26

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

Renault Ukraine, дякую за розгорнуту відповідь, але лишаються не розкритими 2 питання:
1. Чому Рено відкотилдося від 110-сильного дизеля в сторону 90 к.с? Хоча я здогадуюсь, але цікава і офіційна думка.
2. Які все ж індекси двигунів у Логан-2 (84 к.с.) 2013-2015 рр?

1. Ніхто нікуди не скочувався. Пояснення вже було дано раніше. Моторів К9К дуже багато і різної потужності.
2. Давайте конкретні VIN-коди і будемо продовжувати діалог.

На Captur теж можуть ставитися 110 к.с. мотори, але це Європейська гамма Євро 6в. Механічна КПП, К9К 646.
Як правило, принципова різниця в механіці - це турбіна із змінною геометрією.

  0



27 Відредаговано Георгич (2018-01-21 00:46:55)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Renault Ukraine написав:

принципова різниця в механіці - це турбіна із змінною геометрією

О, оце вже цікаво

  0

28

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Renault Ukraine, а Вы можете ответить на вопрос в теме "Вопросы официальному представителю" про проблемы со сцеплением у Easy-R?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

29

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Aprox написав:

Renault Ukraine, а Вы можете ответить на вопрос в теме "Вопросы официальному представителю" про проблемы со сцеплением у Easy-R?

Ответили.

  0

30

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Renault Ukraine написав:

Ответили.

facepalm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

31

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Renault Ukraine написав:

Ответили.

Лучше бы четно написали, что не в курсе... Или, что Рено не собирается ничего делать по озвученному вопросу...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

32

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Renault Ukraine,
Почему нет робота на логан дизель?
Трудно привезти?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

33

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Александр007 написав:

Почему нет робота на логан дизель?
Трудно привезти?

Да потому, что это маркетинг по-реновски - если Логан укомплектовать нормально, то будут продаваться только Дачии.

  0

34 Відредаговано alex.cver (2018-01-11 16:40:05)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Скажем так - это не только Рено так делает. КИА раньше любою комплектацию возила Sportage - сейчас только дешевые или только топовые мега дорогие. Если хочешь посредине - то нужно жить в Европе, там любой выбор.  Думаю другие производители тоже таким страдают на украинском рынке.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

35

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич,
В таком случае народ выбирает не Рено.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

36

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

alex.cver написав:

Скажем так - это не только Рено так делает.

Расширю свою мысль - каждый автопроизводитель делает линейку автомобилей с разными характеристиками и ценой. Этим он пытается максимально захватить сегмент рынка, привлекая клиента с разным кошельком.
Чтоб сделать дешевый автомобиль автопроизводитель закладывает в нем дешевые материалы, конструктивные просчеты и устаревшие технологии. Это не значит, что этот производитель дебил, но если он этого не сделает, то более дорогие модели этого производителя продаваться не будут.
В Европе народ чуток богаче, откровенно говно покупать не хотят, поэтому там предлагаются комплектации и качество получше.
Бабло порождает зло.

  0

37 Відредаговано alex.cver (2018-01-11 22:24:42)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Должно было быть наоборот. В Европе народ не богаче , ну вернее он там в среднем богаче ибо у нас нет среднего класса почти изза олигархата в стране, но весь живет на кредитах там. У нас победнее. Но тогда у нас наоборот должны предлагать все мыслимые комплектации, чтобы хоть что то покупали. Но нет, есть один в базе, пару в мидле и пару в топе. В Европе тот же Спортейдж есть в любой комплектации при том что там уверен его так не покупают много и сильно как у нас. Но там и механика с полным приводом и наоборот и хоть серобуромалиновый цвет, все что душа пожелает. Не вижу логики зачем производитель ограничивает выбор на укрорынке?  Может если не дать механику с полным приводом тогда народ докинет еще 150 тыс грв и будет брать только автомат с дизелем и полным фаршем? Хз  других маркетинговых ходов я не вижу. Но мне кажется наоборот, такими приколами они уменьшают кол-во потенциальных клиентов. Такой "странный" клиент как я, странно хотящий механику с полным приводом, убежит в какую нидь Сузуки или в Дастер-Рено тд. #НипАнимаю их политики, зачем ограничивать выбор.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

38 Відредаговано Larsen (2018-01-12 11:05:15)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

alex.cver написав:

у нас нет среднего класса

А я от дивлюсь на рейтинги продажу нових авто, і складається трошки не таке враження. На першому місці Спортедж. Авто для середнього класу по європейським міркам. Логан, бюджетний і класом нижче, на другому. На третьому Октавія, знову ж таки. світовий середній клас. На четвертому РАВ4 - ще один кросовер для середнього класу. Лише на п'ятому бюджетний кросовер - Дастер. Поміть, аж два кросовера для середнього класу в нас продаються краще ніж бюджетний дастер - РАВ4 і Спортедж. Далі в першій десятці є ще два кросовери для середнього класу - Туссон і Кашкай, а ще є Кемрі, Королла і лише Равон Р2 аж на 9-му місці з бюджетного сегменту.
Таким чином, в першій десятці з бюджетних є лише Логан, Дастер і Равон Р2. Причому найдоступніший Р2 продається меньше ніж зовсім не дешева Кемрі. Не кажучи про те що з десяти, чотири авто - кросовери для середнього класу.
Так що, принаймі серед тих хто купує нові авто, в нас явно переважають люди, яких в світі прийнято відносити до середнього класу.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

39 Відредаговано alex.cver (2018-01-12 14:34:37)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

ак що, принаймі серед тих хто купує нові авто, в нас явно переважають люди, яких в світі прийнято відносити до середнього класу.

