301

Re: Штрафы повысят?

MAC написав:

страхується відповідальність водіїв авто з будь-якою реєстрацією, для авто з іноземною реєстрацію передбачена навіть окрема зона - сьома.

А толку, якщо більшість бляховодів стаховок не оформляють?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



302

Re: Штрафы повысят?

брали по 3 бакса за машину? facepalm

  0

303

Re: Штрафы повысят?

Георгич написав:

брали по 3 бакса за машину?

Эх Георгич вот тебя бы на их место, не упустил бы своего?  lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

304

Re: Штрафы повысят?

Я дико извиняюсь, но почему у логановодов такой ажиотаж по поводу бляховодов?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

305 Відредаговано Larsen (2017-09-08 13:47:31)

Re: Штрафы повысят?

az74, не знаю що там у логановодів, але своє ставлення до блях я вже не раз пояснював. Головне що особисто мене турбує, це те що через "одноразовість" і "анонімність" таких авто, їх власники їздять без страховки, без належного технічного обслуговування, і дуже часто - без голови на плечах. Таку небезпеку не можливо проігнорувати.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

306

Re: Штрафы повысят?

az74 написав:

Я дико извиняюсь, но почему у логановодов такой ажиотаж по поводу бляховодов?

жаба и халява.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-08 14:22:13[/merge_posts_bbcode]

alex.cver написав:

Эх Георгич вот тебя бы на их место, не упустил бы своего? 

или не пропустил бы  lol

  0

307

Re: Штрафы повысят?

Larsen написав:

az74, не знаю що там у логановодів, але своє ставлення до блях я вже не раз пояснював. Головне що особисто мене турбує, це те що через "одноразовість" і "анонімність" таких авто, їх власники їздять без страховки, без належного технічного обслуговування, і дуже часто - без голови на плечах. Таку небезпеку не можливо проігнорувати.

И чаще всего пересели с ланоса/жигуля/москвича и теперь пытаются компенсировать комплексы...  crazy

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

308

Re: Штрафы повысят?

imho2 Если разрешат растаможку, то не выгодна она будет тем, кто купил дешевые авто "на последние". Растаможка со всеми выплатами в 1,5-2к евро выльется вероятно. А потом эти коптящие "зламки" еще и в порядок приводить .

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

309 Відредаговано Дядя Федор (2017-09-08 17:17:20)

Re: Штрафы повысят?

Larsen написав:

Таку небезпеку не можливо проігнорувати.

А як же екоЛОХіЯ?! Мені так здалося, що "екоЛОХічні" проблеми "засилля" на "автошляхах" Украхни "блях" Вас турбували в першу чергу...

А тут якась "небезпека" від ... надуманної "анонімності" і вже просто таки фантастично-триллерної "одноразовості" авто на "бляхах" займає перше місце в ... нападах "панічних атак" .....

Складається враження, що майже 10% автовласників в Україні камікадзє у масках....

А між тим куди не глянь, а в автівках на "бляхах" молоді дівчата дітей в автокріслах перевозять... Молоді і хлопці будівельні матеріали та обладнання перекидають з об'єкта на обєкт.... Чогось мене впевненність наповнює, що ці люди не схожі на самогубців.... А автівки їх у повному технічному порядку...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-08 16:20:46[/merge_posts_bbcode]

Evgenий написав:

Растаможка со всеми выплатами в 1,5-2к

  Ныне растаможка "выливается", в 5-7 раз дороже.... А если к авто за 2,5 тыс Ойро (Сценик 2006-9 г.в. или Меган-2 Универсал 2006-8 г.в) добавить полторушку..., то это будет почти в двое от той цены авто которая ныне в Украине...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

310

Re: Штрафы повысят?

Graas написав:

Интересно примут или нет? Хотя не наблюдал давно с радарами никого на дорогах

В том-то и дело, что не важно, какое ограничение они примут! Всё равно контроль за скоростным режимом нулевой...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Graas1

311 Відредаговано Larsen (2017-09-08 19:55:45)

Re: Штрафы повысят?

