3,351

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Опасности никакой нет наоборот если Авто тормозит лучше разве это не безопасно.

Доречі, а ти пробував в такій конфігурації екстренно гальмувати на льоді?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



3,352

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Опасности никакой нет наоборот если Авто тормозит лучше разве это не безопасно.

А почему-бы не докупить еще пару шиповок и иметь уже полный комплект? Так ведь еще лучше тормозить будет, за счет задних.

  0

3,353 Відредаговано Александр007 (2016-11-19 10:30:41)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen,
Тормозил без блокировки колес , хорошо тормозит.
Пробовал на том же участке все 4 липучки на льду скользит зараза......
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-11-19 09:27:59[/merge_posts_bbcode]

Vader,
Пока не вижу смысла, шипами по чистой дороге
  так как большую часть на липучках. На асфальте намного приятней.....

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,354

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Тормозил без блокировки колес , хорошо тормозит.

Проблема в тому, що якщо нема хоча б ABS, то при сильному гальмуванні на льоді задні колеса можуть заблокуватись тоді, коли передні ще обертаються, адже в задніх ліпучок на льоді значно меньше зчеплення а колдун про це не знає.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,355

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Тормозил без блокировки колес , хорошо тормозит.
Пробовал на том же участке все 4 липучки на льду скользит зараза......

Здесь опасность не в торможении по прямой а в торможении с боковым уводом. Шиповка должна держать не только в продольном но и в поперечном направлении. Как и любая другая шина, кстати. Естественно шиповка на льду, как правило, обладает лучшим сцеплением, значит при возникновении ситуации, когда на вираже и сбросе газа или торможении вес будет смещаться на переднюю ось, задняя будет разгружаться. Как показывают многочисленные видео на зимнем покрытии, эта ситуация является самой частой причиной заносов. Виляющий зад - неприятное явление. На шиповке у меня было виляние задка при торможении на спуске с горки. Я знаю эту особенность и рулю с осторожностью. Если бы на задке стояла не шиповка, надо было бы помнить об этом в более широком перечне условий вождения. А вообще шиповка на задке лишила меня любимого разворота с ручником. Цепкая, не дает развернуть зад

  0

3,356

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Пишу свое мнение, как есть зад не скользит.

А как же

Александр007 написав:

все 4 липучки на льду скользит зараза

Ага, и ксенон не слепит smile Чет мне кажется, что ксенон у вас просто обязан быть установлен smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,357

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

Ага, и ксенон не слепит

Кстати не по теме, но ксенон в линзах таки не слепит. В отличие от светодиодов в рефлекторной оптике

  0

3,358

Re: Зимняя резина на Логан

offtopic

RUNO написав:

ксенон в линзах

Та не. Если там ксенон есть, то точно без линз.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,359 Відредаговано Larsen (2016-11-19 12:16:18)

Re: Зимняя резина на Логан

Вобщем сторінок 20 тому, в цій гілці, ми всі дружно вибирали мені гуму для Рафіка. В результаті я взяв General Altimax Arctic без шипів. Так шо тепер поділюсь враженнями тут з вами. storstark

І так, останній тиждень був чудовим періодом для тестування гуми в майже всіх можливих зимових умовах. Був і глибокий сніг, і чистий лід, і всякого роду хляпи, в тому числі товстий шар талого снігу на льоді. От я і потестував. moto
Порівнювати буду з Bridgestone Blizzak VRX, який в мене стояв на Логані. Порвіняння не зовсім справедливе, адже автомобілі зовсім різні, тому я не претендую на об'єктивну оцінку яка з цих шин, для яких умов краща, на однаковому авто. Кому цікаво - Рафік з переднім приводом, з повним пакетом ESP, а Логан був без ABS.

І так, перше з чого все почалось - глибокий (відносно) сніг. Як і слід було чекати від злючого рисунку протектора, тут різниця з Бріджом дуже велика. Впринципі, глибокий сніг ніколи не був сильною стороною Бриджа. Навіть дешевший Kleber Crisalp, який в мене раніше стояв на Астрі, здається гріб помітно впевненіше, хоча малий кліренс тої пузотерки зводив це нанівець. Ну, вобшем, тут різниця велика - Альтімакси гребуть впевнено і стабільно.  upp

