1,801

Re: Прикольные картинки

http://s013.radikal.ru/i325/1709/c8/cfa54e507fd2.jpg

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0



1,802

Re: Прикольные картинки

Hidden message by (Zevs) 2017-09-19 21:11:44

  0

1,803 Відредаговано Larsen (2017-09-19 22:13:49)

Re: Прикольные картинки

yanus написав:

кусок гавна?

Заздри мовчки.  tongue  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,804 Відредаговано Bob3000 (2017-09-22 18:41:24)

Re: Прикольные картинки

https://kurs.com.ua/uploads/monthly_2017_09/21762463_700831506775413_3564941487036536690_o.jpg.38e0a502c4a2d5f6f2ccf9219cfd1251.jpg
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-22 17:42:24[/merge_posts_bbcode]

yanus написав:

а реально 1500$ будет стоить кусок гавна?

Вот ты реально сейчас обидел всех ценителей дефлопе...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

1,805

Re: Прикольные картинки

Bob3000 написав:

Вот ты реально сейчас обидел всех ценителей дефлопе...

Так дефлопе теж не кусок говна.  tongue

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,806

Re: Прикольные картинки

yanus написав:

один из любимых моих фильмов. не много современных фильмов оставляют после себя столько много крылатых фраз!

plus

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

1,807

Re: Прикольные картинки

Ви вкурсі що в порівнянні з китайцями, Логан це АйФон! Так само як і з Андроідом, якийсь Емгранд можна взяти за ті самі гроші що й Логан, але це буде авто вище класом і з більшою кількістю плюшок. А можна взяти аналог Логана, і буде він коштувати дешевше. Так що, катайтесь на своїх "дефлопе", і не смійтеся з чужих "крутонів". tongue

Ох і достають мене ці всі холівари!  focus

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,808

Re: Прикольные картинки

Чуркін у труні. lol [img]/upload/iblock/8aa/jjadc0.png/upload/iblock/057/dcgab0.jpg[/img]

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0
Спасибо сказали: Engineer, Lavrik, Larsen, MACK, Крава, Дядя Федор, floyd478

1,809

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

Ви вкурсі що в порівнянні з китайцями, Логан це АйФон!

Нифига подобного! Логан - никогда не был, ни крутым, ни престижным, ни статусным! Он скорее Нокия, чем яблофон! )))
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-24 18:57:26[/merge_posts_bbcode]

https://cdn.jpg.wtf/futurico/80/51/1506102791-8051bec37a986f6a4b054398faeedddb.jpeg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

1,810

Re: Прикольные картинки

Aprox написав:

Нифига подобного! Логан - никогда не был, ни крутым, ни престижным, ни статусным!

В порівнянні з китайцям і іншими Ланосами, він якраз таки престижніший і просто має кращу репутацію. Більшість покупців Логана навіть не розглядають китайців, і не тому що там якісь реальні характеристики гірші, а просто тому що "китайці - говно", а Логан добротне європейське авто. Так само як більшість покупців Айфонів не паряться технічними питаннями, а беруть Айфон.

Щодо технічно підкованих покупців, таких я ми з тобою, які спочатку внікають в усі технічні подробиці, аналізують досвід існуючих користувачів, і потім зважено приймають рішення про те, які властивості їм потрібні, а які меньш важливі, і тільки виходячи з цього, а не з репутації бренду, роблять свій вибір, то таких покупців - меньшість. Так само і серед смартфонів. Причому ті хто реально розбираються, а тим більше мають досвід користування різними моделями з різними ОС, як правило не стають хейтерами ні Андройда, ні АйОС.

Хейтери, переважно ті, в кого виникає закомплексованість, або хто не зміг собі дозволити те, що насправді хотів. Ну наприклад, хотів сучасний Айфон, але грошей хватило лише на бюджетний Андройд, але при цьому, по цифрах на папері, цей Андройд не так вже й поступається, а чимось навіть і краще Айфона. От і починає такого товариша бомбити, і починає він всім навкруги, а насправді самому собі, доказувати що те що він купив краще. Таке буває і з покупцями китайських авто. Тут навіть на форумі колись був такий кадр, купив собі Джилі СК, і намагався всім доказати що Логан - говно. Якщо не помиляюсь, нік схожий на щось тіпа "Гідра".

Інший тип хейтерів - ті хто купив не те що реально хотів. Наприклад, не внікаючи в технічні подробиці, а чисто на понтах, купив собі дешевого Айфона, позаминулого покоління. Думав буде понтувати, а виявилось що товариші з топовими Андройдами і тут і там опускають його. Йому обідно, він починає хейтити, тіпа Андройд - говно, Айфон - рулить, без ніяких аргументів, просто так, понти. Знову ж таки, питання самоствердження. Доречі, подібне можна помітити і серед власників Логанів. На форумі інколи проскакують певні хейтерські нотки по відношенню інших моделей і брендів, явно необгрунтовані.

