1 Відредаговано Grey (2009-10-21 17:29:55)

Тема: Партнери клубу у Львові

Вітаю!
Я сьогодні попросив продавця магазину "Володар коліс" про знижки для членів Логан-Клубу. І він пообіцяв знижки 20%... kez_15 Достатньо лише в якості паролю повідомити продавця що ви член Логан-Клубу.  smile
Хочу сказати, що я там кілька разів дещо купував та запитував для Логана, і ціни були навіть без знижок дуже непогані порівняно з ЮРКом.
Наприклад, термостат Вернет 95 грн (ЮРК - 140), наконечники 120 та 160 грн ("французькі" та "іспанські" - назв не запамятав, але ЮРК - 130 та 250...), тросик зчеплення 150 грн (неоригінал очевидно), зимова омивайка Кастрол 4л - 60 грн. (на заправці Шелл 90 грн) - і це ще без знижки... І там ще є шини, диски, масла Ельф і Тотал, помпи Аіртех, котушки запалювання оригінальтні (Сажем) та Бош, купа коробочок з маркуванням "Рено" - напевно підшипнички і т.п...
Не сприймайте це за рекламу. Просто сподобався магазин, асортимент і ціни. Ну й корисно всім знати про нього.
Продавця звати Ігор (прізвища я не спитав, схоже що він там і шеф чи навіть власник). Вул. Кульпарківська 226 (на виїзді до заправки ГФК, по правій стороні, біля шиномонтажу), тел. (032) 243-73-53, 096-25-50-500, volodar_kolis~ukr.net. Це дані з їх візитки.
А, ще забув сказати - вони відправляють замовлений товар будь-куди по Україні. Тому може не лише львів"янам це буде цікаво.

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0



2

Re: Партнери клубу у Львові

Порівняно з ЮРКом ціни всюди досить класні.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3

Re: Партнери клубу у Львові

Grey
Пусть зарегистрируется в нашей Партнерской программе ! (Я завтра ему напишу на e-mail)

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

4

Re: Партнери клубу у Львові

Вітаю!
Сьогодні їдучи на роботу я заїхав в цей магазин (мені по дорозі  smile ), попросити продавця Ігора заповнити анкету на форумі, і просто отримати підтвердження обіцянок про знижки для Логан-Клубу. Бо вчора попередня розмова відбулася трохи сумбурно, бо були покупці і ми спілкувалися уривками між обслуговуванням покупців.
Ну а сьогодні Ігор підтвердив знижку не 20%, а 25%!   kez_15 Бо виявилося, що для Рено-Клубу вони дають знижку 25%, ну а ми ж точно не гірші.  crazy
По-хорошому заздрю такій торгівлі - дати знижку 25% і при цьому ще й заробляти - це яка ж маржа у них?..  shok  dntknw

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

5

Re: Партнери клубу у Львові

Grey написав:

Ну а сьогодні Ігор підтвердив знижку не 20%, а 25%!   kez_15 Бо виявилося, що для Рено-Клубу вони дають знижку 25%, ну а ми ж точно не гірші.  crazy
По-хорошому заздрю такій торгівлі - дати знижку 25% і при цьому ще й заробляти - це яка ж маржа у них?..  shok  dntknw

Супер, треба заскочити, вивчити перелік товарів.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

6

Re: Партнери клубу у Львові

А акумулятори в них є?

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

7

Re: Партнери клубу у Львові

Navariec написав:

А акумулятори в них є?

Ееее... Щось не зауважив... Та дзвони спитай.
Але щось мені здається, що якраз акуми в ЮРКа найдешевші... там ще старий можна здати і знижку отримати. Я так на Таврію міняв - здав старий, взяв новий з хорошою знижкою...

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

8

Re: Партнери клубу у Львові

Ну так, я вже виясняв, на ЮРК дали знижку 8% на акумулятор тому що хочу здати старий (міняю 50А на 66А, більший не влізе, якщо міняти одинакової потужності то буде 15%), але коли я сказав що з логан клюбу, то ще до того +10%, разом 18% це вже нормально upp
П.С. щей до того безкоштовна заміна відразу на місці upp

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

9

Re: Партнери клубу у Львові

Grey написав:

