26

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Мой заводской ROMBAT 40-ка 6 лет отработал и еще живой был когда новый купил.

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0



27

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

По акуму зрозумів. Буду поки юзати такий, який дали.

Хотів би запитати та почути поради з іншого питання.
Зустрічав думки щодо додаткового закриття дрібнішою сіткою простір перед радіатором для більшого захисту від камінців.
1) Хто їздить без додаткового такого "тюнінгу", як довго (скільки тис.км.) і відповідно ніколи не мав проблем з пошкодженням радіатора від каміння чи чогось подібного.
2) Хто зробив собі такий "тюнінг" (тобто добавив сітку більш густу). Чи не створює це додатковий аеродинамічний шум? Чи не робить перешкоди для достатнього обдуву радіатора?

Для мене був би більш прийнятний перший варіант, але хочу почути грунтовні поради.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

28

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

2) Хто зробив собі такий "тюнінг" (тобто добавив сітку більш густу). Чи не створює це додатковий аеродинамічний шум? Чи не робить перешкоди для достатнього обдуву радіатора?

Мне ставили доп. сетку на официальном СТО. Шумов нет. Лучше с сеткой ездить, чем без нее - спокойнее ка-то за радиатор кондишна, да и тополиный пух на него не налипает.

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

29 Відредаговано Pashko (2013-06-04 16:14:08)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

Хто їздить без додаткового такого "тюнінгу", як довго (скільки тис.км.)

С момента покупки авто (105 тыщ.) езжу без такой сетки - ниразу не чистил радиатор dntknw - т.к. не было надобности.

Palich написав:

спокойнее ка-то за радиатор кондишна

Пожалуй единственный аргумент за установку такой сетки imho2

Но у меня кондея нет так что.....

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

30

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Pashko написав:

С момента покупки авто (105 тыщ.) езжу без такой сетки - ниразу не чистил радиатор dntknw - т.к. не было надобности.

В Ф1 и Ф2 ячейка решетки радиатора была гораздо меньше.:cool:

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

31

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Palich написав:

В Ф1 и Ф2 ячейка решетки радиатора была гораздо меньше

Себе уже прикупил допсетку, но ещ' не поставил. Думаю хуже не будет. А так и от камней защита и от всяких насекомых.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

32

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Езжу без сетки 1500км примерно, пока пытань нет, но хочу поставить себе.  И вопрос встречный вас ближний свет фар устраивает?

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

33

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

MACK написав:
Palich написав:

В Ф1 и Ф2 ячейка решетки радиатора была гораздо меньше

Себе уже прикупил допсетку, но ещ' не поставил. Думаю хуже не будет. А так и от камней защита и от всяких насекомых.

Сколько денег и можно ссылку примерно как выглядит. Спасибо

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

34

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Кому ставили сітку в сервісі. Викладіть фото (по можливості), як виглядає сама сітка і який розмір вічка (можна при фотографуванні рядом прикласти лінійку,або якусь монету).

nomac написав:

... И вопрос встречный вас ближний свет фар устраивает?

Мене не влаштовує. При нульовому положенні занижено положення. Я бачив першого ж дня, коли взяв з салона. Після цього за межами міста не катався, от руки поки не дійшли. Як виправити я знаю. Можу завтра сфотографувати, де і що треба крутити.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

35

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

Кому ставили сітку в сервісі. Викладіть фото (по можливості), як виглядає сама сітка і який розмір вічка (можна при фотографуванні рядом прикласти лінійку,або якусь монету).

Присоединяюсь к вопросу)

дядя Міша написав:

Мене не влаштовує. При нульовому положенні занижено положення. Я бачив першого ж дня, коли взяв з салона. Після цього за межами міста не катався, от руки поки не дійшли. Як виправити я знаю. Можу завтра сфотографувати, де і що треба крутити.

Якщо ваша ласка. Адрес вам в личку брошу. А то думал ехать в сервис, если можно самому, то зачем dntknw

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

36 Відредаговано дядя Міша (2013-06-05 15:59:47)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

На прикладі лівої фари обвів кружочком болт-регулятор вертикального положення головного освітлення (передньої фари). Для регулювання ключ-шестигранник (номер не знаю, ключ без позначок, підібрав методом тика). Крутиться дуже легко, по самій фарі непомітно, треба дивитися ввечері при проекції ближнього світла на екран, регулювати за схемою (не перекрутити, бо будете осліплювати зустрічних водіїв).

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

37 Відредаговано Red zander (2013-06-05 21:04:19)

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Поздравляю с приобретением верного друга coffee
Вопрос: когда сигу ставил , надо было дополнительно  Can модуль докупать?

Бывший владелец wink Renault Logan 1.2 2013   http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 78#p395278
  0

38

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Red zander написав:

Поздравляю с приобретением верного друга coffee

Спасибо. smile

Red zander написав:

Вопрос: когда сигу ставил , ...

Туда же, где кладу ключи от квартиры, где деньги лежат.:dntknw:

Red zander написав:

...надо было дополнительно  Can модуль докупать?

