3,651

Re: Видео с видеорегистраторов

Сарданапал написав:
Bob3000 написав:

Статистика, согласно которой к аварии приводили:

Это что, получается 2/3 аварий из-за нарушения одного-двух пунктов ПДД?
Неожиданно, чесслово. Т.е. не превышение скорости, всякие рядности-полосности, понты, умышленный красный, усталость, пьянь и прочий медицин, а вот такое безобразие. Я в охренении.

ну а почему и нет? моей славуте в корму въехал форик на ровном месте, на скорости 5 км/ч, во дворе многоэтажных домов. мою злость как рукой сняло после слов " прости дружище, за дисками в бардачёк полез"   smile . я даже не понял как всё случилось. остановился, потом лёгкий пинок. я подумал, что не выключил передачу и бросил сцепление. так вот в 6% статистики попал.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0



3,652

Re: Видео с видеорегистраторов

Сарданапал написав:
Bob3000 написав:

Статистика, согласно которой к аварии приводили:

Это что, получается 2/3 аварий из-за нарушения одного-двух пунктов ПДД?
Неожиданно, чесслово. Т.е. не превышение скорости, всякие рядности-полосности, понты, умышленный красный, усталость, пьянь и прочий медицин, а вот такое безобразие. Я в охренении.

Если я правильнопонял, это статистика по случаям, когда по записи с регистратора однозначно можно было определить чем был занят водитель за секунду до...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

3,653 Відредаговано az74 (2017-01-04 12:28:24)

Re: Видео с видеорегистраторов

Bob3000 написав:

Статистика, согласно которой к аварии приводили:

Какой страны статистика?
Превышение, дистанция, выезд на встречную - вот топ три основных наших причин.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

3,654

Re: Видео с видеорегистраторов

Bob3000 написав:

Статистика, согласно которой к аварии приводили:

взаимодействие водителя с одним или несколькими пассажирами — 15%;
использование сотового телефона — 12%;
поиск вещей по салону — 10%;
отвлечения на объекты и события снаружи машины — 9%;
пение и «танцы» под музыку — 8%;
прихорашивания — 6%;
попытки дотянуться до предметов — 6%.

Какая-то левая статистика.
Меня кстати ни в одной "номинации" нет, на летней резине по гололеду )))

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

3,655 Відредаговано Сарданапал (2017-01-21 13:03:09)

Re: Видео с видеорегистраторов

[відео]Не получается видео вставить с google drive
Ну и фиг с ним

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

3,656

Re: Видео с видеорегистраторов


[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-01-05 10:34:53[/merge_posts_bbcode]


Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,657

Re: Видео с видеорегистраторов

Basilio_Cat написав:

Какая-то левая статистика.
Меня кстати ни в одной "номинации" нет, на летней резине по гололеду )))

Ну видимо доля таких любителей экстрима не так велика  crazy

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

3,658

Re: Видео с видеорегистраторов

Bob3000 написав:
Basilio_Cat написав:

Какая-то левая статистика.
Меня кстати ни в одной "номинации" нет, на летней резине по гололеду )))

Ну видимо доля таких любителей экстрима не так велика  crazy

Спасибо что зачислили в уникалы, но сдается мне таких ой-ёёёёой сколько =)))

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

3,659

Re: Видео с видеорегистраторов

Будь на чеку smile

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

3,660

Re: Видео с видеорегистраторов

Bob3000 написав:

Будь на чеку smile

Ага,на чеку-добре чути як спрацювала АБС smile ,що й дало змогу ухилитися.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

3,661

Re: Видео с видеорегистраторов

Clone-77 написав:

добре чути як спрацювала АБС

Да, тот случай, когда АБС незаменима.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: Clone-771

3,662 Відредаговано gatuno (2017-01-12 13:39:31)

Re: Видео с видеорегистраторов

az74 написав:

Да, тот случай, когда АБС незаменима.

Зима і засніжена дорога - це далеко не той випадок, коли "АБС незаменима" - швидше навпаки. Для автора сталось виключення - повезло, що було місце для маневру - в інакшому випадку гальмувать, а АБС зовсим не дає гальмувать в такій каші - котився б як на лижах!
Ось моє кіно про АБС (без звуку, бо коменти були одні http://static.skaip.su/img/emoticons/v2/ffffff/swear.gif) - ледве бамперами не зустрілись через дурну АБС - тарахтить собі, а машина їде, їде... В ліво не міг, бо позаду була машина вже.  Зі звичайними гальмами вже б давно зупинився, може ловив би, але зупинився.


Без АБС в тих умовах гальмувати краще(+), але - доводиться ловити кермом(-).

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

3,663

Re: Видео с видеорегистраторов

gatuno написав:

тарахтить собі, а машина їде, їде.. .Зі звичайними гальмами вже б давно зупинився, може ловив би, але зупинився.

