76 Відредаговано Migen (2016-12-13 20:59:11)

Re: Южная пальмира

Устраняй обрыв или меняй лямбду и ELM-ka тебе в помощь для стирания ошибки.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0



77

Re: Южная пальмира

Одесситы привет.
Ребята, приехал на пару неделек на отдых. По пути начала сильно скрипеть что-то в передних колесах во время езды (как метал без смазки).
Подскажите нормальную сто по ходовой (я остановился на ул. Рекордной). Хотелось бы либо все сделать (если впишусь в бюджет из-за отдыха) или хотя бы подлотать, чтобы через 10 дней до Киева доехать без проблем.

  0

78

Re: Южная пальмира

Вот здесь спроси Олега.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

79

Re: Южная пальмира

Dimik, Где я знаю, работает сосед, автоцентр Галиан. Если вдруг поедете туда, то найдите мастера Вову, он как раз по ходовой, скажете от Саши соседа. Адрес Разумовская 14, это почти центр

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

80

Re: Южная пальмира

Всем спасибо. Был сегодня на Разумовского, проблему устранили.

  0

81

Re: Южная пальмира

Вчора приїхав з Одеси, був по справах 4 дні.
Покатався. Прикольно в місті водії їздять. туляться в будь-яку шпарину, маневрують досить небезпечно, але! Але якщо треба пропускають обов'язково, проблем не створюють. Досить чемні і пробачають помилки. Але! Затримайся на світлофорі на 0,1 сек - одразу ж сигналять!!!
Мав проблему з картами Google через незнання режиму односторонніх доріг, тобто з якого по який час дорога одностороння, а коли ні.
І вкотре переконався- штатна навігація Шкоди - непотрібний хлам. Навіть недавно оновлена

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

82

Re: Южная пальмира

Doc написав:

І вкотре переконався- штатна навігація Шкоди - непотрібний хлам. Навіть недавно оновлена

Це аксіома.
А вона взагалі є? Я навіть не шукав її))) Андроїд-авто і епл-карплей рулять.

Doc написав:

Мав проблему з картами Google через незнання режиму односторонніх доріг, тобто з якого по який час дорога одностороння, а коли ні.

Я вже сто разів писав, що в полях рулить гугл, а в мегасіті він тупий. Тут ваза рулиить.

Doc написав:

Затримайся на світлофорі на 0,1 сек - одразу ж сигналять!!!

Старт-стоп запускаєш як починає мигати зелений на "пересекаемой" (сорян, не знаю як на укр) і стартуєш на жовтому, от тоді ти "парєнь в тємє".

  0

83

Re: Южная пальмира

Раньше часто бывал в Одессе по работе, ещё тогда сложилось ощущение, что ездить "на сигнале" местных водителей обучают сразу в автошколе))

Dacia Sandero 1,4 + LPG - продан
Ford Focus II 1,6 - продан
Dacia Sandero 1,6 (2008, ГУР, кондиционер, передние ЭСП, ГБО)-продан
Nissan Almera Classic 1,6-продан; Skoda Octavia А5; Ford Fusion 2,5
  0
Спасибо сказали: floyd471

84

Re: Южная пальмира

paveldne написав:

ездить "на сигнале" местных водителей обучают сразу в автошколе

plus обожнюю такий гумор!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

85

Re: Южная пальмира

Георгич написав:

Старт-стоп запускаєш як починає мигати зелений на "пересекаемой" (сорян, не знаю як на укр) і стартуєш на жовтому, от тоді ти "парєнь в тємє".

Старт на жовтий? І буквально за 5 метрів на перехресті тобі в бочину прилітає якесь мурло, яке не те що на жовтий не зупиняється, воно на червоний ще й газку піддасть щоб встигнути "до раю".
Ні, дякую. Одесити можуть сигналити скільки завгодно.

  0
Спасибо сказали: floyd471

86

Re: Южная пальмира

До речі про жарти.
Зупиняє мене поліцай в Одесі 6 серпня у вечірній час.
Права глянув і просить вийти. Ну і питання - чи не вживав. Кажу ні! А він - Що, навіть пива? Сьогодні ж свято!!!! День пива! Як Ви можете бути тверезим???
Відпустив, навіть автоцивілку не попросив показати.
P.S. Мені так здалося, що сам він був вже лише трохи тверезим.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: az741

87

Re: Южная пальмира

PGP написав:

Старт на жовтий?

Старт-стоп всі запускають на жовтий, або перед ним, щоб двигун встиг качнути масло. Передачу вмикаєш на жовтий, щоб з зеленим вже їхати.

PGP написав:

І буквально за 5 метрів на перехресті тобі в бочину прилітає якесь мурло, яке не те що на жовтий не зупиняється

А очі для чого, перед тим як рухатись спочатку дивишся по сторонам, чи всі розїхались.

  0

88

Re: Южная пальмира

Doc написав:

Відпустив, навіть автоцивілку не попросив показати.

А навіщо її друкувати і возити? - Вона, права і техпасорт в дії - все прозоро і доступно.

  0

89

Re: Южная пальмира

Doc, я звернув увагу, що поліція в Одесі вся в білих сорочках, типу при параді!))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

90

Re: Южная пальмира

Doc написав:

Прикольно в місті водії їздять. туляться в будь-яку шпарину, маневрують досить небезпечно, але!

Ви у Львові їздили?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

91

Re: Южная пальмира

Георгич написав:

Старт-стоп запускаєш як починає мигати зелений на "пересекаемой" (сорян, не знаю як на укр) і стартуєш на жовтому, от тоді ти "парєнь в тємє".

Георгич написав:

Старт-стоп всі запускають на жовтий, або перед ним, щоб двигун встиг качнути масло. Передачу вмикаєш на жовтий, щоб з зеленим вже їхати.

Буквально у стрибку перевзуваєтесь.  Bellissimo Maestro, bravo, bravo.

  0
Спасибо сказали: floyd471

92 Відредаговано Doc (2021-08-09 23:34:08)

Re: Южная пальмира

Rothmanz написав:

Ви у Львові їздили?

Оczywiście!!!
Але там своя специфіка. У Львові дорогі вузькі, одесити як миші по шпаринах. Особливо таксисти

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0