176

Re: Газовое оборудование для Логана

Родной и Престиж В55 - 2 моих БК показывают без отличий газ от бензина, как ехал так и едешь...

шануймося!  empathy
  0



177

Re: Газовое оборудование для Логана

Завтра їду ставити ГБО 4 на свого логана. Коли приїду обов"зково напишу. Довго думав і грошей жалко було, але і на бензин давати по 6, 42 надоїло. А коли окупиться установка і чи окупиться мені пофіг. Вона не пропаде, її можна продати, або переставити на іншу машину.  :storstark:

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

178

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 Это правильно.

  0

179

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

Завтра їду ставити ГБО 4 на свого логана. Коли приїду обов"зково напишу. Довго думав і грошей жалко було, але і на бензин давати по 6, 42 надоїло. А коли окупиться установка і чи окупиться мені пофіг. Вона не пропаде, її можна продати, або переставити на іншу машину.  :storstark:

app :app: :app: Молодца

Мудрость приходит с годами, а глупость остаётся с рождения
  0

180 Відредаговано ls7 (2008-06-20 19:14:12)

Re: Газовое оборудование для Логана

поставив ГБО 4, заплатив усе разом - 7600 грн. Балон 14 кубовий.(вага приблизно 65 кг, машинка чуть присіла, зовсім незамітно) Установка зайняла приблизно з 9 до  14 год.  Проїхав 100 км, щодо тяги, скажу правду, відчувається різниця між бензиною щоб там не говорили, особливо відразу відчутно коли тільки почав їхати, а проїхавши десь 50-60 км, якось привиклось і навіть забував що їду на газі.  заправки повного балона, а це приблизно 32 грн, мені повинно б хватити на кілометрів 200-220 (це по моїх розрахунках). Ось так. кого що цікавить, пишіть. :crazypilot:

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

181

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

поставив ГБО 4, заплатив усе разом - 7600 грн. Балон 14 кубовий.(вага приблизно 65 кг, машинка чуть присіла,

так ти шо, метан встановив? Щось дуже дорого і балон міряеш в кубах, а не літрах?

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

182

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena
метан в кубах и меряют..

ls7
хз на пропан-бутане у меня летает норм!..

шануймося!  empathy
  0

183 Відредаговано mekena (2008-06-20 21:36:41)

Re: Газовое оборудование для Логана

Devil где ставил, какой фирмы?

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

184

Re: Газовое оборудование для Логана

В Донецке, возле Макаронки, фирму не помню... там же ставил и на ВАЗ 2104 (4 года назад)...
Все норм, все серьезно!  :upp:

шануймося!  empathy
  0

185

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena написав:
ls7 написав:

поставив ГБО 4, заплатив усе разом - 7600 грн. Балон 14 кубовий.(вага приблизно 65 кг, машинка чуть присіла,

так ти шо, метан встановив? Щось дуже дорого і балон міряеш в кубах, а не літрах?

Так, метан. дорого, але обладнання хороше, італійське, я живу в Тернопільській області, і передзвонив штук 10 фірм які займаються ГБО,  найшов дешевше на пару баксів на одній фірмі, але там польське обладнання було, і я рішив що краще вже хай ставлять італійське. Ставив у Франківську, робота  акуратна, хлопці до салону практично не лізли.,  Всі саморобні кріплення акуратні, пофарбовані. Пропан був би дешевше, але поперше він є дорожчим, розхід його більший ніж у бензини десь на 20%, у метана більший приблизно на 7-10%. Тай пропан як газ є небезпечнішим, він тяжчий за повітря і тому залягає у багажнику, створюючи вибухонебезпечну суміш, в той час як метан -  випаровується. Доречі коли я ставив собі, був ще один клієнт на НІСАНІ МАКСІМА а там 3 куба під капотом. зразу здивувався що і на такі машини ставлять гбо, правда йому установка обійшлась 11000 грн, з величезним балоном в 23 куба.