Бувають хейтери і серед власників топових, дорогих моделей. Наприклад, купив останній Айфон, а потім виявилось що в якихось, навіть дешевших Андройдів, є фішки, яких в нього нема, і по цифрам виграють багато в чому. Після такого облому, адже брав топ, думав крутіше всього на світі, починається хейтерство. Або навпаки - купив топовой Андройд, адже по цифрам і фішкам від круче будь-якого Айфона, а дівчата всеодно дають товаришу з Айфоном, та ще й минулого покоління. Ну як після такого не стати хейтером?

Короче - як і всі інші холівари, питання Айфон проти Андройда, лежить виключно в психологічній, а аж ніяк не в технічній площині. Ті в кого не виникає ніякої психологічної травми, конфузу, комплексів чи просто розчарування, ніколи не стають хейтерами, і не розводять холівари.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,811 Відредаговано Yeka (2017-09-24 21:42:18)

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

Більшість покупців Логана навіть не розглядають китайців,

-http://smayls.ru/data/smiles/smayliki-smeh-242.gif
Славіку Кельту тіки про це не говори.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,812

Re: Прикольные картинки

Yeka написав:

Славіку Кельту тіки про це не говори.

Що не говорити? Що він не відноситься до більшості, так само як і, наприклад, я?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,813 Відредаговано Дядя Федор (2017-09-25 23:09:05)

Re: Прикольные картинки

У кого нервная работа? А ну ка, расскажите?!

http://img1.joyreactor.cc/pics/post/%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D0%B8-%D0%BC%D1%8B%D1%88%D0%B8-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C-%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-2115709.jpeg

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0
Спасибо сказали: MACK, Engineer2

1,814

Re: Прикольные картинки

Дядя Федор написав:

У кого нервная работа? А ну ка, расскажите?!

http://img1.joyreactor.cc/pics/post/%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D0%B8-%D0%BC%D1%8B%D1%88%D0%B8-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C-%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-2115709.jpeg

Нормальна робота smile .Ви шо змій боїтесь?-я ні. smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

1,815

Re: Прикольные картинки

Clone-77 написав:

Ви шо змій боїтесь?-я ні.

Я?! Змій?! З чого це Вам так здалося?!  Змії, як що вони в тераріумі, за куле не пробивним склом, під добрим, цілодобовим наглядом, то... я їх не боюсь.... на відстані метрів від трьох-чотирьох.... Або коли змія десь в Африці, а я біля Псла, то така змія зовсім мене не лякає....

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,816

Re: Прикольные картинки

Clone-77 написав:

Нормальна робота smile .Ви шо змій боїтесь?-я ні. smile

Тут питанне не стоїть в плищині боюсь/не боюсь, а скоріше в тому, скільки раз за рік такого робітника змії кусають, і наскільки це приємно. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,817 Відредаговано Дядя Федор (2017-09-26 09:44:42)

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:

Тут питанне не стоїть в плищині боюсь/не боюсь, а скоріше в тому

Як на мене, то робота як робота... Трошки з ризиком, але для того, кому адреналіну не вистачає, то така робота в самий раз буде...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-26 08:43:53[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Більшість покупців Логана навіть не розглядають китайців,

Розглядають.... Розглядають і радіють, що не "економили" і "Чері амульот" дригається під іншим сєдаком...., якому не вистачило коштів на Логан...
Але час іде і Китай таки змінює авто.... На зміну "АмУльоту" приходять автівки які вже на рівні Логана за якістю та надійністю.... А ціною досить інтересною...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-26 08:50:42[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

ніколи не стають хейтерами, і не розводять холівари.

А ортодоксальні Логановоди - це хейтери чи холівари?!

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,818

Re: Прикольные картинки

Дядя Федор написав:

А ортодоксальні Логановоди - це хейтери чи холівари?!

Щоб відповісти на це питання, треба спочатку уточнити що ти маєш на увазі під "ортодоксальним логановодом". smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,819

Re: Прикольные картинки

Larsen написав:
Дядя Федор написав:

А ортодоксальні Логановоди - це хейтери чи холівари?!

