1 Відредаговано high20zero (2017-11-29 15:56:22)

Тема: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

Доброго дня шановні форумчани,
1,5 роки тому купили в сім'ю авто Logan I Basic 2007 року випуску з пробігом 170 тис. зараз 194тис і потрібна заміна шківа коленвалу, але проблема в тому, що виявляється попередньому власнику поставили ГУР "народні умільці"(щоб їм добре було). Вони приварили шків коленвалу до ще якось шіква який крутить насос ГУР
Фото в галереї. Нажаль неможу фото приєднати.


Виникла потреба поміняти шків коленвалу, але позбуватись ГУР теж не хочеться. Номер запчастини шківа коленвалу є і проблеми його купити нема.
Може хтось щось підкаже по даному питанню.
Дякую.

  0



2 Відредаговано OKurylyshyn (2017-11-29 15:59:28)

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

high20zero написав:

Доброго дня шановні форумчани,
1,5 роки тому купили в сім'ю авто Logan I Basic 2007 року випуску з пробігом 170 тис. зараз 194тис і потрібна заміна шківа коленвалу, але проблема в тому, що виявляється попередньому власнику поставили ГУР "народні умільці"(щоб їм добре було). Вони приварили шків коленвалу до ще якось шіква який крутить насос ГУР
Фото в галереї. Нажаль неможу фото приєднати.


Виникла потреба поміняти шків коленвалу, але позбуватись ГУР теж не хочеться. Номер запчастини шківа коленвалу є і проблеми його купити нема.
Може хтось щось підкаже по даному питанню.
Дякую.

Є в Дублянах розбрка по Логанах, там у них і СТО, думаю можна домовитись, підЇхати, хлопці глянуть і порадять що робити, можливо і зроблять.

В профілі заповніть звідки машина...

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: high20zero1

3

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

OKurylyshyn написав:
high20zero написав:

Доброго дня шановні форумчани,
1,5 роки тому купили в сім'ю авто Logan I Basic 2007 року випуску з пробігом 170 тис. зараз 194тис і потрібна заміна шківа коленвалу, але проблема в тому, що виявляється попередньому власнику поставили ГУР "народні умільці"(щоб їм добре було). Вони приварили шків коленвалу до ще якось шіква який крутить насос ГУР
Фото в галереї. Нажаль неможу фото приєднати.


Виникла потреба поміняти шків коленвалу, але позбуватись ГУР теж не хочеться. Номер запчастини шківа коленвалу є і проблеми його купити нема.
Може хтось щось підкаже по даному питанню.
Дякую.

Є в Дублянах розбрка по Логанах, там у них і СТО, думаю можна домовитись, підЇхати, хлопці глянуть і порадять що робити, можливо і зроблять.

В профілі заповніть звідки машина...

Дякую,  інфу в профілі заповнив.

Якщо тимчасово поставити тільки шків коленвала, ГУР відповідно не буде працювати. Чи не завдасть це школи рульовій рейці? Чи просто руль буде тугіше йти?

  0

4

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

high20zero написав:

Якщо тимчасово поставити тільки шків коленвала, ГУР відповідно не буде працювати. Чи не завдасть це школи рульовій рейці? Чи просто руль буде тугіше йти?

Руль буде дуже тугіше йти, чи буде шкода рейці не знаю, але думаю що так робити не треба.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

5

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

high20zero написав:

Чи не завдасть це школи рульовій рейці?

Ничего с рекой не  случится, только жидкость не сливайте.  Я думаю потом Вы очень быстро найдёте нужный шкив, так как руль будет очень "тяжёлым".

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0
Спасибо сказали: high20zero1

6 Відредаговано high20zero (2017-11-29 16:31:40)

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

anry77 написав:

Ничего с рекой не  случится, только жидкость не сливайте.  Я думаю потом Вы очень быстро найдёте нужный шкив, так как руль будет очень "тяжёлым".

Ще буде проблема як їх зварити і відцентрувати

  0

7 Відредаговано Sash_KO (2017-11-29 16:57:11)

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

Нічого не танеться, але й далеко ви не поїдете, бо один ремінь крутить і насос ГУра, і генератор...

