1,076

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Aprox написав:

Как всегда - сплошные лозунги и восклицательные знаки... Толку ноль, смысла ноль, информации и пользы - тоже ноль...

Инфа какая то была. Он вменяет Рено вину в неправильной (не полной) замены ГРМ ремня вследствие чего попал на хорошие деньги. Я бы перефразировал так 60 тыс это много для Ренохи и ее пора менять. Ибо нельзя требовать от машинки в 2 раза дешевле чем у любого конкурента такую же неламучесть и живучесть. Хотя знакомый в 120 тыс продал МСВ логан на ходу еще и не ламался он у него особо за 7 лет. Раз жена об дерево ударила. Дверцу чинил сильно скрипела и опустилась и по мелочам. Но чесно отходил 120 тык за 7 лет. Для средней машины с небольшой ценой это чуть не предел. Трудно сказать оффы виноваты или нет при замене ремня или просто "не повезло" с машинкой.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0



1,077 Відредаговано Doc (2016-09-06 21:28:59)

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

У середу сплине термін, за яким мені обіцяли дати відповіді по моїм питанням. Це я так, нагадую.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

1,078 Відредаговано Doc (2016-09-07 06:56:50)

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Знаєте, річ не в тому, що мені авто не подобалось.  Навпаки! Комфортне, безпечне.
Але як можливо таке, що авто преміум сегменту потребувало такої кількості ремонтів? Звісно не все так критично ламалось, але були речі досить серьозні - кардан, наприклад.
Як так могло статись, що в машині преміум сегменту в середині кришки багажнику я знаходив відкручені і зайві гайки?

Чому я мав їздити під торохтіння замку багажника?

Чому досить швидко вийшов  з ладу замок нижньої частини багажника?

Чому ваш 3D Sound by Arkamys іноді глючить (і це вже той, який поміняли!). Слава богу не часто і це не напрягає.

Чому мені доводять, що в мене не працює двигун регулювання повітряного потоку, а я чомусь не вірю.

Чому випаровувач кондиціонера пропрацював лише 4 роки? Я здогадуюсь в чому причина, але чому Рено мовчить?
Чому при проблемах з копійчаними сайлентблоками треба купляти весь підрамник за багато тисяч грн.
Чому у всіх автовиробників є випаровувачі окрема, а рено продає весь блок кондиціонування?

Чому с Логаном за 12000 USD проблем було меньше ніж з Колеосом за 36000?

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Yeka, Evgenий, Дядя Федор, ivalent, Lavrik5

1,079

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Після останнього дзвінка пройшло 2 тижні. Технічна служба все ще вирішує. Скільки ще чекати - не зрозуміло.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

1,080

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Вітаю.
Цікавить, чому зняли з продажу в Україні Renault Scenic?
Дякую.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

1,081

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Lavrik написав:

Вітаю.
Цікавить, чому зняли з продажу в Україні Renault Scenic?
Дякую.

Доброго дня!
Вдячні Вам за звернення до нас.
На сьогоднішній день в Україні представлений модельний ряд, який охоплює всі основні сегменти і відповідає сьогоднішньому ринку.
На жаль, зараз ми не можемо пропонувати в Україні 100% модельного ряду, що пропонує Renault.
Наразі в Україні не плануються продажі зазначеної Вами моделі.

  0
Спасибо сказали: Lavrik1

1,082

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Lavrik написав:

Вітаю.
Цікавить, чому зняли з продажу в Україні Renault Scenic?
Дякую.

Фигасе...  А я и не знал...

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

1,083

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Renault Ukraine написав:

Наразі в Україні не плануються продажі зазначеної Вами моделі.

Тому що ніша Renault в Україні - Логан і йому подібні. Все!!!
Scenic (RX4), Koleos, Latitude... Невдалі експериментти від Renault в Україні, зі складнощами ремонту, неможливості дістати запчастини, вкрай ненадійними агрегатами... Для кого?
Для кого ті каптури з каджарами? Я після колеоса в житті не сяду на кросовер від Рено!
Замість того, щоб шліфувати те, що є Рено штампує провальні проекти.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

1,084 Відредаговано MACK (2016-09-26 20:14:19)

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Doc написав:

Я після колеоса в житті не сяду на кросовер від Рено!

