926

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

По ихним замерам у дизельного логана 15 см...

Там інша методика була. А тут точно така як в мене - порожня машина, рулеткою. wink
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-08-25 16:50:48[/merge_posts_bbcode]

Nomac написав:

а по факту? кто мерял?

Дядько на відео міряв рулеткою в Леона, вийшло 16 см. Я в свого Логана так само міряв, вийшло 16.5см.
Ну, там можна ще сантиметр туди-сюди на точність вимірів списати, але схоже на те, що заявлених 185мм там все ж таки нема.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



927 Відредаговано Aprox (2016-08-25 18:12:41)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Там інша методика була. А тут точно така як в мене - порожня машина, рулеткою.

Они на пустом лионе меряли? Обычно они проезжают над стопкой пластин, а потом меряют оставшиеся рулетуой... Так было и с дизельным логаном...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

928 Відредаговано Larsen (2016-08-25 17:36:41)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Они на пустом лионе меряли?

Подивись відео, я ж його не просто так вставив. wink

Aprox написав:

Обычно они проезжаю над стопкой пластин

Ну і скільки їхніх тестів з таким методом ти бачив?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

929 Відредаговано Aprox (2016-08-25 18:25:42)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ну і скільки їхніх тестів з таким методом ти бачив?

Очень много!

Из свежих, вот 12 августа видос про фиат - https://youtu.be/YnbVP9kV4EI?t=23m43s

Фраза "Традиционное упражнение"...

Вот еще 17 августа про пыжа... https://youtu.be/8eefjo53m14?t=13m41s

Это так... Чисто для примера из последнего...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

930

Re: Следующий автомобиль

Aprox, так то в свіжих. Але почали вони таке робити відносно недавно. Ну, принаймі, за моєї пам'яті. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

931

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Aprox, так то в свіжих. Але почали вони таке робити відносно недавно. Ну, принаймі, за моєї пам'яті. smile

Всё в мире относительно... Давно, недавно... Выпусков с такими замерами уже было много... Тот сравнительный тест логана был опубликован на их канале 17 января 2016 г. И он был далеко не первый...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

932

Re: Следующий автомобиль

почитал и посмеялся, я когда такое пишу-обязательно ставлю "ИМХО" в конце, что б срача не разводить.
более-менее трезво напишу свое мнение
я ездил на Симболе и на Логане почти одного года и похожей комплектации, то и то Рено и то и то бюджетное и "на любителя" по дизайну. Так вот ничего в логане нет лучше, кроме высоты потолка и клиренса! все! машина реально сделана бюджетно и намного хуже Симбола! и по дизайну, и по качеству материалов, и даже по той лампочке поворотников. Раньше я думал, что это на 90% одинаковые машины, сейчас бы никогда не пересел с Симбы на Логан... Хотя, Логан-отличный автомобиль за свои деньги, но уж никак не красивый,не современный, не комфортный, это просто абсурд. Его специально делали, как бюджетный, как дешевая модель Рено, и мб кто то не вкурсе(хотя сомневаюсь) Дачия-это буджетное Рено! Нету в модельном ряду Дачии ни одного среднего, или дорогого автомобиля Рено, только бюджетные!

  0

933 Відредаговано SanychGT (2016-08-25 21:40:31)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

А саме мистецтво дизайну полягає в тому, щоб створювати речі, які будуть подобатись якомога більшій кількості людей. Чи ж не так?

Абсолютно не так.

Автомобильный дизайн (англ. Automotive design, в СССР художественное конструирование автомобиля) — художественно-проектная деятельность по созданию оригинальной, функционально оправданной, устойчивой к влияниям времени формы авто.

rtfm

Larsen написав:

Хочеш сказати що дизайнери, які працювали над Логаном, не створили ніякого дизайну? wink

На жаль можна сказати, що ніякого дизайну не було створено. Так як авто схоже на що завгодно з пришитою мордою рено, чим на щось створене, нове і тим більше з дизайном, але видно, що зовнішність передка тянули під більшість автівок рено, правда забули пропорційно зменшити єлементи відповідно до габаритів авто, і постаралися бути в сучасному попсовому тренді, а-ля корея та китай. Це їм вдалося добре.

Larsen написав:

Адже все набридає, і найпривабливіше завжди щось нове (або добре забуте старе wink ).

