1 Відредаговано Berserker (2016-10-19 17:05:35)

Тема: Logan MCV 1.5dci 2016г

Ну что, как говорится начнем помаленьку.
Как уже говорил авто забираю в четверг, сразу ставят сигналку с автозапуском, брызговики, жидкие арки на задок и сетку защитную перед радиатором и интеркулером. В принципе остается приобрести коврики и  резину на зиму, ну и к весне багажные палки. С резиной все в принципе ясно, а вот с ковриками беда. Вчера рыл в интернете и понял по объявам коврики до 12г и после разные, но так и не нашел где взять нужные- может подскажет кто интернет магазин или может знаете где в Харькове в живую взять? Шумку пока делать не буду, посмотрю сначала как она на трассе. Подскажите без чего еще никак нельзя по Вашему мнению в данном авто, что узнается с опытом? (типа бронепленка на капот, пороги) Любые системы для большего комфорта итд не рассматриваются- только утилитарное желание сберечь авто как можно лучше.
/upload/iblock/1ef/20161015_155713.jpg
/upload/iblock/c98/20161015_155702.jpg
/upload/iblock/c9d/20161015_155724.jpg

PS- Вчера на почте отказался от зеркало+ регистратор+ антирадар+ навигатор от магазина auto.magazzin.com.ua Будьте осторожны! Активная реклама+ телефоны мертвые+ разводняк. Присылают зеркало + регистратор и точка. Ему цена 900-1000грн в базарный день а у них 2190грн. А нормальный комплект как они обещают в жизни стоит от 3500.

  0
Спасибо сказали: _AlexSander_, Red zander, alex.cver3



2

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

На ЛОДЖИ - брал http://www.vsedlyaavto.kiev.ua/menu/33.html .
Что интересно - на МСВ действительно не вижу.. Позвонить нужно будет...

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

3

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Berserker написав:

Ну что, как говорится начнем помаленьку.
может подскажет кто интернет магазин или может знаете где в Харькове в живую взять?

На Барабашке себе брал, без проблем нашел. ЛЛокер. Ничего плохого сказать не могу.
Перед у всех новых логанов одинаков, задние могут отличаться в пределах пяти-десяти сантиметров.

Renault Sandero 2013, 1.5 dci MT Authentique, красный металлик.
http://www.logan.in.ua/forum/topic14553 … ashka.html
  0
Спасибо сказали: Berserker1

4

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

sukraine написав:
Berserker написав:

Ну что, как говорится начнем помаленьку.
может подскажет кто интернет магазин или может знаете где в Харькове в живую взять?

На Барабашке себе брал, без проблем нашел. ЛЛокер. Ничего плохого сказать не могу.
Перед у всех новых логанов одинаков, задние могут отличаться в пределах пяти-десяти сантиметров.

Ок. спасибо! Не найду в инете схожу. Не очень люблю на барабане покупать.(

  0

5

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Berserker написав:

- может подскажет кто интернет магазин

Я собі для Логана брав ось ці, в цьому ж магазині: http://avtokovriki.net/prod/3698-lada_l … 2013-.html
З магазином проблем ніяких. Коврики якісні і відносно дешеві. Головна перевага - коврики заднього ряду, продовжені вперед, під передні крісла, аж до ребра жорсткості. Всі інші моделі ковриків коротші. Ну і вони точно прилягають скрізь, коврик водія гарно облягає площадку для ноги.
По довговічності можу лише сказати що відкатав з ними більше 2х років і вони все ще були в чудовому стані. Залишився задоволеним.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Berserker1

6 Відредаговано MACK (2016-10-16 22:06:59)

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Berserker написав:

Не очень люблю на барабане покупать.

Себе на ЛОСКе брал фирмы Locker.

Larsen написав:

Я собі для Логана брав ось ці, в цьому ж магазині: http://avtokovriki.net/prod/3698-lada_l … 2013-.html

У меня такие.  upp

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

7

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Larsen написав:
Berserker написав:

- может подскажет кто интернет магазин

Я собі для Логана брав ось ці, в цьому ж магазині: http://avtokovriki.net/prod/3698-lada_l … 2013-.html
З магазином проблем ніяких. Коврики якісні і відносно дешеві. Головна перевага - коврики заднього ряду, продовжені вперед, під передні крісла, аж до ребра жорсткості. Всі інші моделі ковриків коротші. Ну і вони точно прилягають скрізь, коврик водія гарно облягає площадку для ноги.
По довговічності можу лише сказати що відкатав з ними більше 2х років і вони все ще були в чудовому стані. Залишився задоволеним.

Вот у меня такие же, как по ссылке. Только, эти на фотке, кажется не доходят до ребра жесткости.

