2,526

Re: А кто уже переобулся?

Larsen написав:

Чому це? Деякі виробники дають 5 років гарантії на зберігання. Що їй 4 роки зробить (якщо не дивимось на пробіг)?

Ну ради маркетинга могут и 7 лет гарантии написать! )) Это как с маслом у логана, все знают, что масло надо менять каждые 8 тыщ, но для маркетинга надо 15, а лучше 30... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0



2,527 Відредаговано Larsen (2016-10-21 19:43:18)

Re: А кто уже переобулся?

Aprox написав:

Ну ради маркетинга могут и 7 лет гарантии написать! ))

Гарантія це не просто маркетинг. На ній можна і на бабулеси попасти. wink

Aprox написав:

Это как с маслом у логана, все знают, что масло надо менять каждые 8 тыщ, но для маркетинга надо 15

В логановській мурзілці сказано що пробіг до заміни мастила треба зменьшувати в 2 рази якщо авто використовується в тяжких умовах. В тому числи при постійній їзді в місті і тому подібне. Так що ніякого маркетингу, все чесно. smile
Хоча реально я не згоден. В новому авто нема сенсу кожні 8 тис міняти мастило. Звісно, це не нашкодить, можна і кожну тисячу і взагалі кожень день, це не шкідливо. Але і користь від цього сумнівна.  imho2

Aprox написав:

а лучше 30... ))

А для такого є спеціальні сорти мастила. Так що впринципі можна, але не будь-якою бурдою, ну і звісно, якщо 90% пробігу по європейським автобанам, заправляючись європейським же паливом. smile

І все ж таки, звідки цифра "4"? Це просто така "народна мудрість", чи є якісь об'єктивні підстави вважати що 4 роки вбиває будь-яку гуму остаточно?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,528 Відредаговано MACK (2016-10-21 19:48:38)

Re: А кто уже переобулся?

Larsen написав:

І все ж таки, звідки цифра "4"? Це просто така "народна мудрість", чи є якісь об'єктивні підстави вважати що 4 роки вбиває будь-яку гуму остаточно? 

У богатых свои причуды. Масло раз 10 тыс. км для бенза раз в 15тыс. Интервал итак сокращен ВДВОЕ, в EU раз в 20 и 30 соответственно.  dntknw На работе чел каждый месяц винду переустанавливает, типа засралась/устарела/тормозит и т.п.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

2,529

Re: А кто уже переобулся?

MACK написав:
Larsen написав:

І все ж таки, звідки цифра "4"? Це просто така "народна мудрість", чи є якісь об'єктивні підстави вважати що 4 роки вбиває будь-яку гуму остаточно? 

У богатых свои причуды. Масло раз 10 тыс. км для бенза раз в 15тыс. Интервал итак сокращен ВДВОЕ, в EU раз в 20 и 30 соответственно.  dntknw На работе чел каждый месяц винду переустанавливает, типа засралась/устарела/тормозит и т.п.

smile это точно, коллега на 24 волге за 25 лет говорит еще ни разу масло не менял, доливает потихоньку и все грамм тристо в год  и не хочет  что интересно. И льет пургу всякую что под руками есть. С нашими машинками так же, послушаешь наших оффов просто жуть, лить супер масло в двигатель 80х годов прошлого века да еще и через год, заходишь на любой другой сайт оф диллера, ну например поляков, интервал 2 года или 15-20 тыс. Км. Да и про атмосферу запыленную только не надо мозги компостировать, просто наши как и везде и во всем хотят все и сразу, и всех интересуют только короткие деньги. Уже писал на примере лекарств, не знаю как в Польше, но если поехать в Белгород, 60 км. от меня то минимум в два раза дешевле все. Так что не знаю о чем там думает наше правительство, еще и учитывая нынешние цены на бензин.

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

2,530

Re: А кто уже переобулся?

MACK,
только недавно залил масло проехал 2т.км
Получил еще чтоб менять..  dntknw

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

2,531

Re: А кто уже переобулся?