Набридає тільке те, що одразу було створено не так як треба, або коли людина бере не те що їй потрібно. чи подобається, а під зовнішнім впливом, те що їй впарюють, чи те на що грошей хватить, чи те що інші запропонували без врахування реальних потреб, так як сам покупець не розбирається.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-08-25 21:55:41[/merge_posts_bbcode]

alex.cver написав:

Стэпвей бомба тут спору нет но на свои 13куе.

А 400тыс грн это 13куе?  kez_15

alex.cver написав:

Были бы лишние деньги Лиф бы был второй супер бомбой. Ну не 40 а 16 бу у нас, да и в забугорье не 40 тоже.

35тыс евро...

alex.cver написав:

Просто не нужно ровнять уровень доходов людей в Украине и скажем в Штатах или Англии.

Так равняем же автомобили. Или может давайте сразу сравнивать все взглядом оттуда.

  0

934

Re: Следующий автомобиль

Schranznbasser написав:

и намного хуже Симбола! и по дизайну,

понятно про ИМХО. Лично я писал о своем отношении к формам первой фазы Логана. Просто  окидывая взглядом и скользя по линиям.
http://c8.alamy.com/comp/FFBJW6/epa000401869-the-finishing-touches-are-undertaken-at-the-booth-of-FFBJW6.jpg
https://ct.autocentre.ua/ct/media/image/2013/05/22/860f91f524a89e4bbdbe57ba2ef8379f68ab9701.jpg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

935 Відредаговано SanychGT (2016-08-25 22:44:14)

Re: Следующий автомобиль

Schranznbasser написав:

намного хуже Симбола! и по дизайну

shok
Самым уродливым в автомобиле является пришитая абы как часть. И Симбол яркий пример крайне уродливой реализации такого метода. crazy

05.10.07 12:29  ТОП-13 самых уродливых машин мира.

6. Чуть-чуть не дотянул до попадания в пятерку Renault Clio Symbol. Автомобиль, обладающий внешностью сваренных между собой двух разных машин, это уже повод для улыбки. При этом продавалась эта машина совсем неплохо – некрасивая, но и недорогая.

  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

936 Відредаговано Schranznbasser (2016-08-25 22:50:47)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:
Schranznbasser написав:

намного хуже Симбола! и по дизайну

shok
Самым уродливым в автомобиле является пришитая абы как часть. И Симбол яркий пример крайне уродливой реализации такого метода. crazy

вы же сами выше писали, что дизайн - это не "нравиться-не нравиться", а ненавязчивость,технологичность и практичность. а нравится или нет-это уже отношение к дизайну, так вот у симбола все ваши факторы на высоте, а по сравнению с логаном-так вообще космос)
но, я не конкретизировал дизайн в своем сообщении, а цитата вырвана из контекста.  Я поддержал людей, которые не понимают ничего в красоте и практичности логана, если не брать в расчет цену автомобиля. я же написал-автомобиль отличный за свои деньги, но он никак не может быть красивым и дизайнерским) ИМХО

хорошо,я в штангу дал с Симболом(просто на нем ездил), изза его багажника вам  легко придраться, давайте по дизайну Клио пройдемся. Он тоже намного страшнее Логана? база та же, бюджет тот же, только багажник меньше.

  0

937

Re: Следующий автомобиль

Schranznbasser написав:

давайте по дизайну Клио пройдемся. Он тоже намного страшнее Логана

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/90/Renault_M%C3%A9gane_II_Facelift_rear_20091206.jpg
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-08-25 23:24:37[/merge_posts_bbcode]

http://www.photoprikol.net/dem/demotivators/1439522599_photoprikol.net.jpg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

938

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Абсолютно не так.

А навіщо тоді взагалі таке поняття дизайну? Кому він тоді потрібен, якщо думка користувачів не має значення? Самим дизайнерам?  wink

SanychGT написав:

художественно-проектная деятельность по созданию оригинальной, функционально оправданной, устойчивой к влияниям времени формы авто.

Цікаво хто цю маячню втулив в москальську вікіпедію. Комерційний дизайн не для "оригінальності" робиться, а для привабливості продукту. А чим це досягається, діло дизайнера - оригінальністю, трендовістю, чи просто виваженим дизайном.

SanychGT написав:

На жаль можна сказати, що ніякого дизайну не було створено.