Ось так.
Можу зробити декілька фотографій, якщо кому цікаво. :moto:

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

186

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 Про расход на пропане тебя обманули, я поставил осенью пропан, расход выше бензина на 0.5л, в процентах это 7-8%, а 20% это тебе наверно установщики нарасказывали. Кстати едет машина (Логан 1.6, кондюк) неотличить от бензина. Ещё чтоб набралось в багажнике газа для взрыва надо столько, что возле машины за 20м дышать нечем будет. Можеш верить, можеш нет но тебе чуш наплели.

  0

187

Re: Газовое оборудование для Логана

Devil написав:

В Донецке, возле Макаронки, фирму не помню...

Сколько обошлось? Документы для регистрации в МРЭО дали?

ls7 написав:

Пропан був би дешевше, але поперше він є дорожчим, розхід його більший ніж у бензини десь на 20%, у метана більший приблизно на 7-10%. Тай пропан як газ є небезпечнішим, він тяжчий за повітря і тому залягає у багажнику, створюючи вибухонебезпечну суміш, в той час як метан -  випаровується.

мабуть навпаки, розхід пропана більший на 7-10 % від бензіна, ось тут пишеться: "...Есть у сжиженного пропан бутана и преимущество перед метаном - 225 литров этого горючего хватает на пробег около 500 километров, а метана, помещающегося в восьми баллонах - на вдвое меньший. На сжиженном газе работает вдвое меньше машин, чем на сжатом и вот почему. Пропан-бутана получают в 20...25 раз меньше, чем добывают природного газа."  http://gbo.ua/ru_articles_gas-petrol.html  і ось тут про недоліки метана: "...Но установка газа метана на автомобили в Украине сейчас не очень популярна из-за трех факторов. Во-первых, цена на него полностью зависит от экспорта из России и постоянно растет. Во-вторых, газовое оборудование для метана очень дорогое, в основном из-за дефицитных баллонов под метан, которые должны выдерживать давление 200 атмосфер. В-третьих, метановые баллоны существенно уменьшают грузоподъемность автомобиля, поэтому если и стоит устанавливать метановое ГБО, то лишь на грузовые автомобили, такие как ЗИЛ, ГАЗон, ГАЗель." http://www.gbo.ua/ru_articles_metan.html    Отаке...  :smoke:

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

188

Re: Газовое оборудование для Логана

leocom написав:

Про расход на пропане тебя обманули, я поставил осенью пропан, расход выше бензина на 0.5л, в процентах это 7-8%, а 20% это тебе наверно установщики нарасказывали

ага, он перепутал с пропаном или его ввели в заблуждение, короче, он попал!

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

189

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena написав:
leocom написав:

Про расход на пропане тебя обманули, я поставил осенью пропан, расход выше бензина на 0.5л, в процентах это 7-8%, а 20% это тебе наверно установщики нарасказывали

ага, он перепутал с пропаном или его ввели в заблуждение, короче, он попал!

Ніфіга я неперепутав,хіба ідіот міг перепутати пропан із метаном. У мого знайомого пропан стоїть на ауді 100, і він сам мені це розказував що у нього приблизно на 20% більший розхід газу ніж на бензині.

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

190 Відредаговано Devil (2008-06-21 11:34:46)

Re: Газовое оборудование для Логана

это где? ГБО-2?

шануймося!  empathy
  0

191

Re: Газовое оборудование для Логана

Devil написав:

это где? ГБО-2?

незнаю яке у нього покоління ГБО.
 :dntknw:

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

192

Re: Газовое оборудование для Логана

Доброго всім дня. Я уже давно на даному форумі не писав, якось так історично склалося, що в основному тусуюся на http://forum.logan.ru/ з тим же ніком.

Так от. ГБО поставив, коли був пробіг 37000 км. Зараз уже 57000. Тобто, 20000 проїхав на пропані. Емоції лише позитивні. Статистика набралася. 

Якщо при моєму стилі їзди я витрачав бензину 6,5 л/100 км, то газу витрачаю 7,5 л. Тобто, розход більше на 15%. Не виключено, що їздити став дещо агресивніше (звик то гарної машини - попередниці було 30 років з двигуном 1,1).

