1 Відредаговано дядя Міша (2016-06-22 18:41:08)

Тема: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

А ми з дружиною зробили сьогодні перший крок до вступу в Logan-Клуб. Авто 1,2 замовили в салоні 16.03.12 (вже була підвищена ціна на 1800грн). Завдаток не оплачували, договір тільки в усній формі, комплектація Автентік,  колір,  складне сидіння,  протитуманки. Вийшла загальна сума в 104200. Обіцяли завести 13-15 травня. А тут "подаруночок" підвалив від нашого уряду - додаткове мито. З нетерпінням чекав часу "Х". Вдмінять - не відмінять-відтермінують (суд розглядав). Навіть був готовий, що ціна підвищиться ще на 3тис (виходячи із здорового глузду щоб не дерти останню шкіру з Покупця). Буквально напередодні  цього часу "Х" телефонує мені менеджер і повідомляє, що нова ціна буде більшою на 6200. Стримуючи себе, що я тільки тоді не виговорив (в межах розумного і не образливого, бо свого менеджера я все ще поважаю дуже-дуже). Менеджер сказав, що є надія, що авто заїдуть в Україну до збільшення мита, і в такому разі підвищення ціни не відбудеться. В понеділок 15.04.13 телефонує мені менеджер і повідомляє приємну новину, що замовлене авто успішно перетнуло кордон до введення додаткових мит (най їх чорт візьме) і треба тільки почекати трохи, коли авто привезуть до регіонального дилера (Мукачево., Закарпаття, "Авто Акорд", Євген - менеджер просто супер) про що мені зателефонують. Вчора (22.04.13) подзвонив, що авто доставили і можна приїхати на оглядини. Сьогодні ми з дружиною у дилера, ціна без змін, зробили перший внесок близько 60% (треба ж ще старе авто продати), підписали договір на купівлю з відтермінуванням до кінця травня і дружно попрощалися.
Буде 100%, ДАІ, т.п. відкрию бортовик і як там дальше? smile

Поспілкувався сьогодні з дилером. Говорить, що в найближчий час імпорт (тобто ввезення) авто з двигуном 1,6 призупинено. Не рентабельно в зв'язку з додатковим митом. Хто хоче купляти, то треба дивитися на залишки ввезення, або орієнтуватися на 1,2 бензин, або 1,5 дизель. 0,9 бензин поки в планах не стоїть.

ПС. Був якось в салоні Сітроена(Ужгород), то у менеджерів лиця були, майже вони квасного молока попили. Базових версій не обіцяли взагалі до початку літа. В Пежо (Ужгород) до квітня так і не вдалося подивитися авто.
Рено рулить. А менеджер Євген - один з найкращих (якщо не найкращий). smile

31.5.13 - Авто урочисто виїхало з салону.

ХРОНОЛОГІЯ ЗМІН / ОБСЛУГОВУВАННЯ / ТОЩО.
2,5міс - 2.400км - монтаж електроприводу відкривання багажника опис тут, з фотографіями тут; монтаж камери заднього виду опис тут, з фотографіями тут.
4 міс - 6.800км - придбано 4 зимові гуми і вони вільно поміщаються в багажник тру-ля-ля, тут з фото.
8 міс - чохли на сидіння від "MW Brothers" PREMIUM STYLE.
1 рік - 14.330км - ТО-1.
2 роки - 25.180км - ТО-2.
2 роки 6 міс. - 29.500км - заміна свічок.
3 роки - 35.500км - заміна по гарантії прокладки клапанної кришки
           - 35.800км - перевірка системи кондиціювання та дозаправка.
           - 36.800км - круїз-контроль та обмежувач швидкості.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0



2

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша щиро вiтаю! А яка стара машина?

Logan Laureat 1,6 mpi  2006 - був...
Logan Authentique  MCV 1,5 tdi 2017 - зараз...
  0

3

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Alik написав:

А яка стара машина?