Воу! А вони з тобою не згідні. Ну і кому з вас вірити? vissla

SanychGT написав:

Так як авто схоже на що завгодно з пришитою мордою рено, чим на щось створене, нове і тим більше з дизайном, але видно, що зовнішність передка тянули під більшість автівок рено, правда забули пропорційно зменшити єлементи відповідно до габаритів авто, і постаралися бути в сучасному попсовому тренді, а-ля корея та китай.

Ну добре, ти авторитетно покритикував. А більшості людей він подобається більше. А значить це позитивно впливає на попит авто. Якщо це наслідок "відсутності дизайну", тоді значить його "присутність", як в першому логані, шкідлива, адже зменьшує попит. Виходить, дизайн, в твому розумінні, шкідливий для виробника. Нащо ж тоді він взагалі потрібен? Виробнику шкідливий, користувачам не подобається... wink

SanychGT написав:

Набридає тільке те, що одразу було створено не так як треба,

Ні, набридає все. Така особливість нашої психіки. "Позачасові дизайни" насправді не існують, хоча до них всі прагнуть, і є рішення більш "довговічні" ніж інши. Але "вічних" всеодно нема.

SanychGT написав:

чи те на що грошей хватить

Схаменись, я тут про вигляд і його сприйняття говорю. До чого тут гроші?

SanychGT написав:

А 400тыс грн это 13куе?

Базовий Степан коштує 350тис грн. Це близько 14 куо.

Schranznbasser написав:

и по дизайну, и по качеству материалов, и даже по той лампочке поворотников.

Неясно до чого тут порівняння з Симболом. Якщо мова про те що новий Логан в Турції продається під цією назвою, а також те що Рено відмовилось від самого Симбола, тоді про яку лампочку іде мова? Треба ж не старий Логан розглядати, а Логан 2. А в ньому лампочка як раз таки правильна.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

939 Відредаговано Vader (2016-08-26 00:48:40)

Re: Следующий автомобиль

Справедливости ради, второй Симбол выглядел гармоничнее и багажник уже не казался инородным телом.

http://i.infocar.ua/img/models/592/foto_004.jpg


Но я бы не сказал, что он выглядит однозначно лучше первого Логана. Это просто два разных направления в дизайне - подчеркнутая техногенность с гранями в Логане, и зализанность а-ля биодизайн в Симболе.

  0

940 Відредаговано SanychGT (2016-08-26 08:47:42)

Re: Следующий автомобиль

Schranznbasser написав:

вы же сами выше писали, что дизайн - это не "нравиться-не нравиться", а ненавязчивость,технологичность и практичность

kez_15
Вы меня ни с кем не попутали? Такого абсурда я написать не мог.  dntknw

Schranznbasser написав:

давайте по дизайну Клио пройдемся. Он тоже намного страшнее Логана?

focus 
Вы уж определитесь... по дизайну пройдемся, спросим нравится-не нравится дизайн или определим страшнее-красивее... Это все разные понятия.
Дизайн был у первого поколения Клио и есть у четвертого. По средине два поколения недоразумений. 

Larsen написав:

Кому він тоді потрібен, якщо думка користувачів не має значення? Самим дизайнерам?  wink

В першу і основну чергу ЗАМОВНИКАМ! fly
А думка користувачів по факту результату продажу в слідуючому рестайлінгу. Як з попереднім поколінням Е-классу. Результати були такі жахливі, що замість запланованого рестайлінгу у вигляді коррекціїї довелося нову зовнішність ліпити.

Larsen написав:

А більшості людей він подобається більше. А значить це позитивно впливає на попит авто.

ТИМЧАСОВО впливає, ЯКЩО впливає.  fly
Результати продажу відображають наскільки подобається і наскільки впливає. Продажі данної моделі НЕ ростуть, а тільки падають і не тільки в Україні, але й у світі..  fly
А раз продаж авто Логан 2 в усьому світі падає, то ваші висновки про його дизайн дуже суб"єктивні і абсолютно точно НЕ відповідають дійсності.

Larsen написав:

Схаменись, я тут про вигляд і його сприйняття говорю. До чого тут гроші?

Це один з досить важливих важілів впливу на вибір. І чим нижчий класс, або рівень життя, тим сильніше впливає.

  0

941 Відредаговано Larsen (2016-08-26 09:10:13)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

В першу і основну чергу ЗАМОВНИКАМ!

