26

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Genna написав:

Подкачивать после заполнения бака, без отключения от фильтра и сбрасывания давления созданным насосом? Или все подключено - и подкачивать?

Бак должен быть пустым. Можно и не отключать, просто слить с бака воду и перекрыть на нем краник. Замерить манометром и подкачать если надо. На баке должна быть наклейка с необходимыми параметрами

  0



27

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Пропоную систему очистки води із збереженням мінералізації та високою ефективністю очистки. Принцип дії: поєднання вугільного блоку та ультрафіолетової лампи, за роботою яких стежить провідна система електронного моніторингу. Вугільний фільтр видаляє з води мікрочастки і понад 140 забруднювальних речовин; ультрафіолетове випромінювання знищує понад 99,99% водних мікроорганізмів, тоді як система електронного моніторингу перевіряє функціонування пристрою і дає знати користувачу, коли потрібно замінити картридж. Система працює при мінімальному тиску води та не має звязку з каналізацією. Система сертифікована по стандартах  NSF/ANSI 42, 53 та 55. На відміну від інших систем мінімальне обслуговування, мінімальна енергоємність та мало місця для встановлення (приблизно як 5-літровий бутиль). Якщо є питання, звертайтель.

Для того, щоб мати те, чого Ви до сих пір ніколи не мали зробіть те, чого Ви до сих пір ніколи не робили
  0

28

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Nest
Спасибо за предложение. Но "Что имеем - то имеем" (с).
Нужна консультация по установке и пуску в работу.
Спасибо, RUNO!

Будьте внимательны к своим мыслям - они начало поступков. /Лаоцзы/
MCV 1,6+ГБО+ЭСП+БК+ЧТ (by _AlexSander_)
  0

29

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Nest написав:

Пропоную систему очистки води із збереженням мінералізації та високою ефективністю очистки. Принцип дії: поєднання вугільного блоку та ультрафіолетової лампи, за роботою яких стежить провідна система електронного моніторингу. Вугільний фільтр видаляє з води мікрочастки і понад 140 забруднювальних речовин; ультрафіолетове випромінювання знищує понад 99,99% водних мікроорганізмів, тоді як система електронного моніторингу перевіряє функціонування пристрою і дає знати користувачу, коли потрібно замінити картридж. Система працює при мінімальному тиску води та не має звязку з каналізацією. Система сертифікована по стандартах  NSF/ANSI 42, 53 та 55. На відміну від інших систем мінімальне обслуговування, мінімальна енергоємність та мало місця для встановлення (приблизно як 5-літровий бутиль). Якщо є питання, звертайтель.

интересно. А есть фильтр для взвешенных частиц? т.н. механический? Сколько система стоит? Есть ли сайт с описанием? Сертификаты? Установка в другом городе?

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0

30

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Gent Юра, это экономически не выгодно.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

31

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

_AlexSander_ написав:

Gent Юра, это экономически не выгодно.

ок, а чего? и что выгодно? обратный осмос стремно, после него вода действительно какая-то неживая...

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0

32

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Фільтр має т.зв префільтр який відфільтровує грубші частинки. Після цього фільтра вода жива - має приємний смак, як джерельна. Встановлювати не складно, вечером відпишу з фотками.

Для того, щоб мати те, чого Ви до сих пір ніколи не мали зробіть те, чого Ви до сих пір ніколи не робили
  0

33

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Nest
И мне тоже интересно !

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

34

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Zevs написав:

Nest
И мне тоже интересно !

Речь идет скорее всего о фильтре Amway eSpring. Если да, то, ИМХО, неоправданно дорого за обычный угольный фильтр с УФ лампой и счетчиком часов работы...

  0

35 Відредаговано Nest (2011-07-21 21:54:58)

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Zevs написав:

Nest
И мне тоже интересно !

Так виглядає фільтр та його змінні фільтри. Так, справді цей фільтр коштує але він вартує того - гарантія задоволення якістю(якщо в клієнта є претензії по якості - він може забрати свої гроші назад). В принципі можна в хаті поставити типу настільного чайника  з картриджем та тішити себе думкою, що він очищає воду.

Для того, щоб мати те, чого Ви до сих пір ніколи не мали зробіть те, чого Ви до сих пір ніколи не робили
  0

36

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

nikolay1970 написав:
Zevs написав:

Nest
И мне тоже интересно !

Речь идет скорее всего о фильтре Amway eSpring. Если да, то, ИМХО, неоправданно дорого за обычный угольный фильтр с УФ лампой и счетчиком часов работы...

"Обичному угольному фильтру с УФ лампой" NSF (поцікавтесь, що це за організація) ніколи в житті не дасть 3 сертифікати. Для порівняння фільтр Zepter має один такий сертифікат і вони дуже цим гордяться.

Для того, щоб мати те, чого Ви до сих пір ніколи не мали зробіть те, чого Ви до сих пір ніколи не робили
  0

37

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Nest

за роботою яких стежить провідна система електронного моніторингу

Интересен принцип работы этой системы

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

38

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Nest написав:
nikolay1970 написав:
Zevs написав:

Nest
И мне тоже интересно !

Речь идет скорее всего о фильтре Amway eSpring. Если да, то, ИМХО, неоправданно дорого за обычный угольный фильтр с УФ лампой и счетчиком часов работы...

"Обичному угольному фильтру с УФ лампой" NSF (поцікавтесь, що це за організація) ніколи в житті не дасть 3 сертифікати. Для порівняння фільтр Zepter має один такий сертифікат і вони дуже цим гордяться.