Дядя Федор написав:

Мені так здалося, що "екоЛОХічні" проблеми "засилля" на "автошляхах" Украхни "блях" Вас турбували в першу чергу...

Погано тобі здавалося. І взагалі, якщо здається - перехрестись! dumbom Екологія, безумовно, мене дуже сильно турбує, але в порівнянні з цими проблемами, далеко не в першу чергу. Тим більше що в ситуації яка склалась, екологічність цього всього ввезеного мотлоху вже не покращиш. А от перераховані мною проблеми можна, і якщо з тими законами все буде гаразд, як в меморандумі, то ситуація значно покращиться. Ну а еколочне питання залишиться як і раніше - ввіз надалі буде заборонений для авто гірших ніж Євро 5. Хоча, як ти чудово пам'ятаєш, мені більше подобається методика екологічних поборів, ніж обмежень по ввозу. Та і по обмеженням я на Євро 5 не наполягаю, як я тобі казав, достатньо і Євро 4. Може навіть 3. Адже головна проблема з відрами 90-х років і раніше. Ну і з тими в яких повипілювали каталізатори... Хоча це вже питання до техоглядів. Або знову ж таки - екологічні побори...

Дядя Федор написав:

надуманної "анонімності"

Ніхера не надумана! В нас збив такий "красень" дитину, і змився. Люди бачили його бляху, і навіть запам'ятали. Але без толку - вже пів року ні якого результату нема. Копи без руля хто це...

Дядя Федор написав:

вже просто таки фантастично-триллерної "одноразовості" авто на "бляхах"

Так ти ж тут сам розказував як вкатував бляху, як одноразову!  dumbom Чи ти може подумав що під "одноразовістю" я маю на увазі що вони розвалюються на ходу? Ні. Мова про те, що купуючи бляху, власник не розраховує на багаторічну експлуатацію. В кращому випадку - рік. Але всі розуміють що може бути і меньше, якщо приймуть закон чи ще щось в такому роді. Тому купуючи таке авто, більшість людей розраховують на те, що дуже скоро, будуть купувати йому заміну. Тому і "одноразове". В результаті, втрачається сенс в нормальному обслуговуванні - всеодно через рік на розборку, нема сенсу тратити гроші на страховку, і, до тих пір поки ця схема діє, наступне авто буде таким же, на бляхах, за копійки.
Якщо ж наступної бляхи через рік вже не буде, що забезепечить новий закон, а ту що є доведеться зареєструвати, то "одноразовість", для більшості теперішніх бляховодів, зникне. Авто можна буде продати на вторичці, і дешевої заміни йому не буде, так що з'явиться сенс їздити довше, а значить і обслуговувати нормально, і страховку оформити, щоб при першому ж ДТП не втратити цю, вже не одноразову, машину.

Дядя Федор написав:

нападах "панічних атак" .....

Перехрестись ще раз, тебе глючить.  dumbom

Дядя Федор написав:

Чогось мене впевненність наповнює, що ці люди не схожі на самогубців....

Ці не схожі! Я ж не кажу що всі бляховоди придурки. Є нормальні. І тим більше я за них радий, що прийняли той меморандум, і хочу щоб він був виконаний, щоб вони не постраждали.

Дядя Федор написав:

А автівки їх у повному технічному порядку...

А тут не згоден. Особливо в тих що в бізнесі добивають старі корита. Як і ти - вони взяли інструмент в оренду. Протягне рік, а там пофіг розвалиться чи ні, він себе окупив. І навіть ті хто дітей возить, і начебто мав би турбуватись про їх безпеку, дуже рідко тримають бляхомобілі в хорошому технічному стані. В нас народ взагалі про безпеку слабо думає. Багато хто дітей в кріслах возить? Багато хто користується ременями, особливо для задніх пасажирів? Тому ні, ти не правий. Якщо є такі хто купує бляху за копійки, знаючи що через рік чи навіть раніше здасть її в металобрухт, і при цьому тратить гроші на її нормальне обслуговування, а не підколхожування щоб хоч якось їхала, то їх одиниці, годі й говорити про них...