Вітаю!
Я сьогодні попросив продавця магазину "Володар коліс" про знижки для членів Логан-Клубу. І він пообіцяв знижки 20%... kez_15 Достатньо лише в якості паролю повідомити продавця що ви член Логан-Клубу.  smile
Хочу сказати, що я там кілька разів дещо купував та запитував для Логана, і ціни були навіть без знижок дуже непогані порівняно з ЮРКом.
Наприклад, термостат Вернет 95 грн (ЮРК - 140), наконечники 120 та 160 грн ("французькі" та "іспанські" - назв не запамятав, але ЮРК - 130 та 250...), тросик зчеплення 150 грн (неоригінал очевидно), зимова омивайка Кастрол 4л - 60 грн. (на заправці Шелл 90 грн) - і це ще без знижки... І там ще є шини, диски, масла Ельф і Тотал, помпи Аіртех, котушки запалювання оригінальтні (Сажем) та Бош, купа коробочок з маркуванням "Рено" - напевно підшипнички і т.п...
Не сприймайте це за рекламу. Просто сподобався магазин, асортимент і ціни. Ну й корисно всім знати про нього.
Продавця звати Ігор (прізвища я не спитав, схоже що він там і шеф чи навіть власник). Вул. Кульпарківська 226 (на виїзді до заправки ГФК, по правій стороні, біля шиномонтажу), тел. (032) 243-73-53, 096-25-50-500, volodar_kolis~ukr.net. Це дані з їх візитки.
А, ще забув сказати - вони відправляють замовлений товар будь-куди по Україні. Тому може не лише львів"янам це буде цікаво.

Не можу зрозуміти чому ВИ так негативно настроєні проти ЮРК. Я наприклад тільки на ЮРК і звертаюсь. Вони все ж таки офіціали. І ще один цікавий факт, Ви напевно знаєте що "Володар коліс" затарюється на ЮРК. В мене просто є коріш на запчастинах на ЮРК. Він мені багато чого цікавого розказує. Де ви такі ціни на ЮРКа знайшли? Термостат Вернет там -135 -10% для нашого клубу. І взагалі  тросик щеплення на Логані практично не летить і він коштує 288 в оригіналі. На мою думку краще взяти оригінал, та ще й гарантія надається.

  0

10

Re: Партнери клубу у Львові

Ancho написав:
Grey написав:

Вітаю!
Я сьогодні попросив продавця магазину "Володар коліс" про знижки для членів Логан-Клубу. І він пообіцяв знижки 20%... kez_15 Достатньо лише в якості паролю повідомити продавця що ви член Логан-Клубу.  smile
Хочу сказати, що я там кілька разів дещо купував та запитував для Логана, і ціни були навіть без знижок дуже непогані порівняно з ЮРКом.
Наприклад, термостат Вернет 95 грн (ЮРК - 140), наконечники 120 та 160 грн ("французькі" та "іспанські" - назв не запамятав, але ЮРК - 130 та 250...), тросик зчеплення 150 грн (неоригінал очевидно), зимова омивайка Кастрол 4л - 60 грн. (на заправці Шелл 90 грн) - і це ще без знижки... І там ще є шини, диски, масла Ельф і Тотал, помпи Аіртех, котушки запалювання оригінальтні (Сажем) та Бош, купа коробочок з маркуванням "Рено" - напевно підшипнички і т.п...
Не сприймайте це за рекламу. Просто сподобався магазин, асортимент і ціни. Ну й корисно всім знати про нього.
Продавця звати Ігор (прізвища я не спитав, схоже що він там і шеф чи навіть власник). Вул. Кульпарківська 226 (на виїзді до заправки ГФК, по правій стороні, біля шиномонтажу), тел. (032) 243-73-53, 096-25-50-500, volodar_kolis~ukr.net. Це дані з їх візитки.
А, ще забув сказати - вони відправляють замовлений товар будь-куди по Україні. Тому може не лише львів"янам це буде цікаво.

Не можу зрозуміти чому ВИ так негативно настроєні проти ЮРК. Я наприклад тільки на ЮРК і звертаюсь. Вони все ж таки офіціали. І ще один цікавий факт, Ви напевно знаєте що "Володар коліс" затарюється на ЮРК. В мене просто є коріш на запчастинах на ЮРК. Він мені багато чого цікавого розказує. Де ви такі ціни на ЮРКа знайшли? Термостат Вернет там -135 -10% для нашого клубу. І взагалі  тросик щеплення на Логані практично не летить і він коштує 288 в оригіналі. На мою думку краще взяти оригінал, та ще й гарантія надається.

І ще забув запитатись у Grey. Хто тебе там так помазав знижками що ти тепер їх так рекламуєш?

  0

11

Re: Партнери клубу у Львові

Ancho написав:

І ще забув запитатись у Grey. Хто тебе там так помазав знижками що ти тепер їх так рекламуєш?