Знайома мені ця організація. Логотип її стоїть майже на всіх побутових системах фільтрації, торгова марка яких зареестрована в США. Показником ефективності роботи фільтру для мене є не тільки наявність сертифікату (звичайно, сертифікат це дуже добре), а й лабораторний аналіз води після фільтру.
В чому унікальність фільтру? (крім ціни та дизайну). Він добре працює як і будь-який нормальний вугільний фільтр, з ціною кілька разів меншою. Тільки видаляє те, що може видалити (хлор, хлорорганічні сполуки, вуглецеві сполуки), також, як інші вугільні пропускає нітрити, нітрати та інші неорганічні. Звичайно, право вибору за покупцем.

  0

39

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

На рынке видел фильтр николаевского производства. Двухколбовый с краником в раковину, краником на подаче воды и остальным комплектом стоит 300 грн. Подозреваю что 3-х колбовый будет не намного дороже. Плюс такой недорогой системы в том, что всегда можно поставить картриджи по своим потребностям. ИМХО это самый лучший вариант за такие деньги. Кто хочет лучшей очистки, тем дорога к обратному осмосу

  0

40

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Оскільки ціна призовної води зросла до 0,7 грн/літр шукаю альтернативу...у зв'язку із камінням в нирках лікарі мені рекомендували пити дистильовану воду...
RUNO, dimaluga Якої фірми використовуєте систему зворотнього осмосу та змінні мембрани і фільтри? Ціна осмосу від 1000грн і орієнтовно до 3500грн, мінералізувати і  використовувати насос не планую...

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

41

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Серинький написав:

Якої фірми використовуєте систему зворотнього осмосу та змінні мембрани і фільтри?

У мене Аквафільтр польського виробництва. Там стояла мембрана 75 галонів Filmtec. Через 3 роки спробував на 50 галонів а зараз використовую на 100 галонів тієї ж фірми. Після мембрани  стоїть фільтр з кокосовим вуглем. До мембрани використовую перший фільтр грубої очистки на 5 мікрон, за ним йде вугільний а потім тонкої очистки на 1 мікрон, хоча для кращого захисту мембрани можна використовувати замість 1 мікрона ще один вугільний. Змінюю раз на 6 міс предфільтри й раз на декілька років кокосовий. В мене після кокосового вода йде на перший краник а також через мінералізатор на другий краник, хоча мінералізатором я  не користуюсь вже кілька років - від нього ефект не надто відчутний. Отже на мій погляд фірма ОО не має великого значення. Головне щоб пластик колб був якісний, монтувались всі сполучення одним дотиком й були в наявності необхідні картриджи. Я вважаю, що кокосовий постфільтр покращує смак води. Й треба звернути увагу на тиск води. Бажано хоча б 3 атм а краще 4-5. В ОО чим більше тиск, тим краще якість очистки. Моя мембрана витримувала тиск навіть 8-9 атм. Я вважаю, що Filmtec - одна з найкращих мембран, тому коли підходить термін заміни мембрани, шукаю її ж.
Солі в нирках із-за порушення обміну речовин, не думаю, що вода з ОО якось зменшить проблему з солями, хоча якщо зараз користуєся водою з великим вмістом солей, то можливо ефект відчуєш. Але у багатьох людей що користуються ОО камні в нирках теж появляються

  0

42

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

RUNO
як часто змінюєш мембрану?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

43

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Серинький написав:

як часто змінюєш мембрану?

Где-то раз в 3 года

  0

44

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

RUNO написав:

Где-то раз в 3 года

Це по рекомендаціях, чи по аналізу води на виході? В мене 1мкм -вуголь -1мкм. Продуктивність звичайно впала (3,5л/год), але мембрана має прожити довше. Filmtec 50gal що зараз по грошах виходить?

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

45

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

RUNO
Осмос такий? http://giperon.ua/product/aquafilter-fro5jg/

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

46

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

rk03 написав:

Filmtec 50gal що зараз по грошах виходить?

http://giperon.ua/product/4176/

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

47

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

rk03 написав:

Це по рекомендаціях, чи по аналізу води на виході?

По рекомендаціям

Серинький написав:

Осмос такий?

http://giperon.ua/product/aquafilter-fro5majg/

  0

48

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

RUNO
Є сенс брати мінералізатор і керамічний фільтр?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

49

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Серинький написав:

Є сенс брати мінералізатор і керамічний фільтр?

На момент покупки такий сенс бачив, зараз 50/50. По рекламі біокерамічний фільтр гарна річ. Але ефект від цього можна відчути накшталт ефекту мідного браслету або ще чогось в таком дусі. Я не можу ні підтвердити ні спростувати його ефект. Ну є, то й є. Можливо на сьогодні є більше інфи стосовно впливу біокераміки, треба пошукати. А стосовно мінералізатора, то в першу чергу потрібно мати збалансоване харчування, щоб мати весь баланс мінералів. Проблема в тому, що у воді є йод, який дуже важливий для організму. Якщо в їді є його дефіцит, то ще гірше стане, якщо пити воду без йоду. Так що в деяких моментах мінералізатор потрібен, в деяких можна обійтись без нього, якщо деякі важливі речовини попадаюсь в організм не з води а їжі. Скажу так - мінералізатор зайвим не буде. В мене лежить на заміну вже з рік, мабуть таки треба поставити знову

  0

50

Re: Фильтры для бытовой воды, посоветуйте

Я когда разбирался с вопросом фильтра для дома выяснил следующую информацию:
1. Вода после трехколбового фильтра перед употреблением нуждается в обязательном кипячении.
2. Вода после обратного осмоса нуждается в минерализации. Хотя я с єтим не совсем согласен, учитівая сколько минералов получает организм через воду.
Итог взял себе фильтр с 5 степенями очистки с какой то UF мембраной.
Стоит 2 месяца пока доволен. Хотя с чем сравнивать не знаю.

  0