1

Тема: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Отже,можливо трішики рано,але почну нову тему
На весну питання покупки авто встало дууууже гостро,і почався швидкий вибір варіантів при обмеженому бюджеті(кредит не розглядався,петлю на шию можна накинути простішим способом ІМХО:D).Шукалось авто до 100тис грн.Варіанти ніби і є,але...Дуже довго розглядався варіант Ланосу,але чесно кажучи страшно стало брати тепер чисто українську збірку.Та і платити Васадзе якось теж не було великого бажання)
Отже,вибрана була машинка в базі,хотів вже чисто базу,але такі дуже важко знайти(обіцяли тільки на середину травня),тому прийшлось взяти з гідропідсилювачем
Приїхати повинна в понеділок...сподіваюсь все буде добре)

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0



2

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon
Выбор правильный а то что ГУР, это хорошо smile Вливайся, велком!:plus:

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  0

3 Відредаговано OKurylyshyn (2012-03-30 17:46:40)

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon
Чуваче, треба брати з кондиціонером однозначно, потім будеш жаліти, на ці граблі дуже багато форумчан вже наступали і всі потім жаліли.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

4

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Шкода що без кондюка...але(Фінанси...Що не сподобалось - стояла ще 1 базова машинка(але не чорна),в базі не обшитий повністю матеріалом багажник.Якось...Не дуже+незручні ерзац-ручки дверей...
ЦЗ,сигналку,магнітофон вже шукаю десь інде...правда ставити прийдеться в салоні

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

5

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

База з ГУРом вже йдуть? shok Яка ж це база?

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

6

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

База+ГУР як додаткова опція.Можете глянути прайси Рено сьогоднішні.Менеджери салону мене переконали що швидко зможуть привезти тільки таку машинку

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

7 Відредаговано Veterok (2012-03-30 18:24:55)

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon
Ждем подробного  отчета уже о покупке alc

Renault Logan 1.5dci ...и просто аватарка...
  0

8

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

База+ГУР як додаткова опція.Можете глянути прайси Рено сьогоднішні.Менеджери салону мене переконали що швидко зможуть привезти тільки таку машинку

Зрозуміло, раніше таких комплектацій не було. З ГУРом - це добре!

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

9

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

в базі не обшитий повністю матеріалом багажник

это дело поправимое - на разборках можно будет докупить, по мере поступления финансов в собственный карман.

P.S. Welcome в ряды Логановодов! storstark

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

10

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Pashko написав:

это дело поправимое - на разборках можно будет докупить

Это точно. Я тестю на его базу купил. upp
Поздравляю с будущим приобретением. plus

Renault Espace V 1.6 DCI
"Хороший человек не тот, который умеет делать добро, а тот, который не делает зла!"
  0

11

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Ждём фотаГ))

  0

12

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Поздоровляю з наступаючою покупкою. storstark База, це нормально. Жалко, що без кандюка, але не критично. А все іньше потім добавиться, по можливості і бажанні... wink

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

13

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Поздравляю! Кондюк дело такое.... Я его за прошлое лето раза 3-4 включал... С двиглом 1,4 с кандюком она у тя вообще не ехалаб)))

Dacia Logan Laureat 1,6mpi
  0

14

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Piton написав:

С двиглом 1,4 с кандюком она у тя вообще не ехалаб)

эт, точно. Я уже 6-й год без кондюка. Не парюсь... big_smile

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

15 Відредаговано sani (2012-03-31 12:09:32)

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Piton написав:

С двиглом 1,4 с кандюком она у тя вообще не ехалаб)))

после чиптюнинга ехалаб

mekena написав:

Я уже 6-й год без кондюка. Не парюсь... big_smile

кондюк вроде-бы и не так часто нужен, но когда на улице +35 - чувствуешь себя белым человеком wink

Logan F2 Ambiance-1.4 + Паулюс эконом + ГУР + кондер + передние ЭСП + БК + подогрев зеркал
logan.in.ua/forum/topic12364-logan-sani
  0

16

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Авто супер!!! І правильний вибір!!! Багажник в базовій моделі тканиною обшитий повністю.... Але якщо ти зі Львова то відчуєш всі радості Логана на бруківці...

  0

17

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

OKurylyshyn
Я  думаю Вы правы . Было у меня не мало машин без кондюка и я считал , что это излишество ненужное , но первая моя машина с кандюком ( Вито ) и после нее я понял , что кондей должен быть даже если ДВС 1,4 .