Только я встречал еще длиннее задние, но в принципе меня и эти устраивают, под сидухой полторушка как раз между ковриком и ребром жесткости пола как влитая лежит.

На МЦВ желательно длиннее брать.

Renault Sandero 2013, 1.5 dci MT Authentique, красный металлик.
http://www.logan.in.ua/forum/topic14553 … ashka.html
  0

8

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Berserker написав:

Подскажите без чего еще никак нельзя по Вашему мнению в данном авто, что узнается с опытом?

Згадав одну річ. Передні бризговики на задніх колесах, ті що йдуть в базі, а не ті що сам доставляєш за гроші, дуже погано прикріплені. Там 3 кліпси. Вони мають нездорову звичку з часом відриватись і губитись. Я лівого згубив, а правий вісів на одній кліпсі, дві тоді вже десь посіялись. Та і багато хто тут теж з ними мав проблеми.
Тому з ними бажано щось робити. Можна підшукати міцніші пластикові гайки на заміну тим кліпсам, щоб міцно тримали.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Berserker1

9

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Larsen написав:

Я лівого згубив

Я правого протерял. Подтверждаю, надо сразу же закреплять прочными гайками (от фолькса подходят), а то цена до 300 грн за штуку.

Renault Sandero 2013, 1.5 dci MT Authentique, красный металлик.
http://www.logan.in.ua/forum/topic14553 … ashka.html
  0

10 Відредаговано Berserker (2016-10-16 22:52:02)

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

sukraine написав:
Larsen написав:

Я лівого згубив

Я правого протерял. Подтверждаю, надо сразу же закреплять прочными гайками (от фолькса подходят), а то цена до 300 грн за штуку.

Спасибо. Проверю на выходных что там может отпадать.

  0

11

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Задній парктронік, як на мене є необхідністю.

Renault Logan Authentique 1.5 dCi
  0

12

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Ігор3370 написав:

Задній парктронік, як на мене є необхідністю.

Возможно и нужен, универсалов не было раньше. Но эту вещицу хотел заменить на камеру заднего вида. Подумаю еще, спасибо.
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-10-17 10:16:49[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:
Berserker написав:

- может подскажет кто интернет магазин

Я собі для Логана брав ось ці, в цьому ж магазині: http://avtokovriki.net/prod/3698-lada_l … 2013-.html
З магазином проблем ніяких. Коврики якісні і відносно дешеві. Головна перевага - коврики заднього ряду, продовжені вперед, під передні крісла, аж до ребра жорсткості. Всі інші моделі ковриків коротші. Ну і вони точно прилягають скрізь, коврик водія гарно облягає площадку для ноги.
По довговічності можу лише сказати що відкатав з ними більше 2х років і вони все ще були в чудовому стані. Залишився задоволеним.

Спасибо) Заказано. + ковер в багажник+ накладки нерж. на пороги

  0

13 Відредаговано Larsen (2016-10-17 10:20:54)

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Berserker написав:

эту вещицу хотел заменить на камеру заднего вида

Камера зручніше в користуванні, якщо правильно встановлена. Але задня камера має властивість забруднюватись. Парктроніки меньш чутливі до бруду.
На екран камери треба дивитись, відриваючи очі від дзеркал. Парктронік не вимагає переводу погляду, він сигналізує небезпеку звуком. Тому він краще підходить як варіант "підстраховки", при звичайному виконанні маневру.
При цьому не треба забувати, що парктронік може не спрацьовувати на деякі перешкоди (забори з тонких прутів, деякі не металеві предмети, високі бордюри і т.д.), тоді як розпізнання перешкод на екрані повністю залежить від водія. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14 Відредаговано Red zander (2016-10-17 15:06:52)

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

sukraine написав:
Larsen написав:

Я лівого згубив

Я правого протерял. Подтверждаю, надо сразу же закреплять прочными гайками (от фолькса подходят), а то цена до 300 грн за штуку.

І я в свій час правого посіяв. Прикрутив на гайки. 
- З приводу шумки ... мені здається що ти будеш задоволений  штатною , може через деякий час в торпеді  хтось  і почне підтарабанювати, але тобі  буде пох.( звісно якщо ти не  зациклений на тиші), лікується підкручуванням верхнього лівого торкса(шурупа) торпеди під накладкою, ше може бухкатись шмат пінопласту в торпеді ( в мене не чув  такого, але в людей було), жабо під двірниками може тарахтіти, кріплення накладки магнітоли.... але то все фігня. Головне - це звикнути до цього автомобіля  і прийняти таким , як він є. Якщо раніше небуло  дачії то звикай , що щось буде попервах дивно  dumbom
Це дивні машини.... але вони в міру надійні . і в міру комфортні. 
Якщо є лаве -не поспішай тікати з Офіційного ТО.  wink

Бывший владелец wink Renault Logan 1.2 2013   http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 78#p395278
  0
Спасибо сказали: Berserker1

15

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Чота я завис от 1.5tdi в названии темы... У логанов обычно пишут 1.5dci... ))) Поздравляю! Хочется больше фоток машины! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Berserker написав:

Подскажите без чего еще никак нельзя по Вашему мнению в данном авто

так, на всякий случай напоминаю за "огнетушитель, аптечка, трос и знак аварийной остановки".... если еще не приобрел....кроме того полис ОСАГО! Обязательно!

