51 Відредаговано SySOP (2012-11-09 12:42:48)

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

Гости побывали у нас plus Жаль присоединился уже перед самим выездом из города - был занят.

Серебристая Dacia 1.6 с  кондюком, гуром без АБС. Закарпатье - помесь автобана и внедерожья smile
  0



52

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

SySOP Женя, головне що приєднався coffee
Всім, хто зміг виділити час на нас plus
Дуже було приємно новим знайомствам coffee
З.И. Я вже вдома vissla Сусанін ще лишився. Завтра планує назад.

Фотозвіт буде чуть пізніше, як тільки відфільтрую фото download

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

53

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

мы уже дома. Добрались хорошо. Впечатлений  - горы!!!! Отчет позже, как обработаем фотки и отоспимся... smile

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

54

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

Друзі в якому стані маршрут  "Лвів-Свалява- Хуст-Сокирниця-Стеблівка-Шаян" планую на вихідні їхати з родиною на декілька днів?

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

55

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

muha написав:

Друзі в якому стані маршрут  "Лвів-Свалява- Хуст-Сокирниця-Стеблівка-Шаян" планую на вихідні їхати з родиною на декілька днів?

Дорога М06 в хорошем состоянии.
На закарпатье одна нормальная дорога..

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: muha1

56

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

muha написав:

Друзі в якому стані маршрут  "Лвів-Свалява- Хуст-Сокирниця-Стеблівка-Шаян" планую на вихідні їхати з родиною на декілька днів?

Зі Сваляви на Хуст ще трохи і дорога зникне. Довше і краще через Мукачево. Назад вертав через Міжгір'я, Воловець. Терпимо і цікавіше.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0
Спасибо сказали: muha1

57

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

rk03, мені краще так ?
https://www.google.com.ua/maps/dir/%D0% … 798889!3e0

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: muha1

58

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

Александр007, rk03,Серинький Спасибі спробуємо!

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

59

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

Серинький написав:

rk03, мені краще так ?
https://www.google.com.ua/maps/dir/%D0% … 798889!3e0

Так буде найкомфортніше. Я їхав так
https://maps.google.com.ua/maps?ll=48.6 … mp;dg=ntvb
Коли зібрався? На лижі - рано, загаряти - пізно. На гриби?

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0
Спасибо сказали: muha1

60

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

rk03 написав:

Довше і краще через Мукачево

поддерживаю этот маршрут! Еще не факт что на много больше времени займет, но качество и ширина дороги - лучше.

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0
Спасибо сказали: muha1

61

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

rk03 написав:

Коли зібрався? На лижі - рано, загаряти - пізно. На гриби?

Планую бути в суботу. У школяра канікули, з морями не вийшло, треба трохи навантаження скинути.

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

62

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

Ще є кусок "Нижні ворота, Міжгір'я, Хуст" Я так розумію краще не рипатись, хоча на краєвиди хотілось би подивитись, колись на Синівірі в дитинстві фотоапарат покупав у воді.... зараз майже нічого не памятаю, малий був..

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

63 Відредаговано Lavrik (2014-10-22 09:15:45)

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

rk03 написав:

На лижі - рано, загаряти - пізно.

Зараз там теж красиво, а повітря яке чисте.....
Ми два роки поспіль саме в цю пору їздили... Нажаль цого року не получається....
А по маршруту, таки через Мукачево краще, хоча ми по незнанню їхвали через Саляву-Кушниця-Долгоє... дороги немає.....
Де плануєш зупинятись у Шаяні??

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

64

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

Lavrik написав:

Де плануєш зупинятись у Шаяні??

Дружина видивилась сказала сюди "Приватна садиба «Перлина Закарпаття» " А я як подивився на мапу де "Шаян" трохи ще в шоці, думаю справимось, Крим брав, Буковель брав, Славське брав, і до Шаян домчимо...  tbsenile

DACIA Logan Ambiance 1.4 (продан).Daewoo matiz 0.8L AT- (Продан).
Ravon R2 Elegant AT. PEUGEOT 308 (T9) 2.0 HDi
  0

65

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

muha написав:

Ще є кусок "Нижні ворота, Міжгір'я, Хуст" Я так розумію краще не рипатись, хоча на краєвиди хотілось би подивитись, колись на Синівірі в дитинстві фотоапарат покупав у воді.... зараз майже нічого не памятаю, малий був..

Кажу ж, дорога терпима. Краща ніж через Сваляву. А якщо ще й ностальгія мучить - гріх не заїхати. Коли ще нагода буде.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

66

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

muha написав:

Ще є кусок "Нижні ворота, Міжгір'я, Хуст" Я так розумію краще не рипатись, хоча на краєвиди хотілось би подивитись, колись на Синівірі в дитинстві фотоапарат покупав у воді.... зараз майже нічого не памятаю, малий був..

спробувати можна, стан дороги компенсують гарні краєвиди

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

67

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

muha написав:

трохи ще в шоці, думаю справимось,

Сусанин: "Додам, що дорога "туди" на моєму БК нарахувала 835 км, а у Лавріка 855 км... dntknw Де він іздив ще 20 км - ХЗ...."(с)
подробности посмотри тут:  http://www.logan.in.ua/forum/topic12498 … hinku.html

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0
Спасибо сказали: muha1

68

Re: Киев-Шаян. Какой маршрут выбрать?

muha написав:

думаю справимось

Справитесь  rock
Ми двома екіпажами здається 13годин їхали....

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0