1 Відредаговано bravo (2016-10-21 12:15:22)

Тема: Обережно, новий лохотрон.

Сьогодня, в 7:00 получив СМС з текстом, що я переміг в акції від Шкода й виграв новенький автомобільчик. Був вказаний якийсь лівандовський номер і такий самий сайт.  Зайшов на сайт:soulauto.com.ua  і справді, мій номер телефону самий перший з 10. Подзвонив, поспілкувався з якимось "органом", хотів мене гад десь зараєструвати, я сказав що потім передзвоню. Що збентежило, що вартість автомобіля 395 кусків, і я повинен в терміновому порядку до 20:00 внести "податок" 1% від вартості машинки. Ахінея  dash1  tbsenile
   Подзвонив офіційним представникам Шкода: ніяких акцій не проводиться.  censored
http://soulauto.com.ua/startakcii.html
http://soulauto.com.ua/index-2.html
Будьте пильні і бережіть себе.
П.С. Може де не там написав, то хотів всіх попередити, зараз там мій номер, а завтра ваш...
Модератор виправить.

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0
Спасибо сказали: Lavrik1



2

Re: Обережно, новий лохотрон.

Це дуже старий лохотрон.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

3

Re: Обережно, новий лохотрон.

gatuno написав:

Це дуже старий лохотрон.

Так, але старе повертається.

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

4

Re: Обережно, новий лохотрон.

yanus написав:

bravo, честно говоря, я удивлен что вы звонили еще куда то... я б даже дальше удаления смс и пальцем не дернул бы.

Кстати, да... Могли бы еще и деньги с телефона списать.

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0
Спасибо сказали: Larsen1

5 Відредаговано Aprox (2016-10-21 14:10:55)

Re: Обережно, новий лохотрон.

yanus написав:

bravo, честно говоря, я удивлен что вы звонили еще куда то... я б даже дальше удаления смс и пальцем не дернул бы.

А это когда человек знает, что лохотрон, но в глубине души надеется на чудо!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

6

Re: Обережно, новий лохотрон.

yanus написав:

я удивлен что вы звонили еще куда то

"Молодой ещё..." (С) 8) Надіявся - "авдруххххтакида!?" Святая простота angel
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-10-21 14:34:21[/merge_posts_bbcode]

Може хто ще надіється Рену "виграти"  rtfm  :
http://renault.auto-motive.com.ua/news/353.html

[merge_posts_bbcode]Added: 2016-10-21 14:43:18[/merge_posts_bbcode]

ps Полюбуйтеся як це діє: 
Месть мошенникам или Рамзан в деле (ч1. анонс)
Месть мошенникам или Математика от Рамзана(ч.2)
Месть мошенникам от Рамзана или нервный срыв

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

7

Re: Обережно, новий лохотрон.

gatuno написав:

"Молодой ещё..." (С) 8) Надіявся - "авдруххххтакида!?" Святая простота

  Після того, як відбувся розіграш призів в Новій Лінії, і на акційну бензинову газонокосарку припав квиток з моїм ім`ям та фамілією, а  мене там не було, проігнорував бо невірив у такі випадки. А через два дня мому баті розказали про це його знайомі. Вот після такого випадку все й перевіряю.

gatuno написав:

"авдруххххтакида!?"

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

8

Re: Обережно, новий лохотрон.

yanus, Аудиторplus

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9 Відредаговано YURAN (2016-10-21 23:26:07)

Re: Обережно, новий лохотрон.

bravo написав:

Сьогодня, в 7:00 получив СМС з текстом, що я переміг в акції від Шкода й виграв новенький автомобільчик. Був вказаний якийсь лівандовський номер і такий самий сайт.  Зайшов на сайт:soulauto.com.ua  і справді, мій номер телефону самий перший з 10. Подзвонив, поспілкувався з якимось "органом", хотів мене гад десь зараєструвати, я сказав що потім передзвоню. Що збентежило, що вартість автомобіля 395 кусків, і я повинен в терміновому порядку до 20:00 внести "податок" 1% від вартості машинки. Ахінея  dash1  tbsenile
   Подзвонив офіційним представникам Шкода: ніяких акцій не проводиться.  censored
http://soulauto.com.ua/startakcii.html
http://soulauto.com.ua/index-2.html
Будьте пильні і бережіть себе.
П.С. Може де не там написав, то хотів всіх попередити, зараз там мій номер, а завтра ваш...
Модератор виправить.

Зателефонувати можливо тільки у випадку, коли є нестримне  бажання смачно послати на х..........й!!!!

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0
Спасибо сказали: Clone-77, сяся3

10

Re: Обережно, новий лохотрон.

Aprox написав:
yanus написав:

bravo, честно говоря, я удивлен что вы звонили еще куда то... я б даже дальше удаления смс и пальцем не дернул бы.

А это когда человек знает, что лохотрон, но в глубине души надеется на чудо!  lol

Понимаешь что развод, но шкоду  хочется   big_smile

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

11

Re: Обережно, новий лохотрон.

Я тоже отримав таке повідомлення, але зраджувати логану незбираюсь)) Посміявся з дружиною, тай все, до речі прийшло десь о 03.00 ночі - так що лохотрон зазнав невдачі! У них є певні бази даних, але косяк полягає в тому, що смс з виргашем прийшов на київстар , а на сайті контактний номер юмс - нестиковочка товариші лохотронщики!А шкоду дарю вам - катайтесь!

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0