  0

18 Відредаговано Mellon (2012-03-31 12:40:55)

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Багато років приходилось кататись з завареною намертво пічкою в ваз 2101 .Її неможливо відключити)Так що навіть без кондюка я думаю буде добре))Та й львівське літо непередбачуване...)
Вже руки чешуться забрати машинку,але ще треба почекати...Взагалі хочу сказати що відношення до клієнта в салоні Ю.Р.К. на Хмельницького мені сподобалось.Подивлюсь ще як буде при оформленні)

В Російській збірці багажник в базі не обшитий повністю.Потім зроблю фотки покажу

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

19

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Вітаю smile Потім фотки виклади.

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

20

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

І як буде машина то зразу до мене за клубною наклейкою.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

21

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

(але не чорна)

Правильно! Машина должна быть как женщина - или блондинка, или брюнетка! big_smile Как "художник художника" поздравляю с чёрным цветом! big_smile Правда мыть её зае... вобщем самому очень трудно!

Если хотите рассмешить Бога - расскажите ему о своих планах!
Renault Logan 1.6 Аmbiance, 2010 г.в., "Чёрная жемчужина".
  0

22 Відредаговано OlgaB (2012-03-31 19:51:35)

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Сегодня на мойке была. Из боксов выехало 2 черные машины, я тоже в очереди и со мной черный Опель, пока машины мыли -  подъехали ещё пара черных машин. В общем согласна, черный цвет самый маркий smile) На нем и мелчайшие царапины видны. Зато как намоешь, отполируешь...
Добро пожаловать! И поздравляю с покупкой!!! Ни гвоздя, ни жезла.

Renault Logan  Ambiance 1.4 2010г.в
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=9723 - бортовик
  0

23

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

OlgaB
любой цвет помыть и наполировать - будет смотреться отлично wink

Renault Logan 1.5dci ...и просто аватарка...
  0

24

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

So...Ще без машинки але вже майже майже)))Вчора подзвонили,що приїхала,але вдалось добратись тільки сьогодні.Приїхав - єєєєє!)
Поїхав з батьком і знайомим автомеханіком,обдивились і облазили зверху донизу.Знайшли невеличку подряпину на передньому бампері ,і не затухав Чек Енджин.Царапину пообіцяли усунути у дуже оригінальний спосіб(гггг в який - промовчу,аби менеджера не компрометувати),чек сказали обнулять на передпродажній підготовці.Виписали рахунок і почали виясняти за допи.І тут як то кажуть наступило прозріння.Я не хочу ,гм,нічого говорити на салон,але такі ціни як вони заломили -  це просто щось неймовірне
Сигналізація Давінчі 330 - 1100 грн+500 грн установка
Центральний замок - 40грн штука+70грн установка
Магнітола+динаміки зараз не скажу,але теж щось круто виходило
Запропонували взяти коврики - жахливої якості(гумові) за 460 грн(із знижкою!)

Після озвучення цього прейскуранту ,вони були ввічливо відправлені нафіг.Пообіцявши що повернемось за 2 години,оплатили рахунок і поїхали в знайомий магазин і на авторинок на Сихові(і там і там знайомі)))
Одним словом все було взяте якщо не те саме(але реально в два(!) рази дешевше),то значно краще(коврики знайшли на ринку які дуже сподобались,значно якісніші і знову ж дешевше).Ціни називати не буду,оскільки брав зі знижкою(як для своїх),кину приблизний перелік
-Сигналізація Davinci 330
-Два центральних замки в передні двері
-4 Динаміка Pioner
-коврики в салон і багажник
-майки на передні сидіння
Все це добро(крім ковриків),було завезено назад в салон,вручено їм(ціну ми вирішили їм не озвучувати) і сказано поставити до видачі автомобіля.Менеджер же сказав що запит в Київ відправлено за митною декларацією,і вона буде десь за 2-3 дні(четвер-пятниця).Так що прийдеться ще потерпіти.

Впринципі до форумчан є питання.На жаль я фотік не взяв,але думаю мене і так зрозуміють.
В багажнику машина АБСОЛЮТНО не обшита.Лише є невеличкий ніби коврик який прикриває запаску.Я дивився на версію лаурейт,там повинно бути чи то пластмаса спеціальна,чи то що...
Одним словом запитавшись в них був конкретно шокований - За цю штуку потрібно дати 2000(!!!!!!) грн+установка.Чи є якась можливість найти це на розбірці?(Ще якщо мені хтось точно пояснить що це таке буду дико вдячний...)

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

25

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Одним словом запитавшись в них був конкретно шокований - За цю штуку потрібно дати 2000(!!!!!!) грн+установка.Чи є якась можливість найти це на розбірці?(Ще якщо мені хтось точно пояснить що це таке буду дико вдячний...)

На розбірці є все, недавно мій товариш шукав обшивку багажника то ціна була десь 400-500грн.
Вітаю з вибором, вдалої покупки!

Renault Sandero 1.4 MT AMBIANCE
  0