501

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Karnogickiy7 написав:

Не совсем клацанье, похоже на шорох! А у вас сейчас клацанье на холодный мотор в зиму тоже есть?!

да оно постоянно и зимой и летом, это программно прописано в мозгах гбо! так сказали газовщики.
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-01-28 19:54:14[/merge_posts_bbcode]

Serega® написав:
Серега3110 написав:

заменил все на 32000 на оранжевые, и поставил фильтр с отстойником!

Надеюсь, тысяч 300 минимум безпроблемной работы им  wink

очень хотелось бы 300 тыс. на них проехать! очень уж не дешовое удовольствие их менять!

  0



502

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Доброго всім здоров"я.
Маю Логан 12р.ГБО з заводу.Заміна двох форсунок і трубки на 20тис.,двох на 30,трьох на 40(помаранчеві),
все по гарантії.Одну поміняв робочу на помаранчеву за свої кошти.Розрізав форсунки,ніякого спрацювання там нема,забиваються пилюкою в перемішку з маслом чи парафіном от і все.Питання пробую вирішувати так:
почав заправлятися на перевірених АЗС,ставив підряд два фільтри certools парової фази,результат не поганий.Зараз для експеременту поставив циклон LPGTECH(ще не перевіряв,пробіг 2тис.)Мив помаранчеві форсунки(зелені сенсу мити нема,відсутні отвори до поршня,а там найбільше грязюки).Перший признак засмічення форсунки не синхронне цокотіння при прогріві,хоча при включенні в роботу працюють добре,або встигають прогрітися,або різний рівень напруги подається при прогріві і роботі.Якщо в подальшому будуть проблеми,думатиму про заміну газового компа і форсунок.

  0
Спасибо сказали: AleX_FZS1

503

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

Доброго всім здоров"я.
Маю Логан 12р.ГБО з заводу.Заміна двох форсунок і трубки на 20тис.,двох на 30,трьох на 40(помаранчеві),
все по гарантії.Одну поміняв робочу на помаранчеву за свої кошти.Розрізав форсунки,ніякого спрацювання там нема,забиваються пилюкою в перемішку з маслом чи парафіном от і все.Питання пробую вирішувати так:
почав заправлятися на перевірених АЗС,ставив підряд два фільтри certools парової фази,результат не поганий.Зараз для експеременту поставив циклон LPGTECH(ще не перевіряв,пробіг 2тис.)Мив помаранчеві форсунки(зелені сенсу мити нема,відсутні отвори до поршня,а там найбільше грязюки).Перший признак засмічення форсунки не синхронне цокотіння при прогріві,хоча при включенні в роботу працюють добре,або встигають прогрітися,або різний рівень напруги подається при прогріві і роботі.Якщо в подальшому будуть проблеми,думатиму про заміну газового компа і форсунок.

ничего себе каждые 10000 км менять форсунки?! shok Я вскрывал заводской фильтр паровой фазы, его конструкция такова, что он вообще не может ничего фильтровать

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

504 Відредаговано Mister (2016-02-10 10:52:44)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

Доброго всім здоров"я.
Маю Логан 12р.ГБО з заводу.Заміна двох форсунок і трубки на 20тис.,двох на 30,трьох на 40(помаранчеві),
все по гарантії.Одну поміняв робочу на помаранчеву за свої кошти.Розрізав форсунки,ніякого спрацювання там нема,забиваються пилюкою в перемішку з маслом чи парафіном от і все.Питання пробую вирішувати так:
почав заправлятися на перевірених АЗС,ставив підряд два фільтри certools парової фази,результат не поганий.Зараз для експеременту поставив циклон LPGTECH(ще не перевіряв,пробіг 2тис.)Мив помаранчеві форсунки(зелені сенсу мити нема,відсутні отвори до поршня,а там найбільше грязюки).Перший признак засмічення форсунки не синхронне цокотіння при прогріві,хоча при включенні в роботу працюють добре,або встигають прогрітися,або різний рівень напруги подається при прогріві і роботі.Якщо в подальшому будуть проблеми,думатиму про заміну газового компа і форсунок.