Дядя Федор написав:

  Ныне растаможка "выливается", в 5-7 раз дороже....

От тому я і підтримую пропозицію про розмитнення в 5%. Хоча, я так розумію, ця пропозиція не пройшла, і бляховоди з цим погодились... Шкода...

Aprox написав:

В том-то и дело, что не важно, какое ограничение они примут! Всё равно контроль за скоростным режимом нулевой...

Якщо приймуть, і налагодять контроль, по трасам їздити стане неможливо... sad

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

312 Відредаговано Дядя Федор (2017-09-08 20:27:41)

Re: Штрафы повысят?

Larsen написав:

Адже головна проблема з відрами 90-х років

ТА майже нема "відер 90-х років" серед т.з."блях".. На що ті "відра" коли Сценік 2- від 2006 року можна придбати легко за 2000 ойро, або Меган -2 універсал.... Щось ти дуже заляканий "відрами"....

Larsen написав:

В нас збив такий "красень" дитину, і змився. Люди бачили його бляху, і навіть запам'ятали. Але без толку - вже пів року ні якого результату нема. Копи без руля хто це...

Мабудь є в пресі якісь за те нагадування - наведи посилання... До того ж... як що є номери і вони не підробні, то з Литви та автівка чи з Китаю - немає значення - власниказнайти легко...

Larsen написав:

Як і ти - вони взяли інструмент в оренду. Протягне рік,

А де гарантія, що авто технічно не справне "протягне рік"? Як можливо встановити якісь терміни? До того ж всі автівки, що і рухаються шляхами ЄС, всі проходять ТО і мають відповідний сертифікат та страховку...
Доречі в мене "інструменти" перекупили дуже швидко... Яб сказав просто взяли ізмором - продай і все тут... Бо в дуже гарному стані були... Перша машинка пішла "під документи" , друга осіла для мисливських потреб... І стан цих машинок куди там був стану більше половини авто автопарку України, особливо таксопарку! А вартість - майже бесплатно....
Так, що з особистого досвіду скажу - вибач, але помилкові висновки поширюєш про небезпечність та технічну не справність основної частини "блях"... В основному то дебелі і свіжі машинки, екологічно багато беспечніші ніж Ланоси і китайскі викидні віт АВТОЗАЗу...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-08 19:27:07[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

В том-то и дело, что не важно, какое ограничение они примут! Всё равно контроль за скоростным режимом нулевой...

Не далее как в среду, на выезде из Киева по н.обуховской трассе, на КП остановила полиция... Привысил я скорость более чем на 20 км/час... Проверили документы, пробили по базе машинку на предмет "грехов и прегрешений", устно предупредили и пожелали доброго пути....
Не знаю как кому, а мне было достаточно устного предупреждения... 70-75 км/ч вполне достаточно .... для по городу ехать...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

313

Re: Штрафы повысят?

Дядя Федор написав:

70-75 км/ч вполне достаточно .... для по городу ехать...

Во-во! Надо хотя бы заставить 60 км/ч строго соблюдать, а потом уж думать про 50...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

314

Re: Штрафы повысят?

Дядя Федор написав:

ТА майже нема "відер 90-х років" серед т.з."блях"..

Кому ти розказуєш? Я не сліпий.

Дядя Федор написав:

На що ті "відра" коли Сценік 2- від 2006 року можна придбати легко за 2000 ойро, або Меган -2 універсал....

Я можу багато варіантів привести, кому і навіщо воно треба, хоча б починаючи з тих хто не має 2000 ойро для покатушок на рік, і кому ні Сценік 2 ні Меган 2 не треба, а треба просто щоб їздило.

Дядя Федор написав:

Щось ти дуже заляканий "відрами"....