Александр007, 100%. Хоч гумі і 8 років, а якості добре збереглися. Для порівняння на жигулю фулда кпістал монтеро тогож року і величини протектора, а їде гірше.
якщо шини кожні кілька років міняти то і машини заодно, як в Європі)

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,532

Re: А кто уже переобулся?

Александр007 написав:

Я тоже купил с шипами на крутую погоду... Теперь жду первого снега так липучки для начала

Принаймні розумний підхід.
Але бачу люди їздять вже зараз на зимовій з шипами... Це шипи головного мозку чи як це можна пояснити?! Ну як можна взувати шипи на суху, теплу осінь? Нонсенс. Та навіть на зиму вона не потрібна в місті (0.1% десь на горку виїхать, і то можна обїхати).  Чи це хочуть "надихатися" перед забороною шипів (можна буде тільки на певних визначених дорогах)

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0
Спасибо сказали: Andriy1352, Serega®2

2,533 Відредаговано Clone-77 (2016-10-21 21:57:03)

Re: А кто уже переобулся?

.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

2,534

Re: А кто уже переобулся?

Clone-77, так він написав, що це розумний підхід.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,535 Відредаговано Clone-77 (2016-10-21 21:57:46)

Re: А кто уже переобулся?

Значить я неуважний. sad

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

2,536 Відредаговано Vader (2016-10-21 22:30:44)

Re: А кто уже переобулся?

gatuno написав:

Але бачу люди їздять вже зараз на зимовій з шипами... Це шипи головного мозку чи як це можна пояснити?! Ну як можна взувати шипи на суху, теплу осінь? Нонсенс.

Чом би й ні? Окрім підвищеного шуму, ніяких протипоказань для використання шиповки на будь-яких покиттях немає. Три останні роки я їздив на шипованій гумі всю зиму (на двох різних машинах) - і не мав жодних проблем.

Та навіть на зиму вона не потрібна в місті (0.1% десь на горку виїхать, і то можна обїхати).

Це у вас або дуже гарна зима з рівномірними температурами, або місто дуже добре очищається-посипається. Бо в мене в Миколаєві зимові вулиці, це місяць мокрого асфальту, а потім два місяці льодяного катку, або з плівкою води (коли теплішає), або посипаного снігом. І без шипів або повного приводу їздити по всьому цьому - той ще геморой.

Ця ініциатива - то є найбільша дурниця в галузі дорожнього руху за всі останні роки. Дуже сподівюся, що її не приймуть.

  0

2,537

Re: А кто уже переобулся?

А яб не хотів з такими "зимами", як в нас, весь сезон човгати шипами. Тим паче є всі умови для того, щоб за 20 хв. перекинути колеса.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

2,538 Відредаговано gatuno (2016-10-21 23:32:25)

Re: А кто уже переобулся?

Vader написав:

Окрім підвищеного шуму, ніяких протипоказань

Та невже? А те що гальм.шлях на асфальті без льоду (коли у нас буде лід на дорогах) на шипах довше наприклад відео з 1:50

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

2,539

Re: А кто уже переобулся?

gatuno написав:

Та невже? А те що гальм.шлях на асфальті без льоду (коли у нас буде лід на дорогах) на шипах довше наприклад відео з 1:50

Набагато більше гальмівний шлях залежить від якості гуми, ніж від того, чи є в ній шипи. І якщо гальмування відбувається без юзу - шипи на нього практично не впливають, бо на твердих покриттях вони вминаються в гуму.

Якщо ви подивитеся різні тести, то побачите, що дуже часто шиповки краще гальмують по асфальту, ніж звичайні шини. А якщо і програють - то небагато.
Приклади:
1.
http://toyota-club.net/files/2015/15-10 … -tyres.htm

http://toyota-club.net/files/2015/15-10-20_ar_winter-tyres/04600000.jpg

2.
http://rezina.biz.ua/test_tyre/shipovannye_shiny

http://rezina.biz.ua/i/cont/2998/Mokriy_asfaltpng.jpg

3.

http://colesa.ru/news/38094

http://colesa.ru/images/Image/testworld-winter-205-55r16-2014-nm12.jpg
Слева: Торможение на мокром асфальте (Тормозной путь с 80 км/ч, м)
Справа: Торможение на сухом асфальте (Тормозной путь с 80 км/ч, м)


В будь-якому випадку, я краще буду трошки обережніше гальмувати по асфальту, ніж не матиму змоги взагалі зупинитись на льоді.