Наступне - вкатаний сніг і чистий лід на горизонтальній дорозі (вулиця). От відносно таких умов в мене були сумніви, адже Альтімакс - гума розрахована під шипування, отже не настільки "ліпуча" як Бріджи. Та і ламелей на ній рази в 2 меньше. Думаю і суміш дубовіша. І ясне діло, нема ніяких "мікропор", так широко розрекламованих і запатентованих Бріджстоуном. Короче, через цей момент я сумнівався чи варто їх брати, чи не будуть вони сильно гірше за те, до чого я звик. Коли перший раз я попав на таку вуличку, то відразу навіть не зрозумів що воно слизьке. Ну, тіпа сніг то й сніг... Це була під'їздна вуличка, тому їхав повільно, але зупинився без спрацьовування АБС. Коли вийшов зрозумів що це майже лід. Потім їздив по місту, і місцями теж був лід, але наскільки слизький, сказати не можу. Бувало що й АБС спрацьовувала, але жодного разу не повело зад, ну і з гальмуванням проблем впринципі не було. Знову ж таки - машини різні, ЕСП пару раз втручалась, але дууууже рідко. Вцілому результатом задоволений. Якщо вони в таких умовах і гірші за Брідж (а я на межі ні Брідж ні Альтімакси в таких умовах не перевіряв, нунах...  angel ), то різниця не така, щоб в мене через неї виникли якісь суттєві проблеми. Що неможе не радувати.  upp

Далі була хляпа, в тому числі і хляпа на льоді. Впринципі, тут нема про що й писати. Брідж по хляпі, бувало, аквапланував. За Альтімаксами наразі такого не помітив. На дуже глибокій хляпі, трохи мотало, але, по відчуттям, меньше ніж Бріджи. Ну а решта без проблем. Траекторна стійкість і гальмування, по відчуттям, не гірше ніж було на Бріджах. Тому -  upp

Ну і врешті решт - мій "улюблений" горбок, про якого я вже раніше писав. Нажаль, найекстремальніших умов - товстий шар напівталого снігу, під ним тонкий шар води, а під нею лід - я не застав, тому не знаю як би воно було. Але був момент, коли на ньому був лід, а по ньому стікала тала вода. Це теж доволі стрьомна ситуація. Коли спускався, майже не міг гальмувати - АБС хапала майже відразу. Це "нормально", на Бриджах в такі моменти теж ніякого гальмування не було. Тому ситуація знайома. Головне що я не на жарт злякався - як же я буду назад виїзджати, якщо на спуску поздовжного зчеплення майже нема?  Вертався через 15 хвилин, отже умови не змінились. Однак, як не дивно, навіть без якогось екстремального розгону (а на Логані я інколи сильно розганявся, так шо вже було страшно вилитіти з дороги - під'ом на повороті під 90 градусів), з першої спроби, без спрацювання ЕСП (принаймі лампочка не світилась), Рафік спокійненько собі виїхав і поїхав далі, наче там ніякого льоду і не було... shok От чесно скажу - в такій ситуації, на Бріджах я виїзжав, але стрьомніше, і бувало шо кидало, і розгін більший брав, і швидкість втрачав так шо ледь вилазив... Короче, не чекав я від Альтімакса нічого кращого, з його ламелями і відсутністю пор. lol1 Тим не меньше, результат саме такий. Навіть не знаю чому так, можливо діло в самій машині. Хоча, знову ж так, ЕСП я не помітив, може воно якось мовчки включалось, може антипробуксовка допомагала (хоча вона теж мигає лампочкою), а може просто геометрія, більші колеса, масса, розподіл ваги між осями... короче ХЗ, але по факту, в цих умовах я виїхав легше ніж на Бріджах на Логані. І це не просто неможе не радува, а взагалі дуже несподівано, адже теоретично, на льоді, Альтімакс без шипів, повинен зливати Бріджу. Вобщем я задоволений!  upp

На рахунок самого екстремального - хляпа на льоді на мому горбку, думаю тут буде все ще краще ніж в Бріджа, адже злючий рисунок протектора Альтімакса з хляпою повинен справитиь краще Бриджа, ну а по льоді, як я вже переконався, на той горбок Альтімакс іде краще. Тим не меньше, як тільки будуть такі умови, відпишусь. Зараз внас прийшла відлига і потепління, і на дорогах вже ніякого льоду нема, тільки болото з калюжами. smile

І так, короткий підсумок. По глибоким снігам, хляпам - як і думалося, Альтімакс гребе впевненіше. По льоді в гальмуванні і в поворотах, я не помітив якоїсь різниці, хоча сумніви були. На горбок, по льоді, як не дивно, Альтімакс потягнув краще, що взагалі несподівано.

Доречі, по асфальті, сухому і мокрому, на плюсових температурах, ніяких неприємних відчуттів нема. На руль реагує чітко, гальмує впевнено, звісно, це на легальних швидкостях. Більше 110 я на них ще не розганявся, і не збираюсь. smile А ще в глибоких калюжах на швидкості (до 80), дуже впевнено тримають, з акваплануванням тут все дуже добре.

Ага, ще один момент - всі мої "зимові" випробування, відбувалися при температурах не нижче -4. Холодніше в нас просто не було. Тому наразі не знаю як воно буде в сильні морози. Можливо десь на -15, Альтімакси задубіють і почнуть ковзатись по льоді помітно гірше Бріджів. Наразі не знаю. Поживемо - побачимо.

