: Stepway K9K 612

eglantier, в мене теж є 2 мануала. медіанав -- україномовний; та він не збігається з тим, що виклали Ви (рос., укр., пол.), на жаль...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

13

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

eglantier, в мене теж є 2 мануала. медіанав -- україномовний; та він не збігається з тим, що виклали Ви (рос., укр., пол.), на жаль...

Зробіть фото,  інструкції, бо усі оновлення роблятся в три заходи
1. Збір інфи з магнітоли на флешкуї0ї
2. Оновлення флешки з сайту
3. Оновлення магнітоли з флешки
Хіба що в новому еволюшені  щось нове  вигадали

  0

14

Re: Stepway K9K 612

/upload/iblock/afe/P1010716.JPG
на цьому місці колись стояв гвинт (кріплення пластикової огорожі ременю ГРМ). здається, не сподобалася йому вібрація при 2350 об/хв. десь пішов погулять...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

15

Re: Stepway K9K 612

https://www.renault.ua/services/multime … a-nav.html

у вас ось така інструкція?
https://www.cdn.renault.com/content/dam … ia_Nav.pdf

  0

16

Re: Stepway K9K 612

urabus87, так, така система і така інструкція.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

17 Відредаговано eglantier (2018-08-28 09:24:40)

Re: Stepway K9K 612

urabus87 написав:

Зробіть фото,  інструкції, бо усі оновлення роблятся в три заходи1. Збір інфи з магнітоли на флешкуї0ї2. Оновлення флешки з сайту3. Оновлення магнітоли з флешки Хіба що в новому еволюшені  щось нове  вигадали

Так, а що там не збігається з тим, що я виклав?
1. Збір інфи - в результаті маємо на флешці віртуальний зліпок медіа нав, принаймні, самого програмного забезпечення (без операційної системи, яка там, начебто, Windows CE)
2. Оновлення флешки зсайту - Програма читає той зліпок і вважає, що оновлює безпосередньо магнітолу.
3. Оновлення магнітоли з флешки - без коментарів.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

18

Re: Stepway K9K 612

продовжую список зауважень:
6а. клинять салазки пасажирського сидіння з початку експлуатації.
по конструктиву: цікаво, кому у рено завдячити за матово-сріблясті обідки приборів на панелі? як тільки сонце -- усі "зайці" у мене в очах!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

19

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

кому у рено завдячити за матово-сріблясті обідки приборів на панелі?

От колец приборов ни разу не ловил зайцев, зато кольца боковых дефлекторов отражаются в боковых стёклах и мешают смотреть в зеркала...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

20

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

клинять салазки пасажирського сидіння

Мабуть криво прикрутили. Отпустить, выставить, затянуть.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

21

Re: Stepway K9K 612

Evgenий написав:

криво прикрутили. Отпустить, выставить, затянуть.

це все зрозуміло. тільки це -- до офіціалів. я, здається, за п*ятирічну гарантію 20К грн. заплатив!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

22

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

паливо використовую виключно "Євро+" (Литва).

Это заправки Шелл только?

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

23

Re: Stepway K9K 612

alex.cver, ні, у нас тут свої, місцеві.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

24

Re: Stepway K9K 612

про передачу вібрації до керма від кожного камінчика на дорозі варто було б мені промовчати; про це казав навіть лінивий ("конструктівная особєнность", отака собі фішка від виробника).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: n0rm01

25

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

про передачу вібрації до керма від кожного камінчика на дорозі варто було б мені промовчати; про це казав навіть лінивий ("конструктівная особєнность", отака собі фішка від виробника).

Така сама муйня

  0