  0

2,540

Re: А кто уже переобулся?

Vader написав:

ніяких протипоказань для використання шиповки на будь-яких покиттях немає

В нас і так ті покриття ледь живі, а тут ще шипами по них... В багатьох країнах з набагато якіснішими покриттями, шипи заборонені саме через надмірне руйнування покриття. А нам, вочевидь, ям мало...  vissla

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,541

Re: А кто уже переобулся?

P.S.

gatuno написав:

коли у нас буде лід на дорогах

Вже дуже скоро. Лід на дорозі може з'явитися після будь-якого приморозку, і в такому місці, де ви навіть не очікували. Для цього навіть не треба, щоб всю добу була мінусова температура. Достатньо лише невеликого охолодженя вночі.

  0

2,542

Re: А кто уже переобулся?

Vader написав:

не матиму змоги взагалі зупинитись на льод

Це все ж таки перебільшення. Так само можна сказати: "я краще буду обережніше гальмувати на льоді, ніж не матиму змоги зупинитись на асфальті".  lol
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-10-22 00:03:08[/merge_posts_bbcode]

Ось, чувак вельми успішно гальмує на льоді, на ЛІТНІЙ гумі.


LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,543 Відредаговано Vader (2016-10-22 00:13:41)

Re: А кто уже переобулся?

Larsen написав:

В нас і так ті покриття ледь живі, а тут ще шипами по них... В багатьох країнах з набагато якіснішими покриттями, шипи заборонені саме через надмірне руйнування покриття. А нам, вочевидь, ям мало...  vissla

Давайте так - нехай спочатку в нас, як в багатьох країнах з набагато якіснішими покриттями почнуть добре прибирати та чистити дороги (щоб шипи взагалі мали змогу дістати до покриття), введуть обов'язкове використання зимової гуми, заборонять фурам ганяти з чотирикратним перевантаженням, будуть слідкувати за якістю асфальту (і покладуть той асфальт скрізь, де треба) - і от тоді вже можна буде поговорити про руйнування того нещасного асфальту шипами легковиків. А то, здається, ніби єдина проблема наших доріг - це люди, яки користуються шипованими шинами.

А допоки я на роботу маю кожен день їхати вгору, дивлячись, як на тій горі розвертає всіх любителів "липучок", а заїжджають на неї тільки позашляховики з блокуванням і власники шипів - я буду їздити на шипах.
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-10-22 00:08:58[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Так само можна сказати: "я краще буду обережніше гальмувати на льоді, ніж не матиму змоги зупинитись на асфальті". 

Так можна сказати, але то буде дурниця. Вибачте, але вам мене не переконати. Бо я кожну зиму бачу, які в нас вулиці і як важко по них їхати.

  0

2,544

Re: А кто уже переобулся?

Vader написав:

А то, здається, ніби єдина проблема наших доріг - це люди, яки користуються шипованими шинами.

Від того що ця проблема не єдина, проблемою вона бути не перестає. І нема різниці з чого починати. Руйнування дорожнього покриття шипованою гумою - факт. А значить це в будь-якому разі, ще одне протипоказання для її використання:

Vader написав:

Окрім підвищеного шуму, ніяких протипоказань для використання шиповки на будь-яких покиттях немає

Та й починати треба з себе. А то з таким мисленням, ніхто ніколи не почне щось покращувати, бо кожен буде чекати цього від інших... roll
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-10-22 00:18:05[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

Так можна сказати, але то буде дурниця.

Те що сказав ти, теж дурниця. Зупинитись на льоді можна навіть на літній гумі (пруф-відео вище). Тому не варто аж так перебільшувати. wink

Vader написав:

Вибачте, але вам мене не переконати.

