76

Re: горит чек на газу

Сіренький написав:

ROKKY_MCV Де ставив?

Ставив не в гаражах. А озвучувати зараз досить відомий сервіс (не тут на форумі), теж може не дуже гарно, бо можливо, таки проблема дійсно в моєму авто. Про що сподіваюсь дізнаюсь  згодом... Головне для мене знайти причину .

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0



77

Re: горит чек на газу

ROKKY_MCV написав:

для мене знайти

а разве это не задача "досить відомого сервісу"?

Just in Time
  0

78 Відредаговано ROKKY_MCV (2016-06-14 10:53:17)

Re: горит чек на газу

Serega® написав:
ROKKY_MCV написав:

для мене знайти

а разве это не задача "досить відомого сервісу"?

Так, задача ЇХ і ясно, що буду добивати, поки проблему не вирішать. Але я зацікавлений вирішити проблему більше ніж вони, тому намагаюсь читати\збирати інфо з інету, а не сидіти склавши руки і вже хочу їздити на газу, так як гроші заплатив... (Коли виїжджав чеку не було...). А прийшлось повернутися.

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

79

Re: горит чек на газу

ROKKY_MCV, букв багато, а було б достатньо написати лише помилку ЕБУ.

  0

80

Re: горит чек на газу

ROKKY_MCV написав:

можливо, таки проблема дійсно в моєму авто.

Проблема была до установки ГБО? Если нет, то накосячили установщики. Совпадения редко бывают. Как вариант, могли стружки натрусить во впускной коллектор.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Serega®1

81

Re: горит чек на газу

ROKKY_MCV написав:

АЛЕ, якщо зняти запобіжник з ГБО (тобто виключити його з системи), то  тут двигун починає робити на бензині нормально. Є невеличка нерівність в роботі, але не троїння - Роблять всі циліндри рівно в будь-яких режимах оберту.

ROKKY_MCV написав:

я зацікавлений вирішити проблему більше ніж вони

вау, верни им поганий товар, забери гроші+неустойку за твій змарнований час

Just in Time
  0

82 Відредаговано ROKKY_MCV (2016-06-14 11:18:39)

Re: горит чек на газу

Serega®  - Варіант має право на життя, якщо проблема не вирішиться.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-06-14 11:19:42[/merge_posts_bbcode]

Evgenий написав:
ROKKY_MCV написав:

можливо, таки проблема дійсно в моєму авто.

Проблема была до установки ГБО? Если нет, то накосячили установщики. Совпадения редко бывают. Как вариант, могли стружки натрусить во впускной коллектор.

Если бы стружка, то не зависит от от того включен блок или нет  - она бы работала на бензе одинаково.

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

83 Відредаговано Migen (2016-06-14 11:24:35)

Re: горит чек на газу

ROKKY_MCV написав:

І питання, чого при приєднанні блока ГБО двигун на бензині починає робити криво, а без блока ГБО нормально?

Это покажет диагностика. Причины могут быть разные. Гарантию установщика никто не отменял. Снимай предохранитель с ГБО и звони/едь к установщикам, это их косяк
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-06-14 10:23:04[/merge_posts_bbcode]

Serega® написав:

забери гроші+неустойку за твій змарнований час

Думаю горячиться не стоит. Всякое бывает. И у официальных поставщиков иногда проскакивает бракованное оборудование.
Никакой неустойки никто не заплатит. Самое большое - вернут деньги, но это время + нервы. Проще устранить неполадку.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: ROKKY_MCV1

84 Відредаговано ROKKY_MCV (2016-06-14 11:50:23)

Re: горит чек на газу

Migen написав:
ROKKY_MCV написав:

І питання, чого при приєднанні блока ГБО двигун на бензині починає робити криво, а без блока ГБО нормально?

Это покажет диагностика. Причины могут быть разные. Гарантию установщика никто не отменял. Снимай предохранитель с ГБО и звони/едь к установщикам, это их косяк
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-06-14 10:23:04[/merge_posts_bbcode]

Serega® написав:

забери гроші+неустойку за твій змарнований час

Думаю горячиться не стоит. Всякое бывает. И у официальных поставщиков иногда проскакивает бракованное оборудование.
Никакой неустойки никто не заплатит. Самое большое - вернут деньги, но это время + нервы. Проще устранить неполадку.

Спасибо за поддержку smile . Да, конечно хотелось бы оставить комплект этот , т.к. подбирал его тоже долго перерыв кучу инфы в интернете в т.ч. Форум

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

85 Відредаговано Evgenий (2016-06-14 12:00:46)

Re: горит чек на газу

ROKKY_MCV написав:

Если бы стружка

Компрессия разная....