Не вижу смысла. Если заправляться норм газом - этих на тыщ 80 должно хватить. Дешевле потом промыть или поменять на новые форсунки, чем ставить нормальные газовые мозги и форсунки. Я с этим вопросом подходил к газовщикам. Если менять на дешёвые - расход вырастит на пол литра - литр.

  0

505

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Тоже пробовал мыть зеленые форсунки. Вышло много чего-то. Что это не знаю, может грязь, а может какой нибудь растворенный сальник форсунки
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-02-10 10:56:46[/merge_posts_bbcode]

grin68igor написав:

...Розрізав форсунки...

Сбросьте фотки

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

506

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Різав форсунки давно,фото не робив,не думав що на форум напишу.Форсунки виходили з ладу часто тому(на мою думку),що заправлявся де попало(не розумів зразу проблеми) і фільтри міняв через15тис.,потрібно мабуть хочаб через10 і треба ставити парової фази два підряд,перевіряв сам,після першого грязна трубка,після другого чиста.

  0

507

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

...треба ставити парової фази два підрят....

Тоже хочу провести тест. Поставить с отстойником, а за ним обыкновенный бочонок. С отстойником купил фильтр Atiker.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

508 Відредаговано scorp (2016-02-10 14:12:43)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Мне кажется особо увлекаться количеством фильтров не стоит. Каждый дополнительный фильтр  - изменение давления в системе... Проехал 160 000 км на газе:
- заправлялся где попало
- в качестве фильтра паровой фазы - обычный бензиновый масляный фильтр (сами понимаете фильтровал он мало что, но после 30 000 км вес его увеличивался значительно).
Так что дело в форсунках. Ездил и продолжаю ездить на валтеках  - копайте в эту сторону.

  0

509

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Всі знають що форсунки landi renzo бояться грязного газу.Може на форумі знайдемо рішення щоб не міняти їх на інші.

  0

510

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

Всі знають що форсунки landi renzo бояться грязного газу.Може на форумі знайдемо рішення щоб не міняти їх на інші.

Большая часть кто ездит на "ЗАВОДСКОМ" ГБО решили проблему заменой медной магистрали от баллона на термопластиковую.  Те кто это сделал пока молчат.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

511

Re: Выходят из строя газовые форсунки

karakuda78 написав:
grin68igor написав:

Всі знають що форсунки landi renzo бояться грязного газу.Може на форумі знайдемо рішення щоб не міняти їх на інші.

Большая часть кто ездит на "ЗАВОДСКОМ" ГБО решили проблему заменой медной магистрали от баллона на термопластиковую.  Те кто это сделал пока молчат.

Поменял на пластик - всё равно заменил форсунки.

  0

512

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Mister написав:

Поменял на пластик - всё равно заменил форсунки.

После замены на пластик почему Вы заменили форсунки:

  • так захотелось

  • так как предыдущие форсунки вышли из строя

  0

513

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Мені не помогла заміна трубки.Мабуть є значення на якій АЗС заправляешся.В селі вибір не великий,із хужих кращу.

  0

514 Відредаговано karakuda78 (2016-02-10 15:47:52)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Mister написав:

Поменял на пластик - всё равно заменил форсунки.

Если форсунки умерли, заменой трубки им уже не поможешь. В моем случае сменил магистраль, сменил форсунки hmm
Пока прошел 13000т.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-02-10 15:45:15[/merge_posts_bbcode]

grin68igor написав:

...Мабуть є значення на якій АЗС заправляешся...

Заправлялся на "Укргаздобыче"(государственная заправка, что с нее взять), зимой появились проблемы, отказался, теперь туда ни ногой, хоть и дешевле других. Осваиваю "бочку". Говорят там казахский газ. Заметил что там газ воняет по другому. да и машина ведет себя по веселей.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

515 Відредаговано Mister (2016-02-10 16:11:49)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Вышли из строя форсунки. На официальном СТО поменяли их по гарантии (а может и не меняли - хз, может просто промыли) - посоветовали сменить медь на пластик. Поехал за свои деньги сделал.
Покатался я тыщ 30 - заменил сам зелёные форсунки на оранжевые (4шт), тк начало троить а искать дохлую форсунку или форсунки, мыть их, эксперементировать с совместимостью оранжевых с зелёными было влом. Поставил фильтр отстойник. Пока проехал мало.

