51

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Ще приїхав мій останній заказ - накладка на задній бампер з нержавійки. Виглядає досить гарно, і захищає бампер від подряпин upp

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0



52

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

І перед самим св`ятом я затонував свою ласточку: спереді посередньо темна плівка, а задні вікна темнішою плівкою. Тонував спеціаліст своєю плівкою, за все обійшлося 940 дерев`яних.
  Ну вроді все. Ще раз всіх з св`том rock

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

53

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

ОГО!!! Какая работа проделана!!!  upp  upp
Нравится накладка на бампер сзади и на пороги!!!
А вообще все очень хорошо и гармонично: и тонировка и накладки smile)) Все в общем!  upp

Renault Logan  Ambiance 1.4 2010г.в
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=9723 - бортовик
  0

54 Відредаговано bravo (2011-05-01 21:24:42)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Добрий вечір шановні форумчани. rock
  На вихідних нарешті пустив свою ласточку на трасу, було шість людей і ще де яка поклажа. Не багато, десь 300км. Приблизне завантаження: 470- 490кг.  Машинка ішла БЛЕСК.  tbsenile  Трохи туповата на розгон на п`ятій...  moto  Чотирьом на задньому сидінні було трохи не зручно (дві дами 60 і 80 + дорослі дітки 40 і 55), але їхав 110-120км/ч, і вони дискомфорт не замітили, півтори години. Машиною радію досі... як мала дитина.   gheart Заміряв розхід: 7 - 7.2 на 100/ км 92 ОККОвского патроля. Думаю так багато із-за завантаження і швидкості... Бо в городі після поїздки почала їсти 8 рівно. Думаю обкатка дає себе знати  moto І це при "класних" дорогах, де постійно присутня 1, 2, 3 і рідко 4, дуже -дуже рідко 5, передачі.  fly
  В даний момент пробіг 3550.  upp
  До МСВішика притензій нема.  smoke Вона мені служить, а я цю машинку поважаю і "люблю". Теща дивилась, як я мив машинку, і каже: "Ти так за моєю донечкою не дивишся, як за машиною" , на що я тещі відповів: "За Вашою донькою, дивляться багато хто: і я, і батьки, і свекри, і інші особи мужского роду, а за машинкою тільки я один..." like  Машинка біжить клас, але є деякі питання...
  В районі головки блока, біля термостата, з`явилось якесь потіння антифрізу. Але тільки потіння, далі не іде - наблюдаю... dash1  І ще нюанс, шановні форумсани, верхні подушки передніх стійок, підняті від стаканів на 3- 4 мм. від стаканів dntknw Так потрібно? Раніше не замічав - по підвісці питань нема, гупання (великі) відсутні. Підскажіть...

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

55

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

Підскажіть...

+1. Тоже интересно.

Первый и единственный серебристый ЛАУРЕТ 1,4 ф-1 по Большой Ялте.
  0

56 Відредаговано Tank (2011-05-03 18:27:49)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

верхні подушки передніх стійок, підняті від стаканів на 3- 4 мм.

Это норма. На всех автомобилях семейства Логан так было, есть и наверное будет. Такая конструкция.

bravo написав:

біля термостата, з`явилось якесь потіння антифрізу

Криминала не вижу там. Катайтесь и наблюдайте дальше.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

57 Відредаговано bravo (2011-05-03 19:12:50)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Tank, дякую, заспокоїли  coffee . Буду кататись і наблюдати  tbsenile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

58

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

Також в багажнику під час відкриття будь-яких дверей постійно горіло світло. Потавив вимикач.