А звідки ти знаєш, як саме в цьому конкретному випадку, гальмувало би авто з заблокованими колесами?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,664

Re: Видео с видеорегистраторов

Larsen написав:

А звідки ти знаєш, як ... з заблокованими колесами?  dntknw

До Sander'и була машина без АБС, то знаю як воно в подібному випадку.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

3,665

Re: Видео с видеорегистраторов

Larsen написав:

А звідки ти знаєш, як саме в цьому конкретному випадку, гальмувало би авто з заблокованими колесами?

По льду хуже, а по снегу лучше, т.к. заблокированное колесо перед собой горку снега нагребает.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

3,666

Re: Видео с видеорегистраторов

Немножко китайского адку...  shok

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

3,667

Re: Видео с видеорегистраторов

gatuno, То ще тій падлюці що виперлася під машину варто рило начистить.

  0

3,668 Відредаговано Larsen (2017-01-12 18:11:36)

Re: Видео с видеорегистраторов

gatuno написав:

До Sander'и була машина без АБС, то знаю як воно в подібному випадку.

Я не говорив про "подібний", а саме про цей випадок? Звідки впевненість?  dntknw

MACK написав:

По льду хуже, а по снегу лучше, т.к. заблокированное колесо перед собой горку снега нагребает.

Це не більше ніж теоретичне припущення для данного конкретного випадку. Якщо сніг на льоді, цього ефекту нема, якщо сніг глибокий, тоді цей ефект є, але і гальмівний шлях в таких умовах як правило не настільки великий щоб за це переживати. Чи ж не так? Однак головне питання - звідки впевененість? Ви вірите що можете "на око" визначити який в конкретному випадку буде гальмівний шлях конкретного авто, на конкретній гумі? Справді? vissla

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,669

Re: Видео с видеорегистраторов

Larsen написав:

Справді?

Так, справді

  0

3,670

Re: Видео с видеорегистраторов

Bob3000 написав:

Немножко китайского адку... 

Какая то свалка дебилов.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

3,671

Re: Видео с видеорегистраторов

gatuno написав:

Зі звичайними гальмами вже б давно зупинився

Зі звичайними гальмами пішов би юзом, понесло б на зустрічну, чи ще кудись.
Плавали, знаємо.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Clone-771

3,672 Відредаговано Larsen (2017-01-12 20:38:29)

Re: Видео с видеорегистраторов

RUNO написав:

Так, справді

А всякі там дурні, тупі, не знають, влаштовують тести, перевіряють. Ні щоб спитати таких провидців як ви, які по суб'єктивній оцінці ситуації, можуть абсолютно точно визначти, яке авто, на якій гумі, як буде гальмувати з АБС і з заблокованими колесами!!! like

Не треба вангувати. Те що нам "здається", те що ми "відчуваємо", значно частіше хибне, ніж це нам здається. І причина цього проста - ми просто не можемо переконатись в хибності цих відчуттів, адже нема можливості перевірити їх на практиці. А значить вони так і залишаються в пам'яті як беззаперечні, і на них починає формуватися, знову ж таки, хибний досвід. Насправді це може бути навіть небезпечно, в гіршому випадку. Ну а в кращому - це один з процессів формування забобонів. smile

Ніхто не може однозначно об'єктивно стверджувати що в цій конкретній ситуації, те саме авто з заблокованими колесами мало би коротший гальмівний шлях. Це можна перевірити тільки експерементальним шляхом. А відчуття типу "АБС тарахтить, а машина їде", взагалі настільки суб'єктивні, що не підлягають оцінці. Адже це лише суб'єктивне сприйняття інтенсивності гальмування, а не реальний гальмівний шлях. Втручання АБС в роботу гальм, психологічно завжди створює враження що машина гальмує слабше, ніж при заблокованих колесах, без втручання АБС. Однак далеко не завжди це відповідає реальності. Ну а припущення що саме в цій ситуації без АБС було б краще, взагалі гадання, що грунтується на суб'єктивному сприйнятті.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Clone-771

3,673 Відредаговано MACK (2017-01-12 20:49:55)

Re: Видео с видеорегистраторов

Larsen написав:

Ви вірите що можете "на око" визначити який в конкретному випадку буде гальмівний шлях конкретного авто, на конкретній гумі? Справді?

А разве можно быть в таких вопросах уверенным на 100%? ABS, ESP, EBD, 4х4 и т.п. помогают, но полностью уберечь не могут.  8 января ехавший передо мной Mercedes Benz E 220 cdi, моложе пяти лет (гнал из Польши) словил в лоб Ford Fiesta и ушёл в кювет. У дядьки подушки сработали, но рёбра до сих пор болят, в Фиесте ещё хуже, но слава Богу все живы. Но машины в утиль. Так на том месте даже льда не было, только мокрый асфальт и снег.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

3,674

Re: Видео с видеорегистраторов

Larsen написав:

Ну а припущення що саме в цій ситуації без АБС було б краще, взагалі гадання, що грунтується на суб'єктивному сприйнятті.