  0

516 Відредаговано karakuda78 (2016-02-10 16:27:15)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Mister написав:

...официальном СТО...

По поводу официалов  smile Тоже ездил. Один "умник" уверял что умерла только одна форсунка, сменил все четыре, проблема оказалась в датчике давления  shok
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-02-10 16:26:37[/merge_posts_bbcode]

grin68igor, может проблема в датчике давления (он же датчик температуры газа)

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

517

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Дачик тиску газу в нормі.Після заміни форсунок на помаранчеві проїхав 14тис.,все в нормі.Слідкую за фільтрами,раз мив форсунки.Був недавно на СТО корекція як на нових.Я і сам вже відчуваю по цокотінню форсунок при прогріванню їхній стан.

  0

518

Re: Выходят из строя газовые форсунки

пока не менял пластик, не менял форсунки. пробег 101 тысяча, тьфу-тьфу

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

519

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

Дачик тиску газу в нормі.Після заміни форсунок на помаранчеві проїхав 14тис.,все в нормі.Слідкую за фільтрами,раз мив форсунки.Був недавно на СТО корекція як на нових.Я і сам вже відчуваю по цокотінню форсунок при прогріванню їхній стан.

за 14 тыс. уже помыли один раз оранжевые форсунки? как и чем мыли?
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-02-10 21:16:37[/merge_posts_bbcode]

shurkis написав:

пока не менял пластик, не менял форсунки. пробег 101 тысяча, тьфу-тьфу

откройте тайну как у вас форсунки столько прошли без замены!?) у вас что на заправках газ очень качественный!?

  0

520

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Серега3110 написав:
grin68igor написав:

Дачик тиску газу в нормі.Після заміни форсунок на помаранчеві проїхав 14тис.,все в нормі.Слідкую за фільтрами,раз мив форсунки.Був недавно на СТО корекція як на нових.Я і сам вже відчуваю по цокотінню форсунок при прогріванню їхній стан.

за 14 тыс. уже помыли один раз оранжевые форсунки? как и чем мыли?
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-02-10 21:16:37[/merge_posts_bbcode]

shurkis написав:

пока не менял пластик, не менял форсунки. пробег 101 тысяча, тьфу-тьфу

откройте тайну как у вас форсунки столько прошли без замены!?) у вас что на заправках газ очень качественный!?

я думаю всё зависит от пробега.

  0

521

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Мив форсунки бензоном "галоша",набирав у коробок до рівня щоб лежаче потонула форсунка без клем і під"єднував до АКБ разів 8-10 по пів сек.,міняв бензин і ще раз.Планую зробити стенд для миття форсунок проточним методом,але не маю монтажної планки для форсунок,а з авто знімати не хочется.Може хто дасть коорденати де можна взяти планку,буду вдячний.

  0

522

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor, http://olx.ua/obyavlenie/reyka-forsunoc … d4c0db4b5d

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0
Спасибо сказали: grin68igor1

523

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

Мив форсунки бензоном "галоша",набирав у коробок до рівня щоб лежаче потонула форсунка без клем і під"єднував до АКБ разів 8-10 по пів сек.,міняв бензин і ще раз.Планую зробити стенд для миття форсунок проточним методом,але не маю монтажної планки для форсунок,а з авто знімати не хочется.Може хто дасть коорденати де можна взяти планку,буду вдячний.

чим плануєш подати галошу під тиском?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

524

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Сіренький написав:

чим плануєш подати галошу під тиском?

Обыкновенным бензонасосом?

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

525

Re: Выходят из строя газовые форсунки

В мене була проблема  з загорянням чека,перед новим роком діагностика в рено ,сказали що форсунки ще не в критичному стані а поганий газ,хоча заправляв на різних заправках,тому тікає корекція в крайні межі і загоряється помилка по нижньому лямбда зонду.Після цього замінив трубку на пластик і рідні свічі на денсо ,фільтр газоподібний,форсунки не рухали.Пробіг був 34 тис.Зараз викатою третій бак газу після цієї заміни,поки що все нормально чек не горить.Заправляюсь на окко перед цим в більшості випадків на вог.

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0