Подробнее,могли бы описать установку выключателя? Спасибо! plus

Renault Logan MCV (AMBIANCE),5-ти местный, вишнёвый металик
  0

59

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Всім привіт! Давно не заглядував в свій бортовик - часу обмаль... Але виправляюсь.
Політ мого самохода відмінний.  upp  За цей час поставив форкоп. Ставив в офіціалів... Недорого...
Хотіли 3600, а зі знижкою вийшло  3425.  dash1  Як би не спонсор (батько дуже хоче тягати вулики з бжолами, тому й сам наполіг на цьому девайсі), я б ніколи за такі гроші його не брав би.
Ще прикупив навігатор: 6 дюймів, фм-передавач, блутуз, і куча всього... Фірма Pionneer, але в документах в пряму пишуть, що виробник GPS-навігатора LEXAND. А мені аби працював.  big_smile
А так все ОК!  upp Зі своїм МСВішиком получаю тільки одне задоволення.  fly 
Розхід на місто 8 - 8,3 , на трасі 6.5 - 6.8... І це я їду різко і швидко (но не рву її), але ласточку свою бережу і не вбиваю... бережно до неї, а вона мене "розуміє". tbsenile
Взагалом 12 числа на Трійцю нам було три місяця, і за цей час накатано 7 000 тик. по наших напрямках.
Час від часу полірую свою мащинку. Полірольку вибрав з тефлоном, але без аброзиву.
Заглядаю під капот - що нова, тільки пилу багато - літо як-не-як (мийка зламалась, якраз ремонтую, але на своє часу ніколи не має).
Так що, своїм вибором я задоволений і не жалію... Жалію, що не хватило грошей на кандюка, і вже не один раз прийшлося возити 6 персон в тісноті. А міг жиш брати 7містну - різниця в кредиті була зразу десь на 3 тик. , а що місяця на 50 наших. Ітак в перший місяць мав заплатити 2 700, дав 3 000. Другий 3 000. А на третій питаю: "скільки?", вже 2 070 - радує, зменьшується, але вніс в касу знову 3 000.
Кредит кредитом, то дрібниці.  big_smile  Підзбирую гроші на море. Знайшов гарні місця в Криму. Діло в тому, що я не їду в одне і теж місце. Тепер Ніколаєвка буде. Кстаті, перед тім було Чорноморське -всі удобства в часному пансіонаті кримскіх татар, даже харчування і не дорого  upp  - телефон зберіг (кому треба).
  В майбутньому хочу активувати БК і зробити чіповку.
  1.6 дуже добре тяне, але на днях старий Сіат Толедо мене випередив на пів корпуса від світлофора до світлофора (400м). Я в гонки грав перший раз, но більше 4500 двигуну не давав, "сдрейфил" -мож тому і програв, але не гружуся, бо: 1-машинку свою не перегрузив, 2-на перехрестя в`їхав зі всією увагою і мінімальним зносом тормозних колодок, і відсутність "підрізань" (аварійних ситуацій), 3 - в нього був можливо 1.6 v16, або 2.0 літра.  smoke 
  А ще поки теплий сезон хочу зробити віброшумку машинки. Моя мене, влаштовує повністю, но покатавшись на Мерсі (здоровий семимістний джип біля 3 тонн) на швидкості 180 - 200, я зрозумів, що щось треба робити з моїм апаратом.  dntknw
Вот такі в мене зедуми.  wink

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

60

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Всім доброго дня. Вот і осінь прийшла.   big_smile
Через 7 днів буде пів року моїй МСВішці в моїх руках.  app  Накатав я вже 13 тик по нашим чудо-дорогам. 
Скоро на ТО - 1. Збираю на це добре діло балабасікі.  dash1
З машиною ніяких питань взагалі не виниколо.  dntknw Їде собі та й все. Все крутиться і фунциклірує, як нова,  crazy_pilot Після 12 тик склалося таке враження, що моїй ласточці стало легше їхати, якась вона резвіша стала...  tbsenile Розхід по місту 7.6-8 ОККОвського 92 (заправку не міняю) і не більше.
Підвіска все гарно відпрацьовує, мотор шепоче (більше 3тисяч не жму - не має потреби), коробка все перемикає, щеплення на холостих видає той самий привичний логановодам звук... Одним словом все ОК.  upp
Пройшов випробовування задній бампер моєї машинки... Здавав я на зад з людського двору, одночасно говорячи по телефону, в право - в ліво подивився, а в зеркало заднього виду не встиг. Вперся своїм бампером в чужий задній. На мому нічого (ледь замітне сіровате п`ятно, як що знати де те місце, і дивитися через мікроскоп), а на чужому бампері зламана пластмаса і здерта краска.  dash1  Все обійшлося мирно і спокійно. Власником автівки є майстер по рихтовці і покрасці автівок, в добавок мій добрий знайомий. І так, як в його машині був вже задітий передній бампер, то під час його ремонту за одно зробиться і задній. А в вечері був дружній могорич  alc   storstark   alc
Кредит за машинку потроху виплачується. Кожного місяця по 3 косаря, а останній 6.  dash1
Потроху готуюсь до холодної пори року. Заказав в інтернет магазині зимові шини MARANGONI 4 ice E+ 195 65 R15 по 750 гривасів за колесо. В середу має приїхати, тоді сфоткаю і фоткі виложу.  fly
Ще в задумах є плани на обігрів зеркал, на віброшумку і на весну на легкосплавні диски під літню гуму.
Так що машинка їздить гарно (тьху, тьху, тьху), заробляє на сім`ю,  на мене і ще й на себе.  tbsenile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