Жужік 07.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

4

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:
Alik написав:

А яка стара машина?

Жужік 07.

Если Запорожец, то сам года три практиковался и это были самые незабываемые приключения. И когда пересел на Ваз 2106 - было состояние эйфории, а с Ваза на Логан еще лучше!!! В общем, вы перепрыгнули одну ступеньку  smile

Logan Laureat 1,6 mpi  2006 - був...
Logan Authentique  MCV 1,5 tdi 2017 - зараз...
  0

5 Відредаговано Pashko (2013-04-24 11:32:18)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Alik
Сдается мне, что

дядя Міша написав:

Жужік 07.

это Джигули 7-й модели.... imho2 про запорожцы 07 ниразу не слышал.

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

6 Відредаговано Pashko (2013-04-24 10:41:51)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша
Отмечусь и тут: Добро пожаловать! Ни гвоздя ни жезла на новом "коне". storstark:rock:

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

7

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Alik написав:
дядя Міша написав:
Alik написав:

А яка стара машина?

Жужік 07.

Если Запорожец, то сам года три практиковался и это были самые незабываемые приключения. И когда пересел на Ваз 2106 - было состояние эйфории, а с Ваза на Логан еще лучше!!! В общем, вы перепрыгнули одну ступеньку  smile

Та ні не перескочив. Жужік - це Жигулі, 07 - це 2107. smile Правда цих одинакових сходинох для практики в мене вже було достатньо.
Надіюся нове авто буде справно служити вірою і правдою. Вже в голові стоїть багато планів, що буде робитися для покращення комфорту та естетики.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

8

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша вітаю з придбанням надійного авто upp
Ласкаво просимо до Клюбу coffee

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

9

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Pashko написав:

Alik
Сдается мне, что

дядя Міша написав:

Жужік 07.

это Джигули 7-й модели.... imho2 про запорожцы 07 ниразу не слышал.

А я нирАзу не слышал о жужжащих 2107... А вот запорожец действительно поджужживает! smile

Logan Laureat 1,6 mpi  2006 - був...
Logan Authentique  MCV 1,5 tdi 2017 - зараз...
  0

10

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:
Alik написав:

А яка стара машина?

Жужік 07.

Жигуль  -- "Жулик 07" ..... dumbom

Logan Base - 1.4 -  "Синий Минерал"- 2011г. и АЗЛК(Алеко)-2141201-1991г.в.

"Делаешь-не бойся, боишься не делай".
  0

11

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

31.5.13 викатив свого воїна з салону. Початок обкаточного періоду пішов.....

Зразу в салоні встановив сигналізацію iCode 07.

ПС. Далі буде.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

12

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша
Поздравляю !!! rock

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

13

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

alcпоздравляю

Renault Logan MCV ambiance 2010г.+ГБО  синий электо:перед.эсп,птф,нержав.обвес.бк. дхо.
  0

14

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

storstark Ни гвоздя ни жезла! tbsenile

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

15

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Поздравляю!
Думаю, будет лучше Жужика!:D

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

16

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша

Вітаю! Хай тільки радує!   storstark     alc

Рено Логан Silverline 2012.Бортовик http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=12383
Настоящий мужчина не должен сожалеть о двух решениях в жизни: о своей жене; о своём автомобиле...сам выбирал.  (не моё, но правда и, защита от нытиков)
  0

17

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша поздравляю Вас! Пусть служит машинка верой и правдой rock

Logan, 1.4 Ambiance, 2 ф,серый платина, 2009г, Гур+Кондиционер+ПТФ+БК от airdrive+ДУ ЦЗ+тонировка+парктроник
  0

18

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Поздравляю! Удачи на дорогах. storstark:rock:

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

19

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Ура!!! Поздравляю с приобретением верного друга!
А менеджеру Євгену plus в репу big_smile

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

20

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Вітаю земляка з придбанням класного авто! Ласкаво просимо в клуб! app

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

21 Відредаговано дядя Міша (2013-06-03 22:04:27)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Перші враження (як позитивні, так і не зовсім радісні):

Динаміка двигуна добра, без нарікань, але я ще тільки придивляюся і не можу в повній мірі все оцінити (тільки 100км проїхав). Надіюся (та ні - я впевнений) вибраний двигун мене не розчарує.