Перехрестись знову!  dumbom Якщо мені щось не подобається, чи не влаштовує, це не значить що я цим заляканий. Ну от наприклад, ти заляканий бур'янами на городі? Ні. Але миритися з ними теж не будеш. tongue

Дядя Федор написав:

Мабудь є в пресі якісь за те нагадування - наведи посилання...

Я не з преси це взнав а особисто від батьків і їх сусідів, які за одно сусіди моїх родичів. В пресі взагалі більшості ДТП, тим більше таких "незначних", нема.

Дядя Федор написав:

власниказнайти легко...

Ти особисто багатьох знайшов? Ні? Тоді годі теоретизувати.

Дядя Федор написав:

А де гарантія, що авто технічно не справне "протягне рік"?

А хто купує несправне? Ти сам через це пройшов, чого херню пишеш? Скільки протягне польськолитовський шрот - це вже як повезе. Але ж купуючого тачку за копійки це не хвилює - вона одноразова, пофіг скільки протягне

Дядя Федор написав:

Як можливо встановити якісь терміни?

А хто терміни встановлює? Ти не уважно читаєш.

Дядя Федор написав:

До того ж всі автівки, що і рухаються шляхами ЄС, всі проходять ТО і мають відповідний сертифікат та страховку...

На момент придбання - безумовно. От тільки - який строк дії грін карти? Далі треба вже в нас страхуватись. І більшість бляховодів цього не роблять. А з технічним станом протягом року, без належного обслуговування, та ще й для старих корит косметично відмарафечених польсько-литовськими баригами спеціально під продаж, всяке буває...

Дядя Федор написав:

Так, що з особистого досвіду скажу

Ти один, причому, скоріш за все, відносишся до адекватної меньшості. А я тут говорю про більшість. Хоча є сумніви на рахунок того що ти про свої бляхи розказуєш...  vissla

Дядя Федор написав:

але помилкові висновки поширюєш

Я нічого не поширюю, а лише пояснюю СВОЮ точку зору!
Читай уважно, а то мені вже надоїло посилати тебе в церкву після кожного твого глюка. dumbom

Дядя Федор написав:

В основному то дебелі і свіжі машинки, екологічно багато беспечніші ніж Ланоси і китайскі викидні віт АВТОЗАЗу...

Ну, я не впевнений що "в основному". Старих корит теж багато. Але головна проблема не в них. І як ти можеш легко переконатись, я не писав що мене в бляховодах турбує те що вони на старих відрах. Ні. Головна проблема в ставленні власників до цих авто. По кругу повторювати не буду...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

315 Відредаговано Aprox (2017-09-08 21:20:24)

Re: Штрафы повысят?

Дядя Федор написав:

Не знаю как кому, а мне было достаточно устного предупреждения... 70-75 км/ч вполне достаточно .... для по городу ехать...

Кстати, устного предупреждения тут явно не достаточно! Продолжаете нарушать закон! Превышение меньше, чем на 20 км/ч - это тоже нарушение, просто за него не предусмотрено денежное наказание! А устные предупреждения на вас не работают... Думаю, что 2000 грн сработали бы гораздо лучше! И после первого же штрафа вы дальше ездили бы уже по правилам! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

316

Re: Штрафы повысят?

Aprox написав:

Продолжаете нарушать закон

Нет. Закон не нарушаю...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-08 21:35:36[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

А хто купує несправне? Ти сам через це пройшов, чого херню пишеш? Скільки протягне польськолитовський шрот - це вже як повезе. Але ж купуючого тачку за копійки це не хвилює - вона одноразова, пофіг скільки протягне

І чому це Ви вважаєте людей самогубцями? І чому людина має купувати несправне?  І через що я пройшов?

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-08 21:37:21[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

А я тут говорю про більшість.

А мене оточує адекватна більшість... власників "блях"... Тому мені дивно з Вашого досвіду....

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-08 21:40:50[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Головна проблема в ставленні власників до цих авто.

"Головна проблема" - зовсім не проблема бо авто на "бляхах" перш за все має бути беспечним для його власника-водія... БО більше всього часу з таким авто саме власник-водій проводить... І самогубців серед"бляховодів"я не знаю...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

317

Re: Штрафы повысят?