Возможно из-за этого такие комплектации. Но наверное в кол-ве проданных штук тех же Спортейджей  в разы больше проданных в Европейских странах чем у нас. Цифры то копеечные по кол-ву проданных новых авто в Украине. Прикольно что Логан на 2м месте smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

40

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

alex.cver написав:

Возможно из-за этого такие комплектации.

Ну, я не знаю. Але обмежений вибір комплектацій для України, можливо спричинений тим, що додаткові витрати на сертифікацію лишньої комплектації (я так розумію, зміни в двигуні/трансмісії сертифікуються окремо), можуть просто не окупитись незначним збільшенням продажів на цьому, і без того дуже малому ринку. Тим більше що таких категонично налаштованих на конкретну комбінацію характеристик покупців, як ти, насправді одиниці. Більшість вибирають з того що є, а не ідуть за чимось конкретним. Це з одного боку. Але з іншого боку, кросовери "середнього класу" є найуспішнішими моделями у таких брендів як КІА, Тойота, Ніссан, Хюндай. А лідер продажу у компанії, це та модель, інвестувати з більшення продажі якої, як правило, найвигідніше. Адже інвестиція повернеться більшим приростом продажів ніж якщо це ж зробити з моделями, які ніхто не купує. Тому трошки дивно що ці бренди, за винятком Тойоти, в якої є всі можливі комплектації, обмежують асортимент саме цих своїх "дійних корів".

Дивне і те, що Рено обмежує асортимент Логана/Сандеро/Дастера. Який сенс? Вони ж вже самі давно зрозуміли що в Україні з їхньої продукції рулить тільки Дачія, і рулить серйозно. Вони це знають, адже багато інших моделей Рено взагалі не виводять на наш ринок, а в тих що вивели, по декілька комплектацій, чисто для виду, ніяких продажів вони від них давно вже не чекають. Так чому тоді обмежувати Логан? Здавалось би навпаки - дайте цікаві комплектації, з автоматами, більше двигунів, в тому числі і потужніших, і продажі лідера виростуть, реально виростуть. Не думаю що різниця не зможе окупити сертифікацію декількох нових комплектації. Але ні, всеодно не виводять. Жлобство? ХЗ... dntknw

Те саме і про Спортедж. Чому обмежувати комплектації? Це лідар продажу компанії, і взагалі лідер продажів в Україні! Здавалось би будь-яке збільшення продажів цього мега-успішного авто, принесе помітні доходи. Але маркетинг вирішив інакше...  roll

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

41

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Це з одного боку. Але з іншого боку, кросовери "середнього класу" є найуспішнішими моделями у таких брендів як КІА, Тойота, Ніссан, Хюндай. А лідер продажу у компанії, це та модель, інвестувати з більшення продажі якої, як правило, найвигідніше. Адже інвестиція повернеться більшим приростом продажів ніж якщо це ж зробити з моделями, які ніхто не купує. Тому трошки дивно що ці бренди, за винятком Тойоти, в якої є всі можливі комплектації, обмежують асортимент саме цих своїх "дійних корів".

во ! ну и обьясните мне чёж они дийсно не пасширають линейку платформы логан - самой покупаемой в украине от рены ? тот же пикапчик дустера так вообще это ж мицубисиЛ200 для беднякофф

  0

42

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

сяся написав:

ну и обьясните

Наступний абзац мого повідомлення не читав? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

43

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Наступний абзац мого повідомлення не читав

читафф -

Larsen написав:

Жлобство? ХЗ...

констатация фактов но не обьяснение

  0

44 Відредаговано Larsen (2018-01-12 16:54:14)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

сяся написав:

читафф -

Якщо читафф, то напевно зрозумів що я не знаю відповіді, адже сам задаю таке ж запитання. Ні? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

45

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen, ну вообще то я тоже просил розтулмачень от офф.рены .

  0

46

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

сяся написав:

я тоже просил розтулмачень от офф.рены .

Ясно. smile А вийшло що запитав тіпа в мене. А мені й самому цікаво що за фігня така...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

47

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsendntknw  coffee

  0

48

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Так чому тоді обмежувати Логан? Здавалось би навпаки - дайте цікаві комплектації, з автоматами, більше двигунів, в тому числі і потужніших, і продажі лідера виростуть, реально виростуть.

Идею подкинул что окаца есть сертификация какая то.. И тут похоже коррупция поимела всех smile Куда не плюнь везде разрешения бумажки сертификация заплати за дозвил и вот это вот все.  Возможно это причина. Но думаю скорее "маленький рынок", овчинка выделки не стоит.  Не хотят заморачиваться просто...

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

49

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

Я не орзумію, чому в своєму мануалі та ж Шкрда, Опель, Фолькс. та ін., пишуть чесні ТТХ авто.

Оце так новина! Це з яких таких пір один з самих брехливих у своїх мануалах виробник, який за це вже розплачується не один рік мілліардами євро, неочікуванно називається чесним. Ні показники потужності, ні режими роботи, ні розхід палива дуже давно, як не відповідають дійсності.

  0

50 Відредаговано alex.cver (2018-01-14 20:37:22)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

SanychGT написав:

Оце так новина! Це з яких таких пір один з самих брехливих у своїх мануалах виробник, який за це вже розплачується не один рік мілліардами євро, неочікуванно називається чесним. Ні показники потужності, ні режими роботи, ні розхід палива дуже давно, як не відповідають дійсності.

Это про кого из "Шкрда, Опель, Фолькс. "? Про дизельгейт ВАГа? Как будто это шо то плахое  lol  Вон толпа понабирала дизельных Джет за 20-22 куе вместо 30куе и ждет еще нового "дизельгейта"  big_smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0