Добре. Значить є замовники, які платять гроші дизайнерам. Але ти кажеш, що в деяких моделей дизайну нема. Тоді за що дизайнерам заплатили замовники? smile
Ну і вертаючись до Логана - новий дизайн (по твоїй термінології - його відсутність), краще для замовника. Хоча, і старий був теж правильним, адже його метою, скоріш за все, було зменьшити конкуренцію Логана з дорожчими моделями того ж виробника. З другим, очевидно, такої задачі вже нема, адже Симбол помер, а на основних ринках Логана, він всеодно прибутковіший за дорожчі моделі. Тому політика фірми змінилась на його користь.
Але, по твоїй термінології, ЗАМОВНИК, віддав перевагу "відсутності дизайну". Значить ти перечиш сам собі, кажучи що замовнику дизайн потрібен.

SanychGT написав:

ТИМЧАСОВО впливає, ЯКЩО впливає. 

Впливає і дуже сильно. Особливо в випадку з першим логаном. І діло не тільки в тому що вигляд авто може не подобатись потенційному покупцеві, а ще й в тому що всі інші люди сприймають його негативно, тим самим понижуючи "престижність" (ну, чи піднімаючи "убогість") моделі в очах суспільства. А це, в результаті, відштовхує багатьох покупців конформістів (а більшість людей конформісти).
Реально, дуже багато людей віддали перевагу китайцям і навіть Ланосам, саме через цей "зубильний" дизайн, і через те як його сприймають інші. Це факт.

SanychGT написав:

Результати продажу відображають наскільки подобається і наскільки впливає.

Результати продажу залажеть не тільки від одного вигляду авто. В противному разі, всі б їздили на Кунташах, або щось в цьому роді. wink Є технічні характеристики, є цінова політики, є конкуренція, є купівельна спроможність цільової аудиторії і т.д. З часів першого Логана, багато що з цього змінилося. Тим не меньше, в Україні Логан займав першу позицію по кількості продаж одної моделі (не рахуючи Сандеро), тільки в новому кузові. Зі старим такого не було ні разу. Хоча, знову ж таки, я не буду стверджувати що заслуга в цьому виключно дизайну.
Зате новий дизайн не так відштовхує потенційних покупців як старий. Сторонні люди рідко коли сприймають його негативно, тому конформістам не так "стидно" сідати в це авто. В одному ти правий - старий Логан розпізнавали всі, і розпізнавали його як "ніщебродську тачку". Новий не виділяється з толпи, і сірою масою спримається просто як "якесь сучасне авто".

SanychGT написав:

А раз продаж авто Логан 2 в усьому світі падає, то ваші висновки про його дизайн дуже суб"єктивні і абсолютно точно НЕ відповідають дійсності.

Ще раз повторю - продажі залежать не від одного тільки дизайну. Якби в нового логана залишився старий дизайн, а все решта було б таке саме, продажі впали б ще більше.

SanychGT написав:

Це один з досить важважливих важілів впливу на вибір.

Ми не говоримо про інші важилі впливу на вибір, ми не говоримо про комерційну успішність, ми не говоримо про технічну довершенність. Ми говоримо про дизайн. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

942 Відредаговано Aprox (2016-08-26 09:57:42)

Re: Следующий автомобиль

Мда... Споры о фломастерах всегда такие продуктивные... Особенно весело читать, когда люди свой вкус выдают за единственно-верный...  big_smile

Но, зато, я с удивлением узнал, что на планете существует как минимум три человека, которые считают фазу-1 симпатичной (или даже красивой) машиной! Что заставляет задуматься, насколько у людей бывают специфические вкусы и взгляд на вещи... Понять такое даже пытаться не хочу (это просто другой край галактики моего восприятия красивого авто) - просто осознал факт, что такое существует в нашем мире...

Интересно, если взять большую выборку, то какой будет процент опрошенных? Во всех обзорах на логан говорилось про неказистую внешность, но отличные качества авто при его привлекательной цене...

Про логан-2 даже в одном обзоре была фраза, что, в отличии от первого поколения, вам уже не надо оправдываться перед людьми на тему что это вы себе купили... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

943 Відредаговано SanychGT (2016-08-26 09:58:20)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Але, по твоїй термінології, ЗАМОВНИК, віддав перевагу "відсутності дизайну".

Замовника не цікавить наявність чи відсутність дизайну. Його цікавить збільшення прибутку. При умовах падіння продажу і попиту йдуть шляхом зменшення витрат. Самий простий шлях не трогаючи основні технічні параметри, або навіть погіршуючи їх, змінити зовнішність в тренді сучасності та схожості на інші, як правило старші по рангу та дорожчі моделі. Шляхом найменшого опору. Казатися, а не бути.