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

86

Re: горит чек на газу

Evgenий написав:
ROKKY_MCV написав:

Если бы стружка

Компрессия разная....

дык, а почем при выключенном блоке ГБО, на бензе работает хорошо, а при включенном блоке на ТОМ ЖЕ бензе работает криво (ТРОИТ)? Как так может быть. Я вношу изменения по сути только электроникой,

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

87

Re: горит чек на газу

Низкая компрессия в одном из цилиндров- уже повод для  "троения". Возможно включение блока управления каким то образом усугубляет ситуацию.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: ROKKY_MCV1

88

Re: горит чек на газу

Evgenий написав:

Низкая компрессия в одном из цилиндров- уже повод для  "троения". Возможно включение блока управления каким то образом усугубляет ситуацию.

Спасибо. А как можно увидеть если попала стружка таки? Допустим, клапана мне на днях будут все-равно регулировать и соотв. вскрывать клап. крышку. Там что-то в масле можно увидеть? Хотя, оно же по идее, через фильтр оно уже прогналось не раз... Или, где-то пластиковое отложение которое могло повлиять на компрессию?

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

89 Відредаговано Migen (2016-06-14 14:15:20)

Re: горит чек на газу

Да, просто смесь там неправильная или разъем отошел. Вот и троит. Не пугайте человека. Сначала к установщикам, а потом все остальное. Стружка тут не при чем. Нет там ее.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

90 Відредаговано Evgenий (2016-06-14 14:30:11)

Re: горит чек на газу

ROKKY_MCV написав:

А как можно увидеть

imho2 визуально никак. Если после регулировки компрессия не выровняется  тогда  разбираться что там (причем до регулировки, чтобы не усугублять,  лучше не ездить). Не важно стружка это или клапана подгорели.

Migen написав:

смесь там неправильная или разъем отошел.

Дык

ROKKY_MCV написав:

поміряли компресію, то розбіжність по циліндрах велика. -13\13\12\10,5\

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

91 Відредаговано Migen (2016-06-14 15:10:13)

Re: горит чек на газу

Упс, не заметил. Будем надеяться, что просто клапана зажаты.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

92

Re: горит чек на газу

Вітаю, Шановні. Не відписувався, бо хотів вже розповісти повну картинку...

Минулого тижня - зробили перерегулювання клапанів. Нічого не змінилося (може зовсім менше стало трусити авто)... Втішили, сказали, що можна трохи покататися, але все-одно треба знімати "голову" і дивитися - можливо справа у седлі чи клапан підгорів. На вихідних довелося таки з'їздити на дачу (загальний пробіг 110км). Авто дуже троїть. Здавалося, що на обертах нижче 3х тисяч - працює лише 3 циліндри.... А далі - не відомо, чи в резонанс входять і не відчувається, що 3, або таки 4й починав працювати..

Вчора відвіз авто на ремонт двигуна.  Сьогодні вже в обід подзвонили, кажуть, що видно, що був обрив ремня ГРМ і 2 впускні клапани  - погнуті. Мов їх підрихтували і авто продали. Авто дійсно було в ДТП. Це я вже дізнався коли його купив (у перекупів) і побачив, що є у  сервісній книзі телефон попереднього хозяїна. Йому подзвонив: "Так ДТП було, але наче як ланжерон не дістало". Перед купівлею, звісно, авто дивився.  і не на 1му СТО (ходова - в 1му місці у офіціалів на Набережній і 2га на менш розкрученому СТО). Ніде  нічого схожого на аварію не помітили... Можливо гарно зробили після ДТП х.з... Розвал теж нормальний.
З діагностики двигуна була "аля" на слух від профі smile  + компресія - вона була десь 13\12,5\12,5\11. На що мені на СТО сказали, що напевно де 13- масляна, а де 11 - то зажатий клапан  впуску. Тобто нічого кретичного не має.  Ну а свічки бажано поміняти, бо був трохи не рівний ХХ...  А перед усіма цими перевірками, авто "обнюхував" інший через знайомого бувший перекуп, якого радив товариш мов він подивиться і більше нікуди їхати не потрібно. Він дивився усе де можна, ну сказав, що перефарбування прав.пер.крила було, двері пер.праві знімались, але наче не фарбовані... Щодо бамперу і капоту нічого не помітив. Потім ми проїхалися, нічого ніде не грімить і казав, що в принципі нема сенсу дивитися на СТО,  авто в доброму стані хоча, дружина наполягла на перевірці ще на СТО і я побував на на парі СТО (про них вказав вище)...