Также рекомендую хотя бы на первый год владения оформить КАСКО. Так будет спокойнее.


А что с чехлами сидений? Или без чехлов?

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

17 Відредаговано Berserker (2016-10-17 16:05:02)

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Сусанин написав:
Berserker написав:

Подскажите без чего еще никак нельзя по Вашему мнению в данном авто

так, на всякий случай напоминаю за "огнетушитель, аптечка, трос и знак аварийной остановки".... если еще не приобрел....кроме того полис ОСАГО! Обязательно!

Также рекомендую хотя бы на первый год владения оформить КАСКО. Так будет спокойнее.


А что с чехлами сидений? Или без чехлов?

по чехлам думаю майки повесить. На фольца брал достаточно дорогие, остался не доволен. Материал крепкий, но спина потела сильно при достаточно хорошем двухзоннике. По остальным пунктам это все есть, кроме Каско. Честно говоря не вижу смысла дарить кому-то заработанные. тьфу- чтоб не сглазить)))

  0

18

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Berserker написав:

Честно говоря не вижу смысла дарить кому-то заработанные. тьфу- чтоб не сглазить)))

ну тут каждый выбирает для себя сам... Либо так дарить, либо (на дай Бог!) потом делать за свои деньги ремонты всяких даже мелких пакостей... которые потом в даже бОльшие деньги выливаются... Да и спокойнее с ним... тем более в первый год владения авто... Машина хранится в гараже?

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

19

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

З КАСКО це як повзе (чи як неповезе). Однак середньостатистично, всеодно по КАСКО в рік виплат меньше ніж воно коштує, бо страхові собі в мінус не працюють. wink Тому для більшості користувачв КАСКО, все ж таки вкладені кошти не повертаються.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

20

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Larsen написав:

всеодно по КАСКО в рік виплат меньше ніж воно коштує, бо страхові собі в мінус не працюють.

"типичное мнение обывателя"(с). Так на этом вся страховая индустрия и строиться - на статистике. Если бы большинство разбивало авто в хлам, то при стоимости в 5-6 тыщ гривен и выплатах в 300000 грн никакая бы СК не выстояла... Или Вы думаете что ГО в 1000 грн просто так покрывает 200тыщ по здоровью и 100 тыщ по железу за ответственность? Все точно также - кто-то "попадет" в ДТП, а кто-то нет... вот те кто не попадут, скинутся и покроют убытки тех кто "попал"...
Вы вот в другой теме написали что потратили например на резину 17 тыщ и будете доказывать что эти деньги не "вкладені кошти не повертаються"(с) а на КАСКО нового авта вкинуть 10-ку считаете не нужным, ибо риски попасть в ТОТАЛ или угон авто в полмиллиона берете на себя... кто вернет эти деньги? а никто...
Поэтому каждый выбирает на что ему "выкидывать" деньги.. Ибо в авто что не кинь - то все "выброшенные деньги"... ИМХО

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

21 Відредаговано Larsen (2016-10-17 21:37:22)

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Сусанин написав:

Все точно также - кто-то "попадет" в ДТП, а кто-то нет... вот те кто не попадут, скинутся и покроют убытки тех кто "попал"...

Все вірно! Тільки яка тоді ймовірність самому попасти в ДТП, якщо страхові, знаючи її, вивели саме таку ціну страховки? wink

Сусанин написав:

Вы вот в другой теме написали что потратили например на резину 17 тыщ и будете доказывать что эти деньги не "вкладені кошти не повертаються"(с)

Як це не повертаються?! Я заплатив 17 тищ, і отримав товар на 17 тищ. Якщо я заплачу 35 тищ за страховку, і протягом року не попаду в страховий випадок, я за ці 35 тищ не отримаю нічого.

Сусанин написав:

а на КАСКО нового авта вкинуть 10-ку считаете не нужным, ибо риски попасть в ТОТАЛ или угон авто в полмиллиона берете на себя... кто вернет эти деньги? а никто...

