1 Відредаговано Surveyor (2014-01-30 11:54:11)

Тема: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Всім привіт!
Мій перший автомобіль і нарешті, хоч із запізненням. вирішив завести БЖ та приєднатися до спільноти щасливих власників Logan.
Комплектація 1.6 Expression, купував у квітні 2013 року, колір Persian blue.  Купував ще за старою ціною без податків "на кармани"  smile
В автосалоні придбав текстильні коврики в салон, шкода було відразу сідати без них. Вже згодом через інтернет купив резинові в салон і в багажник, накидки на сидіння (лягли ззаду ідеально, а от спереду є питання), згодом все таки планую змінити на чохли.
Реєстрував сам, в салоні щось здалося занадто багато просять, хоча поки зробив все сам нервів витратив, саме час був, що то техпаспортів немає, то номерів, то ще щось, хоча там мабуть завжди так з відомих причин  smile , чи то в мене вдача така.
Відразу додатково встановлював сигналізацію (Convoy CP-110v2), бризговики. Згодом встановив парктронік (Steelmate PTS400M9) – виглядає досить стильно.
На даний момент проїхав 12900 км, комп'ютер за останні 5000 км показує середній розхід 7,9, в основному місто, було тепліше було 7,5. На трасі влітку було 6,2, а з увімкнутим кондиціонером по трасі 6,5-6,7. Заправляюсь окко 95 в основному, спочатку лив пульс, але особливої різниці ніби не відчув.
Порівнювати авто особливо мабуть ні з чим, бо це власне перше моє авто. Їздив час від часу на Chevrolet Aveo (2008) та ця подобається мені набагато більше. На авто нарікань не має, але є невеличкі «але»:
1) загубив задні пластикові захисти - сам винен треба було перевірити кріплення, на форумах читав, що кріплення там нікудишнє, прогавив і у офіціалів купив обидва (за вражаючу ціну) і здається почепив вже намертво;
2) десь на 5000 км спереду справа на нерівностях з'явився «сверчок», почитав, що не тільки у мене;
3) при увімкненні музики на басах почав десь у правій дверці «підспівувати» пластик, думаю «пошумувать» трохи авто та мабуть вже на весну відкладу;
4) не зовсім подобається світло протитуманок, та може так і повинно бути щоб світили не надто, необхідно щоб мене видно було, хоча здається в Авео набагато яскравіші;
5) не зовсім подобалася робота штатних двірників, вдень питань не має, а от вночі, з настанням осені, залишається якась ніби плівка на склі і зникає – замінив на без каркасні, задоволений;
6) на сигналці перестав працювати двосторонній зв'язок - заїхав на оф.сервіс все полагодили за 10 хв без питань, виявився  брак в антені.
На зиму перевзувся у Continental ContiWinterContact TS 850 (купував по 615 грн), з настанням зими морозів, снігу і ожеледиці задоволений ними, щоправда і стиль керування у мене переважно спокійний, а в негоду тим паче.
Перше ТО пройшов на 12500 на офсервісі, за все про все 1052 грн 28 коп (масло, фільтри, ущільнювальне кільце).
Прочитав на форумі, що з'явилась нова прошивка для не сенсорних штатних автомагнітол, поки не спробував, телефонна книга кирилицею чудово, але в основному музичка  smile 
Ну от ніби поки все…..

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0



2

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Surveyor, Добро пожаловать !!!  rock

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

3

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Surveyor вытаю, та ласкаво просимо до клюбу  coffee

Surveyor написав:

Їздив час від часу на Chevrolet Aveo (2008) та ця подобається мені набагато більше

Бо своя  upp

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

4

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

coffee

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

5

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Привет!  smile
Задние пластиковые тоже один потерял, а второй просто снял, не вижу в них смысла.
А на счет ПТФ - они светят с очень низкой высоты и не для того, чтоб тебя видели, а чтоб меньше было проходить расстояние от фары до дороги и обратно до водителя. Они - для езды в тумане.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

6

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Дякую!
Задумався про вітровики, внутрішні відкинув (почитавши форум та і власні спостереження), знайшов зовнішні  на avtoradosti.com.ua  думаю потепліє і придбати.
Не вирішив тільки самому повправлятися в майстерності і встановити чи звернутися за допомогою smile

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0

7

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Surveyor написав:

Дякую!
Задумався про вітровики, внутрішні відкинув (почитавши форум та і власні спостереження), знайшов зовнішні  на avtoradosti.com.ua  думаю потепліє і придбати.
Не вирішив тільки самому повправлятися в майстерності і встановити чи звернутися за допомогою smile

На предыдущий логан (2006 г.) сам клеил ветровики, с ними и продал - все ок.
Только надо клеить в теплую погоду или прогревать металл феном. Обезжирить и предварительно, до снятия защит со скотча - разметить точное место установки!