Щоб відповісти на це питання, треба спочатку уточнити що ти маєш на увазі під "ортодоксальним логановодом". smile

ну а мне дремучему объясните , кто такие :
хейтери

холівари

а на основании ваших объяснений я вам и расскажу кто такие ортодоксальные логанолюбы  smoke

  0

1,820

Re: Прикольные картинки

сяся написав:

ну а мне дремучему объясните , кто такие :
хейтери
холівари

Обидва слова англійські. Хейтер (англ. hater - той хто ненавидить) - категорія прихильників якоїсь речі, моделі, бренду, стилю в музиці, релігії і т.д., і т.п., які люто ненавидять і агресивно обсирають всі інші, а особливо конкуруючі чи протилежні речі. Головна відмінність хейтера від людини яка просто критикує щось чи висловлює свою думку полягає в тому, що хейтер не об'єктивний в своїх висновках, агресивно нав'язує свою думку іншим, причому свідомо принижує чуже, і вихваляє своє. Агресивна поведінка хейтерів характерна переходом на особистості, тролінгом і флеймом.

Холівар (анг. holy war - священна війна) - массова суперечка між великими групами прихильників конкуруючих або протилежних технологій, брендів, жанрів, релігій і т.д., яка вже давно вийшла за межі конструктивної, аргументованої дискусії, і де єдиною метою кожної із сторін є будь-яким чином довести що предмет їхньої прихильності кращий. Подібні срачі як правило створюються і активно підживлюються хейтерами з обох сторін, однак по ходу втягують в себе і звичайних людей, які рідко коли можуть довго встояти проти натиску ворогуючих хейтерів.
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-09-26 10:28:52[/merge_posts_bbcode]

сяся написав:

кто такие ортодоксальные логанолюбы

Мова було про "ортодоксальних логановодів", а не "ортодоксальних логанолюбів". Не знаю чи це одне й теж, так само як і не знаю чи твоє визначення співпаде з тим, що в ці слова вкладає ДФ. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: сяся1

1,821

Re: Прикольные картинки

как всегда Larsen, довольно обстоятельно ответил на пытання , спсб. я так понял хейтеры когда особо им скучно затевают холивар и это не зависит от предмета разговора а зависит от степени говнистости человека - чем говнистей чел тем круче из него хейтер.  Нам такі не треба !

Larsen написав:

Мова було про "ортодоксальних логановодів", а не "ортодоксальних логанолюбів". Не знаю чи це одне й теж, так само як і не знаю чи твоє визначення співпаде з тим, що в ці слова вкладає ДФ

"ортодоксальних логановодів", и "ортодоксальних логанолюбів"различает наличие пейсов в автомобиле  big_smile
даже если и не сомневаюсь , что бы я не написал Дядя Фёдо, будет против . итак :

Дядя Федор написав:

А ортодоксальні Логановоди -

однозначно это

Дядя Федор написав:

це хейтери

исходя из всего вышеизложенного  imho2

  0

1,822

Re: Прикольные картинки

Дядя Федор написав:
Clone-77 написав:

Ви шо змій боїтесь?-я ні.

Я?! Змій?! З чого це Вам так здалося?!  Змії, як що вони в тераріумі, за куле не пробивним склом, під добрим, цілодобовим наглядом, то... я їх не боюсь.... на відстані метрів від трьох-чотирьох.... Або коли змія десь в Африці, а я біля Псла, то така змія зовсім мене не лякає....

Я змій не боюсь з дитинства.Гадюк не один десяток бачив,біля Псла теж можливо зустріти змій...правда звичайних вужів та мідянок.
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-09-26 13:24:52[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:
Clone-77 написав:

Нормальна робота smile .Ви шо змій боїтесь?-я ні. smile

Тут питанне не стоїть в плищині боюсь/не боюсь, а скоріше в тому, скільки раз за рік такого робітника змії кусають, і наскільки це приємно. smile

В таких людей виробляється чудова реакція smile ,до того ж про заходи безпеки вони не забувають.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

1,823

Re: Прикольные картинки

Дядя Федор написав:
Clone-77 написав:

Ви шо змій боїтесь?-я ні.

Я?! Змій?! З чого це Вам так здалося?!  Змії, як що вони в тераріумі, за куле не пробивним склом, під добрим, цілодобовим наглядом, то... я їх не боюсь.... на відстані метрів від трьох-чотирьох.... Або коли змія десь в Африці, а я біля Псла, то така змія зовсім мене не лякає....

Ну не знаю ))) когда на Псле 4 года назад, на байдарках ходил... я чуть с байды не выскочил и побежал по воде, когда показали остров с гадюками  shok

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

1,824

Re: Прикольные картинки

Лево написав:

я чуть с байды не выскочил и побежал по воде, когда показали остров с гадюками 

как христос ?

  0

1,825

Re: Прикольные картинки

сяся написав:
Лево написав:

я чуть с байды не выскочил и побежал по воде, когда показали остров с гадюками 

как христос ?

Похлеще, наперевес с веслом  lol, ещё им подгребая

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0