1 Відредаговано Ihor (2017-07-03 16:43:31)

Тема: Як старий член клубу з двома Логанами -- продаю Renault Koleos

Хлопці, привіт!

Випала нагода змінити машинку, ото продаю свій агрегат:

Renault Koleos, 2008 рік випуску, 93 тис. км. пробіг (реальний), світло-сірий металік, 11 500$ (300 000 грн, треба продати швидко). 2,5 літри Ніссанівський бензиновий двигун 178 кінських сил, автомат-варіатор Ніссан, повний привід з блокуванням міжосьового диференціалу, підвіска Nissan X-Trail/Murano, шкіра, повний фул без ксенона і прозорого даху. 6 подушок, кнопка старт двигуна, безключовий доступ, парктроніки заводські по колу, заводська супермузика BOSE з сабвуфером, круїз-контроль, обмежувач швидкості, 2 зонний клімат контроль, обдув для задніх пасажирів. Нова (2 місяці) хороша літня ґума, комплект топової зимової ґуми, модульна сітка в багажному відділенні. Куплена у офіційного дилера Рено у Львові, діагностику проходжу мінімум 2 рази на рік, все офіційно обслужено на офіційному сервісі (сервісні книжки, квитанції). Кузов не битий, на бампері є паркувальні царапки, на дверці не страшна царапка горизонтальна (пошкоджена тільки фарба, якась ругательство під час стоянки рукою зробила). Була в гаражному зберіганні крім останнього року.

Я тут вже продавав одну свою попередню машинку, хлопці підтвердять, що все за вищим класом:
https://www.logan.in.ua/forum/topic7975 … aza-1.html

На роботі телефон не всюди ловить, тож прошу телефонувати у період з 20:00 до 23:00 за н0мером OSO SЗ9*O7+7O або відписуватись у форумі.

  0



2

Re: Як старий член клубу з двома Логанами -- продаю Renault Koleos

Ihor написав:

Я тут вже продавав одну свою попередню машинку, хлопці підтвердять, що все за вищим класом:

Знаємо такого продавця, можу рекомендувати, чоловік чесний, не фальшивий і без приколів...

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3

Re: Як старий член клубу з двома Логанами -- продаю Renault Koleos

Ще уточнення: машинка на рідних 17" дисках (18" швидко пробивають ґуму на наших ямах)..

  0

4 Відредаговано Doc (2017-07-03 16:57:09)

Re: Як старий член клубу з двома Логанами -- продаю Renault Koleos

Ihor написав:

18" швидко пробивають ґуму на наших ямах)

Дивлячись яка гума і яка яма.
Контіненталь я розірвав за півроку, мішлен пройшли без пригод, а останні 2 ґулі на ахіллесах пов'язані з глибокою ямою з гострими краями.
Не думаю, що 18 від 17 дюймів чимось відрізняються окрім візуальної різниці.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

5 Відредаговано Evgenий (2017-07-03 17:05:35)

Re: Як старий член клубу з двома Логанами -- продаю Renault Koleos

Doc написав:

чимось відрізняються

Отличаются однако smile Чуть больше чем на 1 см резина выше (толще)

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

6

Re: Як старий член клубу з двома Логанами -- продаю Renault Koleos

Evgenий написав:

Чуть больше чем на 1 см резина выше (толще)

Думаєш 1,1 см роблять погоду?

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

7 Відредаговано Evgenий (2017-07-03 17:20:37)

Re: Як старий член клубу з двома Логанами -- продаю Renault Koleos

Doc написав:

роблять погоду?

Еще как smile Особенно в "низких" профилях smile А если еще и на размер больше резину поставить, то получится почти 2 см. А это уже совсем ощутимо smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

8

Re: Як старий член клубу з двома Логанами -- продаю Renault Koleos

Doc написав:

Думаєш 1,1 см роблять погоду?

На ямах з гострими краями роблять...
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-07-03 16:59:08[/merge_posts_bbcode]

Я одного разу влетів у ямку таку поперек *хорошої* дороги, тільки одну сторону вдалось пустити без ямки -- прийшлось поміняти повністю передній оригінальний ричаг в сборі, а шині нічого.

  0

9

Re: Як старий член клубу з двома Логанами -- продаю Renault Koleos

danilliolucenko написав:

Заинтересовался объявлением, считай что Renault Koleus один из лучших вариантов для езды по городу и остальной бытовой суеты. Хотелось бы побольше информации конкретно о вашем автомобиле

Бот?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0