76

Re: Стал и я владельцем MCV

Продовжую робити канфетку.
Пробіг 187000км.
Замінено:
тормозні диски, колодки, сайлент блоки, подшипники по правій стороні, задні пружини+верхні опори , задні амортизатори. За все без роботи 11000.  Дорогі оригінальні запчастини.

Перед продажом мені машини хозяин замінив колодки, передній підшипник та задні амортизатори. Після 20000км все прийшлось замінить бо поставив саме дешевше. Побачим скільки ходять дорогі запчастини.

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0



77

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs, цей оригінал стільки не походить, як той, що румуни поставили.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

78

Re: Стал и я владельцем MCV

Доброго дня всім! Нарешті зареєструвавсь за хто-зна якою спробою на вашому форумі, хоча читаю його вже майже два місяці  - з тих пір як купив Дацію Логан МСВ 2007 р , двиг 1.6 8клап, комплектація "спартанська", без надлишків))).  Пригнали з Німеччини, пробіг вказано як 146 тис, записи в сервісній книзі є. Прошу прийняти в свою компанію Логановодів, шкода що розвиток технологій ще не дійшов, щоб накрити вступну поляну онлайн big_smile  Наїздив десь в районі тисячі км. Нічого не можу сказати - ні з чим порівняти ,бо це моя перша машина. Не було планів і купувати ,але сім'я зуміла переконати, що несолідно дядькові під 50 ганяти все життя на мотоциклі чи велосипеді.  Опитавши масу знайомих, друзів, колег, щодо вибору авто переконавсь, що тут щось нагадує релігію - в кожного свої переконання щодо марки, двигуна, кузова і т.д smile  Вибрав Дацію , поки не шкодую, не раз вже відчув  перевагу 7-місного авто. Буду дуже вдячний ,якщо підкажете щось чайнику, коли щось запитаю. Удачі всім , без цвяхів і жезлів!

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, Лево, floyd47, Evgenий4

79

Re: Стал и я владельцем MCV

Всем привет! Только стал счастливым обладателем данного авто. А теперь вопрос.) Хотел проверить как реагирует ЦЗ на недозакрытую дверь.Заднюю правую дверь не дозакрыл и включил ЦЗ,реакции не какой(открыл дверь,закрыл и хащелкой туда сюда), после этого задняя дверь перестала закрываться ЦЗом.Что может быть?

  0

80

Re: Стал и я владельцем MCV

sydak37, Всё что угодно..  вскрытие только покажет, у меня в один прекрасный день навернулось два, на передних дверях - причём с вечера двери закрылись, а с утра не открылись

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

81

Re: Стал и я владельцем MCV

зніміть карту дверей і подивіться що відбувається при командах з ЦЗ. І стане ясно що робити чи де шукати.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0
Спасибо сказали: Sivil1

82

Re: Стал и я владельцем MCV

Yanus, так зрозумів, що дверцята (задні праворуч) взагалі перестали зачинятися від ЦЗ.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

83

Re: Стал и я владельцем MCV

Лево написав:

sydak37, Всё что угодно..  вскрытие только покажет, у меня в один прекрасный день навернулось два, на передних дверях - причём с вечера двери закрылись, а с утра не открылись

Два раза помирали актуаторы, но боа раза просили чтобы их глянули примерно пол года или больше.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0
Спасибо сказали: sydak371

84

Re: Стал и я владельцем MCV

Дверь заднюю перестало вообще закрывать,а переднюю через раз начало закрывать, по правая сторона авто.А проверял для того,что интересно было,будет какой-то звук издавать авто если не дозакрыта дверь,когда закрываешь с брелка ЦЗ.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-20 11:27:59[/merge_posts_bbcode]

Карту сниму только завтра,время нет. Думал может есть какой то "конек" типа,снял клему на аккуме,сброс компа и глюк исчезнет)

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-20 11:28:32[/merge_posts_bbcode]

Спасибо всем кто откликнулся!)

  0

85

Re: Стал и я владельцем MCV

sydak37, нет никакой звуковой сигнализации у нас, на заводском ЦЗ.  Актуаторы у нас ведут себя весьма не предсказуемо, можете их снять и перебрать и они заработают

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0
Спасибо сказали: sydak371

86

Re: Стал и я владельцем MCV

Yanus написав:
sydak37 написав:

Хотел проверить как реагирует ЦЗ на недозакрытую дверь.

так а я шо то не догнал - а что вы хотели от НЕДОзакрытой двери? вы в квартире сможете закрыть НЕДОзакрытую дверь?

Хотел узнать как будет реагировать авто если дверь не дозакрыта а ее закрыть с брелка. Машина баз сигнализации. Жена часто недозкрывает дверь,вот отсюда и интерес.)
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-20 11:37:58[/merge_posts_bbcode]

Лево написав:

sydak37, нет никакой звуковой сигнализации у нас, на заводском ЦЗ.  Актуаторы у нас ведут себя весьма не предсказуемо, можете их снять и перебрать и они заработают

На выходных разберу, попробую. Они разборные?

  0

87

Re: Стал и я владельцем MCV

sydak37, Оригинальные вроде можно разобрать, у меня стоят не ориг.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

88

Re: Стал и я владельцем MCV

sydak37 написав:

закрыть с брелка. Машина баз сигнализации.