Постійно слідкую за цінами на бензин та газ пропан. Оскільки двигун малопотужний 1,4 л, розход невеликий, та ще й їжджу я економно, то окупаються 5500 гр дуже повільно, але вже швидше. Якщо зразу при установці у жовтні минулого року я "відбивав" лише 7-8 грн на кожних 100 км, то зараз - 15 грн.
По моїх грубих прикидках, я вже "відбив" приблизно 2000 грн. Але що подобається, що масло після 12000 км таке, яке було на бензині після кілометрів 800-1000. Свічки красиві, а на бензині на одному комплекті наїздив 3000, потім став троїти двигун, свічки стали червоні, ізолятори покрилися залізною плівкою (фероцени, трам-та-ра-рам).

Копі-пастити не буду сам себе, кому цікаві мої враження, а також фото мого ГБО, може подивится http://forum.logan.ru/viewtopic.php?p=284977#284977

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

193

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena написав:
Devil написав:

В Донецке, возле Макаронки, фирму не помню...

Сколько обошлось? Документы для регистрации в МРЭО дали?

ls7 написав:

Пропан був би дешевше, але поперше він є дорожчим, розхід його більший ніж у бензини десь на 20%, у метана більший приблизно на 7-10%. Тай пропан як газ є небезпечнішим, він тяжчий за повітря і тому залягає у багажнику, створюючи вибухонебезпечну суміш, в той час як метан -  випаровується.

мабуть навпаки, розхід пропана більший на 7-10 % від бензіна, ось тут пишеться: "...Есть у сжиженного пропан бутана и преимущество перед метаном - 225 литров этого горючего хватает на пробег около 500 километров, а метана, помещающегося в восьми баллонах - на вдвое меньший. На сжиженном газе работает вдвое меньше машин, чем на сжатом и вот почему. Пропан-бутана получают в 20...25 раз меньше, чем добывают природного газа."  http://gbo.ua/ru_articles_gas-petrol.html  і ось тут про недоліки метана: "...Но установка газа метана на автомобили в Украине сейчас не очень популярна из-за трех факторов. Во-первых, цена на него полностью зависит от экспорта из России и постоянно растет. Во-вторых, газовое оборудование для метана очень дорогое, в основном из-за дефицитных баллонов под метан, которые должны выдерживать давление 200 атмосфер. В-третьих, метановые баллоны существенно уменьшают грузоподъемность автомобиля, поэтому если и стоит устанавливать метановое ГБО, то лишь на грузовые автомобили, такие как ЗИЛ, ГАЗон, ГАЗель." http://www.gbo.ua/ru_articles_metan.html    Отаке...  :smoke:

ставити чи не ставити - діло кожного, я поставив.

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

194

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

ставити чи не ставити - діло кожного, я поставив.

Питань нема, просто доручніше було б ставити саме на пропані...
Devil

mekena написав:

Сколько обошлось? Документы для регистрации в МРЭО дали?

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

195

Re: Газовое оборудование для Логана

У ГБО-2 больше расход газа чем у ГБО-4 это факт!
Говорю, потому что у меня на ВАЗ 2104 стоит ГБО-2 уже 4 года.. на MCV уже месяца 3 стоит ГБО-4.. ВСЕ факты знаю в лицо

шануймося!  empathy
  0

196

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena
все дали, на жигули у них же ставил 4 года назад
ГБО-4 у них от 4500 - Польша, до 6200 - Италия (есть еще промежуточные итальянки, цены не помню)

шануймося!  empathy
  0

197

Re: Газовое оборудование для Логана

Devil телефон контактный есть?

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

198

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena написав:

Devil телефон контактный есть?

є, але як я казав це у Франківську

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

199

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena написав:
ls7 написав:

ставити чи не ставити - діло кожного, я поставив.

Питань нема, просто доручніше було б ставити саме на пропані...
Devil

mekena написав:

Сколько обошлось? Документы для регистрации в МРЭО дали?

Документи в МРЕО не дав і не буду, по машині не видно що вона на газі, так як заправочний кран стоїть у середині багажника. А мені в багажник ще ні один Даїшник не заглядав. Тай і якщо заглляне, думаю що 10 грн йому вистачить (із практики мого брата). А платити відразу їм зща документи 600 -700 грн (наскільки я знаю) нехочу.

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

200

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

є, але як я казав це у Франківську

я у Devil питав....

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0