А наразі я задоволений. Дякую Evgenий, що звернув мою увагу на цю гуму. storstark Думаю Bridgestone DM-V2 мені б меньше сподобався. Принаймі наразі. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: RUNO, Evgenий, Bob30003

3,360

Re: Зимняя резина на Логан

Junioro написав:

Вечір добрий!
Наскочив на велику каменюку.
Наслідки: погнутий правий передній диск і гуля на резині.
Наразі поставив запаску літню. В цій темі вже йшлося про те, щоб ставити кращу гуму з комлекту на задню вісь для зменшення ризику заносу.
Декілька днів треба так поїздити поки вирішу питання.
Які будуть думки? Правильно вчинив? Чи в моєму випадку треба перекинути літню назад?

В подобной ситуации сразу переставил вперёд зимнюю, а назад Debica (да да crazy) и катал так по снегу/люду неск дней в разгар зимы, пока колесо делали. Одно летнее на задней оси по моим наблюдениям, оказалось вполне терпимо. Не нужно лениться - перебрасывать вперёд нормальное колесо.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

3,361

Re: Зимняя резина на Логан

Ну вот.
В преддверии снега, льда и всякой мерзости приобрел второй комплект зимы. На свой страх и риск 175/80/14, на пробу, как оно такой размерчик. Ну разницы по диаметру со 195/65/15 - практически нет.
Шипованную Gislaved Nord Frost5
В продаже другой такого размера шип не нашел (Второй комплект зимы - липучка Barum Polaris3 штатного размера, рассчитывал, что текущая зима - последний сезон для нее)
Уже на дисках, но на машину еще не ставил. Думаю, оперативно в зависимости от условий, менять.

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

3,362

Re: Зимняя резина на Логан

как раз сегодня легкий снежок smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

3,363 Відредаговано Александр007 (2016-12-02 11:18:16)

Re: Зимняя резина на Логан

Белшина под горку не тянет буксует приходится толкать.
И это льда нет просто снег.
Еще раз убеждаюсь экономная резина так и едет

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,364

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Еще раз убеждаюсь экономная резина так и едет

Тест шиповок эконом уровня http://colesa.ru/news/52560 В тесте за эталон взяли Нокиан ХКПЛ 8. Результаты такие: в некоторых дисциплинах разрыва в секундах почти нет, в некоторых он существенный. Но общий вывод такой - на машинах без электроники лучше использовать Нокиан 8, так как шина предсказуемая и новичкам лучше выбирать её

  0

3,365

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO, що в неъ з боковиною?
http://savepic.ru/12399207.jpg

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

3,366

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:

що в неъ з боковиною?

Я користуюсь шиною з індексом XL й вона не раз доводила свою міцність. Отже, судячи з цього тесту, краще вибирати шину з підсиленою боковиною

  0

3,367

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

шиною з індексом XL

Думаю для Нокіана це має бути аксіомою враховуючи стан наших доріг.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: RUNO1

3,368

Re: Зимняя резина на Логан

На нордман бока мягкие  ночью поздно яму заметил на трамвайных путях между плит.
Думал хана
Так все целое. Думаю спасло давление 2.2 - 2.1

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,369

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Белшина под горку не тянет буксует приходится толкать.

А как ведёт себя Россава в аналогичных условиях?

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

3,370 Відредаговано Александр007 (2016-12-02 13:01:51)

Re: Зимняя резина на Логан

MACK,
Не знаю водителя на росаве сегодня не было.
Да и скользкую горку посыпали солью.
Ждем в другой раз.
Бел Шина на шевроле.
Росава на ланосе.
На ниссан классик летом была зимняя сейчас протектор стерт до отметок не бережет себя  водитель....
И стаж ничему не учит....

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,371

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Не знаю водителя на росаве сегодня не было.Да и скользкую горку посыпали солью.Ждем в другой раз.Бел Шина на шевроле.

Просто ты был за белшину, а я за россаву, бюджет практически одинаков, интересно теперь их поведение в одних условиях.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

3,372 Відредаговано Александр007 (2016-12-02 13:31:09)

Re: Зимняя резина на Логан

MACK,
Так я ни то ни другое не брал.
Видел ниссан кроссовер  модель не знаю, так на бровку передними заехал а задними буксует.
По протектору видно всесезонка, поехал другое место искать.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,373 Відредаговано MACK (2016-12-02 13:40:08)

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Так я ни то ни другое не брал.

Аналогично. Но кто искал на этот сезон бюджетную зимнюю шину, то выбор был этих производителей, причём белшину нахваливали в каждом магазине и на авторынках. Я бы сказал навязчиво впаривали именно белшину. Вот интересует есть ли между ними существенная разница.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

3,374 Відредаговано Александр007 (2016-12-02 14:06:00)

Re: Зимняя резина на Логан

MACK,
На ощуп Белшина магче и лямелей больше.
Росава более зубастая
При разном дорожном покрытии будут вести по разному.
Где-то одна лучше где-то другая.....

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,375

Re: Зимняя резина на Логан

Пассат под небольшую горку стоял буксовал.
По протектору еврозима, и это тонкий слой снега, а не едет.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0