76

Re: Мій Логан

marchello написав:

Ну от и я  поміняв  собі  коня

upp  upp  upp  upp

marchello написав:

Ціна з кольором металік    153 800 грн

Это сейчас ведь 20-титысячные скидки на все Форды?
Цены просто карамельные на них  upp

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0



77

Re: Мій Логан

Всім дякую за вітання  like  rock 

Скажу чесно, неможу ніяк наїздитись, є бажання все більше і більше кататись. Двигун працює тихесенько, хороша шумка салону, двигуна та багажнику. Хоч машина здається невеликою (може від чорного кольору), але салон дуже великий (більше ніж в Логані), вмістима, задні сидіння складаються, відїжджають та повністю знімаються.   upp  Дуже багато плюсів, але з мінусів поки одне - малий клінерс, по ямах їздив, паркувався  і з бардюрів з"їжав  - не чіпляв брюхом, але щось боюсь зими, як минулого року , буду  чіплятися за льодяні криги . Захист двигуна стоїть пластиковий, ставити "кальчугу" - ще зменшиться клінерс. Поки думаю, що робити, вичитую російський фордівський форум (український галімий  - в кожній темі по 2-3 повідомлення і дуже не  цікаво). Краще ЛОГАН КЛУБУ я ще не зустрічав rock  upp

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

78

Re: Мій Логан

marchello
Ну, брате, вітаю! Щиро радий за тебе!
Тільки скажи чесно - коли Логана свого ріднесенького продавав - плакав тихенько, щоб ніхто н чув, дома в подушку, чи голосив привселюдно й поливав капот сльозами?

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

79

Re: Мій Логан

Crazy Poison написав:

marchello
Ну, брате, вітаю! Щиро радий за тебе!
Тільки скажи чесно - коли Логана свого ріднесенького продавав - плакав тихенько, щоб ніхто н чув, дома в подушку, чи голосив привселюдно й поливав капот сльозами?

Дякую Сашко! storstark
Ну троха було  тяжко на дущі, але не жалію, так-як попала машинка в нормальні руки, людину добре знаю (працює разом зі мною),  тому буду її бачити кожний день.

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

80

Re: Мій Логан

вижу у тебя багажник чуть другой формы, у меня этого впаяного миниспойлера нету. Чья это у тебя сборка?

  0

81

Re: Мій Логан

marchello
Классный пепелац - поздравляю !!  alc  rock

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

82

Re: Мій Логан

V.Solncev написав:

вижу у тебя багажник чуть другой формы, у меня этого впаяного миниспойлера нету. Чья это у тебя сборка?

А про багажник какой  машины вопрос,  Логана или Форда?

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

83

Re: Мій Логан

Zevs написав:

marchello
Классный пепелац - поздравляю !!  alc  rock

Спасибо! like  rock

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

84 Відредаговано Володяя (2011-03-01 22:19:57)

Re: Мій Логан

marchello написав:

DACIA LOGAN-1.4 Laureat, синій металік

Моя малышка!

  0

85

Re: Мій Логан

Володяя написав:

Моя малышка!

Краще завести свій борт.журнал, і там описувати про свою машинку.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0