Може нах Вам той ГУР, давайте продам Вам дві механічні рульові рейки, правильний шків, правильний генератор...поставите...будете радіти....

  0

8

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

Sash_KO написав:

Може нах Вам той ГУР, давайте продам Вам дві механічні рульові рейки, правильний шків, правильний генератор...поставите...будете радіти....

Ціна питання?

Sash_KO написав:

Нічого не танеться, але й далеко ви не поїдете, бо один ремінь крутить і насос ГУра, і генератор...

стандартно так, в моєму випадку народні "умільці" зробили це на двох різних ремнях facepalm

  0

9

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

high20zero написав:

Вони приварили шків коленвалу до ще якось шіква який крутить насос ГУР

Гарні "умільці" big_smile .[img]/upload/iblock/8aa/0_02_05_fdca6049081e2ee2e15a45bbc0a3a94758c09e68fa98932ce9c6e5df4e20483b_full.jpg[/img]
[img]/upload/iblock/ceb/0_02_05_9a_full.jpg[/img]
[img]/upload/iblock/91b/0_02_05_0_full.jpg[/img]
[img]/upload/iblock/6eb/0_02_0_full.jpg[/img]
Відцентрувати й зварити знову.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0
Спасибо сказали: high20zero1

10

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

Clone-77 написав:

Відцентрувати й зварити знову.

Звертались до одного зварщика. Сказав, що відцентрувати таке знову не можливо. Або може майстер не той.

PS:Дякую що вставив фото

  0

11

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

high20zero написав:
Clone-77 написав:

Відцентрувати й зварити знову.

Звертались до одного зварщика. Сказав, що відцентрувати таке знову не можливо. Або може майстер не той.

PS:Дякую що вставив фото

Те що зроблено руками однієй людини,завжди може зламати інша людина smile .На крайній випадок відремонтувати можна все,після розриву ті шківи треба обидва проточити у токарному,й відцентрувавши зварити знову.Але я цього не рекомендую-бо їх все одно буде рвати,метал тонкий,великий ричаг,та й після зварювання метал відпускається(тому й відірвало).Зварщик відмовився з-за того,що мороки багато..а толку ніякого.
Краще вже по заводському-один шків.За фото-ні за шо. smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

12

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

high20zero написав:

Ціна питання?

Я жартую, але умільці таки молодці, бо зазвичай для встановлення в базу ГУРа, потрібна рейка, насос, шків, інший генератор, кронштейн генератора і трошки з проводкою погратися.
У Вашому зробили без заміни генератора))))

Приварили шків  (базової комплектації) до шківа  (комплектації амбіанс ГУР без кондюка).
Якщо робити по уму, на розборці купуєте генератор, натягувач ременя, кронштейн генератора і шків. Генератор базовий продаєте.
Сигнальний провід реле зарядки в гофрі через скрутку тягнете до нового генератора (котрий стоятиме спереду), а силовий провід зарядки акамулятора по передній панелі.

  0

13

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

ну це все добре, а як маэ бути   з заводу, тобто, можливо треба переставити насос гура  так як треба, та поставити замість двох ременів один ?

  0

14

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

urabus87 написав:

ну це все добре, а як маэ бути   з заводу, тобто, можливо треба переставити насос гура  так як треба, та поставити замість двох ременів один ?

Щоб було як з заводу потрібно зробити от так

Sash_KO написав:

генератор, натягувач ременя, кронштейн генератора і шків. Генератор базовий продаєте.
Сигнальний провід реле зарядки в гофрі через скрутку тягнете до нового генератора (котрий стоятиме спереду), а силовий провід зарядки акамулятора по передній панелі.