Larsen написав:

Значить ти перечиш сам собі, кажучи що замовнику дизайн потрібен.

shok
Замовнику потрібен продукт, а у його виробництві робота дизайнерів використовуеться в будь якому випадку, але це абсолютно точно не означає, що є дизайн як факт якості товару.
Є яблуня, вона приносить яблука в любому випадку, а для того щоб яблука були смачними, не червивими, гарними, та збереженими до попадання на прилавки, потрібні певні умови, якщо технологія не дотримана, то якість продукту атоматично понижується в будь-якому випадку. Здешевлення та спрощення технологічного процессу в такому випадку приносить збільшення прибутку, за рахунок гарантованно погіршений якостей продукту.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-08-26 09:58:01[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Споры о фломастерах всегда такие продуктивные... Особенно весело читать, когда люди свой вкус выдают за единственно-верный...  big_smile

Это вы свои посты почитали или Larsen?
Потому, что я своего вкуса или мнения не озвучивал, пока...  dntknw
Это пока всего лишь дискусия  по факту... Мнениям здесь пока что некуда приткнутся.

  0

944

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Потому, что я своего вкуса или мнения не озвучивал, пока...  dntknw
Это пока всего лишь дискусия  по факту...

То, что вы считаете своё мнение фактом - особо расклад не меняет...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

945

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

считают фазу-1 симпатичной (или даже красивой) машиной!

У Ф1 вид портит крышка багажника, похожая на крышку гроба. Вот в Ф2 этот элемент слегка подправили - и машина стала действительно симпатичной. ИМХО, конечно.

Что заставляет задуматься, насколько у людей бывают специфические вкусы

Все просто - вкус к авто формировался в подростковом возрасте, а он пришелся на 80-е с его "зубилами"разной степени гранёности. Это как с женщинами: кто в детстве влюблялся в Келли ЛеБрок или, там, в Саманту Фокс, того нынешние губастые "курочки гриль" уже вряд ли заинтересуют.  smile

вам уже не надо оправдываться перед людьми на тему что это вы себе купили... ))

А я вот этого не понимаю. Оправдываться перед кем-то за  то, что ты для себя купил именно такую машину? Нафиг так жить вообще!

  0
Спасибо сказали: Larsen, Don Kortes2

946 Відредаговано Larsen (2016-08-26 12:05:32)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Замовника не цікавить наявність чи відсутність дизайну.

А ще в попередньому повідомленні цікавила:  crazy


SanychGT написав:
Larsen написав:

Кому він тоді потрібен, якщо думка користувачів не має значення? Самим дизайнерам?  wink

В першу і основну чергу ЗАМОВНИКАМ!

Ти вже якось визначся. wink

SanychGT написав:

йдуть шляхом зменшення витрат

Тоді навіщо виробник пішов на витрати пов'язані з розробкою нового дизайну (його відсутносі, в твоїй термінології), а також переоснащення виробництва? Крім того, тут висловлювалась думка, що старий дизайн був більш технологічним, отже вигіднішим для виробника. Це по твоєму називається шлях зменьшення витрат? wink

SanychGT написав:

Самий простий шлях не трогаючи основні технічні параметри, або навіть погіршуючи їх, змінити зовнішність в тренді сучасності та схожості на інші

О! Чудово! Значить те що ти називаєш "дизайном", нікому не потрібне, а те що реально потрібне, і за що платять виробники гроші дизайнерам, це не дизайн.  lol Але ж тоді ми повертаємося до того, що те, що ти називаєш дизайном, нікому крім самих дизайнерів не потрібне. Чи ж не так? wink

Виходить повна нісенітниця. А реально все значно простіше, і дуже логічно. Комерційний дизайн, це сукпність всіх конструктивних рішень і елементів товару, які впливають на його сенсорне сприйняття цільовою аудиторією. Будь-який товар, в створення якого приймали участь дизайнери, чи то фантик від цукерки, чи гіперкар, мають дизайн. Дизайн можна оцінювати по різному, але для комерційного, очевидно, головний показник - комерційна успішність. Або, наскільки він (мається на увазі сам дизайн, а не інші властивості товару), привабливай для цільової аудиторії. Тому що, саме для цього виробники платять гроші дизайнерам. І не важно як ти це назвеш, їх це не хвилює - вони платять професійним дизайнерам, щоб людям це сподобалось, і в результаті люди більше купували товар. А твоя думка, ніяк не впливає на цей процес. smile

SanychGT написав:

робота дизайнерів використовуеться в будь якому випадку, але це абсолютно точно не означає, що є дизайн як факт якості товару.