61

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Вот и чудненько ,главное не ломается и хозяина радует, удачи app  app  app

Renault Logan MCV ambiance 2010г.+ГБО  синий электо:перед.эсп,птф,нержав.обвес.бк. дхо.
  0

62

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Вчора приїхала "Новою Поштою" до мого МСВішика зимова гума. Вибрав Марангоні, тому, що на попередніх машинках себе зарекомендувала з найкращих сторін.  upp  Хоча признаюся честно - хотів Йокогаму (Yokohama Ice Guard IG35 195/65 R15 91Q), на жаль розібрали...  dntknw
Так що обувку до своєї машинки вже маю.  tbsenile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

63 Відредаговано bravo (2011-09-08 11:59:58)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Вчора приїхала "Новою Поштою" до мого МСВішика зимова гума. Вибрав Марангоні, тому, що на попередніх машинках себе зарекомендувала з найкращих сторін.   upp   Хоча признаюся честно - хотів Йокогаму (Yokohama Ice Guard IG35 195/65 R15 91Q), на жаль розібрали...  dntknw 
Так що обувку до своєї машинки вже маю.   tbsenile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

64

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Приїхала наклейка клуба...  upp
Я балдю... Зевсу дякуюююю big_smile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

65

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

На днях віз - забирав з батьком з пасіки мед: прицеп нагрузили,і в салон кучу людей - по трасі, да й на місто , їхала машинка , шо пуста. Набирає, тягне, ротмозить - "бомба" Я довольний...  tbsenile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

66

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Привіт всім форумчанам.   coffee
На днях доставили мені стекольця з підігргвом на зеркала на мою МСВішку з Одеси - 205 грн. за все. Але не має як поставити. Обмаль фініків. Фінанси пішли на іньше.
Неподалік від мене Львів. І там відбувалася терор-організація по активації БК. Змушений був поїхати, бо дуже хотів. Робив _AlexSander_  , за що я йому дуже вдячний- грамотно, швидко, кваліфіковано. Хвала.
Находу Ростислав (Novik) - зробив чіп-тюнінг. Вот тут, на трасі в 240км, я був здивований - зразу просто легше іде, но потім побачив, на обгонах, не пуля, но резвіша. Іде, якось плавніше, і резвіша - на багато,  порівняно з прошлим. Швидкість 120 -130, а розхід 6.7. А був ( я засікав) 7, 2 - 7, 4  при такій швидкості раніше. Я задоволенний, і цим людям Пошана і честь за роботу. А ще, організаторам Олегу І Володі у Львові також респект і уважуха. Всім здоров`я і взєморозуміння. ОК.  plus  plus  plus  upp

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

67

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

Привіт всім форумчанам.   coffee
На днях доставили мені стекольця з підігргвом на зеркала на мою МСВішку з Одеси - 205 грн. за все. Але не має як поставити. Обмаль фініків. Фінанси пішли на іньше.
Неподалік від мене Львів. І там відбувалася терор-організація по активації БК. Змушений був поїхати, бо дуже хотів. Робив _AlexSander_  , за що я йому дуже вдячний- грамотно, швидко, кваліфіковано. Хвала.
Находу Ростислав (Novik) - зробив чіп-тюнінг. Вот тут, на трасі в 240км, я був здивований - зразу просто легше іде, но потім побачив, на обгонах, не пуля, но резвіша. Іде, якось плавніше, і резвіша - на багато,  порівняно з прошлим. Швидкість 120 -130, а розхід 6.7. А був ( я засікав) 7, 2 - 7, 4  при такій швидкості раніше. Я задоволенний, і цим людям Пошана і честь за роботу. А ще, організаторам Олегу І Володі у Львові також респект і уважуха. Всім здоров`я і взєморозуміння. ОК.  plus  plus  plus  upp

Подсоедени обогрев зеркал к проводам которые идут на обогрев заднего стекла,проводка проходит возле водительской двери,самые толстые провода.