так як насос ГУР стоїть на правильному місці і гідравліка вже вся підключена. там тільки один ньюанс може виникнути. В даному випадку шків ГУР є не на одній осі з шківом коленвала - відповідно є думка, що там теж щось "нахімічили"

  0

15

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

ну тоді най простіше  зробити  як було, з урахуванням  попередніх помилок , а можліво в загалі гробити  розбірним

  0

16

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

high20zero написав:

що там теж щось "нахімічили"

как вариант выточить новый шкив по имеющемуся образцу.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

17

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

я не бачу приград, щоб поеднати  два шківа, а повністю новий виточити   буде дорого, та і важкий буде, хіба що з алюмінію точити

  0

18

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

urabus87 написав:

я не бачу приград, щоб поеднати  два шківа, а повністю новий виточити   буде дорого,

ну это смотря какой доступ к мехобработке , даже если два шкива отдельных брать то с помощью токарного станка сделать посадочные места и соединить всё одно выйдет дешевле чем переделывать всю систему под стандарт - хотя сделать под стандарт было бы правильнее - с учётом дальнейшей эксплуатации , я так думаю .

  0

19

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

high20zero написав:

так як насос ГУР стоїть на правильному місці і гідравліка вже вся підключена. там тільки один ньюанс може виникнути. В даному випадку шків ГУР є не на одній осі з шківом коленвала - відповідно є думка, що там теж щось "нахімічили"

Давайте детальні фото кріплення насоса ГУР і фото шківа насоса.
Почитайте мій бортовик, точніше перший опус. https://www.logan.in.ua/forum/topic1472 … ashko.html
Приблизно так все має виглядати...
Кронштейн кріпиться до блока двигуна, в нижній частині насос, зверху генератор. Шків коленвалу в базі 4 ручейковий. Міняється на 6 ручейковий (У Вашому варіанті його наварили зверху).

  0

20 Відредаговано high20zero (2017-12-02 17:15:15)

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

Sash_KO написав:

Давайте детальні фото кріплення насоса ГУР і фото шківа насоса.

Ось
/upload/iblock/4df/P71201_124954.jpg/upload/iblock/2f8/P71201_125020.jpg/upload/iblock/5eb/P71201_125030.jpg
/upload/iblock/550/P71202_160718.jpg/upload/iblock/0bc/P71202_160727.jpg/upload/iblock/c8b/P71202_160738.jpg

тобто получається що 6-ти ручейковий шків є менший по діаметру за 4-х? якщо це дісно так, і насправді так зєднані два оригінальних шківа - тоді ситуаціяз пошуком другого шківа набагато полегшується.

  0

21

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

я так розумію, що просто потрібно поставити рідне кріпленя насосу гур  і встановити рідні шківи на 6  ручейків

  0

22

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

urabus87 написав:

рідне кріпленя насосу гур  і встановити рідні шківи на 6  ручейків

а генератор ?

  0

23

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

Будемо робити як з заводу, новий генератор, кріплення, ремінь.

  0

24

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

high20zero написав:

Будемо робити як з заводу, новий генератор, кріплення, ремінь.

Правильно.
А взагалі хлопці молодці smile ,таку штукенцію провернути...щоб авто продати дорожче.Якби не помилка зі шківом-ходило б воно довго й нудно smile .

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

25 Відредаговано Sash_KO (2017-12-03 17:18:00)

Re: Logan I Basic, установлений ГУР "умільцями" і ремонт.

Clone-77 написав:

А взагалі хлопці молодці smile ,таку штукенцію провернути...щоб авто продати дорожче.Якби не помилка зі шківом-ходило б воно довго й нудно

Та не ходило б воно довго.
Там одразу потрібно було робить заводський варіант. Кулібінський варіант передбачає підвищене навантаження на підшипник вала, сальнік.

Ось знайшов переписку із Dimm`ом. У нього ж і купив усе. Курс був біля 8,00

Комплект ГУРа есть в наличии, цена: 2800грн.

В комплект входит:

-рул. рейка (с пыльниками и рул. тягами)
-магистрали подачи и обратки (с датчиком давления и расширительным бачком)
-насос ГУРа
-генератор (98А)
-кронштейн генератора и насоса ГУРа (с механизмом натяжения ремня)
-шкив коленвала (под ремень 5РК)
-подкапотная проводка

Левова частка вартості комплекту це рейка з магістралями і генератор, причому генератор більшої потужності. Генератор на той час із розборки, коштував 900 грн. Рейка десь 1600 грн.
По факту кулібіни аж 120 баксів намутили і додали головняка майбутньому власнику...

  0