А в цьому нема необхідності. Форум читає багато людей, нехай бачать різні погляди на речі. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,545 Відредаговано Vader (2016-10-22 00:34:10)

Re: А кто уже переобулся?

Larsen написав:

Від того що ця проблема не єдина, проблемою вона бути не перестає. І нема різниці з чого починати. Руйнування дорожнього покриття шипованою гумою - факт. А значить це в будь-якому разі, ще одне протипоказання для її використання:

Ви десь на Україні бачили дорогу, де шипами в асфальті вифрезерувані колії, як на німецьких автобанах? Особисто я не бачив. А от ями по півметра, яки є головною проблемою і майже єдиною ознакою руйнування асфальту - я бачу постійно. Вгадайте, від чого ті ями виникають? Від шипів? Ні, не від них.

Та й починати треба з себе. А то з таким мисленням, ніхто ніколи не почне щось покращувати, бо кожен буде чекати цього від інших... roll

От чого я не люблю в людях, так це розмов за допомогою гасел. Почати з себе - це що, припинити копати ями на дорозі? Так я їх і до цього моменту не копав. І фури в мне немає. І в Автодорі я не працюю. Так що саме я маю почати, щоб в Україні з'явилися гарні дороги, яки можна було б захищати від шипованих шин?  Мабуть, нічого. Отже, вибачте, я з вами розмову на цю тему припиняю. Аж до того моменту, як зможу доїхати від Миколаїва до Кривого Рогу по гарній розчищеній дорозі, і не заїхавши в жодну яму.

  0
Спасибо сказали: сяся1

2,546

Re: А кто уже переобулся?

imho2  вибачте, але на шипах ъздять лише ДОВБОЙОБИ!  wink  imho2

Just in Time
  0
Спасибо сказали: сяся1

2,547

Re: А кто уже переобулся?

Serega® написав:

вибачте, але на шипах ъздять лише ДОВБОЙОБИ!  wink

crazy

  0

2,548 Відредаговано Serega® (2016-10-22 00:46:46)

Re: А кто уже переобулся?

Vader, насчёт "ездят" я погарячился) ползают, ибо на шипах не поездишь..

Vader, на свой счёт не воспринимайте, но не нужно людям тулить тут хуйню, про шип вездекрутоездящий. Я например никогда не поставлю шип.. ибо у всех своё.

Just in Time
  0
Спасибо сказали: сяся1

2,549

Re: А кто уже переобулся?

Vader написав:

Ви десь на Україні бачили дорогу, де шипами в асфальті вифрезерувані колії, як на німецьких автобанах?

Я не думаю що можна ось так, на око, оцінити вплив шипів на стан дорожнього покриття. Однак враховуючи що закони фізики діють приблизно однаково і в США і в Німеччині і в Україні, можна зробити доволі об'єктивний висновок що нашому дорожньому покриттю від шипів теж завдається шкода.

Vader написав:

А от ями по півметра, яки є головною проблемою

Присутність ям ніяк не захищає наше покриття від шипів.

Vader написав:

Ні, не від них.

Звідки впевненність що шипи не погіршують цієї проблеми? Є якісь результати експертиз, чи наукових досліджень?

Vader написав:

Почати з себе - це що, припинити копати ями на дорозі?

Ні, це перестати їздити на шипах по міським вулицям коли на вулиці 8 градусів тепла... Про що власне і була мова. vissla

Vader написав:

Аж до того моменту, як зможу доїхати від Миколаїва до Кривого Рогу по гарній розчищеній дорозі, і не заїхавши в жодну яму.

А чого це ти мені таке говориш? Я не просто ям не копаю і фури не перевантажую, а навіть на шипах не їзджу. Тому говори чи не говори, а ти завдаєш шкоди нашим дорогам більше.  g_hosp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,550

Re: А кто уже переобулся?

Слышу в Киеве машину на шипах сейчас - понимаю что за рулём ДОЛБОЁБ! натуральный

Just in Time
  0
Спасибо сказали: сяся1