  0

68

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Андрей-S-o,  я знаю. але, якщо знімати карту дверей, то вже і зразу робити віброшумку, а на це зараз відсутні фінанси...  smile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

69 Відредаговано bravo (2011-10-05 11:44:26)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Вот і моя ласточка вчора пройшла ТО-1. В Луцьк-Експо зустріли гарно, зробили відносно добре, відправили швидко.  dntknw
   Поміняли масло ELF EvolunionSXR 5 W 40   3.5 л. - 242.92грн.
   Фільтр масляний - 71.10
   Фільтр повітряний Логан=Кенго 1.4=Сандеро - 98.10.
   Антифріз концентрат 1/1( -37), за 100 мл.  6.12грн. ( по рівню в бачку, ні на 1 мм. не змінилося на холодну)

   Комплексні роботи (заміна воздухана 31.20) - 187.20грн.  Загалом за все 618.84 грн.

Але є нюанс... Пару днів назат, замітив, що на поворотах в право, чи в ліво. на невеличких не рівностях, з`явився глухий "ТУК". Днів два назат, знову на не рівних поворотах - "ТУК-ТУК".  А вчора, перед ТО, вже було "ТУК-ТУК-ТУК" На ТО сказали, що підвіска в доброму стані (я наголосив,що б її передивилися). А в вечері Почало стукати коли їду прямо на малих нерівностях, а також, коли розвертаюся на рівній дорозі...  dash1  Так що сьогодня їду на інше СТО, треба визначити, що то є ( я чомусь грішу на втулки стабілізатора). Далі буде...

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

70

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

"ТУК-ТУК-ТУК"

Скоріш за все що це тормозні супорта.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

71

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Олег, може бути, бо підвісці, ще рано. Але чому аж по дніщу віддає? А може то в страха великі очі...

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

72

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Приїхав з СТО, де працює мій знайомий. Олег (OKurylyshyn ) був правий  plus - це дійсно "тряслися" супорта. Водійський більше, пасажирський меньше. Сказали,що розбовталися направляючі, які були зразу й перебрані, й змазані. Шум (шат) відразу зник. В машинці стало тихо й більш комфортно...  tbsenile
Але попередили, що казус може повторитися, бо водійські направляючі, мають маланьку вироботку  dash1  (Чому, не зрозуміло, адже були в заводській смазці), і на майбутнє потрібно виточити направляючі з чуть більшим діаметром.
Підвіску передивилися при мені і сказати: "Бомба", я і сам це бачив  upp За все про все 40грн.
Вот тепер я задоволений проходженням ТО-1.  big_smile  Машинкою довольний,що слон, їде, що нова, а навіть і краще після чіповки: в жилах свіже-чисте масло, легені нові.  crazy_pilot  Далі буде...  fly

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

73

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

це дійсно "тряслися" супорта. Але попередили, що казус може повторитися, бо водійські направляючі, мають маланьку вироботку

Це хвороба Логанів. Я в Львові знайшов кантору, яка це лікує рас і на завжди, ціна приблизно 250 грн. Думаю собі до зими зробити, бо також тарабанить. Як буде готово, о відпишусь.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

74 Відредаговано bravo (2011-11-09 02:52:09)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Вчора, після обіду, почувше невнятне бубочання  від заднього правого динаміка, заїхав до офіціалів. Сказали, мовляв здох динамік, гарантія 3 місяця, (пройшло 3) але поміняємо по гарантії, вже 8, але, без проблем. Поміняємо обидва...
  Чесно ,яікісь вони стрьомні... Но я всерівно заміню...
З класного. smile На днях приїхав підлокотник, який, я заказував від Олександра (santhe) з Рівного - бомба, катаюся і насоложуюся комфортом. Не жалію, ти м більше , дивився в офіціалів - 1078грн. без установки, один в один такий же. Я довольний... wink Сашкові дякую за труди...
   Далі буде...

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

75

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Вчора при мені, на офіційному СТО, замінили по гарантії два задніх динаміка. Ще й перепитали, чи все гаразд.  В принцепі, я задоволений. Звучання музики стало знову нормальним. vissla
Спідометер показує 18 000. Машинка, що нова - тільки радує. Насолоджуюся драйвом. upp

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0