101

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Середній розхід, стабільно в районі 11л. по місту. Помітив що головна причина цього - прогріви. Коли починати рух з теплим двигуном, то розхід за таку саму поїздку виходить значно меньший. Як правило, прогрітий двигун дає стабільно в районі від 9.5 до 10л.

Щось я думав, що буде менше... Правда на тестдрайві біля 10 літрів і показувало. На гібриді...
Каджар з його 6-ма літрами якось яскравіше сприймається...

  0



102

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Doc написав:

Кераміка на RAW-4

Дякую. Інформативне відео.  upp
Дійсно ЛКП в Тойоти якесь стрьомне. Можливо тому що білий колір в один шар. ХЗ, але в мене на бампері вже є дрібні сколи. Якось ранувато. Хоча, можливо вони, як чорні цятки на білому, більш помітні ніж на темних машинах. Як потепліє, задумуюсь заклеїти бампер плівкою, можливо і капот. А може і всю машину. Плівка мені здається, краще ніж кераміка. Хоча можу помилятись.

SanychGT написав:

Щось я думав, що буде менше...

Навіть по паспорту 10, а в мене дуже короткі пробіги по місту між прогрівами, тому меньше не реально. Хоча, якщо довго по місту кататись без зупинок, то 10 за поїздку можна отримати, навіть 9, але це вже збочення, а не нормальна експлуатація. Можливо літом, коли прогріви стануть коротшими, середній зменьшиться. Ну але це все дрібниці, пів-літра туди, пів-літра сюди. Я просто не заморачуюсь. В мене в Астрі середній був 12, і мене не напрягало. smile

SanychGT написав:

біля 10 літрів і показувало. На гібриді...

Хтось над ним крепко познущався. wink Коли я тестдрайвив гібрида, то там середній від заправки був 8, і то, я знаю що його ганяли в хвіст і гриву, і все по місту. Так що реальний повинен бути меньший.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

103

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Ларсен,та ж хрінь.Лакофарбове у Рено краще,дивлюсьь по своїй.Таке враження що Рено економить на всьому крім обробки,фарбування-лакування кузова,а японці навпаки.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0
Спасибо сказали: Larsen1

104

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Yeka, ну в мене на Логані було баго дрібних подряпинок і скольчиків до грунту. Правда шось мені здається що вони не так швидко з'явились, але це я точно не скажу, я ж не записував дати. smile Але в Логана був металік, тіпа 2 шари фарби. А в Тойоти білий, значить шар один. Але ж в тебе в Хонди теж металік, в два шари?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

105

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

В мене чисто чорний.За Логана вже не пам'ятаю,а на Мегані треба було постаратися щоб протерти фарбу до голого металу.А тут ставиш машину і постійно оглядаєшся щоб там не капнуло,там не сернуло.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

106

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Yeka, та не парся так! Я от взяав собі комплект для замальовування сколів, якщо сильно достануть, буду замальовувати. lol А щоб не було такого, то таки, напевно, всю машину в броню заклеювати, тоді напевно буде спокій. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

107 Відредаговано Yeka (2017-03-26 20:09:14)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

В мене клей з абрикоси ляпнув на капот-2 цятки,двері задні і спойлер на ляді.Не звернув увагу.В літку,на жарі,на чорному це гівно засохло і потягнуло за собою фарбу.Коли кинувся змивати,а хріна...Ні карбклінери,ні спреї для чистки кальмівних механізмів,ні хімія для миття машин не брали засохшу смолу.Потім "стрельнуло" що смола в дереві на основі води.Чашка майже кип'ятку і від смоли,а ні сліду.Але зійшла з фарбою до грунту,а на спойлері до чистого пластику.То теж замазував фарбою і лаком з такого набору.Але ж видно що капець.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

108

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Yeka написав:

В мене клей з абрикоси ляпнув на капот 2 цятки,двері задні і спойлер на ляді.Не зіернув увагу.В літку,на жарі,на чорному,це гівно засохло і потягнуло за собою фарбу.Коли кинувся змивати,а хріна...Ні карбклінери,ні спреї для чистки кальмівних механізмів,ні хімія для миття машин не брали засохшу смолу.Потім стрельнуло що смола в дереві на основі води.Чашка майже кип'ятку і від смоли,а ні сліду.Але зійшла з фарбою до грунту,а на спойлері до чистого пластику.То теж замазував фарбою і лаком з такого набору.Але ж видно що капець.

Раньше такое отдавал на покраску, потом просто надоело.
Когда гадят пернатые, или с дерева смола, то в тот же или следующий день мойка.
Как выход - мыть ту машину, которая ездит раз в неделю, а раз в 3-5 месяцев завозить на обезжиривание и хороший твердый воск с разными покрытиями.
Есть хорошее средство, очиститель, оттирал все, буду в гараже - сфотографирую. 
Осенью, та машина, которая стоит под домом постоянно - в каштанах, как итог - маленькие вмятинки. Постоянно ездить вытягивать их лень. smile
По поводу керамики  - не внушает доверия, совсем, хотя могу и ошибаться.
Одна машина - морда в пленке, все ок. Остальные ни пленок, ничего, тоже ок, есть пару сколов.