Дядя Федор написав:

Нет. Закон не нарушаю...

70-75км/год по місту - порушення ПДР.

Дядя Федор написав:
Larsen написав:

А хто купує несправне? Ти сам через це пройшов, чого херню пишеш? Скільки протягне польськолитовський шрот - це вже як повезе. Але ж купуючого тачку за копійки це не хвилює - вона одноразова, пофіг скільки протягне

І чому це Ви вважаєте людей самогубцями? І чому людина має купувати несправне?  І через що я пройшов?

Навчись нарешті читати! Відповіді на всі три запитання в цитаті, до якої ти їх ставиш!!! facepalm
1. Я не вважаю людей самогубцями.
2. Чому людина має купувати несправне, якщо я сказав: "А хто купує несправне?"
3. А пройшов ти через те що купив СПРАВНЕ авто!

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

318

Re: Штрафы повысят?

Larsen написав:

3. А пройшов ти через те що купив СПРАВНЕ авто!

Ще я пройшов через те, що купив сьогодні яблук... в такому випадку... І що з того?!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-08 21:46:09[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

. Чому людина має купувати несправне, якщо я сказав: "А хто купує несправне?"

В чому суть тези?!

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-08 21:47:45[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Я не вважаю людей самогубцями.

ТОді чому Ви вважаєте, що людина при здоровому розумі буде систематично їздити на не справному авто, ризикуючи попасти в ДТП?!

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

319 Відредаговано Larsen (2017-09-08 23:20:13)

Re: Штрафы повысят?

Дядя Федор написав:

І що з того?!

facepalm Ну давай тобі процитую весь діалог...
Ти сказав (чому ти це сказав, питай в себе):

Дядя Федор написав:

А де гарантія, що авто технічно не справне "протягне рік"?

Я відповів:

Larsen написав:

А хто купує несправне? Ти сам через це пройшов, чого херню пишеш?

Це означає що я не погодився з твоїм припущенням що хтось (більшість) купує несправне авто. Тим більше що ти через процес придбання бляхомобіля сам пройшов, і не купив собі несправного, правда?
Тепер зрозуміло?  dntknw

Дядя Федор написав:
Larsen написав:

Я не вважаю людей самогубцями.

ТОді чому Ви вважаєте, що людина при здоровому розумі буде систематично їздити на не справному авто, ризикуючи попасти в ДТП?!

Будь-яка людина, що приймає участь в дорожньому русі, ризикує попасти в ДТП. Самогубця свідомо робить дії, які на його думку, гарантовано призведуть до смерті. Їзда на авто різного технічного стану, не призводить до смерті гарантовано. Люди схильні ризикувати, в тому числі і життям заради грошей, і навіть життям своїх дітей заради мінімального задоволення (наприклад, палять при дітях). Чи можна вважати самогубцею людину, яка не користується ременями безпеки? Або людину яка переходить вулицю з навушниками в вухах? А хто палить, вживає алкоголь? А хто їсть багато цукру? Ні, це не самогубці, це люди які готові ризикувати заради чогось іншого.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

320

Re: Штрафы повысят?

Дядя Федор написав:

До того ж всі автівки, що і рухаються шляхами ЄС, всі проходять ТО і мають відповідний сертифікат та страховку...

Дядя Федор, конкретный пример. Ланос к нам приезжал . На польских номерах. Было время рассмотреть.В Украине 3 месяца. Куплен (если не врет) за 300 баксов. Порогов нет вообще. Тормозные диски (вентилируемые) сточились. Уже аж ребрышками пошли. Хозяин авто: "А че. Нормальная машина. Себя уже окупила.
А те что по дорогам ездят (коптящие и дымящие) на колесиках "домиком"? Видать с ТО едуть?

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

321

Re: Штрафы повысят?

Evgenий написав:

конкретный пример.