Салон добротний, шумка задовільна (планую ще покращити в майбутньому).

Кондюк працює добре, даже не відчув різниці в тязі двигуна.

Радіо/CD/MP3  відпрацьовує зовсім непогано. Трохи підтянути акустику і на перший час (до того як в кишені з'являться вільні кошти на новий головний пристрій) дуже даже добре: 18 ФМ станцій в пам'яті (сам поки не замітив плавання звуку як дехто описував - продовжую спостерігати), підрульовик зручний, з флехи (16ГБ) читає нормально (але MIX-режим зміг підключити тільки 1 папку, а всі одразу не вдається), телефон (Нокія 5800) підключив, але кирилицю не відображає (вірніше кодування не стикуються yikes).

Акумулятор в комплектації 40А dash1 А я читав, що в декого 60А в комплектації з 1.2-двигуном.

Відкривання закривання дверей та кришки багажника. Я не очікував, що механічно за допомогою ключа можна закрити/відкрити тільки окремо двері водія, або кришку багажника. А що зробити з іншими 3-ма дверми? Н-д, вийде з ладу електроніка в незнайомому місці, то як тоді можна зачинити машину не за допомогою централного замка?

Відносно обслуговування в оф.дилера. Менеджер по продажам Євген (про якого в мене тільки позитивні враження) ще пляшку Шампанського (мій любимий Брют) подарував обмити покупку та деякі дрібнички на додачу (брелок, набір килимків).
А от майстер (Коля), який ставив сигналізацію ледве мене не покусав. Відмовився монтувати сигналізацію, щоб працювало на 2-етапне відкривання дверей і не захотів проводити додаткові канали на освітлення (для підсвітки вночі) і для кришки багажника (для ізольованого відкривання). Все це або не хотів пояснити, або просто видавив із себе, що це конструктивно неможливо, бо порушить роботу штатного центрального замка, або взагалі переадресував да майстра-приймальника, що мені необхідно буде в такому разі збільшити вартість робіт на 200-400грн. (в залежності що я ще захочу). Я відповідно "притримав возжі", думаю, що досить їм в салоні і 577грн за стандартне встановлення сигналізації.

Зупинився на другий день біля супермаркета за покупками, так підійшов дядечко поцікавитися автомобілем і сказав, що свій 7-річний Mitsubishi Lancer планує замінити якраз на такий Лоджік.

Із земляками (і не тільки) радий буду познайомитися в реалі також.:like: Записуйте в свої ряди.:tbsenile:

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

22

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

ми і тут тоже - тема :  "Есть ли кто с Закарпатья?" coffee

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

23

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

Перші враження (як позитивні, так і не зовсім радісні):

Вітаю з автівкою!!!
На сервіс не зважай, я сьогодні також сперечався і вимагав від електриків більш гнучкого налаштування сигналізації...
Їх врятувало те, що вже було 19-00 і я хотів додому.
Взагалі встановили паскудненько, сфотографую і побачите, сигналізацію прийдеться перероблювати у профессіоналів. sad

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

24

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

Акумулятор в комплектації 40А

в всіх базових логанах з мотором 1,4 такий же самий і працює в людей не менше 5 років.
в мене особисто вже 3 рік, зимою в -30 заводив без проблем. так шо не парся!!!

п.с. вітаю з новим авто. задоволення від керування crazy_pilot і удачі на дорозі!:coffee:

  0

25

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

And_TC написав:

і працює в людей не менше 5 років

Не знаю, не знаю. Мій "помер" через півтора роки.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0