  0

109

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Yeka, то правда... замальовані сколи не зовсім того кольору що заводський лак. Якщо ще маленьки, то більш-меньш, а великі вже не дуже гарно. sad

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

110

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Хтось над ним крепко познущався. wink Коли я тестдрайвив гібрида, то там середній від заправки був 8, і то, я знаю що його ганяли в хвіст і гриву, і все по місту. Так що реальний повинен бути меньший.

Тестдрайв по суті був НЕ по місту. Може просто акумулятор був розряджений. На CH-R 1.2 з варіатором було 9 з копійками.   dntknw
CH-R дуже комфортним здався в порівнянні. Але реально маленький.

  0

111

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

SanychGT, а на який розхід ти дивився? Там їх три різних БК показує.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

112

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

SanychGT, а на який розхід ти дивився? Там їх три різних БК показує.

Середній...

  0

113

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

SanychGT написав:

Середній...

Там всі три середні. Котрий з них?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

114

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Там всі три середні. Котрий з них?

Мене це не сильно цікавило, просто спитав, а менеджер показав. Три рази клацав, на всіх плюс-мінус одне й те саме.
Почитав форум. Такий розхід нормальний.  vissla

  0

115 Відредаговано Larsen (2017-03-27 07:27:44)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

SanychGT написав:

Три рази клацав, на всіх плюс-мінус одне й те саме.

Ахаха! Ну тут все ясно. wink

SanychGT написав:

Почитав форум.

Давай посилання, почитаємо як народ 9 літрів по трасі з бідного гібрида витискає, при тому що в мене 7. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

116 Відредаговано Eyheniy K. (2017-03-27 08:05:09)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:
SanychGT написав:

Три рази клацав, на всіх плюс-мінус одне й те саме.

Ахаха! Ну тут все ясно. wink

SanychGT написав:

Почитав форум.

Давай посилання, почитаємо як народ 9 літрів по трасі з бідного гібрида витискає, при тому що в мене 7. smile

7литров на равлике конечно хорошо, но не все могут так тошнить по трассе. wink
Легко, не прогретая тестовая машина, на которой никто никогда не ездил спокойно.

  0

117 Відредаговано Larsen (2017-03-27 08:53:28)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Eyheniy K. написав:

7литров на равлике конечно хорошо, но не все могут так тошнить по трассе.

Якщо тошнити, буде меньше. 7 літрів, що на фото, було в тяжких умовах, на недочищеній зимовій трасі, на злій зимовій гумі, і за всі 200км мене ніхто жодного разу не випередив, а я задовбався обганяти тормознуті паравозики. Де були всі ті хто "так тошнити не може"? smile Ну а так то в мене і 6.5 по трасі бувало, про що вже писав. Звісно, якщо "не тошнити", це 150км/год, тоді дякую, без мене, розхід на такій швидкості я ніколи не взнаю. smile Хоча... почекаємо літа...

Eyheniy K. написав:

не прогретая тестовая машина

На тестовій - запроста. Але ж "на форумах нормальний розхід" це дещо інше. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

118 Відредаговано Yeka (2017-03-27 08:57:11)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Eyheniy K. написав:

но не все могут так тошнить по трассе

Тю,та без проблем.  big_smile 133км по трасі.І це машина їхала на газу,якби на бензині то було б десь 6,8. vissla
/upload/iblock/78e/imag0535.jpg

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

119

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Боюсь Вас огорчить но скорей всего бортовой комп не верно показывает расход газа.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

120

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Grafik87 написав:

Боюсь Вас огорчить но скорей всего бортовой комп не верно показывает расход газа.

Боюсь Вас огорчить,но бортовой комп не может показывать расход газа в принципе.Он просто не знает что на машине стоит газ,ему никто,об этом,не сказал dntknw  А если нужно узнать расход газа то цифру на бортовом компе нужно умножать на 1,25. У меня эта формула работает. 7,4х1,25=9,25.Пусть 9,5.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

121

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Перезувся нарешті на літо. Штатні Michelin Latitude Tour HP, шиномонтаж, 300грн.
Як не дивно, по першим відчуттям, стало м'якше і тихіше проїзжати різного роду лежачих поліцейських і ями такого роду. Ну і на швидкості тихіше, що вже зовсім не дивно.
Склав Альтімакси до наступної зими. Помітив цікавий момент. Коли виковирював камінці з ламелей, то виявилося що в гумі з задніх колес їх значно більше ніж в передніх. ХЗ чого так, але факт. dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

122 Відредаговано Ігор3370 (2017-04-28 10:54:51)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Передні ведучі, краще самоочищуються від камінців.

Renault Logan Authentique 1.5 dCi
  0

123

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Ігор3370, схоже на те. Але несподівано що різниця настільки помітна. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

124

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Ігор3370, схоже на те. Але несподівано що різниця настільки помітна.

Та бывает, что при резком старте шипы вылетают, а тут камешки...  big_smile

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

125

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Aprox, точно!  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0