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

8

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Поздравляю с новой машинкой!  coffee

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

9

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Випробував на склі Turtle Wax Extreme Nano-tech. Обробив скло ще до морозів, а сьогодні як раз і дощ і туман.  Особливим чином цікавили водовідштовхуючі його властивості на задньому склі, т.я. в дощову погоду вода з заднього скла стікала без особливого ентузіазму smile В принципі ефектом залишився задоволений, вода як по підручнику збирається великими капками і стікає  smile

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0

10

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Вирішив затонуватись до літа. На офсервісі загадали 1200 грн, а не в них зясував - 600-700 грн.
Офсервіс попередив про ймовірність втрати гарантії на електрику при можлививх проблемах. Хоча карти дверей при тонуванні ніби і не зніматимуться....
От і думаю...

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0

11 Відредаговано Александр007 (2014-03-07 18:15:09)

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Surveyor написав:

Офсервіс попередив про ймовірність втрати гарантії на електрику при можлививх проблемах. Хоча карти дверей при тонуванні ніби і не зніматимуться....
От і думаю...

Карти дверей не снимают, но поливают мыльным раствором стекло которое стекает внутрь.
Если профи делают то нечего боятся.
Офсервіс при любом вмешательстве других, пугают снять с гарантии.
Даже если коротнет то предохранитель перегорит.
Как то так.  wink
Мне как то пытались придиратся что литые диски не у них покупал.  big_smile
Но все ок  rock

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

12

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Мне и на старом и на новом Логане карты дверей снимали, доставали стёкла и тонировали их в помещении.

Logan 1.4 2006 - был, Logan 2013 1.5 dci - есть
  0

13

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Surveyor написав:

Вирішив затонуватись до літа. На офсервісі загадали 1200 грн, а не в них зясував - 600-700 грн.
Офсервіс попередив про ймовірність втрати гарантії на електрику при можлививх проблемах. Хоча карти дверей при тонуванні ніби і не зніматимуться....
От і думаю...

если бы ты видел какие даж на оф сервисе криворукие.... кстати советую обслуживаться только в Солли Плюс. В треке больше не ногой, по ценам тоже старайся договативаться, например на ТО можно где нибудь сэкономить и не делать ненужные операции.

  0

14

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

З моменту придбання авто весь час заправлявся виключно на Окко і переважно 95 євро. Гарний знайомий рекомендував БРСМ він там постійно годує свій Nissan X-trail. У середу вирішив заправитись на БРСМ 95 євро і от до сьогодні враження зовсім не погані авто їде жвавенько і розхід навіть по компу на 0,1 впав.

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0

15

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Сьогодні вранці прийшов в гараж, а переднє праве колесо повністю спустило, накачав доїхав до шиномонтажа, де мені урочисто вручили будівельний саморіз.
Катаюсь далі  smile

В неті нарив отаку штуку, правда на фото обшито кришку багажника citroen_c-elisse та сьогодні звязався озвучили ціну питання в 300-400 грн на логан
http://s001.radikal.ru/i196/1403/5b/9aca9823c5c7.jpg

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0

16

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

прикольно, 300-400 вродь и не дорого

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

17

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Nomac написав:

прикольно, 300-400 вродь и не дорого

Тоже приобрёл бы себе!

  0

18

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Surveyor написав:

В неті нарив отаку штуку, правда на фото обшито кришку багажника citroen_c-elisse та сьогодні звязався озвучили ціну питання в 300-400 грн на логан

Силку в студію.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

19

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Surveyor написав:

Сьогодні вранці прийшов в гараж, а переднє праве колесо повністю спустило, накачав доїхав до шиномонтажа, де мені урочисто вручили будівельний саморіз.
Катаюсь далі  smile

В неті нарив отаку штуку, правда на фото обшито кришку багажника citroen_c-elisse та сьогодні звязався озвучили ціну питання в 300-400 грн на логан

Surveyor big_smile В нашем гараже ты уже третий кого я знаю, что приезжает с шурупом в колесе за последний месяц, просто диверсия какаято big_smile   dntknw .  А какая функция этой штуки на крышку багажника, понимаю что не дорого но зачем она, шумоизоляция? Врядли.