не радив би користуватися фірмовим брелоком взагалі. код-грабер легко "читає". поки не було діалогової сигналізації, замикав автівку виключно з салону, а відмикав ключем, всунувши його у замок. замок у Рини теж архіх*ровий; майте на увазі. відчиняється нараз починаючими гопніками.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

89

Re: Стал и я владельцем MCV

floyd47, если человек имел ввиду "без сигнализации" то тут как раз наоборот, заводской ЦЗ взломать намного тяжелее чем многие сигнализации, криптоключ в блоке иммобилайзера не так легко ломается

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0
Спасибо сказали: az741

90

Re: Стал и я владельцем MCV

Лево, не бачу жодних протиріч. я вмикаю імобілайзер та зачиняю усі дверцята не по радіо, а кнопкою з салону. чи не так?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

91

Re: Стал и я владельцем MCV

floyd47, Радиоканал в ЦЗ нашей машины с плавающим кодом, точно так же как и в иммобилайзере.  У меня стоит сигнализация, но к ЦЗ я не подключал, так как она взламывается на ура.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

92

Re: Стал и я владельцем MCV

Кто обратил внимание на орущего авто? Какие действия? Какие эмоции?
И подключение к ЦЗ - самый простой способ открыть салон

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

93 Відредаговано Георгич (2019-09-20 19:12:19)

Re: Стал и я владельцем MCV

Ни на одной своей машине нет сигнализации, а где были когда-то по наивности поставлены - уже давно выкинуты.
ЗЫ. Продам 2-х сторонние сигнализации, б/у, за недорого. Чисто как оралка на датчик удара сгодится.

  0

94 Відредаговано Migen (2019-09-20 20:48:07)

Re: Стал и я владельцем MCV

Если за недорого, возьму одну. Моя выпендривается. Брелок все время отваливается. А мне, пока я на работе, нужна обратная связь с припаркованным авто. Кинь в личку модель и сумму. Спасибо.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

95

Re: Стал и я владельцем MCV

Хотів запитати про одну проблемку - деренчання в районі переднього лівого колеса, вібрує колодка. Це означає, що згубилась якась пружина, що має її фіксувати? Зняв відео, закинув на свій гугл-диск ,хотів вставити посилання в повідомлення, а посилання не проходить. Як добавити посилання на гугл диск?

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

96

Re: Стал и я владельцем MCV

Sivil написав:

Як добавити посилання на гугл диск?

Поки не напишите на цьому форумі більше 20 повідомлень, функція додавання на сторонні ресурси заблокована автоматично. Так що, мабуть поки що, аж ніяк.

  1

97

Re: Стал и я владельцем MCV

Sivil написав:

Хотів запитати про одну проблемку - деренчання в районі переднього лівого колеса, вібрує колодка. Це означає, що згубилась якась пружина, що має її фіксувати? Зняв відео, закинув на свій гугл-диск ,хотів вставити посилання в повідомлення, а посилання не проходить. Як добавити посилання на гугл диск?

На колодках є вусики, можливо лопнула проволочка вусика, чи розігнути пластинку щоб краще прижимала. Зніміть колесо, гляньте як справи в супорті.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

98

Re: Стал и я владельцем MCV

Sivil написав:

Як добавити посилання на гугл диск?

Вже можна wink

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0
Спасибо сказали: Sivil1

99 Відредаговано Sivil (2019-09-21 16:11:34)

Re: Стал и я владельцем MCV

grapes написав:
Sivil написав:

Хотів запитати про одну проблемку - деренчання в районі переднього лівого колеса, вібрує колодка. Це означає, що згубилась якась пружина, що має її фіксувати? Зняв відео, закинув на свій гугл-диск ,хотів вставити посилання в повідомлення, а посилання не проходить. Як добавити посилання на гугл диск?

На колодках є вусики, можливо лопнула проволочка вусика, чи розігнути пластинку щоб краще прижимала. Зніміть колесо, гляньте як справи в супорті.

Ось тут відео https://drive.google.com/open?id=1Md6J6 … d8SKGWUJm8 я так розумію, тут вусика немає. Можна щось придумати? Ну типу стальну стрічку зігнути якусь чи ще що?

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

100

Re: Стал и я владельцем MCV

Sivil написав:
grapes написав:
Sivil написав:

Хотів запитати про одну проблемку - деренчання в районі переднього лівого колеса, вібрує колодка. Це означає, що згубилась якась пружина, що має її фіксувати? Зняв відео, закинув на свій гугл-диск ,хотів вставити посилання в повідомлення, а посилання не проходить. Як добавити посилання на гугл диск?

На колодках є вусики, можливо лопнула проволочка вусика, чи розігнути пластинку щоб краще прижимала. Зніміть колесо, гляньте як справи в супорті.

Ось тут відео https://drive.google.com/open?id=1Md6J6 … d8SKGWUJm8 я так розумію, тут вусика немає. Можна щось придумати? Ну типу стальну стрічку зігнути якусь чи ще що?

С колодками всё порядке, вот такой комплект обычно стоит
https://romario-auto.com/imgbank/tcd/3/00030623101255.jpg
А вот такое чуство, что скоба не на месте, может направляющие погнуты... сравните с второй стороной

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0
Спасибо сказали: Sivil1