З власно досвіду: коли є дуже позивні враження від чогось або когось то хочеться про це розказати всім. Так що це не реклама imho2 .
Особисто я ще там не був.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

12

Re: Партнери клубу у Львові

Ancho написав:

Не можу зрозуміти чому ВИ так негативно настроєні проти ЮРК. Я наприклад тільки на ЮРК і звертаюсь.

Я, до речі, також. Але це не заважає фірмі "Володар коліс" бути партнером клубу! І ми тільки раді цьому.
У фірмі ЮРК знижка для клубу - 10%. А тут - 25%, крім того, ціни без знижки нижчі, ніж на ЮРК. То не бачу причини платити більше.

Ancho написав:

І ще забув запитатись у Grey. Хто тебе там так помазав знижками що ти тепер їх так рекламуєш?

Не дуже коректне зауваження, як для людини яка тільки сьогодні зареєструвалась на форумі і НЕ Є членом клубу, а просто дописувачем.
Крім того, зауваження частково підпадає під порушення правил форуму, а саме:
2.7.   Не рекомендуется заниматься самомодерированием, то есть делать замечания другим участникам. Пишите личное сообщение кому-либо из администрации.
Після другого коменту виникає запитання, а чим помазано Вам, що Ви рекламуєте ЮРК? Кожен має право вибору і свою власну голову, щоб вибрати для себе, де купувати запчастини і обслуговувати свою машину.

  0

13

Re: Партнери клубу у Львові

Ancho
І заповніть профіль, будь ласка

  0

14

Re: Партнери клубу у Львові

Я вже писав шо в мене там коріш на запчастинах. І ще одне не варто писати одне та робити зовсім інше. tbsenile

  0

15 Відредаговано Grey (2009-11-11 14:18:21)

Re: Партнери клубу у Львові

Привіт!
То називається не рекламою, а корисною інформацією для власників Логанів. Не всім же купувати все в офіціалів за завищеними цінами...
Але й це НЕ ПРОТИ ЮРКа - ось наприклад акуми там очевидно найвигідніше купувати, ніж будь-де (і надійно - сервіс-гарантія). Також, пів-вісь мабуть мені теж там доведеться купувати - поки кращої пропозиції, ніж у ЮРКа, я не знайшов. А моя стукає... ше поїздить трохи, але вже шукаю іншу.

Реклама - це такий комплекс заходів, а не разове повідомлення в форумі. Кому цікаво - той прийме до уваги. Кому не цікаво - той проігнорує.

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

16

Re: Партнери клубу у Львові

До речі, не знаю чи ви вкурсі но з понеділка цього тижня у Dacia Club на ЮРК знижка -15% у зв'язку з впровадженою акцією від "Рено- Укараїна" (усім власникам Dacia надається річна карточка на знижки -10% на запчастини та на роботи). Тож вітаю!

  0

17

Re: Партнери клубу у Львові

Ancho написав:

І ще одне не варто писати одне та робити зовсім інше

Не зрозумів, прошу пояснити

Ancho написав:

До речі, не знаю чи ви вкурсі но з понеділка цього тижня у Dacia Club на ЮРК знижка -15% у зв'язку з впровадженою акцією від "Рено- Укараїна" (усім власникам Dacia надається річна карточка на знижки -10% на запчастини та на роботи). Тож вітаю!

Який зв'язок між знижкою 15% на запчастини для Dacia Club від ЮРК і 10% знижкою від Рено-Україна на все (банер висить зверху справа на сторінці, так що ми в курсі)? Якщо б сумарно виходило 25%, то питання би відпали зразу.
Для деяких членів клубу (наприклад, для мене, і для ще декого) 15% знижки в ЮРК на запчастини вже приблизно рік. Для всіх інших членів клубу (ще до акції Рено-Україна) було 10%. Відтепер, мабуть, для всіх членів клубу буде 15% на запчастини. Треба заїхати при нагоді на ЮРК і побалакати.

Ancho написав:

Тож вітаю!