Сигнализация без опции CAN-модуля, т.е. не докупал модуль.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

39

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Поздравляю с приобретением. Пусть приносит только положительные эмоции и не ломается:storstark:.
По поводу сетки--одновременно ставил сразу 2-- очень мелкую (ячейка примерно 2 мм) перед радиатором и мелкую ( ячейка 5 мм) в нижнюю часть бампера. Температуру двигателя контролировал с помощью внешнего БК, больше 87 градусов не поднималась. От сетки 2мм отказался-- через краску со временем полезла ржа да и чистить сетку в этом месте без снятия бампера невозможно. Сейчас стоит 5мм --низ бампера и 2мм--в верхней части решётки. За 3 года столько мошкары с неё собрал, советую поставить.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

40

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

alexei74 написав:

Поздравляю с приобретением. Пусть приносит только положительные эмоции и не ломается:storstark:.
По поводу сетки--одновременно ставил сразу 2-- очень мелкую (ячейка примерно 2 мм) перед радиатором и мелкую ( ячейка 5 мм) в нижнюю часть бампера. Температуру двигателя контролировал с помощью внешнего БК, больше 87 градусов не поднималась. От сетки 2мм отказался-- через краску со временем полезла ржа да и чистить сетку в этом месте без снятия бампера невозможно. Сейчас стоит 5мм --низ бампера и 2мм--в верхней части решётки. За 3 года столько мошкары с неё собрал, советую поставить.

А где ету сетку можно прикупить ? на рынке или у офицеалов?

Бывший владелец wink Renault Logan 1.2 2013   http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 78#p395278
  0

41

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:
Red zander написав:

Поздравляю с приобретением верного друга coffee

Спасибо. smile

Red zander написав:

Вопрос: когда сигу ставил , ...

Туда же, где кладу ключи от квартиры, где деньги лежат.:dntknw:

Red zander написав:

...надо было дополнительно  Can модуль докупать?

Сигнализация без опции CAN-модуля, т.е. не докупал модуль.

Яж тебя не за место установки спрашивал))  dumbom

Бывший владелец wink Renault Logan 1.2 2013   http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 78#p395278
  0

42

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Red zander написав:
дядя Міша написав:
Red zander написав:

Вопрос: когда сигу ставил , ...

Туда же, где кладу ключи от квартиры, где деньги лежат.:dntknw:

Яж тебя не за место установки спрашивал))  dumbom

Завтикав. kapitulation
Ставив в день забору із салона. Попередньо записався на встановлення. Сигналізацію купив за тиждень до цього.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

43

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Red zander сетку брал на рынке в строительном отделе.
Поправочку внесу--в нижней части бампера ячейка сетки 3-3.5 мм

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

44

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

alexei74 написав:

Red zander сетку брал на рынке в строительном отделе.
Поправочку внесу--в нижней части бампера ячейка сетки 3-3.5 мм

Вау!!!!! А как у тебя так зачетно получилось?? сам ставил или на сервисе?

Бывший владелец wink Renault Logan 1.2 2013   http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 78#p395278
  0

45

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Red zander ставил сам, бампер снимал-- верхнюю часть иначе не поставить, нижнюю часть можно ставить не снимая бампер (есть очень простой способ). Нижняя сетка по краям проклеена с помощью термопистолета мебельным молдингом.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

46

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Тема/питання встановлення додаткової сітки.
Я ось що подумав. Авто в мене на гарантії. Конструктори (інженери) передбачили решітку попереду радіатора з певною величиною вічок (вони досить великі). Але якщо допустити, що радіатор може пошкодитися в процесі експлуатації автомобіля на наших українських дорогах (сертифікат для України в наявності), то це (можливе) пошкодження є прорахунком інженерів, а пошкодження повинно усуватися за рахунок компанії/виробника.
Питання установки додаткової сітки, а разом з тим, додаткового елементу шуму при їзді я вирішив (на 90%, 10% на роздуми поки) так - ставити додаткову сітку, коли авто на гарантії не є необхідності.
imho2

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

47

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

ставити додаткову сітку, коли авто на гарантії не є необхідності.
imho2

Я бы на вашем месте не о гарантии думал, а о том, как предотвратить неприятную неожиданность где-нибудь на трассе в случае повреждения радиатора кондишна.

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

48

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

Palich написав:

Я бы на вашем месте ... думал, а о том, как предотвратить неприятную неожиданность где-нибудь на трассе в случае повреждения радиатора кондишна.

Перепитав багатьох знайомих (хто має авто з кондиціонером). Чи мали вони пошкодження радіатора кондиціонера від каміння, що може вилетіти від зустрічного транспорту і як часто. На сьогоднішній день поки жодної відповіді про пошкодження не прозвучало. А ще додатковий аргумент для тих, в кого є повне Каско. Виникне пошкодження - оплатять. Ну для чого ще якась сітка, яка додає шуму при їзді?

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

49

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша,не питання! Якщо немає ні в кого, то по закону Мерфі у вас буде. Це я звісно просто кажу, без будь-яких темних думок.
Але така імовірність є. Вона досить реальна. Більш того, невеличкі камінці все ж таки попадають. Якщо подивитись на решітку - на ній будуть дрібні вм'ятини.
А взагали - це справа особисто кожного.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

50

Re: 13-й воїн - Logan Authentique 1.2 (БЖ дядя Міша)

дядя Міша написав:

Ну для чого ще якась сітка, яка додає шуму при їзді?

Сегодня при покатушках по лесу сетка мне очень даже помогла: кое-где после лесовозов были горы песка вперемешку с ветками. Если бы не сетка, были бы эти ветки внутри радиатора. Ну и еще маленький приятный момент: мертвые насекомые, типа оводов и комаров просто повисисают на сетке, а не засоряют радиатор.

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0