"Присутність дизайну", не є "фактом якості". Це абсурд. Навіть в твому означенні з мордорської вікі, сказано що дизайн це процес створення "форми авто". Форма присутня в будь-якому авто, і не є показником його якості. Так само і дизайн - якщо його розробляли, він в будь-якому випадку присутній. Поганий чи хороший, вічний чи одноденний, успішний чи провальний - це все вже його властивості, але він є завжди, за означенням. Ну а ти просто чомусь вирішив що дизайном можна називати тільки ті дизайни, які на твою особисту думку, заслуговують на це. Однак навіть в цьому випадку, особиста думка будь-якого професійного дизайнера що працював над ним, а ні один дизайнер не скаже що він "не створив" дизайну, буде вагомішою. wink

SanychGT написав:

Это вы свои посты почитали или Larsen?
Потому, что я своего вкуса или мнения не озвучивал, пока... 

Якраз таки ти озвучив, заявляючи що перший Логан це "дизайн", а другий не "дизайн", аргументуючи це лише своїми розсудами і авторитетом.
Ларсен в цій дискусії, жодного разу не сказав котрий з цих дизайнів більше подобається особисто йому, і жодного разу не аргументував переваги будь-якого з них, своєю думкою. Те що другий більше подобається більшості людей ніж перший, це факт, якого нема сенсу заперечувати.
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-08-26 11:57:06[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

Все просто - вкус к авто формировался в подростковом возрасте, а он пришелся на 80-е с его "зубилами"разной степени гранёности. Это как с женщинами: кто в детстве влюблялся в Келли ЛеБрок или, там, в Саманту Фокс, того нынешние губастые "курочки гриль" уже вряд ли заинтересуют. 

От тут люто плюсую!  plus

Vader написав:

А я вот этого не понимаю. Оправдываться перед кем-то за  то, что ты для себя купил именно такую машину? Нафиг так жить вообще!

Значить ти нонконформіст. І це, напевно добре. Я теж такий. Але більшість людей конформісти. Для них підтримка суспільства в тій чи іншій мірі, але дуже важлива.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

947

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

У Ф1 вид портит крышка багажника, похожая на крышку гроба. Вот в Ф2 этот элемент слегка подправили - и машина стала действительно симпатичной. ИМХО, конечно.

Ну, на фазу-2, скажем так, у меня получилось себя уговорить... Был готов купить себе - не скажу, что прям красивая машина, но уже можно смотреть без отвращения (в отличии от фазы-1)... Хотя, действительно, изменили всего пару мелочей, но машина преобразилась значительно (на мой взгляд и на мой вкус)!

Vader написав:

Все просто - вкус к авто формировался в подростковом возрасте, а он пришелся на 80-е с его "зубилами"разной степени гранёности.

Так мой вкус формировался тогда же! )) "Шестифарая" вольво 940 - это ж было ого-какая-тачка! А мазда 323 с "цельной задней фарой" - это был идеал красоты! ))

http://avto-flot.ru/img/spec/mdf/volvo-940-estate-1990.jpg

https://c3.staticflickr.com/3/2666/3972889616_504974de45_z.jpg?zz=1

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Clone-771

948

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

А мазда 323 с "цельной задней фарой" - это был идеал красоты! ))

Для меня таким идеалом была (и осталась) Хонда Аккорд 4 серии:

http://consumerguide.com/wp-content/uploads/2014/07/93802041990207.jpg

  0
Спасибо сказали: SanychGT1

949 Відредаговано Larsen (2016-08-26 12:26:34)

Re: Следующий автомобиль

Aprox, ну незнаю, скоріш таки ідеал краси був десь в області суперкарів. От Кунташ, наприклад, чи Тестаросса. smile
http://cdn.pinthiscars.com/images/lamborghini-countach-wallpaper-4.jpg
http://driveheat.com/images/ferrari-testarossa-14.jpg

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

950

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Для меня таким идеалом была (и осталась) Хонда Аккорд 4 серии:

Когда выходит новая модель - как правило она вызывает восхищение своим дизайном... Когда же видишь её лет через 10, то думаешь: кто же это у...ще сделал?  lol

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0