Ну, вітати треба Dacia Club, якщо в них 15%. А ми Логан-Клуб в Україні  big_smile

І взагалі, про ЮРК в цій темі -  offtopic  Людина знайшла нового партнера, і це чудово! При чому тут ЮРК? Для ЮРК є своя тема, і не одна

  0

18

Re: Партнери клубу у Львові

Вітайте нового партнера у Львові - VIPAUTO (http://partner.logan.in.ua/view.php?id= … ubsubcat=0). kapitulation
Декого попрошу не кидатися пАмідорами - то не реклама.  babruysk

Магазинчик маленький, асортименту на полицях не надто багато. Але кажуть, що привезти можуть любе... або майже...
Принаймі, мені мою пів-вісь пообіцяли привезти оперативно (3-5 днів) і за найкращою ціною (і то Спідан німецький  rock ). А де тільки я за ту пів-вісь не питав - або дорого, або довго і дорого... Ну але коли привезуть, то побачимо, як воно насправді...
Магазин спеціалізується на французьких машинах, знижка для наших 15%.  smoke

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

19

Re: Партнери клубу у Львові

Я попросив Зевса перенести та перейменувати цю тему (початково було про "Володар коліс").
Пропоную тут висловлюватися про нових та старих партнерів, щоб знати, що в кого і по-чому. Так легше буде орієнтуватися в перевагах та можливостях цих партнерів.

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

20 Відредаговано samvexler (2015-06-17 11:00:21)

Re: Партнери клубу у Львові

Новий страховий партнер клубу LOGAN у Львові - СК БРОКБІЗНЕС.  smile


Шевченківське відділення ДЛФ СК «БРОКБІЗНЕС»
м. Львів, вул. Шпитальна 9,(2 поверх) (за ТЦ «МАГНУС»)
тел./факс (032) 253-75-83 (з 9-00 до 18-00)

Мої особисті контакти:

(097) 223-88-69 Віктор

www.insurance.lviv.ua

Для членів Logan-клубу знижка до 15% на всі послуги!

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0

21

Re: Партнери клубу у Львові

УВАГА!
Останнім часом популярними стали добровільні "автоцивілки" для збільшення ліміту відповідальності по майну і здоровя перед третіми особами до 50/100/150/200/250 тис. грн. Саме тому БРОКБІЗНЕС ввів нові більш вигідні тарифи!  tbsenile
Детальніше звертайтесь за вищевказаними контактами smile

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0

22

Re: Партнери клубу у Львові

АВТОКЛІМАТ- діагностика, ремонт, заправка автокондиціонерів!

http://autoclimat.lviv.ua/img/logo2.jpg

Доброго дня!  Наше підприємство працює на ринку більше 10 років.

Надаємо різноманітні послуги по ремонту та сервісному обслуговуванню автомобільних систем кондиціонування на Західній Україні. Являємось дистриб`ютором виробника компресорів Sanden в Україні.
У нас працюють висококваліфіковані працівники, які здійснюють професійне обслуговування та ремонт автокондиціонерів. Надають консультації з питань експлуатації кондиціонерів.
Колектив "Автоклімату" цінує час і кошти клієнтів, тому ми працюємо оперативно та надійно.

Підприємство здійснює:

Ремонтно-відновлювальні роботи:
-Алюмінієвих трубопроводів
-Радіаторів
-Різьбових з`єднань
-Наконечників
-Сервісних портів
-Шлангів АС
-Компресорів АС
-Заміна підшипників компресора АС
-Відновлення шківів компресора АС
-Відновлення електромагнітних котушок компресора АС
-Заміна фільтрів салону
-Промивка системи кондиціонера
-Антибактеріальна обробка системи кондиціонера
-Заміна комплектуючих АС

Продаж:
-Запасних частин
-Компресорів АС (нових та б/в)
-Розхідних матеріалів
-Обладнання
-Інструменту

Ми забезпечуємо наших клієнтів широким асортиментом сучасної, надійної та якісної продукції відомих світових виробників, а саме:
-компресорами АС
-трубопроводами
-радіаторами
-фільтрами-осушувачами
-фільтрами салону
-підшипниками компресорів кондиціонерів
-гумовими прокладками
-запасними частинами компресорів (сальники, ущільнення, набори прокладок, внутрішні частини)
-інструментом
-обладнанням та розхідними матеріалами.
На наших складах в наявності запасні частини до більшості компресорів АС та різні комплектуючі до кондиціонерів.

ВСІМ ЧЛЕНАМ КЛУБУ ЗНИЖКА !

Наші контакти:
http://autoclimat.lviv.ua/img/map.jpg
м.Львів, вул. Шевченка, 311 б
тел. моб.: 8 (067) 672-79-35, 8 (063) 732 11 66,
тел: 8 (032) 243-35-73
наша інтернет-сторінка: www.autoclimat.lviv.ua
ел. почта: mail@autoclimat.lviv.ua

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0