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

20

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Surveyor написав:

В неті нарив отаку штуку, правда на фото обшито кришку багажника citroen_c-elisse та сьогодні звязався озвучили ціну питання в 300-400 грн на логан

И я, и я хочу!!!
Где за 400грн взять?

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

21

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Хохол написав:
Surveyor написав:

В неті нарив отаку штуку, правда на фото обшито кришку багажника citroen_c-elisse та сьогодні звязався озвучили ціну питання в 300-400 грн на логан

И я, и я хочу!!!
Где за 400грн взять?

дядя Міша написав:
Surveyor написав:

В неті нарив отаку штуку, правда на фото обшито кришку багажника citroen_c-elisse та сьогодні звязався озвучили ціну питання в 300-400 грн на логан

Силку в студію.

це не зовсім магазин, я у них вирішив затонуватись (трішки відклав), а на їх сайті у розділі "наші роботи"  побачив отаку штуку smile  мабуть практично в кожному місті можна відшукати таких хлопців smile
http://carsound.kh.ua/nashi-raboti/citr … a?start=30

Graas написав:
Surveyor написав:

Сьогодні вранці прийшов в гараж, а переднє праве колесо повністю спустило, накачав доїхав до шиномонтажа, де мені урочисто вручили будівельний саморіз.
Катаюсь далі  smile

В неті нарив отаку штуку, правда на фото обшито кришку багажника citroen_c-elisse та сьогодні звязався озвучили ціну питання в 300-400 грн на логан

Surveyor big_smile В нашем гараже ты уже третий кого я знаю, что приезжает с шурупом в колесе за последний месяц, просто диверсия какаято big_smile   dntknw .  А какая функция этой штуки на крышку багажника, понимаю что не дорого но зачем она, шумоизоляция? Врядли.

Сподіваюсь просто збіг обставин, хоча часті випадковості - це вже закономірність dumbom  Шумоізоляція правда, що сумнівна без повної шумовки багажного відділення, але вигляд більш естетичний, а так голий метал ще й з гострими краями

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0

22

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Добрався практично до 15 000 км. В цілому все гаразд (стук стук по дереву dumbom   smile ) у понеділок перевзув авто (писав в іншій темі) і вчора встановив нові двірники Denso, що правда штурманський встановив без проблем, відразу став як там був, а от із водійським чомусь виникли трабли. Гачок ставши на місце буквально на кілька міліметрів заходить на пластикову пластинку двірника і нижня частина двірника притискається при цьому до штанги, а не до скла.... крутив, вертів, може руки не з того місця, може підлога крива та врешті вирішив провести невеличке хірургічне втручання і шматочок пластика було видалено, і відразу система штанга -двірник запрацювала  smile з попередніми двірниками такої оказії не було. і вже у вечері відразу випала нагода протестувати, пішов рясний дощ і новенькі двірники справлялись на ура - скло чисте і навіть бризкалкою не доводилось користуватись. Єдине, що трохи підпсувало враження, залишається на склі на кілька долей секунди якась плівка яка хоч і відразу зника та дратує все одно. Грішу на поліроль яким натирали авто на мийці і скло. До цього скло натирав сам поліролем для скла від тортл вакс такого ніби не було.... Спробую відмити скло і сподіваюсь все зникне. smile

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0

23

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Пленка на стекле и у меня остается потом исчезает и было изначально энто после покупки.

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

24

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Сьогодні трапилася біда з антеною передавача двухсторонньої сигналки - перестав працювати у двохсторонньому режимі. З роботи заїхав на офсервіс за 5 хвилин встановили нову.Це вже вдруге  dumbom

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0

25

Re: Logan 2013 1.6 Expression (БЖ Surveyor)

Давно нічого не писав, але дякувати Богу проблем не було, а різні доповнення і вдосконалення залишаю поки на майбутнє до кращих часів. Вчора пройшов друге ТО (22080 км) на офіційному сервісі, десь 2 години полежав на дивані подивився кіно та поглядав на монітор з моєю автівкою біля якої крутились техніки smile  змінили масло та фільтри, долили 100 гр антифризу (куди він зника?  smile ), підтянули тросик ручника ..... ну в результаті 1367 грн.
То ж поки все гаразд, палимо бензин далі  smile

Logan 2013 1.6 Expression
БЖ - http://www.logan.in.ua/forum/topic14579 … veyor.html
Рішенням всякої проблеми служить нова проблема....
  0