Ось так... Скажу, що до перекупів, я весь час сам усіх знайомих застерігав - обходити. Але, 1,5 року назад брат купив вдало авто у перекупів і у мене змінилось трохи ставлення до них. Згодом пізніше, товариш теж купив вдало авто у перекупів (зараз і там і там все ОК) ну і я зустрів авто, яке хотів і за привабливою ціною. Перекупи мовили "попросили продати авто".  Вже після того, як дізнався, що була бита, передзвонив і кажу: "Знаю вже що була бита авто, але я  без претензній, скажіть тільки на що мені звернути увагу, що можливо треба зробити, щоби далі їздити безпроблемно?" на що мовили лише поміняй масло, фільтри і свічки, а так все нормально з нею... Тобто, він каже, мов що не знав, що вона була бита. На що я дав зрозуміти, що не вірю, але він зарікався, що дійсно про це не знав. Я сказав ладно,, зрозуміло. Пока.. от така історія. Сподіваюсь, що двигун зроблять і буду їздити нормально далі.. Побачимо. Треба кажуть покататися якусь кількість км на бензині після ремонту... ну то таке, хоче звісно, знову не приємно...

Вибачте, за таку кількість "букв ", просто подумав, що будуть задавати запитання, на які одразу вирішив дати відповіді.

Коректної і безпроблемної роботи Вашим авто!

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

93

Re: горит чек на газу

Мда-а-а-а, не приємна новина  sad  Надіюсь зроблять толково, і все буде працювати нормально  wink
А що, до встановлення ГБО ніяких симптомів не було?

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

94

Re: горит чек на газу

ось такі от майстри, зекономили 300 грн на клапанах,а тепер мені і 3х тис мабуть не вистачить, щоби усунути цю проблему...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-06-22 15:55:06[/merge_posts_bbcode]

Lavrik написав:

Мда-а-а-а, не приємна новина  sad  Надіюсь зроблять толково, і все буде працювати нормально  wink
А що, до встановлення ГБО ніяких симптомів не було?

Ні, не було. Коли купляв - трохи не рівна робота двигуна ХХ була, але як писав, - списали на зазори клапанів і уставщі свічки... Мабуть так співпало. Бо на ГБо майже нічого не проїхав і майже одразу проявилася така проблема, яка почала збільшуватися. Ну, не даремно ж кажуть, що таки при ГБО проявляються різні болячки двигуна і електрики... ГБО більш чуттєве до цього всього...

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

95

Re: горит чек на газу

Воно троїть на бензині і на газу однаково? при перемиканні виду палива нічого не міняється?

  0

96

Re: горит чек на газу

AleX_FZS написав:

Воно троїть на бензині і на газу однаково? при перемиканні виду палива нічого не міняється?

Так не міняється. Троїть однаково. Хоча, коли болячка тільки почала проявлятися, то тоді ще була  трохи різниця. На бензі працювало рівніше, а коли вже конкретно проявилася проблема, то ковбасило вже однаково, що на бензі, що на газу.

Авто забрав. наче зробили нормально. ЗАодно поміняв ремень ГРМ з роликом. Помпа наче в нормі.

Але, що не сподобалося, то в самому робочому діапазоні від 2000-3000 обертів є якісь як провали. наче як вона тупить, наче як хто за корму притримує. І,така сама схожу штука була, після того, як я відрегулював у них клапани (коли ще була надія, що проблема в клапанах і тоді її ще не так сильно ковбасило). Тобто, я думаю, що встановили великі зазори. Впуск 0,2, випуск 0,35. Це без погодження зі мною. Бо перечитавши форум, я в основному зустрічав для гбо 0,15впуск та 0,3 випуск. І інколи 0,2 впуск і 0,3 випуск, але ніяк не 0,35 випуск. Що підскажете. Який краще поставити впуск-випуск для ГБО?  Через тиждень буду їхати до них (десь 500 км +- сказали на бензі проїхати).

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

97

Re: горит чек на газу

Первое что надо смотреть долговременную коррекцию!

Dacia Logan 1.4 base фаза 1+ГБО+ГУР+кондей продан
Сitroen с-elysee продан
Renault Logan 1.4 фаза 2.+ГБО+ГУР+Кондей продан
Я на драйве
  0
Спасибо сказали: ROKKY_MCV1

98

Re: горит чек на газу

Спасибо! записал в варианты решения.

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

99

Re: горит чек на газу

ROKKY_MCV, як там справи з чеком??

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

100 Відредаговано piharhronik (2016-10-12 13:28:23)

Re: горит чек на газу

Всем привет!
тоже проблемка с чеком!
пробег 60000+ (Рено Логан 1,2 двигло)
до заправки на БРСДМ было вроде все норм, после нескольких заправок походу тяга ухудшилась и сегодня при старте холодного двигла (прогрев) начал мигать чек.
че делать? или пусть мигает - потом само пройдет?
заранее спасибо!

  0