Так то ж вы Самсунг купили.

Именно здесь родились Renault Latitude (он же Samsung SM5) и Koleos (Samsung QM5). За пределами Кореи машины оказались не очень успешными, поэтому новый седан Renault Talisman (он же Samsung SM6) разрабатывали преимущественно во Франции. Зато новый Koleos второго поколения — снова корейский.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: Larsen1

1,085

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

MACK написав:

Так то ж вы Самсунг купили.

Якщо на машині стоїти клеймо Рено і Рено його обслуговує то мені все одно, де його роблять, хоть в Бангладеш. Відповідати за косяки має рено
До речі Логани теж не в Парижі роблять.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Yeka, Дядя Федор, Larsen3

1,086

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Знову звернувся через My.Renault з приводу свого питання. Хочу нарешті конкретики.
Нагадаю, 7 вересня був дзвінок від представника і приємний голос мене запевнив, що моє питання під контролем і технічна група обов'язково повідомить мене про рішення.
І от що я тепер маю.
Цитую - "За інформацією від нашого дилера "Автогор" Черкаси: було озвучено технічне рішення, від пропозиції клієнт відмовився та звернувся на сторонній сервіс."
fool  fool  fool  fool  fool
Пробачте!!!  Від якою такої пропозиції я відмовився? Щось не пригадую ніяких пропозицій!!!
І де обіцяне повідомлення технічної служби?
Те, що я скористався стороннім сервісом як раз і було наслідком того, що не було ніяких пропозицій!!!

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

1,087

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

shok  kez_15

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

1,088

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Doc написав:

від пропозиції клієнт відмовивс

Пропозиція була в письмовій формі? Чи може відповідь була в письмовій формі?!

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,089

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Doc, явно "Автогор" Черкаси халявить. Треба на них якось натиснути.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,090

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Yeka написав:

Пропозиція була в письмовій формі? Чи може відповідь була в письмовій формі?!

Та взагалі я про пропозицію вперше чую!!!

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

1,091

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Ну мне в письменном виде вообще не отвечали, только на электронную почту! А последний письменный запрос в "Рено Украина" без ответа уже год!
И от АИС уже не звонят, гарантия так и закончилась..

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

1,092

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Renault Ukraine, коли почнете продаж Renault Мegane в кузові універсал?

Нет неразрешимых проблем, есть неприятные решения.
Уже Opel Astra H 2013 и Mazda CX5
  0

1,093

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Doc написав:

Знову звернувся через My.Renault з приводу свого питання. Хочу нарешті конкретики.
Нагадаю, 7 вересня був дзвінок від представника і приємний голос мене запевнив, що моє питання під контролем і технічна група обов'язково повідомить мене про рішення.
І от що я тепер маю.
Цитую - "За інформацією від нашого дилера "Автогор" Черкаси: було озвучено технічне рішення, від пропозиції клієнт відмовився та звернувся на сторонній сервіс."
fool  fool  fool  fool  fool
Пробачте!!!  Від якою такої пропозиції я відмовився? Щось не пригадую ніяких пропозицій!!!
І де обіцяне повідомлення технічної служби?
Те, що я скористався стороннім сервісом як раз і було наслідком того, що не було ніяких пропозицій!!!

Доброго дня! Дякуємо, що повідомили нам про це. Ми працюємо над вирішенням даного інциденту і намагаємося в найкоротші можливі терміни надати Вам відповідь.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-10-05 15:46:20[/merge_posts_bbcode]

M@d)|(@xed написав:

Renault Ukraine, коли почнете продаж Renault Мegane в кузові універсал?

Доброго дня! Вдячні Вам за звернення до нас.
Компанія Renault поки не планує запуск цієї моделі на ринок України. Нещодавно були впроваджені нові моделі - Renault Kadjar і оновлений Renault Megane IV в кузові хетчбек. В 2017 році ми плануємо додати на наш ринок Renault Megane IV в кузові седан.
Серед універсалів можемо запропонувати розглянути Renault Logan MCV: https://ru.renault.ua/vehicles/passenger/logan-mcv.html

  0

1,094

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Недавно довелось обратиться на Кий Авто за помощью...
Хочу поблагодарить компанию и ее представителя, что сопровождал авто - Максим Сова.