Ось декілька сприйняттів конкретних водіїв

У меня нет АБС, делали сравнительный тест с такой же машиной с АБС на льду, я останавливаюсь быстрее и с меньшим тормозным путем чем машина с АБС.

АБС не сокращает тормозной путь. Зато позволяет управлять машиной при выпучившей
> от напруги глаза прокладке между рулём и сидением, на полную топнувшей на тормоз
> перед неожиданным препятствием.
Для чайников может быть и благо, не спорю.
Тестирую на служебном Ситроене -берлинго .
Имхо лучше бы его не было.
Летом еще приемлемо. Но как начинается зима, несколько раз за день перематеришся. Если на асфальте снег , песок,- это все. Поначалу процесс торможения понятен и предсказуем. Не дай бог хоть одно колесо начнет проскальзывать, машина практически перестает тормозить и катится похрюкивая этой херью. Дополнительно педаль топтать бесполезно.Приходится в дополнение к АБС еще самому прерывисто тормозить. Вытащил бы с огромным удовольствием предохранитель (без АБС милое дело), но вот ведь гадство, спидометр с одометром с нее данные получает.
P.S. У коллеги АБСка навернулась с год назад но спидометр работает.
Кактается довольный и в сервис по этому поводу обращаться даже и не думает.

Вся фишка в том, что при отключении АБС перераспределяется эффективность торможения, которая при нормальной системе составляет 65-70 % на передние тормоза, остальное на задние. И это реализовано в простой машине. В авто с АБС этим руководит сама АБС, и при вытаскивании предохранителя АБС распределение уже идет 50 на 50, хотя водитель этого не замечает, но эффективность торможения падает.
Но опытный водитель машину всегда чувствует и поймает, согласен, что с АБС автомобиль при экстренном торможении управляем, но не более. Для меня эта АБС на любом авто была мучением ( особенно когда одно колесо идет по льду, а второе по асфальту ), я машину и так поймаю, отпуская и нажимая тормоза сам вместо системы АБС, и когда на Хайсе оторвал датчик АБС на переднем левом колесе - то только перекрестился, настолько мне стало легче ездить зимой. Ну а блондинкам - само то-О !

http://forum.motolodka.ru/read.php?f=2& … p;t=614109
Хоча я за АБС як за прогрес але все ж треба визнати, що взимку АБС інколи ускладнює водіння, тому багатьом АБС взимку не подобається. До речі не один раз проблеми АБС взимку визнавали й виробники та тестові лабораторії. Але все ж я 100% за те, щоб АБС та інша електроніка стояла на машинах у водіїв з низьким стажом водіння або з низькоякісною гумою

  0

3,675 Відредаговано Larsen (2017-01-12 22:49:16)

Re: Видео с видеорегистраторов

RUNO написав:

Ось декілька сприйняттів конкретних водіїв

Жоден з них не був в цій конкретній ситуації! Є купа тестів де АБС обставляє гальмування з заблокованими колесами. А ще є купа "рибаків", яким не то шо АБС з ЄСП заважає, а і взагалі вони краще за Шумахера машину відчувають, ловлять і т.д.

RUNO написав:

що взимку АБС інколи ускладнює водіння

Ну як АБС може щось ускладнювати? В деяких умовах, гальмівний шлях з АБС може бути довшим ніж з заблокованими колесами. Це відомий факт, підтверджений тестами. Однак, про що йде мова, "на око" визначити чи в якійсь певній ситуації АБС дійсно менш ефективна, практично неможливо. Відомо що таке трапляється за деяких обставин на снігові, на гравії, на деяких грунтовках і т.д. Але далеко не завжди, і не на всіх. Занадто багато факторів на це все впливають, і тому з впевненістю можна говорити тільки провівши експеримент в тих самих умовах, а не в "схожих", і не по пам'яті (тіпа, минулого року я на іншій машині без АБС, з іншою гумою, в "таких самих", якщо пам'ять не підводить, обставинах, ну точно гальмував інтенсивніше, яж точно пам'ятаю, ага wink ).

RUNO написав:

тому багатьом АБС взимку не подобається.

Є такі "шумахери", які категорично не признають і ЄСП, воно їм заважає... Ні, ну звісно, електронні помічники не на 100% ідеально все роблять, однак людей які можуть наблизитись до ефективності сучасних електронних помічників, не так вже й багато. І це однозначно не звичайні пересічні водії-автолюбителі, і навіть не відморожені стрітсракери. Професіонали, або дуже продвинуті любителі, звісно, можуть подібне заявляти. Але всі інші, просто переоцінюють свої можливості.

RUNO написав:

щоб АБС та інша електроніка стояла на машинах у водіїв з низьким стажом водіння

Тут не просто стаж треба, а стаж екстреамального водіння. Колись бачив тестували авто з ЄСП і без нього, з професійним гоночним водієм. З ЄСП він показав кращий результат, хоча без ЄСП, різниця була мінімальна. Думаю для звичайного водія, з будь-яким стажем, різниця буде значно більшою.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0