1

Тема: Успехи Укравтодора

Ну собственно сабж
http://mtu.gov.ua/intermap/#15.21.17.18.11

  0
Спасибо сказали: Clone-771



2 Відредаговано Tank (2016-06-30 01:49:29)

Re: Успехи Укравтодора

Побачив цю мапу ще два тижні тому. Відразу ж кинувся звіряти з побаченим на власні очі. Картина трошки сумна, малята. Ось приклад:

Н-01 Київ — Знам’янка на ділянці км 229 + 780 — км 232 + 280 - це ділянка починаючи від одного знаку населеного пункту Кам'янка з напрямку від Сміли і до іншого, що з напрямку Косарів. Загальна сумма фінансування 10 962 000 грн.  Майже одинадцять мільйонів!!!! Ця ділянка насправді в дуже хорошому стані за виключенням 500 метрів зі сторони Косарів, та три-чотири ями на підйомі - приблизно навпроти заправки WOG. Решта - це майже нове покриття, яке було зроблено приблизно 5 років тому. Ямки, що на підйомі вже вирізані і краї оброблено смолою - це з того, що зроблено (станом на два тиждні тому). Враховуючи, що трохи далі в напрямку Сміли (особливо від повороту на Ребедайлівку) дороги майже немає - все в ямах, грижах при відсутності покриття, виникає підозра, що 11 млн спишуть на ділянку, яка вцілому більш-меньш... майже нова (особливо в порівнянні з ділянкою від Кам'янки до Михайлівки, яку треба рятувати негайно і яка за межами запланованого). В серпні буду їхати - гляну, що там по факту, але передчуття підказують, що нічого гарного там не буде.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-06-30 00:47:57[/merge_posts_bbcode]

Ось ще один "успіх" Укравтодору:

Н-01 Київ — Знам’янка на ділянці км 205 + 280 — км 213 + 000 ремонтується майже на 58 млн. Третина запланованої ділянки у відмінному стані вже кілька років, а та ділянка, яка потребує капремонту латається ямковим методом (бачив особисто). Мене це не надихає. Також великі сумніви на рахунок подальшої долі 58 млн народних коштів.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-06-30 00:52:48[/merge_posts_bbcode]

І питання: "Якщо хто їздив з Кривого Рогу на Миколаїв через Новий Буг відпишіться, чи насправді ремонтують, як написано? Які успіхи ремонтників?"

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

3

Re: Успехи Укравтодора

Tank написав:

В серпні буду їхати - гляну, що там по факту, але передчуття підказують, що нічого гарного там не буде.

Я в 20-тих числах липня до тещі буду їхать саме тою дорогою. Розповім.
Маршрут буде Черкаси-Сміла -Кам'янка-Олександрівка-Знам'янка-Олександрія-П'ятихатки-Дніпро (об'їздна) - Нікополь.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Tank1

4

Re: Успехи Укравтодора

Странно, что при галочке "Планы" синим не светятся все дороги...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

5 Відредаговано alex.cver (2016-06-30 08:45:08)

Re: Успехи Укравтодора

Между Решетиловкой и Кобылякми (Днепр-Киев) видел бригаду че то ремонтирующую. И еще адЪ в Троянах, а там было до 1скорости, полностью переложили там дорогу и там теперь бродвей (пол км буквально был ад). Правда за Троянами сразу снова ямки но между ними вилять можно. И еще заметил тенденцию - закрывают 2/3 ямок а третью часть оставляют просто. Если Днепр-Киев то ехать лучше днем. Стало чуток чуток лучше но далеко даже до "хорошо". Препоследние 15 км перед поворотом с Решетиловки на Харьковскую трассу - адЪ. Внутри Кобыляк - супер адЪ. Вообщем те 40-60 км еще не сделали между Кобылякми и Решетиловкой но похоже делают. Фуры сволочи ездят при +35 и их никто не контролирует на перевес и они продолжают убивать те остатки дорог что есть.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

6

Re: Успехи Укравтодора

Tank написав:

І питання: "Якщо хто їздив з Кривого Рогу на Миколаїв через Новий Буг відпишіться, чи насправді ремонтують, як написано? Які успіхи ремонтників?"

Про відтинок від Кривого Рогу до Нового Бугу не скажу, може там і ремонтують. На відтинку від Нового Бугу до Миколаєва не побачив жодного ремонтника. Дорога - місцями ще є, місцями - повний капець. Я їхав на позашляховому мотоциклі, то мені було легше - став на підніжки і погнав по узбіччю. А от на машині я б туди не поїхав без дуже нагальної потреби.

  0
Спасибо сказали: Tank1

7

Re: Успехи Укравтодора

Aprox написав:

Странно, что при галочке "Планы" синим не светятся все дороги...  lol

Залишають запас на майбутнє. Щоб було під що ще бабла вимагати. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

8

Re: Успехи Укравтодора

Tank написав:

В серпні буду їхати - гляну, що там по факту, але передчуття підказують, що нічого гарного там не буде.

В понеділок їхав там. Передчуття виправдовуються. Спецмашиною вибрали асфальт в трьох місцях на під'йомі в Кам'янці на найменьш проблемній ділянці. На цьому поки що все - роботи більше не проводяться. Бюджет цього розпилу: майже 11 млн грн!!!

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

9

Re: Успехи Укравтодора

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

10

Re: Успехи Укравтодора

smile прикольно, этож сколько можно на стройке экономить smile

  0

11

Re: Успехи Укравтодора

Пидорасы они,вот и все. Достали. В печенках сидят эти "покращення".

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

12

Re: Успехи Укравтодора

Что-то мне думается, что сделают как всегда через ж..пу...
Хотя сама идея не лишена здравого смысла - ездил по Кракову, там полосы узкие. Действительно комфортно при скорости до 60... Но это не для нашего менталитета...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

13

Re: Успехи Укравтодора

Название темы улыбнуло((  Да простит создатель ее

"Жизни верь,она ведь учит лучше всяких книг". " Главное -живой жизнью жить, а не по закоулкам памяти шарить". Dacia Logan 1.6 Laureat 2006, темно зелёный хамелеон-продан. Ситроен С4 Пикассо серый гранд 2011г- продан. Езжу Ситроен С4 Пикассо 2011   черный эксклюзив
  0