Идиотов хватает и без "блях"... Если научусь выкладывать (кто расскажет как это сделать...) фото, то покажу на каком зарегистрированном по всем нормам Украины, "безопасном" авто соседи катаются....
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-09 17:09:14[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Ну давай тобі

Вибачай, але набридло... Не хочу марнувати час на пусте... Я вважаю. що треба припинити дискримінацію Громадян України в авто галузі, яка нині проявляється в системі ввезення і використання б.в. авто з Європи. І автівки на "бляхах" - це лише вимушені дії Громадян, які не погоджуються бути "баранами"  для олігархічних банд, які поки що проплачують "автозакони" в Україні...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

322

Re: Штрафы повысят?

Дядя Федор написав:

Я вважаю. що треба припинити дискримінацію Громадян України в авто галузі, яка нині проявляється в системі ввезення і використання б.в. авто з Європи.

Згоден! Мені дуже подобалась пропозиція цих мітингувальників, щоб розмитнення було 5% для будь-якого авто.

Дядя Федор написав:

І автівки на "бляхах" - це лише вимушені дії Громадян

Ну а я що кажу? Ось тут: https://www.logan.in.ua/forum/post645832.html#p645832

Larsen написав:

Доречі, не слід забувати що реальна причина всього цього безладу в тому, що в нас безглуздо дороге розмитнення. Нажаль, цю проблему меморандум не вирішує...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

323 Відредаговано alex.cver (2017-09-10 19:27:27)

Re: Штрафы повысят?

az74 написав:

Я дико извиняюсь, но почему у логановодов такой ажиотаж по поводу бляховодов?

Нет никакого ажиотажа. Сделают амнистию и исключение для Евро 5 для бяховодов (кто уже корыто ввез), заплатят налоги и будут снова и дальше кататься на своих корытах, но на укро-номерах. Главное чтобы снова гос-во не допускало такого беспредела и не пускало блях в страну от слова вообще или изымало корыта пока не растаможат.
Я лишь только за растаможку ВСЕХ авто и уплату налогов. Дальше пусть борятся за 5% растаможки. Я тоже конечно за. Но 1-е условие важнее для меня как участника движения. Главное иметь возможно в ДТП разговаривать не с "иносранцем" или "испарившимся призраком", а с укаинским гражданином, с нормальной страховкой и возможностью притягивать его к админ/уголовной отвественности если виновен. Я шо так много хочу? Хочу таких же обязанностей для всех а не только для себя.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-09-10 16:39:37[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:
MAC написав:

страхується відповідальність водіїв авто з будь-якою реєстрацією, для авто з іноземною реєстрацію передбачена навіть окрема зона - сьома.

А толку, якщо більшість бляховодів стаховок не оформляють?

3/4 ссс...ка smile Я теперь понял почему шарахаюсь от них на дорогах как от таксистов. Чуйка smile
https://biz.censor.net.ua/events/303227 … ovki_mtsbu

У нас в Днепре бляхаводы ездят вот так smile У них правила свои

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: сяся1

324

Re: Штрафы повысят?

alex.cver написав:

Я лишь только за растаможку ВСЕХ авто и уплату налогов. Дальше пусть борятся за 5% растаможки. Я тоже конечно за. Но 1-е условие важнее для меня как участника движения. Главное иметь возможно в ДТП разговаривать не с "иносранцем" или "испарившимся призраком", а с укаинским гражданином, с нормальной страховкой и возможностью притягивать его к админ/уголовной отвественности если виновен. Я шо так много хочу? Хочу таких же обязанностей для всех а не только для себя.

   upp  coffee

  0

325

Re: Штрафы повысят?

Игорь Петрович1 написав:

ВР приняла в первом чтении законопроект о повышении штрафов за нарушения ПДД.За незначительные нарушения 85-100гр.,за грубые 170-200гр.За пьянку больше 2000гр.,лишене прав не только через суд,административный арест,общественно-полезные работы.Давно пора,а то пипл совсем страх потерялВ :dumbom:

Не панацея, але існує Договір страхування від штрафів

  0