Стоп, стоп. По перше, я не сказав що вважаю це непотрібрим. Читай уважніше. wink По друге - ймовірність попасти в тотал чи втратити авто іншим шляхом, протягом року, зовсім не рівна 100%. Грубо кажучи, вона значно меньша, ніж частка від ділення вартості КАСКО на вартість авто.

Сусанин написав:

Поэтому каждый выбирает на что ему "выкидывать" деньги..

Так точно. smile

Сусанин написав:

Ибо в авто что не кинь - то все "выброшенные деньги"... ИМХО

Ееее ні! Авто це майно - навіть якщо нафіг непотрібні всі ніштяки які воно дає, його можна тупо продати, отже воно має вартість. Так що гроші не зовсім на вітер. Скоріше просто невдала інвестиція, якщо воно не приносить ніякої практичної користі. А якщо приносить корисить або хочаб задоволення, то вже можливо і навіть вигідна.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

22

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Berserker,
Еще один совет - дополнительно купить крепкий баллонный ключ, так как штатный часто сворачивают при первой замене колес.

Renault Sandero 2013, 1.5 dci MT Authentique, красный металлик.
http://www.logan.in.ua/forum/topic14553 … ashka.html
  0

23

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Larsen написав:

Як це не повертаються?! Я заплатив 17 тищ, і отримав товар на 17 тищ. Якщо я заплачу 35 тищ за страховку, і протягом року не попаду в страховий випадок, я за ці 35 тищ не отримаю нічого.

Эх! Прикро що ми тут офф-топимо в чужому БЖ, тому це останне офф-топне повідомлення на цю тему тут - знайдемо іншу тему. Пардон власнику.
Вы заплатили 17 тищ, але отримали не товар... Так! Не товар!  smile  Ви отримали впевненість!!! Впевненість в тому, що ці шини на протязі приблизно півроку, приблизно на протязі двох трьох зим (~540 днів) на дорозі збережуть життя, здоров'я та матеріальні цінності, а також комфорт проїзду... Це як раз Ваша впевненість на таку суму... Так само і КАСКО - це той самий товар!!! Який дає впевненість на протязі року (~365 днів) в тому, що збереже ваши матеріальні цінності, коли треба робити будь які несподівані ремонти по авто в разі будь-якого хоч и маленького ДТП, навіть і не з вашої мети, а якогось "дебіла, що льотає, а не їздить" або викрадення авто... Нагадаю, що наприклад ремонт подряпин від забору заднього бампера Шкода Октавія 2016 року випуску "в гаражі" коштує приблизно 3600 грн з покраскою  та зняттям/встановленням... (був випадок у кліента) - і це тількі здав назад на парковці ТЦ... хоча водій-професіонал здавалось би...
При тому, що навіть якщо станеться будь-яка неприятна подія, то наявність зимової резини навіть за 20 тищ не поверне вам НІЧОГО з вартості авто на ремонт, або восстаноівлення... Так що брати ці ризики на себе, ябо покласти їх на СК - кожен вирішує сам! Тим більше зараз є непогані програми з КАСКО у багатьох СК, що можно оплатити 50 % вартості КАСКО, і якщо нічого не трапиться, то она обійдеться дешевше... Але там свої хитрощі, бо навіть при маленькому пошкодженні авто, якщо є звернення про виплату, треба оплатити другу половину вартості. Мені це не подобаеться, бо це не впевненість, а страх - "а би нічого не рапилось за рік", та ще й тариф вищій.
Тому для себе обираю класичне КАСКО.
Все. Інші дебати переношу в іншу тему в юридичному розділі.

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

24

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

sukraine написав:

Berserker,
Еще один совет - дополнительно купить крепкий баллонный ключ, так как штатный часто сворачивают при первой замене колес.

Не представляю, что надо делать с бедным ключем... Недавно поменял колесо (был прокол) - всё нормально, никаких намёков на сворачивание!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

25

Re: Logan MCV 1.5dci 2016г

Сусанин написав:

Так! Не товар!  smile  Ви отримали впевненість!!!

Товар! Просто тому, що я завтра можу його продати, а впевненість це стан душі, який продати неможливо. wink

Сусанин написав:

Впевненість в тому, що ці шини на протязі

Нічого подібного. Я купляю шини, бо без них машина не може рухатись. Те що я купляю для зими окремі, а для літа окремі, нічого не міняє, адже два комплекта літніх, або комплек літніх + комплект зимових, при однаковій ціні, дають приблизно однаковий сумарний пробіг.
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-10-18 07:34:23[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Не представляю, что надо делать с бедным ключем...

Я знаю в китайців така проблема буває. В Логана не скажу, своїм жодного разу не користувався. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0