26

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

Имею Renault logan mcv 1.5dci 2015 года . При пуске в мороз то ли -20 или -5 особой разницы нет. Всегда заправляюсь на OKKO ,diessel puls .

Renault Logan MCV dci 2015
  0



27

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

YURAN написав:
Clone-77 написав:

У меня проблем с запуском нет smile ,то я для топикстартера писал(время запуска).

Это ваша цитата, и к вашему пуску не имеет отношения, адресовано автору темы,  сорри что не по правопысу  like
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-01-26 20:25:03[/merge_posts_bbcode]

And_TC написав:

акумулятор рідний (Варта-Рено) 2007 року

Не встречал, но впечатлило  app , Ромбат реношный если эксплуатировать в интенсивном режиме слабоват, взял АМеГу, будем посмотреть.

+1. В мене на Логані (2011 р.в.) рідний Ромбат цієї осені загнувся, тоже взяв Амегу Перміум 62А.

п.с. В брата Меган з Німеччини, напевно тому там Варта.

  0

28

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

Вітаю, панове трактористи!:)
Машина з жовтня 2013. Заводиться щоразу, коли є потреба, незалежно від сезону. Повертаю ключ, чекаю, доки "свічка" згасне, заводжу.
Дизель звичайний на ОККО, зрідка ВОГ. Фільтруюча вставка в паливному фільтрі під час заміни (ТО раз на 10000) завжди була чиста. Люди підказали, що її можна міняти раз на 20-30 тис., так і робитиму.

  0
Спасибо сказали: _AlexSander_, alex.cver, VH3

29

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

Юрій Запоріжжя написав:

Люди підказали, що її можна міняти раз на 20-30 тис., так і робитиму

Ой, щоб потім не підказували майстра по паливній апаратурі. Соррі, особиста думка.

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0

30

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

Доки ми з дружиною чекали на дитину,Логан ночував кілька днів під Перинатальним Центром у Полтаві.Температура на ніч  опускалася до -20, я кожний ранок виходив і заводив авто(коли щось купити з'їздити,а коли просто для цікавості)-авто кожного разу заводилось з перших обертів. rock Взагалі то трохи переживав,чи заведеться...бо вдома авто ночує у гаражі.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

31

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

YURAN написав:

Ой, щоб потім не підказували майстра по паливній апаратурі. Соррі, особиста думка.

Нікого не агітую. Не перше авто. Маю мото- культиватор, пилку, бур, косу, генератор. Для чого техніка комплектується фільтром, здогадуюсь:) Але, продаючи автозапчастини і спілкуючись (робота така) з автоайболітами, зробив такий висновок. Це не економія (у мене "вхідні" ціни).  Кожен сам вирішує. Тут головне - якість пального з урахуванням сезону. Я ж не з-під тепловоза соляру заливаю. Що можу, роблю сам. Що потребує додаткових знань або не варте витраченого часу, доручаю фахівцям. Це мій незамінний помічник і економити на ноьму не варто.

  0
Спасибо сказали: alex.cver1

32

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

Юрій Запоріжжя написав:

Люди підказали, що її можна міняти раз на 20-30 тис., так і робитиму.

Чотири роки заправлявся на ОККО та міняв ТФ на 10 тис.км, потім розрізав ТФ - завжди були чисті. Якщо так то може 15-20 тис.км.  imho2  Але зараз змінив заправку, тому знову буди дивитися.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

33 Відредаговано alex.cver (2017-02-14 10:59:58)

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

igorkost283 написав:

Имею Renault logan mcv 1.5dci 2015 года . При пуске в мороз то ли -20 или -5 особой разницы нет. Всегда заправляюсь на OKKO ,diessel puls .

У меня в этом году тоже самое было. На Пульсе от ОККО всю зиму как часы в любой мороз. Заправился на Нефтеке (Днепр) последний раз 33 литра - сразу не понравилась динамика машины и завод на 1 секунде как провал. Хотя тут люди хвалили Нефтек. Я, думаю, вернусь на ОККО на обычный ДТ или ВОГ.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-02-14 09:59:28[/merge_posts_bbcode]

Clone-77 написав:

Доки ми з дружиною чекали на дитину,Логан ночував кілька днів під Перинатальним Центром у Полтаві.Температура на ніч  опускалася до -20, я кожний ранок виходив і заводив авто(коли щось купити з'їздити,а коли просто для цікавості)-авто кожного разу заводилось з перших обертів.  Взагалі то трохи переживав,чи заведеться...бо вдома авто ночує у гаражі.

Поздравляю !  storstark

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Clone-771

34

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

Юрій Запоріжжя написав:

Це мій незамінний помічник і економити на ноьму не варто

Ви самі собі протирічите.

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0

35

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

вот вы пристали к человеку. ну заправяется он нормальным топливом, ну его статистка говорит, что фильтр у него ходит хорошо, ну плюс посмотрел может на сервисные интервалы Европы и принял для себя решение. вас НИКТО не заставляет поступать также.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

36

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

_AlexSander_ написав:

вот вы пристали к человеку. ну заправяется он нормальным топливом, ну его статистка говорит, что фильтр у него ходит хорошо, ну плюс посмотрел может на сервисные интервалы Европы и принял для себя решение. вас НИКТО не заставляет поступать также.

Саша, возможно это из разряда предостережений, что топливная Delphi очень нежная и всякие эксперименты с топливом/фильтрами и т.п. чреваты?

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

37

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

мне не надо рассказывать? smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

38

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

никогда не берите дизель...

  0

39

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

kristal,
Ты чего тут гадишь везде.
Дизель брали и будут брать
У рено надежный дизель на миллион км.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

40

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

kristal написав:

никогда не берите дизель...

Ага, угу ... https://loronline.ru/forum/images/smilies/082.gif

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

41

Re: MCV дизель 1,5 пуск движка в холодное время года

kristal написав:

никогда не берите дизель...

День Металлурга... Просто принял лишнего... g_hosp

Logan Laureat 1,6 mpi  2006 - був...
Logan Authentique  MCV 1,5 tdi 2017 - зараз...
  0