Вообще то завез авто на диагностику АКПП. Внимательно и профессионально отнеслись.  Но по ходу выявили проблему, критичную и дорогостоящую...
  Не могу сказать, что без колебаний прибег к решению проблемы на КА...
Но здесь особо хочу отметить работу Механика, зовут его Максим Сова. Спокойный, терпеливый, вежливый, профессиональный, убедительный...
  Диалог с ним склонил меня к тому, что ремонт выявленной неисправности будет произведен на КА. Предварительный расчет стоимости конечно напрягал...
Когда приехал за авто и увидел счет был приятно удивлен тем, что предварительный расчет был несколько выше, чем итоговая цифра к расчету...
В итоге авто отремонтирован ( по ходу таки видимы позитивные изменения), КийАвто благодарность за проделанную работу, Максиму Сова спасибо за доброе отношение!

PS Рено Украина, прошу учесть, при раздаче "пирожков" партнерам, если такие "пирожки" раздаются по итогам года или еще в какой способ, что КийАвто, в лице таких сотрудников как Максим Сова, создают марке Рено Доброе Имя... Стало быть ваша благодарность таким партнерам не должна иметь "границ в пределах разумного"....

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,095

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

И я добавлю в "корзинку" Кий Авто: адекватно, профессионально. В результате - продан автомобиль, который надеюсь завтра забрать smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-10-05 19:16:02[/merge_posts_bbcode]

Ну а если персонально - то МУСТАФА АЛЕКСАНДР, менеджер, хороший, наверное smile

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

1,096

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Renault Ukraine написав:

Доброго дня! Вдячні Вам за звернення до нас.
Компанія Renault поки не планує запуск цієї моделі на ринок України. Нещодавно були впроваджені нові моделі - Renault Kadjar і оновлений Renault Megane IV в кузові хетчбек. В 2017 році ми плануємо додати на наш ринок Renault Megane IV в кузові седан.
Серед універсалів можемо запропонувати розглянути Renault Logan MCV: https://ru.renault.ua/vehicles/passenger/logan-mcv.html

Дякую, але я хотів вибрати універсал на АКПП. Чи планується встановлення АКПП на Renault Logan MCV?
Якщо ні, то виходить що ви не приділяєте уваги цій споживчій ніші, а отже втрачаєте потенційних покупців.
Чому так?

Нет неразрешимых проблем, есть неприятные решения.
Уже Opel Astra H 2013 и Mazda CX5
  0

1,097

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

M@d)|(@xed написав:

Дякую, але я хотів вибрати універсал на АКПП. Чи планується встановлення АКПП на Renault Logan MCV?Якщо ні, то виходить що ви не приділяєте уваги цій споживчій ніші, а отже втрачаєте потенційних покупців.Чому так?

imho2  Малий попит і буде недешево, тому Dacia наше все: Лоджі замість Канго, MCV замість Меган, і т.д.  dntknw

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

1,098

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

ЛОДЖИ - замість МСВ...

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

1,099

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

Владимир+ написав:

ЛОДЖИ - замість МСВ..

у Вас же есть МСВ ( лада ларгус ) , по моему она выше ( салон ) чем лоджия ?

  0

1,100 Відредаговано Владимир+ (2016-10-05 22:03:40)

Re: Вопросы к официальному представителю Renault Ukraine

ЛАРГУС - это МСВ. Но тот, который был раньше. Сейчас Ларгусов семиместных - нет.
МСВ сделали меньше, чем раньше, и их тоже нет семиместных.
ЛОДЖИ сделали на базе того же ЛОГАНА как замену МСВ, но в сторону увеличения кузова )потому он и стал "минивэном". Т.е. ЛОДЖИ незначительно больше МСВ.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-10-05 21:02:11[/merge_posts_bbcode]

В цифрах оно выглядит так: http://www.infocar.ua/compare_12864-13338.html
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-10-05 21:14:21[/merge_posts_bbcode]

п.с. Посмотрел цены - машинки на октябрь подешевели на 10-15т.грн. Хорошо, что я успел ещё дороже купить smile:):)
(правда с учётом сделанной скидки - моя жаба будет спать, но если-бы без скидки - то расстроился бы)

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0