1

Тема: Металопластикові вікна в Києві. Де краще замовити?

Треба мені поміняти усі вікна в квартирі в Києві. В Києві не живу, тому слабо орієнтуюся в місцевих конторах, не хочу попасти на розвод чи недобросовісних. Буду вдячний якщо київляни зі свого доствіду підкажуть та порадять де якісно виготовлять та, що важливо, якісно проведуть монтаж металопластикових вікон. Наперед дякую.

Renault Logan 1.5 dCi 2013 Authentique Бежевий попелястий | БК
  0



2

Re: Металопластикові вікна в Києві. Де краще замовити?

shadow777 написав:

Треба мені поміняти усі вікна в квартирі в Києві. В Києві не живу, тому слабо орієнтуюся в місцевих конторах, не хочу попасти на розвод чи недобросовісних. Буду вдячний якщо київляни зі свого доствіду підкажуть та порадять де якісно виготовлять та, що важливо, якісно проведуть монтаж металопластикових вікон. Наперед дякую.

лично я бы посоветовал фирму "Глассо". Хоть и дороже, но стеклопакеты у них качественные были.

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

3

Re: Металопластикові вікна в Києві. Де краще замовити?

Palich написав:
shadow777 написав:

Треба мені поміняти усі вікна в квартирі в Києві. В Києві не живу, тому слабо орієнтуюся в місцевих конторах, не хочу попасти на розвод чи недобросовісних. Буду вдячний якщо київляни зі свого доствіду підкажуть та порадять де якісно виготовлять та, що важливо, якісно проведуть монтаж металопластикових вікон. Наперед дякую.

лично я бы посоветовал фирму "Глассо". Хоть и дороже, но стеклопакеты у них качественные были.

Дякую. Подзвоню до них, щоб порахували.
Можливо ще хтось може поділитися досвідом встановлення вікон. Хочу більш-менш вивчити ситуацію, щоб весною поміняти.

Renault Logan 1.5 dCi 2013 Authentique Бежевий попелястий | БК
  0

4

Re: Металопластикові вікна в Києві. Де краще замовити?

Так може ще хтось щось порадить?

Renault Logan 1.5 dCi 2013 Authentique Бежевий попелястий | БК
  0

5 Відредаговано vall (2014-02-20 20:55:42)

Re: Металопластикові вікна в Києві. Де краще замовити?

shadow777 написав:

Так може ще хтось щось порадить?

Компания  Олта. Завод в Броварах. Окна - саламандер. Ставил два года назад. Цены умеренные. Установили , не плохо.
Когда поставил, соседи тоже загорелись установить окна этой компании. Ну и совет, перед подписанием, на здачу и оплаты, щательно проверить. Совет, оплачивать после устранения всех недостатков. (касается с любой компанией)

  0